Forum » Myślenice

szukamy znajomych :) przyjaciół :))

  • 4 kwi 2010

    Jutro na Rynku mamy Wielkanocne Myślenickie Spotkanie o godz. 13:30 zapraszamy:)

    Cytuj
  • Marzena 3 maj 2010

    o matko ! w życiu bym nie pomyślał,że temat jest aktualny.
    Teraz mieszkam w centrum Myślenic i owszem mam wielu znajomych.Wystarczyło trochę czasu i jest lepiej.
    Jak przyjeżdżają ludzie np. z Krakowa czy Katowic i mówią,że ludzie są tutaj tacy gburowaci to z miejsca im odpowiadam,że to tylko tak z zewnątrz wygląda :D

    Pozdrawiam i ognisko nadal aktualne :) w końcu sezon już się rozpoczął :)

    Cytuj
  • 3 maj 2010

    Marzenko jesteś chłopcem?

    Cytuj
  • Marzena 4 maj 2010

    nie, "a" pewnie za słabo nacisnęłam.
    Na pewno jestem dziewczyną :) a raczej kobietą :D

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    Witaj Marzeno:)

    Mamy z mężem ten sam problem, od 2 lat mieszkamy w Myślenicach, żadne z nas nie pochodzi z tego miasta,a nasi znajomi rozsiani są po całej Polsce.
    Muszę tutaj przyznać, że też specjalnie nie zabiegaliśmy o znajomości. Bo też niby jak to zrobić, zagadać do obcej osoby na ulicy, czy ma ochotę pogadać?
    Widzę, ze Tobie się udało znaleźć znajomych, może nam tez się uda...
    Mnie tutaj bardzo brakuje fajnego pubu, gdzie można by się spotkać i pogadać, niekoniecznie gapiąc się na mecz i wdychając tabuny dymu papierosowego.Ale to temat innego wątku.

    Pozdrowienia od "innej przyjezdnej"

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    Witam,
    my też tu nowi :)
    mieszkamy w centrum Myślenic od roku i ze znajomymi raczej kiepsko. A raczej fatalnie...
    Na pewno są tu jacyś fajni inteligentni ludzie, z poczuciem humoru i ciekawymi pomysłami - tylko kurcze gdzieee??? ;)
    Są jacyś chętni?? :)
    Jak można się z Wami skontaktować??
    Pozdrawiamy :)

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    Marzenko - ładny psiak :) Twój? Planuję kupno psa, może jeszcze w tym roku, więc jeśli będziesz chciała, możemy wspólnie z psiakami spacerować :D

    Cytuj
  • Marzena 14 maj 2010

    Witaj :)
    no pewnie,że będę chciała :)
    jakiego planujesz kupić ?

    słuchajcie :) może umówimy się na jakąś wycieczkę w góry ? lubicie maszerować po górach ?
    Mieszkam tu już tyle czasu i z przykrością stwierdzam,że nie znam żadnych szlaków , nic totalnie nic.Ograniczyłam się jedynie do pracy i gry w ......plemiona :D

    Asieq
    mlecyk1
    Milka
    Co Wy na to ?

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    tegoroczny maj nie sprzyja na chodzenie po górach, chyba, że z parasolem :(

    Cytuj
  • Marzena 15 maj 2010

    fakt,jednak przyszły weekend ma być już super :) przynajmniej tak obiecują ?

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    obiecanki cacanki a pogody nie widać :(
    strasznie to na mnie wpływa, na psychikę i humor i w ogóle ... bleee
    pozdrowienia

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    [quote=Marzena]o matko ! w życiu bym nie pomyślał,że temat jest aktualny.
    Teraz mieszkam w centrum Myślenic i owszem mam wielu znajomych.Wystarczyło trochę czasu i jest lepiej.
    Jak przyjeżdżają ludzie np. z Krakowa czy Katowic i mówią,że ludzie są tutaj tacy gburowaci to z miejsca im odpowiadam,że to tylko tak z zewnątrz wygląda :D

    Pozdrawiam i ognisko nadal aktualne :) w końcu sezon już się rozpoczął :)[/quote]
    Witam,
    ja przeprowadziła się do Myślenic jakieś dwa lata temu z dalekiego wschodu... Polski:) i ...zakochałam się w Myślenicach i ludziach tutaj, pracuje z ludźmi z rożnych środowisk z Myślenic oraz okolic i powiem, że byłam zachwycona a pracowałam w rożnych rejonach i rożnych placówkach i nigdzie nie było mi tak dobrze jak tu, to ludzie z Myślenic mówią sami o sobie że są gburowaci itd. może tacy wolą być pozornie, ale nie jest to prawda..nadal jestem zachwycona po dwóch latach... mam nowych znajomych mieszkałam wcześniej w dużym wojewódzkim mieście i Myślenice sa duże lepsze nawet ze swoim brakiem anonimowości to nawet miłe, jak idziesz ulica spotykasz znajomych, można pogadać jest się do kogo uśmiechnąć:)a rodowici myśleniczanie sa bardzo ciekawymi ludźmi, nietuzinkowymi :)W końcu czuje się jak w domu:) pozdrawiam wszystkich:)

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    Witam,

    Przeprowadziłam się do Myślenic około pół roku temu. Również nie mam tu zbyt wielu znajomych a w szczególności nie mam tu koleżanek. chciałbym poznać osoby (szczególnie koleżanki)które lubią aktywnie spędzać czas, żeby np razem można było pojeździć na rowerach górskich, pochodzić po górach, biegać a w zimie chodzić na siłownie/fitness. Przedział wiekowy, hm, może od 20 do 40 lat, ja mam 25. Jeżeli ktoś chciałby mnie poznać zapraszam do kontaktu na meila: andrea88@o2.pl
    pozdrawiam
    Andrea

    Cytuj
  • 31 maj 2010

    andreo- w Myślenicach masz świetne warunki do robienia tego wszystkiego o czym piszesz wyżej. Szlaki rowerowe ciężko zjeździć tak, aby się znudziły, górek do chodzenia nie brakuje (ale polecam coś wyższego), biegać też jest gdzie. Może wreszcie zacznie się lato i będzie można to wszystko zacząć robić :)

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    hej z miłą chęcią też poznamy znajomych po długim prezbywaniu za granica nasi znajomi o nas zapomnieli.Jestesmy małżenstwem 26,32 latka mój mail to Josyriusz@interia.pl jesli chcielibyscie wraz zmężem poznac fajnych ludzi otwartych na nowe znajomości napisz

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    A może by się tak wybrać na jakąś wycieczkę np na kudłacze??
    tez przeprowadzilam sie tutaj z krakowa i nie mam poki co znajomych wiec taki wypad bylby swietny.

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    Witam,

    Ja podobie jak Andrea szukam tutaj nowych znajomości. Przeprowadziłam sie tutaj z krakowa i również mam niewielu znajomych. Więc jeśli lubisz:
    -pojedzic na rowerze
    -pospacerowac z psem albo i bez:)
    -pochodzić po górach
    -poplotkowac
    to zapraszam:)mój mail: kaha1980@go2.pl
    aha jesli to istotne to ja mam 29 lat:)
    pozdrawiam

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    widze ze wolicie klikac niż zawierać nowe znajomości.
    topik juz jest od dawna i zero jakiegoś spotkania...bezsens...klikajcie dalej:(

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    [quote]widze ze wolicie klikac niż zawierać nowe znajomości.
    topik juz jest od dawna i zero jakiegoś spotkania...bezsens...klikajcie dalej:([/quote]
    Być może mylisz się :).Podali swoje maile więc pewnie umówili/umawiają się przez pocztę a nie na forum.

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    kaha... piszesz jazda na rowerze. W innym poście zbieramy ekipę na sobotni wypad po okolicznych górkach, (rekreacyjny :)), więc zapraszamy posiadaczy 2 kółek na rower jako pierwsze tego typu spotkanie. Od czegoś trzeba zacząć, padł pomysł rowerowy. Zobaczymy jak to będzie.

    PS: kilka miesięcy temu pisząc na forum podobne tematy spotkaliśmy się z grupą osób interesującą się samochodami, zrobiliśmy parę imprez, a dziś mam klub i jesteśmy w PZM :) Może jakiś kolarski klub się otworzy hehe :) Pozdr

    Cytuj
  • 28 lut 2011

    szkoda ze ten temat tak ucichł. Zastanawia mnie czy doszło do wycieczki górskiej o ktorej pisaliście?

    Cytuj
  • 28 mar 2012

    Reaktywacja tematu :) Pogoda coraz ładniejsza, sprzyja wycieczkom :)

    [quote=Asieq] Marzenko - ładny psiak :) Twój? Planuję kupno psa, może jeszcze w tym roku, więc jeśli będziesz chciała, możemy wspólnie z psiakami spacerować :D [/quote]

    Psa już mam, a nawet dwa! :D

    Cytuj

Odpowiedz