Forum » Myślenice

Po rynku nie da się chodzić.

  • 30 lis 2009

    Wiesz co zaczynam mieć wrażenie,że nie ważne co powiesz byleby twój wątek był na końcu. Chyba za głupi jestem na ten dowcip (no ale wiadomo ze wsi). A tak na poważnie to chyba problem jest w tym, że to Ostrowski zacznie przebudowę , a wiadomo, że wszystko co robi to jest beeeeee.

    Cytuj
  • adzygmunt 30 lis 2009

    Ja także poważnie. Rynek taki jaki jest bardzo mi odpowiada i całej rodzinie, oraz znajomym rozsianym po Polsce
    Może tylko drobny retusz , ale o tym już pisałem.
    Natomiast co do baru piwnego ... masz mój sprzeciw!
    Nie uważam wcale, ze wszystko co MO zacznie jest złe. Dałem temu wyraz w niejednym poście.
    I jeszcze poważniej polityka personalna mnie mało interesuje. Za długo na tym świecie się plączę by wiedzieć, że mało kto idzie do władzy by służyć ludziom.

    Cytuj
  • 5 gru 2009

    [quote=Mysleniczanin007]Mówisz Adzygmuncie ze nie podoba Ci się ostrostożkowa forma pomnika. A mnie sie nie podoba Ostro-Stożkowa forma projektu przebudowy rynku. ;)[/quote]
    No, to mamy po problemie :( Rynek zostaje, jaki był!

    Cytuj
  • 5 gru 2009

    A ja chcę kolorową kostkę brukową.
    Szkoda że przed wiekami ni umieli robić kostki brukowej-jak pięknie wyglądałyby dziedzińce niektórych zamków?

    Cytuj
  • 5 gru 2009

    "Wieś miastu miasto wsi" Czyli miastowy popiera wieśniaka. Bo ma 100% racji. Zabijmy wszystko dechami i czekajmy spokojnie jak ten zły Ostrowski odejdzie. Ten łobuz dniami i nocami knuje jak nam zrobić na złość i zeszpecić Myślenice.Tak na poważnie Talibowie i inni są przy was liberałami i przede wszystkim mają swoje racje w odróżnieniu do krytykantów Burmistrza. Pod płaszczykiem elokwencji, mądrych cytatów i maksym czai się frustrat który tak na prawdę ma do powiedzenia "nie bo nie". Zupełną załamkom dla mnie jest wypowiedź Myśleniczanina 007 o Ostro-Stożkowej koncepcji,niestety prostactwo wyjdzie nawet z pod wysublimowanych cytatów i porównań.Kiedyś coś tam po mojej wypowiedzi pisał o gównie i gnoju , cytował z jakiegoś niszowego filmu,dziś trzeba się zastanowić do kogo ten cytat był czy aby nie odbił się rykoszetem i nie trafił w nadawcę. Nie ważne Ostrowski wygra czy nie,przynajmniej dla mnie, ciekawi mnie tylko co ci madrale bedą mówić przy nowej władzy?

    Cytuj
  • 5 gru 2009

    Na tytuł "mądrali" to ja się nie nadaję. Są mądrzejsi ode mnie. A nawiasem mówiąc muszę zwrócić Twoją uwagę, drogi Miastowy, że relatywnie w przeciwieństwie do Twojego postu, mam bardzo dużo do powiedzenia. Bynajmniej, jak to sugerujesz, nie tylko z tak infantylnego powodu który przytaczasz- "nie, bo nie".

    Infantylizm kończy sie w momencie gdy chodzi o kształtowanie wizerunku miasta w którym żyje nie tylko ja, ale i dwie dziesiątki tysięcy mieszkańców. Problem polega na tym, że nie wszyscy podzielają świetlane wizje UMiG na temat co i w jaki sposób zmieniać w NASZYM MIEŚCIE, a co najważniejsze: ZA ILE. Ja rozumiem że każdy ma PRYWATNĄ WIZJĘ własnego otoczenia i życzę każdemu najserdeczniej i najżyczliwiej, żeby ta wizja się spełniła.

    Jednak rozgraniczenie pojęć "własne otoczenie", "wspólne otoczenie" i paradoks sprawy polega w tym przypadku na tym, że działania grupy osób związanych z większością projektów dotyczących "rewitalizacji" miasta, lub też nowych inwestycji, mija się diametralnie z oczekiwaniami mieszkańców. Co można zauważyć na każdym kroku, nie mówiąc już tylko o niewielkim procencie mieszkańców odwiedzających to forum.

    Aby wyprostować pogmatwane domysły i przypuszczenia, osobiście znam Macieja doskonale, i wiem że złym politykiem nie jest. Po prostu gdzieś po drodze do świetlanej kariery politycznej, otworzyły się przed nim drzwi z boku korytarza i wszedł w nie z jakiegoś powodu, który według mnie był jego prywatnym wyborem. I właśnie ten wybór spowodował pewien bieg wydarzeń który przywiódł Nas wszystkich do miejsca w którym obecnie się znajdujemy. Szkoda tylko że ignorował przez kilka minionych lat sygnały które jak to zręcznie ujął Cyrk; ()"SEDNO, którego tak nie kochacie od dwóch lat motywuje go do działań, ktore wychodzą mu na dobre? Gdyby do końca zrozumiał jego przesłanie to dziś miałby trzecią kadencję w kieszeni."()

    Zastanów się jeszcze nad jedną rzeczą mój drogi Miastowy. Masz predyspozycje na to żeby być może dołączyć do grona "krytyków" i "szkalować" nową władzę, kimkolwiek by ona nie była. Jak na górze, tak i na dole. ;)

    Cytuj
  • 5 gru 2009

    Nie rozumiemy się zupełnie, są rzeczy które mi się nie podobają i to jest oczywiste. Nigdy jednak nie zasiądę w loży krytykantów żadnej władzy to znaczy nie będę jej krytykował w taki sposób jak Ty i reszta. Sformułowania typu "Sedno którego nie kochacie" pachną mi histerią. Otóż Sedno czytam od początku, mało tego w pewien sposób z kilkoma ludźmi z niego jestem powiązany. Niestety dotychczas było tak że każdy przejaw krytyki Ostrowskiego, nie ukrywajmy niejednokrotnie prostacki, był przyjmowany prze Was owacją na stojąco. Sądzę że są to ruchy o charakterze konwulsyjnym. W swoim poście tutaj sugerowałem i dalej postuluje że takie pospolite ruszenie Panu Kielanowi szkodzi. Nawet patrząc na to z punktu naukowego. Szkoda bo to wartościowy kontrkandydat tylko mam wrażenie że jego pretorianie wymknęli się nieco z pod kontroli.Dlatego drogi Myśleniczaninie nie popadaj w panikę i pamiętaj że nie wszystko można załatwić mądrymi cytatami i retoryką "ąę", czasem nawet w prosty sposób należy coś mieć do powiedzenia. Pozdrawiam

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 5 gru 2009

    Do tego się zgodzę że w tych achach i ęłach Pana Myśleniczana jest psełdointeligentyzm i brak zrozumienia dla potrzeb zwykłego mieszkańca. Bo do tego czeba wrażliwości jaką posiada tylko Pan Maciej. Niespecjalnie widzę zamianę Go na kogoś na miejscu Burmiszcza. A podobno rze ma startować Pan Starosta. O to już byłaby katastrofa dla miasta. To już chyba lepszy Pan Kielan ze swoim brakiem do powiedzenia niż lenistwo w powiecie.
    pozdrawiam
    Zdzichó
    ps. to zeba potwierdzić ile prostactwa jest w tej gazecie SEDNO a zaczyna się od popsucia głowy. (dla domyślnych wiadomo co do kogo chodzi ten dopis.)

    Cytuj
  • 5 gru 2009

    Dobrze piszesz Zdzichó,(wkońcu jak Bóg przykazał). Własnie da się zauważyć wrażliwość tego Jegomościa na temperaturę, którą staramy się tutaj podnieść. Może wkońcu bedzie za gorąco i trzeba bedzie coś napisać/powiedzieć (niepotrzebne skreślić).

    Cytuj
  • 5 gru 2009

    A można posiać niesprawdzone wiadomości, bliskie prawdy? :D
    Pan Maciej nie będzie startował w wyborach. Ma zamiar kandydować do sejmu :)

    Cytuj
  • 6 gru 2009

    Myślicie, że znajdą się jacyś inni desperaci poza Samoobroną czy Partią Gamoni i Krasnali ,którzy porwaliby się na przygarnięcie takiego kukułczego jaja na kilometr śmierdzącego śmietnikiem, asfaltownią, PKS-em, przegranymi procesami i wszystkimi innymi "prawidłościami"?

    Cytuj
  • 6 gru 2009

    A niezależny komitet wyborczy?
    W naszych realiach to niewielkie pieniądze w stosunku do poselskich apanaży!

    Cytuj
  • 6 gru 2009

    Niezależny jest jeszcze Ędward Ącki, lub mój faworyt Piotrek Misztal. ;) Przy obu panach już bardzo aktywnych medialnie, szybka kariera poselska murowana!!

    Cytuj
  • 6 gru 2009

    Tutaj taki mały artykulik instruktarzowy sprzed lat. Ech sentymenty... ;)

    http://fakty.interia.pl/news/pilnie-poszukuje-partii-z-poparciem,961031

    Cytuj
  • 6 gru 2009

    No no Myśleniczanin,witam sąsiada ! Nieźle tu harcujesz widzę. A pochwaliłeś się forumowym kolegom że wśród znajomych masz psełdonim "żelazko" a najważniejsze dla czego? Tylko błagam nie zaprzeczaj. Oj Myśleniczanin , Myśleniczanin ładnie to tak...

    Cytuj
  • 6 gru 2009

    Napisz, prosze. Może się coś dowiem o tym, czyim jestem sąsiadem :D A i forumowicze napewno niecierpliwi tego wymysłu z "żelazkiem".

    Cytuj
  • 6 gru 2009

    Matko Jedyna! Najjaśniejszy rzucił wszystkie spec-służby na forum!

    Myśleniczaninie uciekajmy!
    :)

    Cytuj
  • 6 gru 2009

    Już się boję :D Aż ciarki mi po plecach przebiegły od karku aż po "szynke". Dobrze że wpore zacisnąłem pośladki bo udało mi sie złapać kilka zanim wyleciały przez nogawkę ;) Będę teraz miał czym skrzesać ciętą ripostę :D

    Cytuj
  • 6 gru 2009

    no, no, byczku-patyczku, nieźle harcujesz tutaj widzę.
    Byczek-patyczek w gronie przyjaciół ma ksywę "kalafior".
    Napisz nam wszystkim dlaczego, mój drogi z osiedla kolego?

    Cytuj
  • 6 gru 2009

    Kalafior? Żelazko?!

    Czy Wy wszyscy na pewno mieszkacie w Myślenicach?:)

    Cytuj
  • 10 gru 2009

    No i za rok będzie rewolucja na rynku

    http://www.mojemyslenice.pl/?p=195

    Mam nadzieję, że do tego NIE dopuścimy !

    "Sam chodziłem o kulach i pokonanie tamtej trasy było dla mnie ciężkie. Podobne trudności mają matki, które próbują przejechać tamtędy wózkiem, czy kobiety w butach na obcasach – ocenia gospodarz miasta."

    GMO z laską nie mógł przejść po kocich łbach - zapomniał, że są płytki chodnikowe na rynku ? :D

    Cytuj
  • 10 gru 2009

    Jak zaparkował "lektykę" na tych kococh łbach, to musiał przecież na nich wysiąść? ;)

    Cytuj
  • 10 gru 2009

    Marmur jest jednym z najbardziej miękkich materiałów.
    Płyty są z granitu łupanego To błąd chochlik drukarski.
    Uważam ze tylko wyznaczone ciągi piesze nadają się do wymiany. Wystarczy zobaczyć po pierwszym śniegu, którędy ludzie chodzą
    Reszta podłoża powinna zostać bez zmian
    Dosadziłbym wzdłuż głównego ciągu: wschód-zachód niskie parasolowate drzewa.
    Nie powinno być więcej zieleni bo skutecznie optycznie zmniejszy plac.
    Gołębie trzeba ewakuować z rynku metodą antykoncepcji. W Polsce są miasta, które to skutecznie stosują.

    Cytuj
  • 10 gru 2009

    [i]Gołębie trzeba ewakuować z rynku metodą antykoncepcji.[/i]

    Teraz to mówisz jak Szczota rozdał już wszystkie prezerwatywy (i to na rynku właśnie) ?!

    Cytuj
  • adzygmunt 10 gru 2009

    Szczota Ona/On ma coś takiego dla gołębi? bo rewelacyjna metoda antykoncepcji jest droga!!! :D

    Cytuj

Odpowiedz