Forum » Myślenice

Tutaj uważaj

  • 17 kwi 2012

    [quote=gość: Labalbal] starosty Tomala, ale może ktoś z forumowiczów posiada i udostępni nam wszystkim. Może się w końcu facet dowie co się dzieje u niego na drogach. [/quote]
    Przecież ma samochód, i co... nie widzi ???
    A może jeździ po "jabłkach" i wtedy wszystko jedno ?

    6 Cytuj
  • 17 kwi 2012

    W Polsce już tak jest, że urzędnicy są ślepi bo wygodnie się na stołeczku siedzi dopóki nikt nie gnębi, nie zgłasza. Dlatego trzeba zgłaszać, dzwonić, e-mailować (jeszcze lepiej bo dowód zgłoszenia jest na piśmie).

    3 Cytuj
  • adzygmunt 17 kwi 2012

    taki_gość "zezarło" mi jedną literkę - cholipa!!! K jak kufel - "hop szklanka piwa"!
    Aby nie spamować Piłsudskiego poprawiają? Czy tylko dlatego, że rozkopują?

    3 1 Cytuj
  • 17 kwi 2012

    [quote=adzygmunt] Piłsudskiego poprawiają? [/quote]
    Piłsudskiego nie trzeba poprawiać, od Niego trzeba się uczyć !

    A tak na serio, nie pamiętasz, ADZ, jak było z drogą do Osieczan ?
    Też już była zrobiona...

    6 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    POd starym ośrodkiem zdrowia na Kaźmirza WIELKIEGO uważaj, żebyś zawieszenia nie zgubił.
    ISTNA droga przez mękę :(

    6 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    Coś się ruszyło i zaczęli łatać dziury w mieście: Słoneczna, Cegielskiego zasypane kamyczkami i asfaltem/
    Pewnie starosta czyta forum

    3 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    [quote=gość: Labalbal] Słoneczna, Cegielskiego zasypane kamyczkami i asfaltem/ [/quote]
    Znowu będą auta upaprane po szyby jakimś dziadostwem :(

    6 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    [quote=gość: Labalbal]I żebym nie zapomniał: tragiczny odcinek ulicy Kazimierza Wielkiego między rondem a ulicą Słoneczną. Wygląda jak zbombardowany. Niemal pod samym nosem starosty!!![/quote]

    hehe ;) dziś łatali
    chyba czytają forum

    2 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    Po II osiedlu, po ul. 3 Maja, czasem Średniawskiego jeździ jakiś szalony motocyklista. Osiedle jak i wymienione ulice mają ograniczenia prędkości z uwagi na wiadome zagrożenie.

    Jeśli władze nie zrobią z tym porządku to niech ten szaleniec się nie zdziwi jak się spotkamy na ulicy.

    Ciekawa jestem jak zareaguje na "wtargnięcie" pieszego na jezdnię ?

    7 4 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    [quote=gość: mama] Po II osiedlu, po ul. 3 Maja, czasem Średniawskiego jeździ jakiś szalony motocyklista. Osiedle jak i wymienione ulice mają ograniczenia prędkości z uwagi na wiadome zagrożenie.

    Jeśli władze nie zrobią z tym porządku to niech ten szaleniec się nie zdziwi jak się spotkamy na ulicy.

    Ciekawa jestem jak zareaguje na "wtargnięcie" pieszego na jezdnię ? [/quote]
    to Cię będzie bolało!!! wez aparat tfu kamere nagraj i na policje!!!

    6 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    [quote=gość: frywolny] to Cię będzie bolało!!! wez aparat tfu kamere nagraj i na policje!!! [/quote]

    He he, gościu będzie dalej sobie pomykał a ja zostanę bez szyb w mieszkaniu ?
    W takiej wiosce jak M-ce nic anonimowo nie zdziałasz !
    Policja z pewnością zna te przypadki ale zapewne nic nie robi bo to czyjś kolega sobie jeździ.

    7 2 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Policjanci także mają szyby w oknach!!!

    3 1 Cytuj
  • 21 mar 2013

    Przestrzegam przed schodami w domu handlowym przy ul. Reja (apteka, spożywczy, poczta, gracja) jak mógł zarządca doprowadzić do takiego stanu !!!!!zęby w najlepszym wypadku można wybić nie mówiąc o groźniejszych kontuzjach!!!!!!Zupełnie zniszczone w wielu miejscach nie przypomijają już schodów

    7 Cytuj
  • TRUSICA TRUSICA 21 mar 2013

    Pod starą cegielnią dziurska jak fiks! nie idzie dojechać....

    15 Cytuj
  • 21 mar 2013
    trusica napisał/a:

    Pod starą cegielnią dziurska jak fiks! nie idzie dojechać....

    Podobnie pod Dekadą (ul. Słoneczna). Na skrzyżowaniu Gałczyńskiego ze Słowackiego też dziura, że zawieszenie można uszkodzić.

    8 Cytuj
  • 21 mar 2013

    ja poruszę inną sprawę chodzi o przejście od dworca busów w stronę galerii może to nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem ale tam się nie da chodzić jedno wielkie błoto w deszczowe dni szedłem dzisiaj tam i się przekonałem może szanowna władza położyła by tam kawałek chodnika albo podsypała żwirem całkiem inaczej by się chodziło

    13 Cytuj
  • 21 mar 2013

    wszystkie drogi do remontu, gdzie my żyjemy! rozpacz!

    3 2 Cytuj
  • 21 mar 2013

    [quote=zwieprzony]Zwracam szczególną uwagę wszystkim kierowcom poruszającym się po nowym rondzie!!
    Większość oczywiście wie co to kultura jazdy , ale duża część z nich wjeżdża na rondo jakby nikogo na nim nie było... , i na nic nie zważając pakują się w najlepsze z impetem w skrzyżowanie 'zapominając chyba' że pierwszeństwo mają ci którzy na rondo już wjechali. Ja rozumiem że trzeba śmiało włączać się do ruchu by nie tworzyć korków , ale nie w taki sposób by wymuszać na innych pierwszeństwo. Już parę razy miałem sytuację kiedy to spokojnie poruszając się po kole ktoś pakował się przede mnie i zmuszał do hamowania. I co poniektórzy mogli by jeszcze przypomnieć sobie zasady używania kierunkowskazów na rondzie bez świateł.[/quote]

    Pamiętaj że jeśli przed rondem nie ma znaku ustąp pierwszeństwa to pierwszeństwo nie należy do tych na rondzie...
    w Myślenicach nie ma takich sytuacji no chyba że ktoś zniszczy znak

    2 Cytuj
  • 21 mar 2013

    Napisałem w zeszłym roku skargę na Dyrektora J. i ZDP do Starosty, ponieważ na drodze panowały fatalne warunki z 2-3 cm lodu zero piaskarki. to dostałem odpowiedź że powinienem bardziej uważać na drodze a ZDP jest w porządku i nie ma nic sobie do zarzucenia. Ale jak można jechać bardziej uważniej jak nie przekraczałem 30 km/h! Nie dało się jechać inaczej i szybciej na takiej szklance.

    4 1 Cytuj
  • 21 mar 2013
    pawka napisał/a:

    ja poruszę inną sprawę chodzi o przejście od dworca busów w stronę galerii może to nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem ale tam się nie da chodzić jedno wielkie błoto w deszczowe dni szedłem dzisiaj tam i się przekonałem może szanowna władza położyła by tam kawałek chodnika albo podsypała żwirem całkiem inaczej by się chodziło

    Tam ludzie bez przerwy łażą po ulicy i w końcu dojdzie do nieszczęścia. Tak trudno jest przejść na drugą stronę jezdni i chodnikiem iść skoro tą stroną się nie da? Skoro "władza" nie zadba o bezpieczeństwo to ludzie powinni sami zadbać o swoje własne bezpieczeństwo i przechodzić na drugą stronę jezdni. Codziennie tamtędy przejeżdżam samochodem i codziennie muszę omijać pieszych idących ulicą.

    4 1 Cytuj
  • Piotrek 21 mar 2013

    [cytat=Tam ludzie bez przerwy łażą po ulicy i w końcu dojdzie do nieszczęścia. Tak trudno jest przejść na drugą stronę jezdni i chodnikiem iść skoro tą stroną się nie da? Skoro "władza" nie zadba o bezpieczeństwo to ludzie powinni sami zadbać o swoje własne bezpieczeństwo i przechodzić na drugą stronę jezdni. Codziennie tamtędy przejeżdżam samochodem i codziennie muszę omijać pieszych idących ulicą.[/cytat]

    zgadzam się z tobą. Mało tego pakują się prosto pod koła jadących samochodów bez patrzenia.

    2 2 Cytuj
  • 22 mar 2013

    Uważajcie parkując samochód na parkingu Tesco w dni w których jest mokro na drogach, chodzi głownie o jakieś 3-4 miejsca po lewej stronie od wózków sklepowych! Przed nimi na ul.Słonecznej jest dziura w której zbiera się (brudna) woda. Każdy samochód który tej dziury nie ominie lub nie ma takiej możliwości zapewni niechcianą kąpiel waszemu pojazdowi. Napewno nikt nie chciałby przyjśc ze sklepu i mieć brudnego samochodu a co gorsza gdyby akurat odprysnął jakiś kamień.

    3 1 Cytuj
  • 22 mar 2013
    pikuś napisał/a:

    zgadzam się z tobą. Mało tego pakują się prosto pod koła jadących samochodów bez patrzenia.

    Dokładnie

    1 Cytuj
  • adzygmunt 22 mar 2013

    Po zmianie strony parkowania na Kościuszki, kostka urywa się z kraju jezdni, a dobrzy ludzie układają ją na chodniku pod oknami sklepów. Potkniesz się i głową wybijesz szybę!

    1 Cytuj
  • baron nk klasa 3 kwi 2013

    jak ktos wjezdza na parking pod tesco to proponuje objechac dziure z lewej strony tak samo jazda prosto lewa strona dziura jest tak mala ze prawie urwalem rure czy ktos zrobi z tym porzadek do kogo ta droga nalezy

    6 Cytuj

Odpowiedz