Forum » Myślenice

Zakupy TV - RTV

  • 26 lip 2011

    Dostępne są: Polsat, Polsat Sport News, PULS 2, TV Puls, TV4, TV6, TVN, TVN, Siedem.
    Więc nie ma na co się napalać.

    Cytuj
  • 26 lip 2011

    [quote=Kaper] A żeby było jeszcze lepiej, to podobno jakość obrazu i dźwięku bije na głowę wszystkie platformy cyfrowe. [/quote]
    A jakieś liczbowe dowony na to że DVB-T jest lepsze od DVB-S2 ?

    Cytuj
  • 26 lip 2011

    Dzięki za odpowiedź .

    Cytuj
  • 4 sie 2011

    Bardzo popularny i polecany tuner

    1 Cytuj
  • 5 sie 2011

    Ja polecam plazme LG pk pz czyta wszystko z usb wbudowany tuner niby 3d jak mieszkamy w dolinach kupujemy c+ z tunerem pvr pare razy w roku zakladamy okulary 3d i ogladamy kobierzyn tak naprawde tylko sat da nam dobra jakos obrazu teraz zaczyna sie powoli nagonka na dvd-t ludzie nakupia tandetnych tunerow po 100 czy wiecej w naszej okolicy zasieg cyfrowej telewizji bedzie tragiczny gory itd tnk sd jak dolaczy polsat bedzie to w miare oplacalny zakup dla babci czy dziadka albo polsat za 10zl jak chce oczywiscie cos placic a jak nie to wnuki kupia oriona lcd za 500 600 i jak zasieg bedzie dobry to bedzie tv :)

    1 Cytuj
  • 5 sie 2011

    Witam
    Dołączę się do dyskusji co do Dvb-t to myślę ze zasięg będzie większy niż telewizji analogowej, wiem po sobie nowa instalacja wykonana 2 lata temu i analogowy sygnał pozwalał na odbiór co najwyżej TVP1, TVP2, INFO, Polsat TVN to jak było ładnie i na krótkim kablu od anteny. Teraz na tej samej instalacji nic nie zmieniałem wszystkie 8 kanałów bez najmniejszych problemów.

    Telewizor to polecam Samsung wszystkie z serii B6 teraz to chyba już seria C 6 mam taki i jestem zadowolony.

    Cytuj
  • 5 sie 2011

    Te odbiorniki DVB-T mają fajną funkcjonalnośc bo każdy ma nagrywanie na USb (Pendrive lub dysk) więc jesli zdarzy się cos fajniejszego w VP niż sejm lub smoleńsk to mozna sobie nagrać :)

    Cytuj

Odpowiedz