Forum » Myślenice

Gdzie można okleić samochód?

  • 12 wrz 2012

    Mam pytanie czy gdzieś w Myślenicach, lub okolicach Myślenic jest firma (warsztat) zajmujący się oklejaniem aut w folie? chodzi mi o oklejenie wnętrza, nie blacharki. Z góry dziękuje ;)

    7 5 Cytuj
  • 12 wrz 2012

    najłatwiej zrobić to w domu ;P

    2 14 Cytuj
  • 8 paź 2012

    galposter :D

    2 8 Cytuj
  • 30 sty 2013

    gdzie najtaniej można zrobić reklamę na samochód?

    7 Cytuj
  • Piotrek 30 sty 2013

    na ul. 3 maja przed szkołą średniawskiego oklejają.

    4 7 Cytuj
  • 31 sty 2013

    Dziękuję. Sprawdze ceny

    1 3 Cytuj
  • 31 sty 2013

    Napisz do mnie prywatna wiadomosc-nie chce podawac nazwy firmy bo zostane posadzony o reklame, a moge polecic dobra firme.

    2 8 Cytuj
  • 31 sty 2013

    A w Myślenicach jest tą firma?

    6 Cytuj
  • 31 sty 2013

    polecam metode PlastiDip http://www.youtube.com/watch?v=6xMPT8QsLe4 a jak się znudzi to można zerwać http://www.youtube.com/watch?v=G1zrZAf9QXo :)

    1 8 Cytuj
  • lolek 1 lut 2013

    Jest koleś co robi hydrografikę, spawa plastiki okleja też samochody wewnątrz oraz zewnątrz a także wykonuje powłoki Plasti-dip, nie mam do niego kontaktu ale prawie kazdy warsztat w myślenicach go zna

    6 Cytuj
  • 1 lut 2013

    Tak, tylko w Myślenicach są ceny takie, że szook. Najlepiej zjechać z góry libertowskiej do Teefka - tuż za Fiatem. Cena nie dość, że niższa to jakością biją na łeb.

    4 8 Cytuj
  • 1 lut 2013

    Z Myślenic firma TWM Marcin W

    4 7 Cytuj
  • 1 lut 2013

    Dziękuję. Porównuje ceny i na razie na 3 Mają najtaniej. Zobaczę jak z jakością. Dziękuję za informacje

    3 9 Cytuj
  • 1 lut 2013

    jak oklejenie to tylko Car-folie u Adriana Uniszyna.
    oklejał 3 auta, najstarsze oklejenie ma prawie 3 lata, nie straciło kolorów, świetnie siedzi na aucie, cena dobra, elastycznośc do klienta rewelacyjna.

    1 12 Cytuj
  • 2 lut 2013

    Może na wstępie rozróżnijmy oklejanie jako:
    - zmianę koloru folią
    - oklejenie folią z wydrukiem (lub wycinaną) jako reklamę...

    Idąc dalej - cena jako wyznacznik. Wg mnie jest to błędny kierunek bo cena niestety nie jest żadnym wyznacznikiem. Tanio nie znaczy źle i drogo dobrze... zwróćcie też uwagę na okres gwarancji oraz ew. wyłączenia bo tutaj też można nieźle popłynąć...

    2 4 Cytuj
  • 6 lut 2013

    zrobiłam reklamę w auto folia studio na 3 Maja i jestem zadowolona. Cena przystępna i wykonanie ok. Polecam!!

    3 5 Cytuj
  • KRZYSZTOF TRYSTUŁA 1 mar 2016

    Najlepszy do oklejenia i do reklamy jest firma pana Tomka Sudra firma DŻOJAN firma znajduje się w Łekach z korzeniami z MYŚLENIC . SĄ GIGANCI. POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

    5 2 Cytuj
  • Andrzej 1 mar 2016
    Anika77 napisał/a:

    A jak potem jest ze zdejmowaniem takich naklejek? Jesli mam obklejony samochód to zanim wybiorę się do lakiernik wlochy to muszę jakoś ściągnąć tą folię czy może zajmą się już tym na miejscu?

    Ale Włochy, to bardzo daleko i trzeba w ojro płacić. Nie lepiej do Pana Staszka z Pcimia oddać?

    mspanc.

    2 Cytuj
  • 17 mar 2016

    Najlepiej u producentów reklam wielkoformatowych wyklejać . Minimum 15 lat w branży daje gwarancje profesjonalnej , bezpiecznej i trwałej reklamy na samochodzie. Projekt można dostosować do budżetu klienta.

    1 Cytuj
  • 22 lis 2017

    Polecam Tomka autofoliastudio ul 3 Maja oklejał mojego boxstera folia 3m satin dark grey. Świetne zabezpieczenie samochodu przed czynnikami atmosferycznymi. Bardzo dobra jakość wykonania , dbałość o szczegóły i przystępna cena.
    Na co zwrócić uwagę przy oklejaniu? lakier pod spodem musi byc w dobrym stanie inaczej widać każdą nawet najmniejszą wgniotkę. Warto podjechać i zapytać

    3 2 Cytuj
  • Krystian 7 cze 2019

    Cześć! Czy w Myślenicach można kupić arkusze folii do oklejania?

    1 Cytuj
  • 23 gru 2020

    Odświeżam temat, potrzebuję zabezpieczyć samochód folią i nałożyć powłokę ceramiczną. Czy w Myślenicach jest ktoś godny polecenia ?
    Znalazłem jedynie Autofoliastudio, ale tam chyba ceramiki nie robią? Ktoś coś u nich robił? Jak wygląda u nich jakość wykonenej pracy i czy dają gwarancję na folie?(na poprzedni samochód miałem dożywotnią gwarancje na folie i 5 lat ceramikę)

    2 Cytuj
  • 23 gru 2020

    Tomek w Autofolia chyba nie robi ceramiki. Oklejenie jest ogólnie na bardzo przyzwoitym poziomie i chyba najlepszym w mieście.
    A że zapytam z ciekawości : w jakim celi kładziesz ceramikę na folii? Chyba, że oklejenie nie jest całe to wtedy wiadomo.
    Jak znajdę podeślę Ci namiar do Skawiny. Tam znajdziesz tego czego oczekujesz.

    1 Cytuj
  • 23 gru 2020

    Poprzedni samochód miał zabezpieczony folią przód i klika newralgicznych miejsc, jak ranty drzwi lub progi oraz położoną ceramikę. Nie wiem jak oni to zrobili ale elementy zabezpieczone folią wyglądały tak samo pięknie jak te na których była ceramika. Pamiętam że facet mówił coś o przygotowaniu lakieru pod folię aby wyglądał tak samo jak na pozostałych elementach zabezpieczonych tylko ceramiką.
    Podjadę do Autofolia i zapytam o szczegóły ich pracy. Poprzedni samochód zrobila mi inna firma ale jak dostałem ofertę to mnie trochę wcięło, ten sam zakres który robili w lutym 100% drożej, a ja się spodziewałem jakiegoś rabatu :)
    Nie wiem czy pod folię coś kładą czy na folię? :) najchętniej zabezpieczyłbym folią całe auto ale nie chce żeby straciło kolor. Z ceramiki byłem mega zadowolony.

    2 Cytuj
  • 23 gru 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Tomek w Autofolia chyba nie robi ceramiki. Oklejenie jest ogólnie na bardzo przyzwoitym poziomie i chyba najlepszym w mieście.
    A że zapytam z ciekawości : w jakim celi kładziesz ceramikę na folii? Chyba, że oklejenie nie jest całe to wtedy wiadomo.
    Jak znajdę podeślę Ci namiar do Skawiny. Tam znajdziesz tego czego oczekujesz.

    Juz się dowiedziałem, żeby uzyskać efekt wizualny, na folię nakłada się powłokę ceramiczną. W dużym skrócie folia nie jest idealnie gładka, auto będzie się bardziej brudzić, będzie na niej znać to, czego nie znać na zwykłym lakierze.

    1 Cytuj

Odpowiedz