Forum » Myślenice

Po rynku nie da się chodzić.

  • 14 lut 2010

    Ad, to ja sie zastanawiam co Ty palisz, co, cocococo.

    Cytuj
  • adzygmunt 14 lut 2010

    Ja się "palę" do wszystkiego. Dobre widowisko sportowe, koncert, domowe posiadówki, i kasa; tylko nie WYDAWANA. :P

    1 Cytuj
  • 14 lut 2010

    Żadną z tych rzeczy domu nie ogrzejesz, to smutne, że np. gorąca atmosfera nie przełoży sie na ciepły kaloryfer.

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    Adzygmunt pewnie pali śmieci w piecu jak to niektórzy robią.

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    mon-max, poszukuję sponsora do opłacenia rachunku za gaz w domu jednorodzinnym, piszesz się ?

    Jak nie to nie dyskutuj o tym czym kto ma palić :D

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    Jaki ten rachunek, za ile metrów itd....

    Cytuj
  • adzygmunt 16 lut 2010

    [quote=mon-max]Adzygmunt pewnie pali śmieci w piecu jak to niektórzy robią.[/quote]
    A masz pojęcie ile nawdycham się pierwiastków rakotwórczych, jeśli nie spróbuj sam.
    A ilu sąsiadów wytruję!?! Nareszcie będę sam i mnie już nikt nie zdąży podtruć/otruć.
    To moje credo zimowe. Latem palę w ognisku, piekę kiełbaski i... częstuję sąsiadów, koty, psy.
    Popiół posyłam rzeką do Gdańska. Niech wiedzą czym Myślenice słyną, a co!?! :D

    1 Cytuj
  • 16 lut 2010

    jak to nie da się hodzić ?? ,ja hodze i nic mi się nigdy nie dzieje ,ba powiem więcej widze ze lódzie tesz hodza i jakoś nikkt się nie pżewraca .Zamiast takiego temató lepiej było by załorzyć ,po rynku ptoki nie mogom hodzić bo lódzie jee pżeganiajom i co one mogom powiedzieć ?? nic bo głosó nie majom .Mam nadzieje ze pan burmiszcz nie ma zamiaru coś robidź z rynkiem bo naprawdę było by to wyżóceniem pieniendzy w błoto .Jest tyle warzniejszyh inwestycji w mieście czy tesz powiecie

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    jeden PAN ZDZICHÓ to bywał zabawny ale drugi to już żałosna podróba niezależnie od tego co pisze a co trudno przeczytać normalnemu człowiekowi.

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    Też tak uważam wieśniak.Żałosne to już jest, wiec dajcie sobie już spokój .

    Cytuj
  • adzygmunt 16 lut 2010

    Zdecydowanie żałosne i co ważne trudne do zrozumienia.;(

    1 Cytuj
  • 17 lut 2010

    Tó nie ma co rozómieć możemy iść i wszystko możemy w tym ktury nas ómacnia .Gdyby lódzie pżejmowali się takimi pierdołami jak na tym foróm świad byłby zdecydowanie piękniejszy a puki co proponóję zajądź się tematami a nie szókaniu dzióry tam gdzie jej szókać nie czeba !!!

    Cytuj
  • 17 lut 2010

    Zóh z V kolumny.

    Cytuj
  • 17 lut 2010

    ja osobiście bym rynku nie ruszał jedynie co to dołożyłbym jeszcze ze 2 letnie ogródki kamienie wcale mi nie przeszkadzają nie jest tak że nie da się gdzieś dojść żeby nie chodzić po kamieniach tak że nie ma się co czepiać

    Cytuj
  • adzygmunt 17 lut 2010

    W ubiegłym roku były trzy, chcesz jeszcze dołożyć dwie?
    To gdzie do paranoi, zmieszczą się gołębie i samochody?

    1 Cytuj
  • 18 lut 2010

    Pięc knajp na płycie rynku hmmm...będzie czym pochwalic sie turystą.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    [quote]mon-max, poszukuję sponsora do opłacenia rachunku za gaz w domu jednorodzinnym, piszesz się ?

    Jak nie to nie dyskutuj o tym czym kto ma palić :D[/quote]
    Bardzo proszę podać rachunek na który trza przelać kasę??

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    [quote=adzygmunt napisał:[hr][quote]mon-max]Adzygmunt pewnie pali śmieci w piecu jak to niektórzy robią.[/quote]
    A masz pojęcie ile nawdycham się pierwiastków rakotwórczych, jeśli nie spróbuj sam.
    A ilu sąsiadów wytruję!?! Nareszcie będę sam i mnie już nikt nie zdąży podtruć/otruć.
    To moje credo zimowe. Latem palę w ognisku, piekę kiełbaski i... częstuję sąsiadów, koty, psy.
    Popiół posyłam rzeką do Gdańska. Niech wiedzą czym Myślenice słyną, a co!?! :D [/quote]
    To teraz już wiem skąd mamy tak wiele turystów. Twoja reklama naszego miasta po prostu jest wspaniała.

    Cytuj
  • adzygmunt 19 lut 2010

    Każda metoda jest dobra, byle była skuteczna! Dla niektórych ważne jest, by tyle samo przyjechało ile wyjedzie. Tym jednak bynajmniej, bym się nie przejmował. Na koniec zarobią Ci od pavulonu i czarne stroje!!! :D
    A co ?
    "biznes is biznes" ;)

    1 Cytuj
  • 19 lut 2010

    Wracając do tematu tego forum. Ciekawe czy Turystą się podoba NASZ RYNEK?

    Cytuj
  • adzygmunt 19 lut 2010

    Tak na pewno się podoba. Mam sygnały od gości, których przyjmuję.
    Mają zastrzeżenia do ściany wschodniej, uściślając, do budynku sąsiadującego z PKO BP.
    U wyjścia z rynku w stronę Reja.
    Ten budynek, jako żywo, przypomina blok z Auschwitz.
    Myślę, że to prywatny dom, zatem można mieć pretensje do architekta miejskiego wydającego pozwolenie na budowę/rozbudowę powojenną!

    1 Cytuj
  • 19 lut 2010

    No to jak turystą się podoba to po co go zmieniać. Dużo teraz na rynku się zmienia Karolinka jakaś powstaje ciekawe co jeszcze powstanie.

    Cytuj
  • adzygmunt 19 lut 2010

    Co się kryje pod tą "Karolinką"?

    Cytuj
  • 20 lut 2010

    Kino letnie na płycie rynku w sezonie wiosenno-letnim, było by całkiem fajną atrakcja. Na pewno lepszą niż ogródki z piwem.

    Cytuj
  • adzygmunt 20 lut 2010

    Oglądane za biletami czy free? z auta? czy z własnym krzesełkiem? :O

    1 Cytuj

Odpowiedz