Forum » Myślenice

Czy lekarze w Myślenicach biorą łapówki?

  • 21 lis 2012
    Powodzianin_ napisał/a:

    Kultura to także ortografia. Czytanie jak ktoś oczernia ludzi i produkuje z siebie oszczerstwa okraszone ortografią rynsztoka społecznego nie jest przyjemne.

    A gdzie w wypowiedzi Bezide rynsztok okraszony oszczerstwami? Dla średnio rozgarniętego całkowicie zrozumiała treść postu. Zadałem sobie trud i przetłumaczę na język dla Ciebie bardziej zrozumiały :)

    ----
    Panie Powodzianin_ Przeczytaj co napisałem. Nie pisałem o pielęgniarkach które pracują świątek, piątek i niedziela, ale o paniach oddziałowych które mają wszystkie soboty i niedziele wolne, a w normalnych dniach pracy są ważniejsze na oddziale niż lekarze. A jeśli Twoja teściowa jest pielęgniarka to się jej zapytaj
    ----

    Oszczerstwa, rynsztok? Normalna dyskusja :)

    3 15 Cytuj
  • 21 lis 2012
    czytelnik napisał/a:

    Powodzianin_ napisał/a:Kultura to także ortografia. Czytanie jak ktoś oczernia ludzi i produkuje z siebie oszczerstwa okraszone ortografią rynsztoka społecznego nie jest przyjemne.A gdzie w wypowiedzi Bezide rynsztok okraszony oszczerstwami? Dla średnio rozgarniętego całkowicie zrozumiała treść postu. Zadałem sobie trud i przetłumaczę na język dla Ciebie bardziej zrozumiały :)

    ----
    Panie Powodzianin_ Przeczytaj co napisałem. Nie pisałem o pielęgniarkach które pracują świątek, piątek i niedziela, ale o paniach oddziałowych które mają wszystkie soboty i niedziele wolne, a w normalnych dniach pracy są ważniejsze na oddziale niż lekarze. A jeśli Twoja teściowa jest pielęgniarka to się jej zapytaj
    ----

    Oszczerstwa, rynsztok? Normalna dyskusja :)

    Gdzie? O tym, że to oddziałowa decyduje o tym co lekarz wie, a co nie. Większej głupoty w życiu nie słyszałem.
    I nie sil się na złośliwości: ktoś kto zabiera głos, a pisze "morze" zamiast "może", to po prostu głupiec.
    Nauczono mnie, że jeśli chce się dyskutować należy dbać o formę języka - również tego pisanego.
    A tu mamy wszechwiedzącego kolesia rzucającego oszczerstwami okraszonymi językiem niskiej jakości z niepoprawną składnią, brakiem interpunkcji i skandaliczną ortografią.
    Pozdrawiam - czekam na minusa - jeśli ci tylko ulży...

    11 5 Cytuj
  • 21 lis 2012
    Powodzianin_ napisał/a:

    Gdzie? O tym, że to oddziałowa decyduje o tym co lekarz wie, a co nie. Większej głupoty w życiu nie słyszałem.

    A czy tak nie jest? Lekarz robi obchód raz dziennie. Krótka wizytacja, rzuca okiem, conajwyżej zamieni dwa słowa z pacjentem i leci do następnej sali. Pielęgniarki zaś mają cały czas kontakt z pacjentami i w dużej mierze od nich zależy jakimi spostrzeżeniami podzielą się z lekarzami.

    Powodzianin_ napisał/a:

    I nie sil się na złośliwości: ktoś kto zabiera głos, a pisze "morze" zamiast "może", to po prostu głupiec.
    Nauczono mnie, że jeśli chce się dyskutować należy dbać o formę języka - również tego pisanego.
    A tu mamy wszechwiedzącego kolesia rzucającego oszczerstwami okraszonymi językiem niskiej jakości z niepoprawną składnią, brakiem interpunkcji i skandaliczną ortografią.
    Pozdrawiam - czekam na minusa - jeśli ci tylko ulży...

    A mnie nauczono z goła czegoś innego. Nauczono mnie czytać człowieka, bez względu czy pisze "może", czy "morze". Nauczono mnie słuchać człowieka bez względu czy mówi płynnie, czy się jąka. Nauczono mnie też jeszcze jednego, mianowicie tego żeby publicznie nie ośmieszać go za jego ułomności. A właściwie nawet mnie tego nie musiał nikt uczyć, bo kulturę mam wrodzoną, tak samo jak poczucie granic przyzwoitości.

    I następny minusik :) Ulżyło :P

    8 13 Cytuj
  • 21 lis 2012

    Widzisz teraz piszesz :pielęgniarki:, a więc ta decyzja nie zależy tylko od oddziałowej. Pisałem wyżej - chcecie krytykować ludzi - róbcie to z sensem i merytorycznie.

    Ja natomiast z racji dużego szacunku do kultury mojego narodu i tego, że czuje się patriotą nie będę szanował miernot, którym nie chce się używać wbudowanego słownika ortograficznego do przeglądarki internetowej.
    Miernota jest miernotą. Skończmy z poprawnością polityczną, nazywajmy rzeczy po imieniu.

    Mogę mieć nawet minusy^10000000, nie zrobi to na mnie żadnego wrażenia. Nie jestem tu po to, by onanizować się plusami i minusami.
    To dobre dla dzieci.
    Pozdrawiam ;)
    Bez odbioru.

    9 7 Cytuj
  • 21 lis 2012
    Powodzianin_ napisał/a:

    Ja natomiast z racji dużego szacunku do kultury mojego narodu i tego, że czuje się patriotą nie będę szanował miernot, którym nie chce się używać wbudowanego słownika ortograficznego do przeglądarki internetowej.
    Miernota jest miernotą. Skończmy z poprawnością polityczną, nazywajmy rzeczy po imieniu

    Masz duży szacunek do kultury narodu, dlatego postanowiłeś obrażać Polaka :) Pompatyczne frazesy :)

    4 12 Cytuj
  • 21 lis 2012
    czytelnik napisał/a:

    Powodzianin_ napisał/a:Ja natomiast z racji dużego szacunku do kultury mojego narodu i tego, że czuje się patriotą nie będę szanował miernot, którym nie chce się używać wbudowanego słownika ortograficznego do przeglądarki internetowej.
    Miernota jest miernotą. Skończmy z poprawnością polityczną, nazywajmy rzeczy po imieniuMasz duży szacunek do kultury narodu, dlatego postanowiłeś obrażać Polaka :) Pompatyczne frazesy :)

    Polak sam się obraził (mnie również) nie stosując podstaw poprawnej wypowiedzi w języku ojczystym.
    Szacunek można stracić - właśnie przez głupie zachowanie.
    Ktoś kogoś krytykuje (vide ortograficzna miernota z tego tematu), a sam ma wiele na sumieniu.
    Pozdrawiam.

    9 5 Cytuj
  • 21 lis 2012

    Posłużę się Cyceronem :)

    Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich

    8 11 Cytuj
  • 21 lis 2012
    czytelnik napisał/a:

    Posłużę się Cyceronem :)

    Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich

    Głupotą jest bawić się w minusiki i plusiki jak 5 latki ;).
    Głupotą jest tolerować głupotę innych.
    Głupotą jest tolerować zły i niepoprawny język wypowiedzi, bo to zaniża poziom debaty publicznej.
    Problemu by nie było - bo każdy ma prawo krytykować innych i mówić o tym co się mu nie podoba - gdyby waćpan zadbał o składnie, interpunkcje i ortografie. To tak wiele? Chyba nie.
    Już mówiłem, że rejestracja kont nie obniży ilości trolli i ortograficznych miernot tu piszących - obserwując to forum mogę powiedzieć - miałem rację.

    Czekam na Minusa^100000000000
    Śmiało, tylko na tyle Cię stać.
    Pozdrawiam.

    8 8 Cytuj
  • 21 lis 2012

    Posiłkuję się Molierem :)

    Głupiec uczo­ny jest większym głup­cem niż głupiec nieuk

    7 11 Cytuj
  • 21 lis 2012

    nie chce sie odnosić do wypowiedzi PANA POWODZIANINA bo jeśli dla niego ważniejsza jest żle napisana litera niż sens wypowiedzi to przepraszam,ale ja piszący te słowa nie pracuję w jakimś biurze gdzie internet jesy na porządku dziennym ,ale dlamnie siedemdziolatka napisanie stwarza pewien problem ,i życzę panu PANIE POWODZIANIN dożyć tych lat i jeszcze pisać POPRAWNIE

    9 4 Cytuj
  • 21 lis 2012

    powodzianin;;Czy coś cię dziś opętało?O jakim ty poziomie debaty mówisz,nazywając ludzi;;trolami,miernotami,tłukami??/Zawsze zważaj na to co mówisz,nawet nie wiesz gdzie i kiedy te same słowa mogą powrócić do ciebie.Być może trafisz na kogoś silniejszego w gębie....CZy słyszałeś o ludziach z dysleksją,dysortografią?

    9 3 Cytuj
  • 21 lis 2012

    chłopcy pokłócili się o literki. a lekarze jak brali tak biorą.,/

    12 2 Cytuj
  • 22 lis 2012
    mimka napisał/a:

    chłopcy pokłócili się o literki. a lekarze jak brali tak biorą.,/

    Być może to celowe odwrócenie uwagi od poważnej sprawy, lekarze uczą się od polityków którzy w te klocki są mistrzami

    7 2 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 22 lis 2012

    Kiedy pytają mnie : "Czy lekarze w Myślenicach biorą łapówki?"
    Odpowiadam: Łykają jak młode pelikany.

    7 3 Cytuj
  • 22 lis 2012

    ZE WZGLĘDU ŻE BOJĘ SIĘ JUŻ PISAĆ ABY NIE POMYLIĆ JAKIEJŚ LITERKI ,ALE ZA NAZWANIE MNIE TŁUKIEM CHCIAŁEM JAKO CZŁOWIEK WIERZĄCY PRZEBACZYĆ POWODZIANINOWI. JEDNO TYLKO DODAM , MAM 67LAT RAZ TYLKO NALEŻAŁEM DO SOLIDARNOŚCI NIGDY DO NICZEGO WIĘCEJ . OJCIEC MA W TEJ CHWILI PONAD 90LAT ,MOŻE TEŻ PISAŁ Z BŁĘDAMI ALE JAKO UCZESTNIK ARMI KRAJOWEJ NIGDY BY CZŁOWIEKA KTÓRY NAZYWA SIĘ PATRIOTĄ , A DYSKUSJA POLEGA TYLKO NA TYM CZY TO JEST NAPISANE GRAMATYCZNIE CZY NIE NAZWAŁ BY !!!!!!!!!!! BEZ KOMĘTARZA. I DOBRZE NAPISAŁA MIMIKA , CHŁOPCY POKŁÓCILI SIĘ O LITERKI . JESZCZE JEDNO JEST JUŻ UNAS (NIE NAZYWAM ICH PARTIĄ BO SAMI ONI NAZYWAJĄ SIĘ TAK JAK POWODZIAN JEDYNYMI patriotami ) OPOZYCJA KTÓRA MA JĘZYK JAK PAN POWODZIAN ,KTO ZNAMI NA PRAWO RESZTA WYNOCHA . JUŻ CHYBA NAPISAŁEM ŻE NAJGŁOŚNIEJ SŁYCHAĆ PANA POD KSIĘGARNIĄ ,TYLKO ŻE OPRUCZ NAJBLIRZSZYCH NIKT NIE SŁUCH . PISAŁEM TO 30MIN. A JEŚLI SĄ JESZCZE BŁĘDY TO PRZEPRASZAM. DO ZOBACZENIA W RYNKU W NIEDZIELĘ...

    7 Cytuj

Odpowiedz