Forum » Myślenice

Gdzie na piwko?(czyli myślenickie knajpy)

  • 28 gru 2011

    [quote=gość: kml] najlepsza miejscówka to pepe, zawsze tam z kumplami atakujemy, kultura, klimat, fajna obsluga :) [/quote]
    Kultura ??? Dresiarska mordownia i tyle. Powinni tam jakiegoś selekcjonera już dawno temu zatrudnić to może by coś z tej knajpy było.

    5 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Jak chce się w spokoju wypić piwko, bez dymu papierosowego i wielkiego ścisku to polecam cafe Nina. Co prawda lanego nie mają, ale cena normalna.

    7 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Butelkowe - to mogę sobie w domu kiedy chcę, idąc do lokalu lubię dobre lane... niestety u nas rządzą tylko piwa "przemysłowe" a szkoda, bo te z małych browarów o niebo lepsze!

    A co do tej reklamy Niny... kawiarnia jest ok... ale ten klimat dla mnie mało piwny. Po za tym jeśli chodzi o ścisłość zakaz palenia obowiązuje już we wszystkich lokalach.

    3 2 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Jak to? przecież np. w Parasolkach się pali normalnie... Co do klimatu rzeczywiście nie jest "piwny", ale milo tam czasem usiąść ze znajomymi

    1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    O ile mi wiadomo lokal musi mieć przynajmniej dwa pomieszczenia aby móc wydzielić(!) salę dla palących (o ile dobrze pamiętam senat odrzucił poprawkę dotyczącą minimalnego metrażu) główna natomiast musi być dla niepalących i oni nie mogą przechodzić przez dym by korzystać z lokalu - chyba że coś się od tej wersji jeszcze zmieniło. Oczywiście sala dla palących musi posiadać odpowiednią wentylację tak by dym nie mógł się rozprzestrzeniać.
    Jeżeli gdzieś palą gdzie lokal nie spełnia wymagań - polecam zgłosić to do sanepidu na policję lub straż miejską.

    A wracając do kawiarni - owszem lokal ma klimat... ale temat mówi o tym gdzie na piwko. W tym znaczeniu jednak już ten lokal mi nie pasuje. BTW kawiarnia to nie tylko możliwość zamówienia kawy... ale przede wszystkim dobra kawa! dobry ekspres! no i najważniejsze - dobry barista! W tych kwestiach - moim zdaniem - Nina wypada dość średniawo...

    1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Userman, szczerze mówiąc nie znam się jakoś super na kawie i nie jestem nie wiadomo jakim smakoszem, ale nie narzekam. Wolę kawę stąd niż z 7. Nie wiem jaka jest w Paulince, bo nie byłam.. ale zmieniamy temat.

    Co do tego palenia w knajpach, jakoś nie mam zamiaru na nikogo nasyłać sanepidu. Uważam, że jak ktoś nie chce wdychać dymu to niech wybierze inną knajpkę. Być może też Parasolki tak mają, że w górnej części się nie pali, a na dole można? Nie mam pojęcia.

    2 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Parasolki mają cztery sale - jedna niepaląca - główna i trzy w których można palić.
    Chora faszystowska ustawa która wtrąca się do prywatnego lokalu nie została złamana.
    Nie dość że państwo podwyższa podatki i zwiększa koszty pracy to jeszcze mówi jak działaność gospodarcza ma być prowadzana - socjalistyczny absurd.

    2 3 Cytuj
  • 3 sty 2012

    No i wszystko jasne :)

    Współczuje palaczom z tymi ograniczeniami... ja na szczęście po drugiej stronie barykady... czyli już niepalący. Ale przyznać muszę - nawiązując do meritum tematu - że bez tytoniu wypijam mniej piwa... zatem i gospodarze cierpią na tym ;) ale przyznam szczerze - że polubiłem powrót z lokalu do domu bez przesiąkniętych ubrań (do bielizny) papierosowym dymem.

    1 2 Cytuj
  • 5 sty 2012

    a czy ktoś wie coś o barze ;podkowa;

    2 1 Cytuj
  • 16 sty 2012

    NAJLAPSZE piwko w Jaworniku wypijesz i ładna barmanka tam stoij dobrą pizze taM ZJESZ TAWERNA MARINA jawornik

    3 7 Cytuj
  • 16 sty 2012

    ja to nawet nie pije ale chodzę tam gdzie palą bo się za darmo nawdycham

    7 1 Cytuj
  • Justyna xxx 4 sie 2013
    gość: 33333333 napisał/a:

    NAJLAPSZE piwko w Jaworniku wypijesz i ładna barmanka tam stoij dobrą pizze taM ZJESZ TAWERNA MARINA jawornik

    Fakt Faktem Pizza wyśmienita :D

    1 23 Cytuj
  • 4 sie 2013
    gość: 33333333 napisał/a:

    NAJLAPSZE piwko w Jaworniku wypijesz i ładna barmanka tam stoij dobrą pizze taM ZJESZ TAWERNA MARINA jawornik

    A propos barmanki. To taka czarnula, gdzięs koło 21-23 lata ? Jeśli tak to kojarze z widzenia i potwierdzam ładna dzieuszka :D

    3 8 Cytuj
  • 4 sie 2013
    marcin007 napisał/a:

    Jeśli tak to kojarze z widzenia i potwierdzam ładna dzieuszka :D

    Zaraz znajdzie się trzeci człowiek, który będzie mówił o pięknej barmance. Podejrzewam, że to ten sam zakochany napisał pod drugim nickiem.
    Chłopie, jak Ci się podoba, to jej powiedz. Może się ucieszy ....

    7 1 Cytuj
  • 5 sie 2013

    A TO JAKAŚ NOWA BARMANKA CZY CO:d

    1 1 Cytuj
  • 5 sie 2013

    książęce pszeniczne z beczki, dobrze schłodzone - suuuuuper w Sovie. I kelnerki śliczne.

    6 11 Cytuj
  • 5 sie 2013

    nie lubicie pszenicznego?

    8 4 Cytuj
  • 6 sie 2013

    Z pszenicznych polecam Paulanera a z rodzimych marek Cornelius Pszeniczny.
    Książęce Pszeniczne jak dla mnie trąci perfumerią i barwieniem, cena też nie wymagająca i nic dziwnego.

    4 Cytuj
  • Justyna xxx 6 sie 2013
    Ottoman napisał/a:

    marcin007 napisał/a: Jeśli tak to kojarze z widzenia i potwierdzam ładna dzieuszka :DZaraz znajdzie się trzeci człowiek, który będzie mówił o pięknej barmance. Podejrzewam, że to ten sam zakochany napisał pod drugim nickiem.
    Chłopie, jak Ci się podoba, to jej powiedz. Może się ucieszy ....

    No muszę Cię ZAKOCHANY zmartwić bo tam już żadnej młodej barmanki niema :( Teraz za ladą siedzi właścicielka ale ani do młodych ani do pięknych się nie zalicza...

    5 2 Cytuj
  • 30 lis 2015

    Nie Polecam Cybucha, właściciel jest chamski :(

    18 6 Cytuj

Odpowiedz