Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 16 maj 2009

    Jakiego ginekologa polecacie w naszym mieście a jakiego lepiej unikać???

    20 9 Cytuj
  • 16 maj 2009

    Najlepsi są w przyszpitalnej przychodni.Zawsze mili, uśmiechnięci, punktualni i chętnie wykonują wszystkie dodatkowe badania.To prawdziwa elita polskich lekarzy.

    8 59 Cytuj
  • 16 maj 2009

    Chyba nie masz na myśli tzw. przychodni "K" ???? Bo tam to najgorszemu wrogowi nie polecam !!
    Ja od lat uczęszczam do Wróblewskiego i jestem zadowolona.

    28 21 Cytuj
  • 17 maj 2009

    właśnie tą przychodnię mam na myśli i tych dwóch cha.ów tam pracujących, a to co wyżej napisałam to tylko mała prowokacja (tam jest dokładnie na odwrót) bo chciałam zobaczyć, czy jeszcze ktoś tam chodzi.

    19 2 Cytuj
  • 18 maj 2009

    Ja chodzę do Wróblewskiego i jestem bardzo zadowolona. Nie polecam przychodni koło szpitala, bo nie pracują tam lekarze tylko konowały.
    Dobrą opinię ma również Kocot.

    28 21 Cytuj
  • 18 maj 2009

    ja chodzę do Konopki i nie narzekam:)

    14 33 Cytuj
  • 19 maj 2009

    Nie wiem czy to prawda, ale slyszalam,że prowadzona jest sprawa przeciwko niektórym lekarzom-ginekologom w myślenicach o branie lapówek.

    14 Cytuj
  • 19 maj 2009

    „Ad vocem” „kate 1238” W chamstwie przoduje dr, D... poza tym mimo szczerych chęci drugiego przyjmującego tam lekarza który faktycznie zaprasza na dodatkowe badanie raczej panowie "doktorzy" z poradni K nie szczególnie wzbudzają moje zaufanie polecam panią doktor O... przyjmuje w Piątki od 16:00 na u Żwirki i Wigury w budynku gdzie znajdują się gabinety okulistyczne i sklep ortopedyczny. Jest fachowcem w dodatku cechuje ją cierpliwość do pacjentów oraz wyrozumiałość. Co niestety rzadkie wśród lekarzy prowadzących prywatną praktykę jest uczciwa bierze pieniądze za swoją prace nie za przekroczenie progu jej gabinety chyba najlepszy lekarz z jakim miałam przyjemność się spotkać

    7 4 Cytuj
  • 19 maj 2009

    Mam bardzo niemiłe wspomnienia po badaniu w poradni "K".Kto lubi horrory to może się tam wybrać.Zero szacunku,delikatności przy badaniu,po którym wszystko boli . Niestety tak traktowany jest pacjent na tzw."ubezpieczenie".Zgroza! Prywatnie polecam dr.Wróblewskiego.

    14 9 Cytuj
  • 20 maj 2009

    a ile kosztuje wizyta prywatnie?

    3 2 Cytuj
  • 20 maj 2009

    Nie polecam Chęcińskiego!!-okropnie niemiły lekarz!

    40 36 Cytuj
  • 20 maj 2009

    dlaczego do niego nigdy nie ma kolejki???

    9 1 Cytuj
  • 21 maj 2009

    U Wróblewskiego wizyta kosztuje podajże 80zł, nie pamiętam dokładnie.

    4 13 Cytuj
  • 21 maj 2009

    no to u

    olszańskiej 50 liub 60

    3 9 Cytuj
  • 27 maj 2009

    Ja już jakiś czas jestem pacjentką dr.Wróblewskiego i jestem zadowolona:)
    jest miły i kompetentny:)
    słyszałam że dr.Micał też jest ok.

    13 18 Cytuj
  • 29 maj 2009

    Witam chętnie się wypowiem w sprawie ginekologów w Myślenicach, przez całą ciąże chodziłam do dr Dziewońskiej (jedyne odstraszające to długie czekanie teraz umawiane są pacjentki na godzine) sympatyczna lekarka pomocna i odpowiada na każde pytanie, w szpitalu poznałam dr. Dudka i mogę go polecić kto chce rodzić w Myślenicach w szpitalu. Każda pacjentka jest zauważona, o swoje się najbardziej oczywiście martwi, przychodzi na kazde wezwanie i sms :) I rewelacyjnie robi cesarki. NIe wypowiadam się na temat dr Kocota i Konopki bo dla mnie to inna bajka, każdy z nich mi podpadł w swojej pracy i nie mam do nich zaufania. Pozdrawiam :)

    9 19 Cytuj
  • 3 cze 2009

    moja żona szuka dobrego ginekologa specjalizującego się w cytologi w Myślenicach może znacie takiego ?

    1 Cytuj
  • 11 cze 2009

    hej dziewczyny - jestem dziennikarką i przygotowuję program dotyczący dziewczyn, które będac u ginekologa spotkały się z upokorzeniem - jakimiś docinakmi, komentarzami, zachowaniami, na jakie lekarz sobie nie powienien pozwolić - jeśli zdarzyło wam się cos takiego dajcie znac z numerem telefonu to będe do Was dzwonić gg: 9412942 lub e-mail a.mazurek@tvn.pl
    pozdrawiam
    Agata

    4 4 Cytuj
  • 12 cze 2009

    ja rowniez polecam dr Olszanska. bardzo mila kobieta i mozna z nią na luzie porozmawiac. tylko jak to bylo w przypadku dr. Dziewonskiej jak wspomniala Ania rowniez u dr. Olszanskiej sa dlugie kolejki, ale to dlatego, bo duzo kobiet do niej chodzi, a przyjmuje niestety tylko raz w tyg. w myslenicach.

    7 11 Cytuj
  • 24 cze 2009

    Ja radze omijać naszych myślenickich ginekologów z daleka....

    21 2 Cytuj
  • 24 cze 2009

    ja chodzę prywatnie do dr Dudka, świetny lekarz i z tego co wiem, to nie tylko prywatnie jest dobrym lekarzem - jak niektórzy, ale ze szpitala również ma dobrą opinię.

    11 12 Cytuj
  • 24 cze 2009

    polpit a poco ty chodzisz do ginekologa?

    6 Cytuj
  • 24 cze 2009

    ja osobiscie polecam dr Olszańską bardzo dobry lekarz:)

    6 8 Cytuj
  • 24 cze 2009

    Ja polecam dr.Micała, prywatnie jak również w szpitalu świetnie zajmuje się swoimi pacjentkami!

    8 12 Cytuj

Odpowiedz