Forum » Myślenice

Po rynku nie da się chodzić.

  • 6 lis 2009

    Och na to to ja bym nie liczyła. Cisza i spokój to na Zarabiu a tu na Rynku spacerek z dziećmi na gołąbki.

    Cytuj
  • 6 lis 2009

    Cisza i spokój na Zarabiu ? Ty chyba tam bardzo dawno nie byłaś :D

    Cytuj
  • 6 lis 2009

    No przecież wakacje się skończyły nic się nie dzieje byłam w niedziele i nawet wczoraj. Chyba mnie coś ominęło.

    Cytuj
  • 24 lis 2009

    [quote=frank566]Gazeta Myślenicka z 5 list 2009:
    "...Temat likwidacji tzw. kocich łbów pojawia się coraz częściej... Tu liczy się głos matek z wózkami a także niepełnosprawnych ruchowo. Pokonanie kocich łbów w obcasach, o kulach czy z wóżkiemto nie lada wyczyn. Mimo, ze płyta nie jest w tragicznym stanie, wiekszość mieszkańców opowiada się za likwidacją garbów, przynajmniej na głównych ciągach pieszych. Płyta otworzy się wówczas dla mieszkańców jako miejsce zabaw dzieci,które wciąż potykają się i wywracają na nierównej powierzchni, miejsce organizacji kameralnych koncertów, czy letnich ogródków, których właściciele zmuszeni są budować specjalne podesty pod stoliki."
    Polecam ten artykuł o nowym obliczu myślenickiego rynku tym forumowiczom, którzy nie przebierali w słowach aby mnie ośmieszyć za wywołanie tematu, który był tylko propozycją/tematem do dyskusji - jak to na forum. I pozdrawiam[/quote]
    Ja tam na całości wylałbym gładź cementową; Żadnej grudki. Kropka. Koniec!!! ;)

    Cytuj
  • 24 lis 2009

    Parę razy był wspomniany parking pod płytą rynku, całkiem niezły pomysł, ale jak rozkopią rynek i okaże się, że są tam jakieś cuda archeologiczne, to mamy z głowy cały rynek przez najbliższe lata-patrz rynek krakowski ;)

    Cytuj
  • 24 lis 2009

    No chyba nie wierzycie że pomysł parkingu pod rynkiem jest możliwy do zrealizowania. To już lepiej zrobić piętrowy nad rynkiem z pięknymi tarasami przyozdobionymi zwisającymi kwiatami, cos jak wiszące ogrody Semiramidy.
    Tylko że u nas nazywały by się "Wiszące ogrody M_c_e_a"

    Cytuj
  • 24 lis 2009

    Piętrowy nie bo zasłoni piękną gładką płytę rynku, a zwisające kwiaty już mamy, zwisają z każdej latarni ;)

    Cytuj
  • 24 lis 2009

    Ja będę jednak optował za piętrowym, odpada odśnieżanie płyty rynku, fakt że nie zarobi mistrz wygrywania przetargów, ale zrobi się przetarg na udrażnianie rynien i odpływów. Zaczynam wierzyć ,że to dobry pomysł;)

    W takim razie będzie piętrowy, kto za, kto przeciw, kto nie wytrzymał. Ustawa Cygnusa przyjęta większością głosów. Jutro na rynku stanie kafar i zaczynamy od słupów:]

    Cytuj
  • adzygmunt 25 lis 2009

    Mnie nie odpowiada napowietrzna przystań wyłącznie dla aut. Na dachu parkingów/garażów konieczne jest wybudowanie lądowiska helikopterów. A może, gdyby poluzować fantazji, małych awionetek?
    Cygnus trzymam Cię za słowo. Piszę dzisiaj, bo Ty pisałeś wczoraj, idę na rynek! Kocham, mało powiedziane, uwielbiam pracę kafarów :) bum , bum to moja mmuuzyykaa :D
    Melodia z dawnych lat, kiedy budowano molo w Sopocie. Ech życie ;)

    Cytuj
  • 25 lis 2009

    OK. kafar był, tylko mały tak z 80kg( za mało sterydów), słupy już stoją, na nich może wisieć wiecha.
    Pewnie Ad jest zadowolony z postępu prac, ja jestem;)

    Cytuj
  • adzygmunt 25 lis 2009

    Nie wątpię, że jesteś. Wiecha nie każdemu kojarzy się ze strzechą, co pod nią wróble siedzą i jedzą jabłka!!!

    Cytuj
  • 26 lis 2009

    Widzę, że Cygnus musi być nieźle zorientowany w ustawianiu przetargów skoro według niego wszystkie są sfałszowane. Toż to typowe podejście Antka M. (specjalisty od weryfikacji służb specjalnych) Ludzie czy wy nie zaczynacie popadać w jakąś paranoję ? Nic się nie robi źle! Coś się robi źle ! ( i od razu całe grono "fachowców co zrobiło by to lepiej) Rozumiem konstruktywną krytykę ALE NIE WSZYSTKIEGO !
    mmimo wszystko pozdrawiam!!!

    Cytuj
  • 26 lis 2009

    Pewnie byśmy popadli, ale dzięki Bogu mam tu Ciebie.

    Również pozdrawiam(mimo wszystko)

    Cytuj
  • 26 lis 2009

    I nigdzie nie napisałem że wszystkie, prosze mi nie wmawiać coś czego nie napisałem.

    Pozdrawiam j.w.

    Cytuj
  • 26 lis 2009

    ważne , że nikt jeszcze nie zaczął tu obrzucać się wyzwiskami no nie ?

    Cytuj
  • adzygmunt 26 lis 2009

    Ręce precz od rynku!!!

    Cytuj
  • 26 lis 2009

    Nie tylko od rynku, wogóle PRECZ!!!!

    Cytuj
  • 27 lis 2009

    A ja myślę że powinni jeszcze dołożyć kilka ramp, wyskoczni, rur do slide i innych ,będzie z tego większy pożytek.Zresztą i tak już młodzi tam śmigają od dawna.

    Cytuj
  • 27 lis 2009

    PRECZ Z PRECZEM!!!!!( to chyba z jakiegoś filmu ale pasuje)

    Cytuj
  • adzygmunt 27 lis 2009

    Jak rozumiem jesteś Wieśniak za pełną modernizacja rynku?
    A mnie rynek podoba się taki, jaki jest.
    Nie podoba mi się kanciasta ostrostożkowa forma pomnika. Nie podoba mi się także barak z wyglądu przeniesiony z Auschwitz, czyli budynek przyległy do PKO BP
    Gdyby to w jakiś sensowny sposób "zagospodarować", to jest moim faworytem do tytułu najpiękniejszego rynku Małopolski!

    Cytuj
  • 27 lis 2009

    Mówisz Adzygmuncie ze nie podoba Ci się ostrostożkowa forma pomnika. A mnie sie nie podoba Ostro-Stożkowa forma projektu przebudowy rynku. ;)

    Cytuj
  • 27 lis 2009

    Może nie za pełną ale trochę więcej drzew, pamiętam jeszcze te sprzed remontu. (pytanie na ile trzeba to wszystko rozkopać, jak wyglądają instalacje pod renkiem, żeby nie wyszło potem jak to u nas - najpierw nawierzchnia a potem rozkopy bo rurę diabli wzięli.) No i jakaś fajna kawiarenka gdzie człowiek kulturalnie mógłby się napić dobrego piwa. A pomnik to chyba pierwotnie był pod Sokołem no nie ?

    Cytuj
  • adzygmunt 28 lis 2009

    O kawiarenkach śpiewała Jarocka i tylko tam znajdziesz te wysublimowane wartości.
    Tam gdzie piwo się leje tam leją,także po facjatach* ;(

    * w każdym z dwóch znaczeń, także obu czynności. :(

    Cytuj
  • 29 lis 2009

    ponad dwadzieścia lat degustuję piwo i jeszcze mnie nikt nie lał, przesadzasz

    Cytuj
  • adzygmunt 30 lis 2009

    No ! bo wieśniaków ludzie lubią, albo boją się, nie wiadomo co "któś" taki ma za kapotą ? kłonice, sztachetę albo "cóś" ? :)

    Cytuj

Odpowiedz