Forum » Myślenice

Awantura na osiedlu?

  • Mariusz Drzyzga 6 lip 2009

    Doszły mnie słuchy że na Osiedlu w ostatni weekend miała miejsce jakaś "zadyma" z udziałem policji i straży miejskiej, zastanawia mnie czy to ploty czy fakt.
    Mam zatem pytanie do was, czy wiecie coś o tym zdarzeniu?
    Piszcie bo zapewne nie tylko ja jestem ciekaw co sie stało.

    1 Cytuj
  • 6 lip 2009

    nie masz juz o czym plotkowac na osiedlu ?

    1 Cytuj
  • 6 lip 2009

    Uprzedziłeś mnie "Nnnn" To samo miałem napisać.

    1 Cytuj
  • 6 lip 2009

    pseudo gangsterzy ze "Starego Osiedla" dobrze się spili (zjarali) i zaczęli fikać do straży miejskiej... później wkroczyła policja. Złapali 4 chłopaków z patologicznej rodziny

    1 Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 6 lip 2009

    aha, no wiec to nie taka do końca plota

    Cytuj
  • 6 lip 2009

    Ja słyszałem że to w bysinie było.

    Cytuj
  • 6 lip 2009

    ale wy jestescie hehe żyjecie w myslenicach i nic nie wiecie:) ale tak jest jak sie w sobote wieczorem siedzi na naszej klasie pozdro hahahahahah

    1 Cytuj
  • 7 lip 2009

    pewnie dlatego ze naszym zyciem nie jest calonocne wloczegostwo, rozbijanie koszy, upijanie sie na umor i masakrowanie dzieciakow pod klubami... moze wiekszosc z nas zyje w innej bajce, a tylko kilku jest reprezentantow patologii :) bo jak dla mnie to spoleczna patologia

    1 Cytuj
  • 7 lip 2009

    Nic na osiedlu nie zauważyłem a akurat imprezowaliśmy tam....

    ff skoro wszystko wiesz oswiec nas

    Cytuj
  • 7 lip 2009

    [quote]ale wy jestescie hehe żyjecie w myslenicach i nic nie wiecie:) ale tak jest jak sie w sobote wieczorem siedzi na naszej klasie pozdro hahahahahah[/quote]
    Wybacz wszechobecny panie!! Fotkę też sobie odpuszczę!

    Cytuj
  • 7 lip 2009

    mer - swieta racja :)
    nie wiem co mozna by bylo zrobic z prymitywnymi pseudo ganksterami z starego osiedla :| do ich mozgow nic nie dotrze. nigdy chyba sie to nie skonczy.

    Cytuj
  • 7 lip 2009

    A jak to sie ma skonczyc jak prawo w Polsce jest takie jakie jest :/ tysiace ludzi oczekuje na osadzenie w zakladach karnych wiec poblaża sie takim gnojom (bo inaczej ich nie nazwe) i szwędaja sie mysląc tylko o tym co by tu rozwalić albo ukraśc :/ Czasami wydaje mi sie ze policja przymyka na nich oko bo i tak nic im nie zrobią a jak juz dochodzi do awantury to policjant czy strażnik musi sie cackać jak z dzieckiem bo sobie problemow narobi.
    No i jak ma byc dobrze?

    Cytuj
  • 7 lip 2009

    Już odp. :) złap gnoja i pomłam mu ręce a uwierz że następnym razem jak Cie zobaczy na ulicy będzie uciekał na drugą strone...

    chamstwo trzebą likwidować jeszcze w zarodku (rozumiem że ludzie o których piszecie "gangsterki z osiedla" mają poniżej 18 albo i mniej) bo pomyśl co będzie za 4-5 lat.

    Ahhh gdzie ta komuna gdzie godzina policyjna (dla gówniarzy poniżej lat osiemnastu)

    1 Cytuj
  • 7 lip 2009

    hehe:) Bolek z ust mi to wyjąles :D Każdy system polityczny ma swoje dobre strony, komuna miala akurat tą pod pewnymi wzgledami ;)
    A co do "gangsterki" z osiedla to kilka osob ze srednią wieku pewnie 17 lat ktore jeszce w d... nie dostali, nie odsiedzieli swojego i dlatego sie wychylaja. Mam nadzieje ze za 4-5 lat zycie ich wytyra na tyle ze zrozumieja ze sie nie opłaca, szkoda tylko ze ten proces musi tyle trwac, ze w Polsce trzeba tak wiele innym zatruć zeby poniesc konsekwencje. Do tego czasu przyjdą nastepni, tak sie to kręci, od wielu lat chcąc - nie chcąc obserwuje to zjawisko. Niestety uprawnienia służb porzadkowych topnieją jak sople na sloncu, kazdy gnojek moze zlozyc skarge na policjanta a policjant zeby cokolwiek zdzialac to musi chyba nie wiem... w gębę dostac zeby przez nastepne kilka miesiecy starac sie dociekac swoich praw w sądzie :| Żenada

    Cytuj
  • 7 lip 2009

    No tak już jest...:/ pamiętam jedną akcje 3 frajerów wsykoczyło do typka z dziewczyną chłopak się bronił...no i tak sie obronił że jeden z agresorów miał złamany chyba nos i szczęke a reszta uciekła. Na nastepny dzień chłopaka zawineła policja i został oskarżony o pobicie (ten co się bronił) :D no i miał zawiasy tak że sam widzisz prawo mamy "wspaniałe" ( i to było w myślenicach 4-5 lat temu)

    Czy za komuny obywatel obrażał czy kopał policjanta? (jak to miało miejsce niedawno na rynku) nie ! Plicjant powinien mieć pałe żeby LAĆ a nie straszyć ! oczywiście tyczy się to tych którym się wydaje że są ponad prawem.

    No ale masz racje dzisiaj policjant w obronie własnej postrzeli (nie zabije) podejrzanego i idzie siedzieć...:/:/ chore prawo...

    Co do gangsterki... uwierz mi oni dostaną tak od życia w dupe że się zesrają ! chodzi tylko o to że zanim to nastąpi ilu normalnych ludzi będzie miało na ulicy z nimi nieprzyjemność się spotkać ? a sami dobrze wiemy że 10 na 1 to w dzisiejszych czasach normalność

    1 Cytuj
  • 8 lip 2009

    Bolek jakbyś siedział koło mnie to bym Ci polał wódki.

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    Byłem obok tej akcji i widziałem co się działo. Frajerzy w mundurach mają blachę i kozaczą. Jedna wielka legalna mafia!!! Ten co napisał że zawineli 4 chłopaków z patologicznej rodziny niech powie to tym chłopakom prosto w oczy. Ciesz się że urodziłeś się w "normalnej rodzinie". Poza tym chyba mało kto wie że strażnik miejski bez powodu uderzył dziewczynę i że ci chłopacy z "patologicznej rodziny" byli na komendzie przykuci do kaloryfera i bici jak zwierzęta (przynajmniej nie było świadków) Siedzicie przed komputerami i potraficie tylko oceniać ludzi nic o nich nie wiedząc - żałosne.

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    aha gościu o pseudonimie elo uwierz mi że jakby goście się zjarali to nie fikali by no nikogo. Chyba nie za bardzo siedzisz w temacie więc się nie odzywaj. hehe

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    [quote]i że ci chłopacy z "patologicznej rodziny" byli na komendzie przykuci do kaloryfera i bici jak zwierzęta (przynajmniej nie było świadków)[/quote]

    Więc skąd ty to wiesz ?

    F15H3R: No to siup :D

    1 Cytuj
  • 8 lip 2009

    bo widziałem to z bliska...

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    a jak inaczej mozna oceniac ludzi, kolo ktorych nie mozna normalnie spokojnie przejsc bo niewiadomo co zrobia? ktorzy zaczepiaja, bija innych, rozwalaja sie po myslenicach? i co z tego, ze napisal, ze z patologicznej rodziny. niektorzy prawda sa z takich rodzin i kimkolwiek by nie byli nie maja prawa do takich rzeczy.
    najlepiej takim rzeczywiscie cos polamac, porzadnie im dac nauczke, zeby siedzial na dupie. ci z osiedla maja wiecej niz 17,18 lat. a co do prawa to tak, porabane, policja nic prawie nie moze, a prymitywni bezmozgowcy dalej beda chodzic robic swoje i nie bedzie mozna normalnie wieczorem chodzic. i tez mi sie wydaje tak, ze policja juz ich zna i za bardzo nawet nie ma co z nimi zrobic wiec przymyka oko. to jak w koncu komus naprawde cos powaznego zrobia to beda mogli zwrocic na nich uwage?? i moze i dostana kiedys po dupie ale wlasnie, ilu bedzie musialo miec jeszcze z nimi stycznosc zanim to sie stanie? powinni dostac po dupie od policji i tych ktorych trzeba porzadnie spalowac, zeby sie nie odwazyli kolejny raz kogokolwiek zaczepiac czy cokolwiek niszczyc.

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 8 lip 2009

    "widziałem to z bliska" w jakim wieku byla ta ekipa?

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    do: "widziałem z bliska"- i co widziałeś z bliska - widziałeś z bliska kawał chama- coś Ci powiem - napewno nie dostali za niewinność. gdyby byli w pracy czy na spacerze, czy grali w piłkę etc. napweno by "nikt z blachą" ich nie nękał.
    Niech dziękują Bogu że nie zostałem policjantem, albo ustawodawcą bo naprawdę bym pozwolił policji na walkę z wandalizmem, prostactwem czy drobną meczącą przestępczością. DO ROBÓT PUBLICZNYCH skurwieli!!!

    1 Cytuj
  • 8 lip 2009

    Dokładnie ! od razu po złapaniu sąd 24h i 300h prac społecznych. Przepychanie studzienek kanalizacyjnych, plewienie trawników, zbieranie śmieci i po problemie. A tak ciężko żeby taki wyrostek nawet dostał zawiasy. A nawet jeśli to tylko podbuduje to jego ego. Paranoja. A już tłumaczenie że policjant uderzył dziewczynę, biednych 4 chłopców w ciężkiej sytuacji rodzinnej. W ambasadorze też biedni chłopcy musieli się bronić w 10 bo ich jeden zaatakował ?. Małolaty się pelentają i z nudów szukają "atrakcji". Kiedyś jak ja miałem te paręnaście lat to wieczorami miasto jako tako tętniło życiem. A teraz już o 20 rynek pusty, parę osób po barach siedzi. A po osiedlu to jedynie starsi ludzie z pasami chodzą. Zresztą nie dziwie się że młodzi wolą w domu przed komputerem siedzieć. Eh najgorsze jest to że raczej prędko się to nie zmieni a wręcz będzie pogarszać. Kiedyś słyszałem fajną propozycję rozwiązania tego. Stworzenie czegoś na wzór amerykańskich "patroli sąsiedzkich" niestety nasz kraj nie jest na tyle rozwinięty aby przeciętny obywatel miał nadmiar wolnego czasu..
    pozdrawiam

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    Kiedyś były sądy 24h teraz już ich nie ma....
    Ktoś kto ukradnie pójdzie siedzieć na 5 lata a ktoś jak zabije na 15 z tym że wyjdzie po 3 latach za dobre sprawowanie...kocham ten kraj
    Patrole sąsiedzkie ? U NAS ? ok tylko inaczej nazwani "konfidenci których trzeba zlać albo ewentualnie wybić okna" :)

    pzdr

    Cytuj

Odpowiedz