Forum » Myślenice

Zmiany -----> na lepsze

  • 14 lip 2009

    koszykówka uliczna ? gdzie ?...mówisz o tym na Zarabiu małym placyku
    skate park...no racja jest tam jakiś tylko, że chyba nie dla amatorów
    siatkówka plażowa...pozdrowienia od piesków które tam zostawiają swój ślad :)
    mini golf...jeżeli lubisz grac w chaszczach
    hala sportowa...w której nie możesz dotknąć parkietu chyba, że go pucujesz

    a teraz co innego, mówicie żeby tu nic nie robić ( prowincjonalne miasteczko niedaleko Krakowa), bo Kraków jest nie daleko, tylko ciekawe dlaczego w weekend jest tylu krakusów co grzybów po deszczu i nie tylko krakusów...miasteczko oczekuje na przyjezdnych, a nie ma im nic do zaoferowania...

    Cytuj
  • 14 lip 2009

    [quote=rockman]koszykówka uliczna ? gdzie ?...mówisz o tym na Zarabiu małym placyku[/quote]
    Wystarczający żeby odbywały się na nim zawody. Tylko ty widzisz problem. A jak nie pasuje to zawsze możesz iść koło "Steka"
    [quote=rockman]skate park...no racja jest tam jakiś tylko, że chyba nie dla amatorów[/quote]
    A broni ci ktoś kupić deskę i ćwiczyć żebyś nie był amatorem?

    [quote=rockman]siatkówka plażowa...pozdrowienia od piesków które tam zostawiają swój ślad :)[/quote]
    A to dziwne bo grałem tam wiele razy i ani razu się nie spotkałem z "psim śladem".
    [quote=rockman]mini golf...jeżeli lubisz grac w chaszczach[/quote]
    Tak, w puszczy od razu
    [quote=rockman]hala sportowa...w której nie możesz dotknąć parkietu chyba, że go pucujesz[/quote]Wynająć salę sobie może każdy. Widać nie próbowałeś a już narzekasz.

    [quote=rockman]a teraz co innego, mówicie żeby tu nic nie robić ( prowincjonalne miasteczko niedaleko Krakowa), bo Kraków jest nie daleko, tylko ciekawe dlaczego w weekend jest tylu krakusów co grzybów po deszczu i nie tylko krakusów...miasteczko oczekuje na przyjezdnych, a nie ma im nic do zaoferowania...[/quote]
    Najciekawsze jest w tym to że to właśnie Myśleniczanie nie potrafią docenić tego co tu mają!! Krakusy przyjeżdżają bo tu można odpocząć, a przy okazji się rozerwać. Tylko wy narzekacie że nie ma tego i tamtego. W d***** się wam przewraca i tyle.

    Cytuj
  • 14 lip 2009

    No pewnie ze niektore atrakcje nie beda rentowne bez turystow. Bo niestety wiekszosc tubylcow, powtarzam wiekszosc, zamiast wydac grosiwo na miejscowe atrakcje, woli po prostu uchlac sie tanim piwem tudziez ciepla wodka. Moze pora zmienic krag zainteresowan i zamiast "ognistą wodą" zajac sie innymi atrakcjami miasta, albo wymusic na "wladzy" zeby takowe zaczela tworzyc.
    Skaterzy sie domagali, dostali. Gratuluje, szkoda tylko ze sezonowo. :(

    Cytuj
  • Luiza 14 lip 2009

    F15H3R, dobrze, że zaakceptowałeś cud Tuska - boisko szkolne ''Orlik''.

    Cytuj
  • 14 lip 2009

    Oczywiście a tor formuły 1 i stadion na 120 000 ludzi to nie? Zastanówcie sie lepiej. Miasto w ciągu kilku lat "szarpnęło się" na kilka inwestycji ( i mniejsza o nomenklaturę czy Tusk wyłożył, czy taki to a siaki poseł ,senator, babcia spod budki z piwem, ) chwilę temu szanowni mieszkańcy Myślenic płakali że basenu krytego nie ma a jakby był toby chodził kazdy z babcią, dziećmi, pieskiem, kuzyn by przyjechał i co ? basen stoi chodzi 10 % populacji w szczycie, Orlik, hala sportowa, ktoś tam napisał że się nie da wejść hmmm gram w piłkę w obu miejscach, dziesiątki moich znajomych także więc chyba się da, na skate parku koło steka wychowało się kilka pokoleń jeżdżących, czemu nagle na zarabiu nie może? zaczynali jako amatorzy i nikt nie narzekał jak się wywracał, trasa rowerowa "zjazdówka" z Chełmu jedna z lepszych w Polsce podobno. Parę jeszcze innych rzeczy bym znalazł ale po co widać nie jestem ambitny jak napisała szanowna GoldGirl i paru inych bardziej ambitnych. Mam propozycję: przemianuj się na GoldFish i najlepiej wg starego powiedzenia , "lepiej być uważanym za głupiego niż się odezwać i pozbawić wszystkich złudzeń" zamilcz

    Cytuj
  • 14 lip 2009

    [quote=GoldGirl]F15H3R, dobrze, że zaakceptowałeś cud Tuska - boisko szkolne ''Orlik''.[/quote]
    A co w tym dziwnego? Ja się nie opowiadam po stronie żadnej partii więc nie wiem o co dymisz do mnie mała?!?!

    grzywabe - 100% popracia

    Cytuj
  • Wojciech 14 lip 2009

    [quote]co do Dobczyc to na zbiorniku obowiązuje zakaz kąpieli i sportów wodnych. Jest to ujęcie wody pitnej dla Krakowa więc zejdźcie na ziemię.
    [/quote]
    Dziwna sprawa. Zalew mógłby być świetną atrakcją turystyczną dla Myślenic i Dobczyc gdy by otwarto na nim wypożyczalnie kajaków łódek, otwarto jakieś plaże, zezwolono na kąpiel przede wszystkim. Argument mówiący że to woda pitna dla Krakowa jest dla mnie nie racjonalny. Przecież ludzie kąpią się w Rabie a woda z rzeki trafia do Zalewu Dobczyckiego. Po za tym przecież ta woda musi przejść jeszcze wiele procesów zanim trafi do kranów.

    Cytuj
  • Luiza 14 lip 2009

    Jeśli się nie opowiadasz po stronie żadnej partii, to dlaczego radzisz mi pogadać z Tuskiem w sprawie cudów? Przypominam ci, że Tusk jest premierem Rządu i czy chcesz, czy nie, stoi ponad tobą.

    Cytuj
  • 14 lip 2009

    [quote=GoldGirl]Jeśli się nie opowiadasz po stronie żadnej partii, to dlaczego radzisz mi pogadać z Tuskiem w sprawie cudów? Przypominam ci, że Tusk jest premierem Rządu i czy chcesz, czy nie, stoi ponad tobą.[/quote]
    Bo Tusk jest od cudów gospodarczych (tak przynajmniej obiecywał). Trochę myślenia.

    Cytuj
  • Luiza 15 lip 2009

    A o czym cały czas dyskutujemy, jak nie o gospodarce???

    Cytuj
  • 15 lip 2009

    O gospodarce, ale to ty wymagasz cudów, dlatego nie wiem czemu nie z gruchy ni z pietruchy wyskoczyłaś do mnie z Tuskiem...

    Cytuj
  • 15 lip 2009

    jakich cudów? dziewczyna poprostu chce zeby bylo jeszcze lepiej niz jest teraz. O co ci F15H3R chodzi? Zastanow sie. Moze lubisz siedziec w domu i wpatrywac sie w monitor swojego komputera, ale sa ludzie ktorzy czasem woleli by zrobic cos wiecej niz tylko krytykowac tych ktorzy chcieli by cos zmienic. A co do tych nieszczesnych rolek: nie mam ochoty stac sie profesjonalistką na skate parku, tak samo jak nie mam zamiaru jezdzic po ulicy miedzy wszystkimi pędzącymi wariatami na małpi gaj, chce zwyczajnie, rekreacyjnie pojezdzic po nowych alejkach w parku. I przestan kwestionowac słowa wszystkich osob ktore sie tu wypowiadają. Jestes nietolerancyjny i zamkniety z zapyziałym mieszkanku. Moze nie wierzysz ze Myslenice będą jeszcze piękniejsze i zmodernizowane. My tak wiec sam zamilcz!

    Cytuj
  • 15 lip 2009

    [quote=Nnnn]jakich cudów? dziewczyna poprostu chce zeby bylo jeszcze lepiej niz jest teraz. O co ci F15H3R chodzi? Zastanow sie. Moze lubisz siedziec w domu i wpatrywac sie w monitor swojego komputera, ale sa ludzie ktorzy czasem woleli by zrobic cos wiecej niz tylko krytykowac tych ktorzy chcieli by cos zmienic. A co do tych nieszczesnych rolek: nie mam ochoty stac sie profesjonalistką na skate parku, tak samo jak nie mam zamiaru jezdzic po ulicy miedzy wszystkimi pędzącymi wariatami na małpi gaj, chce zwyczajnie, rekreacyjnie pojezdzic po nowych alejkach w parku. I przestan kwestionowac słowa wszystkich osob ktore sie tu wypowiadają. Jestes nietolerancyjny i zamkniety z zapyziałym mieszkanku. Moze nie wierzysz ze Myslenice będą jeszcze piękniejsze i zmodernizowane. My tak wiec sam zamilcz![/quote]
    Tak mi pojechałaś że aż się zamknę w sobie :D:D Najpierw doceńcie to co już macie, a potem krzyczcie o następne. Tyle ode mnie.

    Aha i wciskając przycisk Alt można pisać z Polskimi znakami. Pilnuj też żeby zaczynać wszystkie zdania dużą literą, bo ci się to przyda za parę lat na maturze :D (wychodząc naprzód temu co na pewno napiszesz - ja już zdałem).

    1 Cytuj
  • 15 lip 2009

    Co mamy stary doceniać jak tu nic nie ma ( chyba, że największa ilość sklepów przypadająca na jednego mieszkańca :)) )...Ty chyba zdawałeś tą maturę u Osińskiego, gratuluję Ci z całego serca, że Ci się udało, ale ty też nie zaczynasz zdania z dużej litery...zobacz na swój podpis pod wypowiedzią " jesteśmy chamscy, prości, tak szczekają zazdrośni, którzy nie dorośli nam do pięt - ch**e zazdrośni!! ", a może według Ciebie to nie jest zdanie ( wracaj koleś do łopaty, a nie napominaj innych na forum )...aha i jeszcze to "Aha i wciskając przycisk Alt można pisać z Polskimi znakami"...polskimi to jest przymiotnik, więc piszemy z małej litery...ehh chyba byłeś wtedy na wagarach jak Pani o tym mówiła, zdanie kończymy kropką "Tak mi pojechałaś że aż się zamknę w sobie". Uśmieszek to nie jest kropka chyba, że się mylę

    Cytuj
  • 15 lip 2009

    [quote=rockman]Co mamy stary doceniać jak tu nic nie ma ( chyba, że największa ilość sklepów przypadająca na jednego mieszkańca :)) )...Ty chyba zdawałeś tą maturę u Osińskiego, gratuluję Ci z całego serca, że Ci się udało, ale ty też nie zaczynasz zdania z dużej litery...zobacz na swój podpis pod wypowiedzią " jesteśmy chamscy, prości, tak szczekają zazdrośni, którzy nie dorośli nam do pięt - ch**e zazdrośni!! ", a może według Ciebie to nie jest zdanie ( wracaj koleś do łopaty, a nie napominaj innych na forum )...aha i jeszcze to "Aha i wciskając przycisk Alt można pisać z Polskimi znakami"...polskimi to jest przymiotnik, więc piszemy z małej litery...ehh chyba byłeś wtedy na wagarach jak Pani o tym mówiła, zdanie kończymy kropką "Tak mi pojechałaś że aż się zamknę w sobie". Uśmieszek to nie jest kropka chyba, że się mylę[/quote]
    Wyżej wypisałem co mamy w Myślenicach, wystarczy popatrzeć.
    Maturę zdawałem w Kościuszce (dla ciebie to za wysokie progi).
    A tekst z podpisu to fragment piosenki

    1 Cytuj
  • 15 lip 2009

    Heh...za wysokie progi ( to właśnie pokazałeś te progi wyżej w tekście ), też chodzę do Kościuszki dla Twojej wiadomości :). Nie miałem zamiaru Cię obrażać tak jak Ty mnie obraziłeś, bo nie w tym mój cel, tylko nie napominaj innych jak sam popełniasz błędy...i wybacz mi, ale widocznie nie słucham muzyki tego samego typu co Ty, więc nie rzucaj się, że nie znam tego tekstu, nawet nie wiem kto to śpiewa, nie jestem korespondentem radiowym czy kimś, żebym musiał wszystkie piosenki znać :)) kropka, koniec zdania ;p
    PS Oburzyłeś się tak jakby to był wstyd chodzić do Osińskiego <myśli>(a nie jest???)...;d ( nie martw się oni i tak tego co wyżej o ich szkole napisałem nie przeczytają ) :))

    Cytuj
  • 15 lip 2009

    [quote]

    Pilnuj też żeby zaczynać wszystkie zdania dużą literą, bo ci się to przyda za parę lat na maturze :D (wychodząc naprzód temu co na pewno napiszesz - ja już zdałem).[/quote]

    Wyobraź sobie, ze nie jestem takim prymitywnym człowiekiem, jak Ty i nie mam zamiaru Ci ublizac. Co do Kościuszki- nie ma się czym szczycic. Gratuluje zdania matury, byleby Ci to pomogło w przyszłości bo jak narazie to kiepsko. W sumie kultury sie na maturze nie zdaje... A co do mojej matury, skąd wiesz, że jej już nie mam? Poza tym co to zmienia? Bo w Twoim przypadku (jak juz wyzej pisałam) nie widze zeby wnosiła coś pozytywnego.

    1 Cytuj
  • 15 lip 2009

    W ferworze tej mocnej "dyskusji", może nie na temat ,ale z ciekawości zapytam rockmana: czym się różni zdana matura u Osińskiego a matura w innej szkole?

    1 Cytuj
  • 15 lip 2009

    Niczym, ale taki joke z tą maturą...u Osińskiego nikt nie podchodzi do matury, a jak do niej podejdzie to jej nie zdaje, ale jeżeli uda mu się ją w jakiś sposób zdać to jest ona na najniższym progu zdawalności i jedyne co może robić po tej maturze to machać łopatą :)) , w tej prywatnej szkole widzą cię tylko raz na semestr, jak trzeba kasę przynieść, w końcu za wiedzę trzeba płacić :)

    1 Cytuj
  • 16 lip 2009

    A szanowna moderacja juk już mi edytuje posty to niech chociaż zostawia z powrotem kropki na końcu zdania!

    1 Cytuj
  • 16 lip 2009

    hahaha

    Cytuj
  • 16 lip 2009

    [quote=rockman]Niczym, ale taki joke z tą maturą...u Osińskiego nikt nie podchodzi do matury, a jak do niej podejdzie to jej nie zdaje, ale jeżeli uda mu się ją w jakiś sposób zdać to jest ona na najniższym progu zdawalności i jedyne co może robić po tej maturze to machać łopatą :)) , w tej prywatnej szkole widzą cię tylko raz na semestr, jak trzeba kasę przynieść, w końcu za wiedzę trzeba płacić :) [/quote]

    No widzę ,że jesteś dobrze poinformowany , chodzisz tam (do Osinskiego) czy tylko się dowartościowujesz ? O ile wiem to matura jest egzaminem państwowym i jeśli nie umiesz nic to nie zdasz i nie ma znaczenia w jakiej szkole się uczysz!

    Cytuj
  • 16 lip 2009

    Ma znaczenie o tyle, że jedne szkoły przygotowują swoich uczniów do matury lepiej, a inne gorzej, z faktami nie ma co walczyć.

    Cytuj
  • 16 lip 2009

    Obudź się renaw, na jakim ty świecie żyjesz??? Porównujesz Liceum im.Tadeusza Kościuszki do jakiegoś technikum dla ...ludzi "trochę" mniej zdolnych.Naprawdę nie ma różnicy pomiędzy tymi szkołami, zaprawdę żadnej :), powinieneś pomyśleć chyba troszkę nad sobą i nad tym co piszesz...
    "chodzisz tam (do Osińskiego) czy tylko się dowartościowujesz" chyba ty tam chodzisz, nie na darmo pisałem, że nie umiecie czytać, a co dopiero ze zrozumieniem...poproś kogoś, żeby ci przeczytał mój post 15 lipca o 19:20 ;p

    1 Cytuj
  • Luiza 16 lip 2009

    Dziękuję za ciekawą dyskusję! Rodzice wysyłają mnie na kolonię, więc wyjżdżam! Szkoda, że nie będę mogła prowadzić polemiki z F15H3R. Po kolonii jeszcze przyjadę do dziadków do pięknych Myślenic, więc odezwę się. Cieszę się, że mogłam gościć u Was w Myślenicach ;-)

    POZDRO DLA F15H3R I INNYCH INTERNAUTÓW!!!

    1 Cytuj

Odpowiedz