Forum » Myślenice

PROJEKTANT WNĘTRZ

  • 1 lut 2014

    Ludzie ciężkie pieniądze wydają na projekty i projektantów a później , najczęściej z tego projektu wykonane jest 50- 75 %, bo w realu to już tak cudownie nie jest. No i jeszcze za wykonanie tych wymyślnych wizji projektanta tak jakoś ciężko zapłacić godziwe pieniądze.

    2 3 Cytuj
  • 20 lut 2014
    renaw napisał/a:

    Ludzie ciężkie pieniądze wydają na projekty i projektantów a później , najczęściej z tego projektu wykonane jest 50- 75 %, bo w realu to już tak cudownie nie jest. No i jeszcze za wykonanie tych wymyślnych wizji projektanta tak jakoś ciężko zapłacić godziwe pieniądze.

    To nie jest do końca prawda
    Po pierwsze nie zawsze to sa duże pieniądze bo można mieć dobry projekt w dobrej cenie
    Po drugie profesjonalny projektant pyta o Twój budżet i potrzeby i tym sie przy projekcie kieruje
    Wiem bo korzystałam z takiego biura, a dokładniej z dreamhousedesign.pl
    Projekt robili mi zdalnie dzięki czemu zaoszczędziłam bardzo dużo bo ich ceny są zdecydowanie niższe przez to że nie dojeżdżają do klienta i nie tracą czasu. A wszystko inne normalnie, tylko ustalenia nie osobiste a telefoniczne. No i specjalizują się w funkcjonalnych wnętrzach mieszkalnych- już po portfolio widać że nie robią gwiazdorskich projektów z kosmosu ale dają w pełni praktyczne rozwiązania tak że i da się to wykonać i w tym mieszkać.

    2 3 Cytuj
  • 20 lut 2014

    A inwentaryzacje niby jak wykonują też internetowo:)

    1 Cytuj
  • Krzysztof 14 maj 2014

    Pracownia Novi art wykonuje solidne projekty wnętrz, korzystałem, polecam.

    6 1 Cytuj
  • 15 maj 2014

    Bardzo ładne wizualizacje łazienek robią w Mar-flizie w Stróży, robią mnóstwo projektów, nawet ludzie przyjeżdżają z Krakowa. Chyba z Myślenic troszkę bliżej ;).

    1 3 Cytuj
  • sobota 15 maj 2014

    o wyżej wymienionej firmie słyszałam same złe opinie- wizualizacja robiona przez amatorkę...
    moim znajomym po tej pseudo aranżacji brakło płytek na 1/3 łazienki- problem z dokupieniem płytek i masę innych niedoróbek....

    2 3 Cytuj
  • 16 maj 2014

    Norma - ja za to słyszałem same pozytywy, może też to zależy od zamawiających, ja tam wiem że np. można zrezygnowac w ramach oszczedności po pierwsze z jakiegokolwiek zapasu, po drugie jeśli ktoś nie chce plytek za lustrem za wanna a potem fliziarz mimo to kładzie, a nawet w pomiarze pomieszczenia właściciel może się pomylic

    1 2 Cytuj
  • Magdalena Kostrzewa-Świątek 8 wrz 2014

    Jeśli ktoś szuka projektanta/architekta - to najlepiej poszperać troszkę w internecie.
    Najważniejsze to zobaczyć portfolio projektanta - czy odpowiada klimat tego co projektuje.
    Na rozmowie wstępnej architekt powinien dokładnie wypytać o wymagania i potrzeby - bez tego nie będzie wiedział co ma projektować.
    Powinien to być architekt a nie dekorator, ponieważ architekci znają się na budowlance i nie ma później problemów w realizacji.
    Wyznacznikiem dobrego projektu są też rysunki wykonawcze. Ale trudno to ocenić komuś kto się nie zajmuje projektowaniem.

    2 Cytuj
  • 21 mar 2015

    Mogę polecić biuro z Krakowa albo Katowic - More

    5 Cytuj
  • 30 lis 2015

    Ja tam zamawiałam projekt w 3dhomestudio.pl Genialne realizacje. Bardzo fajne projekty mi podesłali. Nie za duże ceny. Warci są zainteresowania się bo kreatywnie podchodzą do wszystkiego i co ważne słuchają czego klient chce.

    3 Cytuj
  • 14 gru 2015

    A ja jakoś wolę sama urządzić swoje mieszkanie :) Ostatnio nawet trafiłam na fajny artykuł: http://www.elblag.wortale.net/229-Projektujesz-lazienke-Uwazaj-na-8222praktyczne8221-porady-sprzedawcow.html , przyznaję, że bardzo mi pomógł :) Teraz już wiem na co zwracać uwagę podczas zakupów!

    1 6 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 15 gru 2015

    Co do powyższego linku to myślę, że taniej niż za 30 zł można kupić mydelniczkę nierdzewną. Nawet ze stali, a tym bardziej z tworzyw sztucznych. Jakoś ten artykuł nie wzbudza mojego zaufania.

    Natomiast co do wcześniejszych postów nigdy nie wierzę tutaj w opinię osoby, która w pierwszym i zarazem nielicznym - a często jedynym poście na tym forum poleca jedną konkretną firmę.

    2 2 Cytuj
  • Andrzej 17 gru 2015

    Uwagaa, program zawierał lokowanie produktu.

    2 1 Cytuj
  • 5 wrz 2017

    Samodzielnie można szukać inspiracji do urządzania wnętrz.
    Bardzo dużo przykładów na aranżacje jest w nowym katalogu BRW

    1 3 Cytuj
  • 15 wrz 2017

    O tym samym pomyślałam. W sieci jest bardzo wiele stron, na których mozna znaleźć ciekawe propozycje wystroju. Przykłady:
    https://www.brw.com.pl/katalogi/
    https://www.homify.pl/pomieszczenia
    https://www.homebook.pl/inspiracje

    Warto jest sobie przejrzeć i zastanowić się nad samodzielna dekkoracją wnętrza. Nie macie pewnośći czy projektant zaprojektuje Wam pomieszczenie tak jak chcecie. On może mieć zupełnie inny gust i wizje niż Wy. A najważniejsze to samemu dobrze czuć się we wnętrzu.

    1 1 Cytuj
  • 1 lis 2017

    witam
    Proponuję studio projektowe Rama Rama z Gorzowa, ale projektują też w Myślenicach :)
    pozdrowienia

    2 3 Cytuj
  • 2 lis 2017
    mopsik napisał/a:

    "Domena" - Średniawskiego 5 M-ce

    Korzystałem, cena..... o jej ej, nieproporcjonalnie do zaangażowania.
    Projekt lokalu 60m2 kosztuje u nich tyle co za projekt domu jednorodzinnego,
    zrobisz to samo u o połowę tańszych projektantów.

    2 2 Cytuj
  • 3 lut 2018

    No i teraz ja jestem w potrzebie.Bede odbierac mieszkanie doweeloperskie.Potrzebuje go urzadzic przedewszystkim funkcjonalnie.Nie bedzie zbyt duze ,wiec kazdy kawalek trzeba racjonalnie zagospodarowac.Tak,zeby bylo wygodne na codzien.I zeby bylo gdzie pochowac potrzebne rzeczy a nie tylko naroznik i scianka telewizyjna.Jesli macie namiary na kogos kto ma taki ''zmysl''to prosze podpowiedzcie.

    Cytuj
  • Pablo 3 lut 2018
    zygi napisał/a:

    No i teraz ja jestem w potrzebie.Bede odbierac mieszkanie doweeloperskie.Potrzebuje go urzadzic przedewszystkim funkcjonalnie.Nie bedzie zbyt duze ,wiec kazdy kawalek trzeba racjonalnie zagospodarowac.Tak,zeby bylo wygodne na codzien.I zeby bylo gdzie pochowac potrzebne rzeczy a nie tylko naroznik i scianka telewizyjna.Jesli macie namiary na kogos kto ma taki ''zmysl''to prosze podpowiedzcie.

    Sam nie dasz rady?
    Kilka kartek papieru, ołówek i gumka. Do tego trochę wyobraźni i internet...

    Ni musi przecież być szablonowo.. Własny gust też jest w cenie... :-)

    2 Cytuj
  • 4 lut 2018

    hmm ...niby jest ''pomyslow''sporo,ale jakby ktos fachowym okiem -niestety nie mam takiego talentu-zasze mam do siebie zastrzezenia.

    Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 4 lut 2018

    To bardzo dobrze że zawsze masz zastrzeżenia, ale trzeba iśc dalej i podjąć decyzję, bo inaczej z tymi zastrzeżeniami umrzesz i nic nie zdążysz zrobić.

    1 Cytuj
  • 2 gru 2018
    pirimka napisał/a:

    O tym samym pomyślałam. W sieci jest bardzo wiele stron, na których mozna znaleźć ciekawe propozycje wystroju. Przykłady:
    https://www.homebook.pl/profil/mgarchitekci?utm_source=badgeshomebook&utm_medium=referral&utm_campaign=badges_homebook

    Warto jest sobie przejrzeć i zastanowić się nad samodzielna dekkoracją wnętrza. Nie macie pewnośći czy projektant zaprojektuje Wam pomieszczenie tak jak chcecie. On może mieć zupełnie inny gust i wizje niż Wy. A najważniejsze to samemu dobrze czuć się we wnętrzu.

    Masz rację na HomeBook jest wiele ciekawych pomysłów. Jest tam wielu dobrych architektów. Ja znalazłem przez ten portal firmę mgarchitekci projektują głównie w Warszawie, ale i w całej Polsce.
    Adres strony to http://mgarchitekci.pl

    Cytuj
  • 2 gru 2018

    Pytanie co potrzebujesz. Jeśli przerobić coś w mieszkaniu, sporo przearanżować, zmienić układ pomieszczeń, albo też kompletnie nie
    masz gustu to owszem, wynajmuj kogoś, ale jeśli chcesz tylko urządzić cztery kąty to nie warto.
    Domena robi dobre projekty ale cen ich nie znam. Projekty Joanny widziałam i niektórzy twierdzą że wypas ale dla mnie nudne, zimne i ponure, same szarości, czarne kuchnie (!) Jak kaplica grobowa. Ogolnie zerżnięte z designerskich katalogów. Ale co kto lubi. Niektórzy uważają taki design za elegancki i ekstrawagancki...

    Sama mogę zrobić projekt ale bez wizek bo nie mam sprzętu do tego.

    1 1 Cytuj
  • 9 kwi 2020

    Nie wiem jak Wy, ale ja skorzystałam z pomocy projektanta wnętrz. Na https://e-wystroj-wnetrz.pl/ kupiłam projekt wnętrza w rozsądnej cenie, szybko i ładnie.

    1 Cytuj
  • 9 kwi 2020
    PaulinaSz napisał/a:

    Nie wiem jak Wy, ale ja skorzystałam z pomocy projektanta wnętrz. Na https://e-wystroj-wnetrz.pl/ kupiłam projekt wnętrza w rozsądnej cenie, szybko i ładnie.

    I bardzo dobrze

    Cytuj

Odpowiedz