Forum » Myślenice

Dietetyk

  • 7 lip 2012

    Czy ktoś miałby ochotę na nordic walking w niedzielę o 6.30 rano na Zarabiu? Dodam, że jestem amatorem w tej dziedzinie, chodzi o marsz w średnim tempie ok 60 min. Samej trudno się zmobilizować do wstawania.

    1 Cytuj
  • 7 lip 2012

    Ja potwierdzam i rekomenduję również Centrum Leczenia Otyłości na Garncarskiej w Krakowie. Są świetni, opieka jest, jadłospisy i przepisy super, a efekty trwałe. Pomogli mi zrzucić 8 kilo, mineły trzy lata, a nawyki zostały. Bardzo Polecam :)

    1 1 Cytuj
  • 13 wrz 2013

    eloinka///////////
    prosba czy mogla bym prosic o przeslanie szczegolow stosowanej przez ciebie diety, przykladowe jadlospisy, moge podac meyla, pozdrawiam

    1 2 Cytuj
  • 24 mar 2014

    Witam.
    Jestem tu pierwszy raz. Też szukam dobrego dietetyka. Nie mam już takiej szybkiej przemiany materii, jaką miałam mając 20 lat z hakiem, teraz obecnie mam 31 lat, i już tak nie spalam. Jestem alergikiem, przez trzy lata zażywałam silne tabletki przeciw alergiczne Telfast, które, jak się później dowiedziałam, zatrzymują wodę w organizmie i powodują tycie, na tych tabletkach w ciągu tych 3 lat utyłam 10 kg. Teraz przy wzroście 173 ważę 78 kg. Chciałabym to z siebie zrzucić. Moje wyniki badań krwi są niepokojące, obawiam się, że to wszystko przez otyłość brzuszną, z którą się zmagam. Mój brzuch wygląda jakbym była w pierwszych miesiącach ciąży, jest taki nienaturalnie wypukły. Nie mam zwykłej oponki. Z racji tego, że jestem alergikiem, nie mogę jeść niektórych warzyw i owoców (mam alergię krzyżową). Z warzyw nie mogę jeść surowej marchwi. A z owoców: jabłek, gruszek, brzoskwiń, morel, nektarynek, kiwi, arbuzów, melonów. Czy zna któraś z Was na tyle dobrego i kompetentnego dietetyka, który pomoże mi zrzucić ten balast?

    Cytuj
  • 29 mar 2014

    Przypadkiem zauważyłam co tutaj piszecie, może ta informacja komuś pomoże. Sama należę do osób które "odchudzają się całe życie", "ciągle muszą się pilnować" etc. Problemów z tyciem, czemu dlaczego, może nie będę wyjaśniać, bo się za dużo treści zrobi. Obecnie mam 33 lata. Jako nastolatka schudłam 13 kg (założyłam się), ale potem standardowo był efekt jojo bo nie posiadałam żadnej wiedzy na temat żywienia, to były tylko własne pomysły, ćwiczenia etc. W ciągu lat doszłam do wagi 90 kg (szczytowa). Zaczęłam sama się odchudzać. 3x w tygodniu chodziłam na fitness i zastosowałam głównie dietę MŻ (mniej żreć), starałam się tez jeść mniej kalorycznie. W ciągu 1,5 roku schudłam 18 kg. Przestawiłam się na mniejsza ilość jedzenia i podeszłam do góry tylko 3 kg. Tak już zostało. Stwierdziłam,że to za mało, ale motywacji tez było za mało. Mój facet miał polecony Naturhouse (jest więcej, ale akurat w Krakowie ten na ul. Wielopole 30). Poszliśmy oboje w lipcu 2013.Tam trafiliśmy "w ręce" niejakiej Pani Moniki. Portfel też chudnie 400 zł na miesiąc od głowy, ale... gdybym wiedziała, że tak prosto mi pójdzie poszłabym już 10 lat temu, gdybym wiedziała. Ja w przeciągu pół roku schudłam 10 kg (mogłabym szybciej- ale lubię słodycze) więcej już nie chciałam. Mój mężczyzna schudł 18 kg. Pani dietetyczka zmieniła nasz tok myślenia, nauczyła nas sposobów żywienia, co mamy zrobić gdy skacze nam waga. Teraz cały czas korzystamy z darmowych wizyt kontrolnych. Może jeszcze napiszę, że efektu jojo nie ma, a straszyły mnie tym znajome osoby które chodziły do innych dietetyków. Owszem pamiętajmy jak schudniemy i zaczniemy "żreć" na nowo to nie oskarżajmy dietetyka bo to nasza wina, ale też gdy trafimy w niewłaściwe ręce i nie chudniemy to nie mamy motywacji do działania. Ja polecam Wam to miejsce i niech mi nikt nie wypisuje że to reklama bo chciałabym komuś pomóc. Teraz ważę 25 kg mniej- dla mnie rekord.Do Naturhouse chodzi się co tydzień i myśli się o tym,ze "pani dziś zważy"- w Myślenicach niestety nie ma-szkoda

    2 2 Cytuj
  • 7 wrz 2015

    witam wszystkich, chciałam spytać Was czy znacie dobrego i taniego dietetyka w Myślenicach, który pomoże spaść z wagi

    Cytuj
  • Dominika 7 wrz 2015

    Witaj polecam a Diane Kesek. Pracowala w natur haus teraz ma wlasny zaklad w myslenicach

    8 2 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    Wszystko dobrze, tylko te skomplikowane przepisy...

    1 Cytuj
  • 13 wrz 2015

    Jestem dietetyczką, jeżeli ktoś chciałby to pomogę pozbyć się zbędnych kilogramów, nauczę jak zdrowo się odżywiać i zapobiegać chorobom. Pomoc moja obejmuje trzy spotkania (+ konsultacje telefoniczne w trakcie rozwiązywania problemu)
    I spotkanie to zdiagnozowanie Twojego problemu, zapoznanie się z Twoimi nawykami żywieniowymi i zakupowymi.
    II spotkanie to przedstawienie indywidualnego rozwiązania przygotowanego specjalnie dla Ciebie związanego zarówno z dietą, utratą zbędnych kilogramów, jak również propozycji zmiany nawyków żywieniowych. Pokazanie jakie produkty powinny znaleźć się w Twoim koszyku zakupowym a jakich powinieneś unikać i dlaczego.
    III spotkanie - kontrola efektów.
    Cena - 99 zł (obejmuje III spotkania, czyli diagnozę, przygotowanie indywidualnych rozwiązań, kontrolę efektów oraz dojazd do Klienta). Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: 791-777-271.

    2 2 Cytuj
  • 4 paź 2015

    W myślenicach jest nowo otwarty NATUR HOUSE REEEWELACJA pani dietetyk ELŻBIETA czyni cuda,,,

    2 11 Cytuj
  • Renata 5 paź 2015

    Witam.Ktoś może wie jaki jest koszt wizyty plus jadłospis u dietetyka w Myślenicach ul.Orkana

    1 2 Cytuj
  • 7 paź 2015
    rencia napisał/a:

    Witam.Ktoś może wie jaki jest koszt wizyty plus jadłospis u dietetyka w Myślenicach ul.Orkana

    Na 3 Maja 3A w Natur House pierwsza wizyta ważenie i rady dietetyka gratis...

    4 5 Cytuj
  • 23 lis 2015

    Jakiś czas temu zawitałem u pań na Orkana zostałem zmierzony zważony przepytany na poczet przebytych oraz obecnych chorób po czym za jedyne 100zł otrzymałem dietę.
    No i wszystko było by pięknie gdy by nie to że po jakichś 3-4 tygodniach zaczął mi szaleć poziom cukru polazłem do daibetologa ten zmienił mi leki i w trakcie rozmowy z nim mnie olśniło WĘGLOWODANY.Jak głupek trzymałem się diety którą trzymałem od tych pań nie zwracając uwagi na to ze pakowałem w siebie węglowodany a te podbijały mi cukier. Podstawową dietą stosowaną przez te panie jest wymiana tłuszczy na węglowodany.
    Tak wiec nie polecam pań dietetyczek z Orkana bo pomimo przeprowadzonego ze mną wywiadu w którym dowiedziały się że mam cukrzycę i nadciśnienie otrzymałem od nich standardowy zestaw, który był już wcześniej wydrukowany tak wiec przygotowany dla wszystkich niezależnie od stanu zdrowia.

    2 7 Cytuj
  • .... xxxx 24 lis 2015

    Widząc komentarz Pana u góry Miś Grizli muszę powiedzieć że to jakiś internetowy Hejter albo po prostu osoba która nie umie sobie z sobą poradzić. Czytając jego komentarze a wypowiada się prawie w każdym temacie : Np pod wpisem że drzewo przygniotło kobietę na Zarabiu jego wpis to oczywiście najlepiej nie wychodzić z domu, w tematach politycznych krytykuje każdy wpis, tak samo i tu. Ja bardzo polecam Panie z Orkana udało mi się zrzucić około 10 kilogramów mając przy tym dokładnie rozpisany jadłospis i wiele różnych Nowych potraw, część z nich mi bardzo zasmakowała i stały się u mnie codziennością. Widząc wiele ludzi i kolejki do Pań z Dobrego Dietetyka na ulicy Orkana muszę powiedzieć że znają się na tym co robią i ich celem jest pomoc ludziom. Sam znam przynajmniej kilka osób które są bardzo zadowolone z ich punktu. Najlepiej samemu sprawdzić. Ja w każdym bądź razie polecam i uczulam na Pana u góry który do wszystkiego jest nastawiony negatywnie. A co do jadłospisu jest drukowany po wizycie na której jest przeprowadzany wywiad i dla każdego układany indywidualnie oraz otrzymuje się go w kilka dni po wywiadzie więc każdy ma osobny jadłospis, nie wiem może Pan pomylił drzwi? I zamiast na ulicę Orkana skręcił do Kebab TURCJA? W sumie niedaleko.

    10 1 Cytuj
  • 24 lis 2015
    rozum napisał/a:

    Widząc komentarz Pana u góry Miś Grizli muszę powiedzieć że to jakiś internetowy Hejter albo po prostu osoba która nie umie sobie z sobą poradzić. Czytając jego komentarze a wypowiada się prawie w każdym temacie : Np pod wpisem że drzewo przygniotło kobietę na Zarabiu jego wpis to oczywiście najlepiej nie wychodzić z domu

    Policzmy moje wpisy i szanownego kolegi.
    Co się tyczy dietetyczek było jak napisałem, dietę otrzymałem przy pierwszej wizycie składała się z kilku kartek które były już wydrukowane a panie długopisem na chybcika zmieniły kilka danych. Jeśli szanowny kolega uważa że taką samą dietę powinna otrzymać zdrowa osoba jak chory na cukrzycę to chyba pan jest hejterem który robi reklamę tym paniom.
    Co się tyczy wychodzenia z domu.
    Dzięki takiemu myśleniu jak pańskie służby medyczne, straż pożarna czy GOPR mają ciągle pełne ręce roboty a bo co tam ostrzeżenia przecież ja jestem pro i wszystko mogę, a jak mi spadnie coś na ten durny łeb to jeszcze żądam odszkodowania a my wszyscy sponsorujemy kozacką filozofię.

    1 8 Cytuj
  • ania 24 lis 2015

    waga kuchenna i tabele kaloryczne a także mocne postanowienie, że nie przekroczysz 1500 kcal do tego godzinka ruchu 3 razy w tygodniu i 1,5 litra wody dziennie, to jest moja recepta na utratę zbędnych kilogramów. Też chciałam do dietetyka początkiem roku, wiedziałam, że muszę coś ze sobą zrobić. Niestety zbyt leniwa jestem i nie mam czasu bo pracuję 70 godzin w tygodniu. Tak sobie postanowiłam i choćby co się działo nie odpuszczałam, (poza wakacjami, gdzie przybyło mi 1,5 kg). Jadłam wszystko ale tak żeby nie przekroczyć 1500 kcal. Dziś jestem lżejsza o 16 kg, właściwie bez wysiłku bo 1500 kcal to naprawdę dużo. Nauczyłam się jeść zdrowo i wybierać pełnowartościowe i niskokaloryczne produkty. Zostało mi jeszcze 7 kilo ale rok uważam za udany pod względem wagowym. Powodzenia

    1 Cytuj
  • .... xxxx 24 lis 2015
    Miś Grizli napisał/a:

    Policzmy moje wpisy i szanownego kolegi.
    Co się tyczy dietetyczek było jak napisałem, dietę otrzymałem przy pierwszej wizycie składała się z kilku kartek które były już wydrukowane a panie długopisem na chybcika zmieniły kilka danych. Jeśli szanowny kolega uważa że taką samą dietę powinna otrzymać zdrowa osoba jak chory na cukrzycę to chyba pan jest hejterem który robi reklamę tym paniom.
    Co się tyczy wychodzenia z domu.
    Dzięki takiemu myśleniu jak pańskie służby medyczne, straż pożarna czy GOPR mają ciągle pełne ręce roboty a bo co tam ostrzeżenia przecież ja jestem pro i wszystko mogę, a jak mi spadnie coś na ten durny łeb to jeszcze żądam odszkodowania a my wszyscy sponsorujemy kozacką filozofię.

    Może najlepiej wytnijmy wszystkie drzewa, zabrońmy wychodzić ludziom z domu, przypadki chodzą po ludziach i to raczej na pewno się nie zmieni, natura to natura, powódź, wichury, burzę zjawiska których i tak nie będziemy kontrolować, po to płaci każdy z Nas ubezpieczenie żeby móc z Niego skorzystać. Myślę że Pani którą drzewo przygniotło na pewno jak to Pan napisał specjalnie wlazła pod drzewo.
    Byłem u Pań z Dobrego Dietetyka oraz kilku moich znajomych i jak wspomniałem nikt w ten sam dzień diety żadnej nie otrzymał po wywiadzie po kilku dniach otrzymałem wydrukowany przygotowany i oprawiony jadłospis. Tak więc nie będę wchodził z Panem w dyskusję najlepiej niech to ocenią osoby które same odwiedziły Panie na ul. Orkana.

    6 2 Cytuj
  • 24 lis 2015

    Człowieku w temacie dotyczącym ścieżki spacerowej zarówno ja jak i mój przedmówca wyrażaliśmy obawę że przez kogoś kto wlazł podczas wichury pod drzewa ktoś inny podejmie decyzję o ich usunięciu co zresztą gdybyś uważnie czytał sugerowało kilku innych użytkowników.
    Tak wiec proszę cię jak chcesz mi przywalić chociaż nie mam pojęcia dlaczego poszukaj jakichś innych tematów w których coś pisałem.
    Masz pretensje do mnie że tak samo jak ty nie popieram wycinania drzew i robienia pustyni??? Że całym urokiem tej ścieżki jest to że zarosła????

    1 7 Cytuj
  • .... xxxx 24 lis 2015

    Nie zamierzam Ci przywalić, tak samo nie mam żadnych pretensji dziwi mnie tylko kilka Pana wypowiedzi. I tak samo w tym temacie zdaję sobie sprawę że ludzie mogą mieć różne wrażenia, również pewnie jeden czy drugi dietetyk nie dopasuje każdemu, jednak zdziwiło mnie to co Pan pisał gdyż będąc w tym punkcie dietetycznym a nie były to moje pierwsze próby zrzucenia kilku kilogramów, dodam że również zmagam się z chorobą, zostałem bardzo miło przyjęty i profesjonalnie potraktowany.

    Pozdrawiam.

    6 1 Cytuj
  • 20 sty 2016

    polecam wszystkim Naturhouse na ul. 3 maja ;)) moja kolezanka jest zadowolona z efektow uzyskanych przez diete tam rozpisana :)

    4 4 Cytuj
  • 14 lut 2016

    Naturhouse był ktoś ?

    3 6 Cytuj
  • 14 lut 2016
    celineczka napisał/a:

    Naturhouse był ktoś ?

    czytac nauczyli? pisze o tym linijke wyzej

    5 1 Cytuj
  • 6 mar 2016

    Kilka znanych mi osób korzystało z dietetyczki w Kardiogrupie na Osiedlu 1000-lecia i efekty były zdecydowane i trwałe. Nie są to ponoć wydumane, kosztowne diety których nie da się dłużej wytrzymać ani takie na które po prostu większości nie stać. Chodzi o metody które sprawią że jesz to co lubisz ale mniej kalorycznie i chudniesz. Do tego naprawdę wystarczy trochę fachowej wiedzy i upór z motywacją.

    3 Cytuj
  • 21 lis 2016

    Ile kosztuje wizyta w Natur House ? I ustalenie jadłospisu?

    1 Cytuj
  • 24 lis 2016

    U mnie wyszło niedrogo, drogo zaczęło się robić jak zaczęłam się do tego jadłospisu stosować ;)

    1 Cytuj

Odpowiedz