Forum » Myślenice

Myślenice w "Interwencji" czyli sprawa zakładu pogrzebowego...

  • 13 sie 2012

    No to wkręć się w grono pacjentów i pogadaj z pracownikami. Zobaczysz czy którykolwiek zaszczyci cię swoją uwagą. Oni tylko przed kamerami są mili, rozmowni i "obiektywni".... A tu jak widać sami znawcy prawa :))) ANONIMOWI................

    2 6 Cytuj
  • 16 sie 2012

    Ile zarabia dyrektor szpitala jeśli to nie tajemnica

    8 2 Cytuj
  • 17 sie 2012

    [quote=gość: Tusk] Ile zarabia dyrektor szpitala jeśli to nie tajemnica [/quote]
    Jest na kontrakcie.11800 brutto. Odlicz sobie ZuS i podatek, tylko nie wiem czy potrafisz jak wymyślasz sobie taki podpis.
    Dla pozostałych czytelników . Radny składa corocznie sprawozdanie majątkowe wiec można bez problemu sprawdzic.

    3 3 Cytuj
  • 17 sie 2012

    Trzeźwo myślący. podaj link do tego oświadczenia - sprawozdania majątkowego, bo nie mogę znaleźć. kilka lat temu pisali o zarobkach dyrektorów i urzędników w Dzienniku Polskim. wtedy podawali zarobki dyrektora i jeśli mnie pamięć nie zawodzi było to nieco ponad 12 tysięcy zł. nie podejrzewam, żeby od tamtego czasu pensja poszła w dół...
    są to publiczne pieniądze więc każdy ma prawo wiedzieć. moim zdaniem kwota zarobków powinna być ogłaszana na stronie szpitala. tak dla przejrzystości

    8 1 Cytuj
  • 17 sie 2012

    [quote=gość: Tusk] Ile zarabia dyrektor szpitala jeśli to nie tajemnica [/quote]
    ile by nie było to i tak mało , potrzeby są duże!!![quote=gość: oslo] Trzeźwo myślący. podaj link do tego oświadczenia - sprawozdania majątkowego, bo nie mogę znaleźć. kilka lat temu pisali o zarobkach dyrektorów i urzędników w Dzienniku Polskim. wtedy podawali zarobki dyrektora i jeśli mnie pamięć nie zawodzi było to nieco ponad 12 tysięcy zł. nie podejrzewam, żeby od tamtego czasu pensja poszła w dół...
    są to publiczne pieniądze więc każdy ma prawo wiedzieć. moim zdaniem kwota zarobków powinna być ogłaszana na stronie szpitala. tak dla przejrzystości [/quote]
    oświadczenia majątkowe są zamieszczane w BIP na stronach powiatu i urzędu , ale w tym roku zapomnieli???

    7 1 Cytuj
  • 17 sie 2012

    [quote=gość: oslo] Trzeźwo myślący. podaj link do tego oświadczenia - sprawozdania majątkowego, bo nie mogę znaleźć. [/quote]

    Wujek Google się kłania...

    [quote=gość: oslo] kilka lat temu pisali o zarobkach dyrektorów i urzędników w Dzienniku Polskim. wtedy podawali zarobki dyrektora i jeśli mnie pamięć nie zawodzi było to nieco ponad 12 tysięcy zł. nie podejrzewam, żeby od tamtego czasu pensja poszła w dół... [/quote]

    Taaak i na dodatek zaokrąglili do 12 tys i nic nie napisali o tym ze brutto.
    I o tym że żadnych premii i nagród też nie dostaje też nie napisali.
    I o tym ze lekarze po kilku dyżurach w szpitalu mają niejednokrotnie więcej wypłaty niż dyrektor też nie napisali nigdzie.
    Normalnie matrix, ale to wszystko wina Dyrektora, /szpitala oczywiście/

    [quote=gość: oslo] są to publiczne pieniądze więc każdy ma prawo wiedzieć. moim zdaniem kwota zarobków powinna być ogłaszana na stronie szpitala. tak dla przejrzystości [/quote]

    Jest podawana publicznie i to powinno wystarczyć. W takim razie powinno też być podawane ile zarabia przewodnicząca Związków Zawodowych przy szpitalu, to też są publiczne pieniądze.

    4 4 Cytuj
  • 17 sie 2012

    jeszcze jeden który stoi przed oltarzem ale chyba nie z PiS-u bo ich nie interesuje wdowi grosz! Ciekawe trzeźwo myślący ile Tobie wpada do kieszonki?

    5 2 Cytuj
  • 17 sie 2012

    Trzeźwo myślący. "Jest podawana publicznie i to powinno wystarczyć."

    gdzie jest podawana publicznie jeśli mogę zapytać? tak trudno podłączyć link?

    o zarobkach przewodniczącego Związków Zawodowych przy szpitalu też chętnie przeczytam.
    także o wycieczkach, które PONOĆ organizują związki zawodowe? czy to prawda że co roku jest tam jakaś wycieczka? czy ktoś coś wie na ten temat?

    4 4 Cytuj
  • 17 sie 2012

    Są wycieczki - bardzo fajne i każdy pracownik może skorzystać- z dopłatą z funduszu socjalnego.
    Kiedy jest mniej chętnych spośród pracowników- każdy może skorzystać, a ci, co nie korzystają- nie rozumiem zazdrości, bo, co: pies ogrodnika- sam nie chce a drugiemu zazdrości?
    Wiele zakładów pracy organizuje wycieczki bądź spotkania integracyjne, a w szpitalu ma się liczyć tylko praca? Nie każdego stać na Hawaje, to wypoczywa na wycieczce.

    5 3 Cytuj
  • 17 sie 2012

    nawet są pielgrzymki do Częstochowy ale tam w większości jeżdzą wierzący i potrzebujący i Ci którzy ciężko pracują

    3 2 Cytuj
  • 18 sie 2012

    do Trzeźwo myślącego
    widać , że jesteś dobrze zorientowany ale zapomniałeś ,że dyrektor dostaje nagrody i podwyżki jako jedyny pracownik szpitala (rok 2011) No może niewielkie, 8 tysięcy czy 500 zł. cóż to za pieniądz ? A jeśli chodzi o lekarzy to przecież dyrektor ustala ich wynagrodzenie , za dyżury także no więc zarzut nietrafiony.

    6 1 Cytuj
  • 19 sie 2012

    [quote=gość: Jon] do Trzeźwo myślącego
    widać , że jesteś dobrze zorientowany ale zapomniałeś ,że dyrektor dostaje nagrody i podwyżki jako jedyny pracownik szpitala (rok 2011) No może niewielkie, 8 tysięcy czy 500 zł. cóż to za pieniądz . [/quote]
    Jesteś pewien że dostaje nagrody? no to może pokaż kiedy dostał tą nagrodę? Bo z tego co ja wiem radni wyrazili sie przeciw i nici z nagrody.

    1 5 Cytuj
  • 19 sie 2012

    Radni wyrazili sprzeciw -jaja sobie gościu robisz.W systemie oligarchicznym uchwalą wszystko co ustali paru ludzi mających kasę i powiązania.Dyrektorem zostaje sie też nie ze względu na kwalifikacje ale powiązania,wystawia się swojego człowieka który będzie wykonywał polecenia i nie dyskutował.Takiego broni sie do upadłego i trudno go odwołać chyba że narazi się swoim to wylatuje za byle głupstwo.Niezatapialny dyrektor może kpić sobie w żywe oczy jak w tym programie.

    6 1 Cytuj
  • 19 sie 2012

    W protokole z posiedzenia Zarządu Powiatu z dnia 20 kwietnia 2011 r. ,, Pan Starosta poinformował, że 9 czerwca 2010 r. na Radzie Społecznej złożono wniosek o nagrodę dla dyrektora szpitala w wysokości 3 krotnej pensji. Poprzedni Zarząd wniosku nie rozpatrzył.Starosta złożył wniosek o 8 tysięcy zł. nagrody. Wniosek został przyjęty jednogłośnie''
    Za dwa miesiące ponownie jeden z członków Rady Społecznej a zarazem radny gminny złożył wniosek o nagrodę dla dyrektora i ten rzeczywiście nie został przyjęty.

    6 1 Cytuj
  • 19 sie 2012

    z Tomalem do Jawornika na baraki a ze Styczniem na rogatki Krakowa

    7 2 Cytuj
  • 19 sie 2012

    Myślę że radny gminny nie zawnioskował o wsparcie tego grajdołu.

    2 4 Cytuj
  • 19 sie 2012

    skad wiecie co jest w protokołach z zarządu powiatu ?

    1 2 Cytuj
  • 19 sie 2012

    czy kiedyś nie było przypadkiem tak, że starostwo chciało dać dyrektorowi dużą premię, kiedy on zwalniał ludzi ze szpitala, w związku z trudną sytuacją finansową jednostki??? chyba Dziennik Polski temat poruszył i po tym, być może pod naciskiem opinii publicznej starostwo się z tego wycofało? może ktoś pamięta dokładniej tę sytuację?

    6 2 Cytuj
  • 20 sie 2012

    No tak jednak coś było z nieprzyznaniem nagrody przez powiat tak jak pisałem.
    No ale premia czy nagroda w wysokości 8 tyś brutto to kosmos po kilku latach zarządzania szpitalem i wyprowadzania go na prostą.
    A co z wynagrodzeniem dla przewodniczącego związków? Jakoś nikt nie chce napisać.

    2 6 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Nie wiem, jak wygląda to wyprowadzenie na prostą, bo wciąż słyszę ,że szpital ma ogromne długi i nie wiadomo, co dalej.

    7 2 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: agaton] Nie wiem, jak wygląda to wyprowadzenie na prostą, bo wciąż słyszę ,że szpital ma ogromne długi i nie wiadomo, co dalej. [/quote]
    Słuchaj obydwoma uszami i patrz swoimi oczami a nie czytaj pier.doł
    Inwestycji też nie widzisz, na oddziałach pulmonologi, położnictwie, porodówce też nie byłaś.
    Lądowiska nie ma, Ciepłej sieni dla karetek też i remontu balkonów?
    Kwot które NFZ nie zapłacił szpitalowi za wykonane leczenia poza kontrakt też nie widzisz a jest tego pare baniek.
    Popatrz dokładniej.

    3 10 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Trzezwo myślący nie po kilku latach zarządzania tylko co roku .
    A co z wynagrodzeniem dla przewodniczącego związków?
    To jestem przeciwny przecież ten człowiek jest zbyteczny, dba tylko o swój stołeczek.

    3 2 Cytuj
  • 22 sie 2012

    Trzeźwo niby myślący to może cofniemy się do kamienia łupanego wtedy nie musielibyście nic robić wystarczą liście na których położycie chorych a wy tylko będziecie grabić społeczeństwo i udawać wielkich bufonowatych dyrektorów i starostów.

    4 2 Cytuj
  • 22 sie 2012

    czy dyrektor ma swoich pupili wśród kadry szpitala? ponoć jedna pani jest niezatapialna?

    8 2 Cytuj
  • 23 sie 2012

    [quote=gość: oslo] czy dyrektor ma swoich pupili wśród kadry szpitala? ponoć jedna pani jest niezatapialna? [/quote]
    Tylko jedna?
    Są równi i równiejsi zresztą widać to w programie jak rżnie głupa że nie wiedział o zakładzie pogrzebowym.Co do związków to szkoda płacić składek,związki są dla działaczy a pracownik musi liczyć sam na siebie czasem jak zostanie pieniążków w kasie to dadzą jakąś paczkę na święta.

    5 3 Cytuj

Odpowiedz