Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • Zdzichó Kowal PJN 17 mar 2010

    Ooo! zaczyna sie wieszanie psy na Pan Senator. Człowiek tak zasłurzon dla Myślenice jak sam Pan Burmiszcz, zresztą w pozostjoncy w głębokiej przyjaźni z on sam, przyjaciel Pan Premiera Donalda oraz przełorzenie na ministerstwa.
    To karygodnie!

    Do Pan Remigiusz Dziennik Polski.
    W Pana odpowiedzeniu nie wytłumaczono się zez nie skrytykowania inny Gmin, na co dalej oczekuje Pan Zdzich?
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • Remigiusz Półtorak 17 mar 2010

    Kochani, zlitujcie się, nie mogę odpowiadać na każdy wpis (co Gilon na to powie?). Choć w ostatnim przypadku jest to chyba konieczne, bo cztery miesiące po publikacji listy osób wpływowych ten post jest co najmniej dziwny.
    Dlatego drogi Panie Sprawiedliwy, dwie krótkie uwagi.
    Po pierwsze, zupełnie nie widzę związku - co ma lista wpływowych do publikacji na stronach IPN? To dwie całkowicie różne rzeczy, które - co istotne – nie wykluczają się. Po drugie (i ważniejsze), nastąpiło – jak mniemam - błędne odczytanie danych. W katalogu osób publicznych na stronie IPN rzeczywiście jest nazwisko senatora Bisztygi (tylko to nazwisko widzę z opisywanych), ale… tak samo jak posła Łatasa, prezydenta Kaczyńskiego, premiera Tuska, prezesa Kaczyńskiego etc. Innymi słowy, wszystkich posłów i senatorów. Wynika to z ustawy. W tym kontekście, twierdzenia jak powyżej są nieprawdziwe. Prokurator IPN stwierdził, że nie ma wątpliwości "co do zgodności oświadczenia lustracyjnego z prawdą". I tyle.
    Nie wiem, jak senator zareaguje na wpisy o „agencie SB”, ale szczerze mówiąc, na Pana miejscu szybko bym to skasował, a osobę, o której ten wpis traktował - przeprosił. Osobom publicznym trzeba patrzeć na ręce, ale nie popadajmy w manię prześladowczą, bo można kogoś skrzywdzić.
    Pozdrawiam
    PS. Jeśli ktoś chce się skontaktować osobiście, to bardzo proszę, ale dlatego m.in. podałem bezpośredniego maila (rpoltora@dziennik.krakow.pl)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 17 mar 2010

    I znowu unikniono odpowiedzenia Pan Zdzich.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    Zdzisek, terazwyobraź sobie jak mieszkańcy pytają BurmiSZCZa o różne kwestie na spotkaniach. Odpowiada równie wymijająco lub wychodzi. Ot, jak Kuba Bogu...

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    Drogi Panie Remigiuszu dał się Pan łatwo podpuścić
    przez Zdzicha, który bije Pana na głowę inteligencją.
    Oczywiście,że nie chodzi o naszego senatora, który jest
    postacią wybitną w polskiej polityce i jest to poza wszelką dyskusją.
    Osoby publiczne to też radni,burmistrzowie itp. drogi Panie Redaktorze.
    Ciekawe czy Pana niewiedza nie jest specjalna???

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    Gdzie można znaleźć tą listę?
    Cyt"Drogi Panie Remigiuszu dał się Pan łatwo podpuścić
    przez Zdzicha, który bije Pana na głowę inteligencją"
    W którymś z postów Pan Remigiusz pisze językiem Zdzicha a to nie takie proste.Czyżby przypadek?

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    Drogi Pesymisto - oficjalna strona IPN i opublikowany tam katalog osób publicznych.

    Cytuj
  • Remigiusz Półtorak 17 mar 2010

    I tu się Pan Sprawiedliwy myli. To ja podpuściłem Zdzichó'a... (gdzie negacja kolegi ze Suwałków wprost nie do uwierzenia).
    Ale muszę przyznać, rzeczywiście inteligencja Zdzichó'a bije na głowę. Nawet więcej, nie zaprzeczę, jeśli ktoś przyzna, że poziom Pana Sprawiedliwego też do pozazdroszczenia. Poddaję się i czuję się bezradny.
    Dotychczas myślałem, że można nie rozumieć tego, co się czyta (to całkiem częsty przypadek). Ale nie rozumieć nawet tego, co się samemu pisze...?! To nowe doświadczenie.
    Basta.
    Dobrej nocy (chyba, że oglądamy jeszcze Ligę Mistrzów) i kolorowych snów. Bardziej w stylu Messiego i Eto'o niż agentów.

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    Ty Półtorak jak zwykle wszystko wiesz najlepiej, jesteś najmądrzejszy i na wszystkim znasz się najlepiej.. Ciekaw jestem jaki jest TWÓJ iloraz inteligencji i tu rada chłopcze nie pozwalaj sobie na uwagi związane z kogoś inteligencją, bo to może kogoś urazić co więcej obrazić.. Na dobranoc dedykuje Ci piosenkę pt. "Narcyz" myślę, że ona najbardziej pokazuje Twoje życiowe motywy postępowania.. Jak już wysłuchasz tej piosenki to zastanów się nad tym co napiszesz dwa razy, a później dodaj..

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    I znowu uśmiałem się do rozpuku. :D Coraz lepsze posty. Wystarczy dolać oliwy do ognia a brak cienia w izbie zmusza chowających się w nich gości do wymuszonych reakcji. Pora rozpocząć wiosenne porządki, umyć okna na świat, wpuścic więcej światła do izby. Ciekawe co jeszcze wypełznie z zacienionych dotychczas kątów... ;)

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    Mnie chodziło o listę wpływowych w Myślenicach bo jakoś przeoczyłem.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 18 mar 2010

    Szanowne Państwo i Panowie!
    Chciałbym ja zaprowadzić uspojenie ty dyskusji. Nieh sie Panowie nie obrażają. Nieh sie uspokoją. Jak popószczajom nerwy to odeńść od komputer, czasnonć w jaki ścian, zrobić ćwiczenie fizyczne a nie wew kolege z któren sie nie zgadza. Najsamprzud kóltura!!!

    Skoro się zawspomniało Pan Senator to czeba pohwalić pacząc na to spułdziałanie wew partia PO:

    "Gotowi do działania
    Entuzjazm, chęć pracy i rozwój lokalnej społeczności. To hasła, które powtarzały się na ustach wszystkich uczestników Powiatowego Zjazdu Platformy Obywatelskiej w Myślenicach"
    Co napisano w Gazecie Pana Staszka.

    Asz sie w oku zakreci łez widać jaki tu spaniały szkuł wyniesion z najlepszy czas, któren był? Gdziesz to ten entuzjazm do pracy co pamienta Pan Zdch zez młodości? Dawno jusz zapomniano. I tutaj Panowie partia PO, Panowie liberaliści, niby tacy źli ale utrafili w koniec na właściwy tor. Tylko to nazwanie "Powiatowy Zjazd Platformy Obywatelskiej" dziwnie tak bźrzmi. A nie lepi napisać: Powiatowy Zjazd Platformy Robotniczej.
    Od razu lepi.
    A i Pan Senator lepi skojarzy gdzie zapamientano dawny zasług gdzie niemało mniej nisz dziś.
    pozdrawiam
    Zdzichó
    post skriptóm:
    "To hasła, które powtarzały się na ustach wszystkich uczestników Powiatowego Zjazdu Platformy Obywatelskiej w Myślenicach"
    Cusz za pienkny zdań. Ne morze siem nadziwić Pan Zdzich! A jakisz musiał to być atmosfer na spotkanie! Jakisz duch. Dość napaszczywości! Dość skrytykowania! Niek siem mury pnom do gury w lokalnej społeczności mieskańcuw!

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    Gdyby Pan Zdzich "zaprzeczytał" cały artykuł z Gazety Myślenickiej a nie tylko internetowy nagłówek to wiedziałby, na owym zjeżdzie oprócz całej plejady POwskich gwiazd, pojawił się jeszcze jeden znamienity gość. Burmistrz Maciej Ostrowski.
    Żal patrzeć jak Pan poseł Łatas, człowiek dobrotliwy i poczciwy dostaje po raz drugi czarną polewkę od Pana Macieja, który chyba w końcu uznał, że gdzieś trzeba się dokleić zwłaszcza, że widmo uzbrojonego i gotowego na wszystko Kielana zaględa w "ocz". A lepiej się dokleić do możnego Senatora niż osłabionego Pana Posła.
    Teraz wszyscy Panowie POwcy będą się wzajemnie wzmacniać i popierać ze zdwojoną siłą, co dotąd czynili "zaledwie" usilnie. Dowiemy się od jednego jaki to drugi zasłużony i jak go trzeba namawiać do kandydowania dla dobra Myślenic.
    Naturalnie będąc Burmnistrzem Myślenic dokleić się można do PO, które konsoliduje się wokół Pana Senatora, dobrego papy politycznego Pana Starosty. Przy tym jakaż to partia wizerunkowo doskonała: same inwestycje i proeuropejskość, jak ulał pasuje do wypełnionych inwestycjami, Myślenic na miarę Europy. Pan Gowin przyjeżdża i chwali lokalne PO za wyróżniającą się postawę pełną aktywności i pracy. A ja chciałbym, żeby mi ktoś przypomniał gdzie ostatnio odnotowano jakieś działania partii PO w Myślenicach, wsparcie jaiejś akcji, grupy mieszkańców czy inną obecność? Pomijając oczywiście pomoc senatora w ściąganiu środków na inwestycję, co idzie innym Gminom równie dobrze jeślio nie lepiej bez życzliwych patronatów.

    Według mnie, choć podkreślam, że jest to tylko prywatna opinia, przegrana Pana Macieja w wyborach na Burmistrza jest wysoce prawdopodobna. Jeżeli tylko P. Kielan zdoła przeprowadzić mądrze swoją kampanię to przynajmniej tu nastąpi spektakularne wysadzenie z siodła. Wiedząc o tym zagrożeniu wszyscy Panowie zwierają szeregi. Bez Pana Macieja, z nieobliczalnym Kielanem zostaną w jakimś sensie osieroceni na lokalnym rynku. Klocuszki trzeba będzie ustawiać na nowo a niewiadomo czy człowiek taki jak Pan Wiktor będzie się łatwo ustawiał w budowli.
    ;)

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    Cyrk napisał"A ja chciałbym, żeby mi ktoś przypomniał gdzie ostatnio odnotowano jakieś działania partii PO w Myślenicach, wsparcie jakiejś akcji, grupy mieszkańców czy inną obecność?"
    Popularność Po w skali kraju polega właśnie na nie robieniu nic więc dlaczego w Myślenicach miało0by być inaczej.Trudne decyzje niech podejmują następcy,najważniejsze są sondaże.
    Czy nasze lokalne media brały udział w konferencji w Krakowie?

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    spokojnie pan Kielan równie dobrze dopasuje się do układanki, najwyżej wymieni się tylko parę klocków i tyle.

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    Pytanie do pana Kielana ;
    Czy pan zlikwiduje wysypisko i jak pan to zrobi, jśli zostanie pan Guru

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    Czyżby Kielan w P O, to świetna nowina

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    To dobrze bo w P O potrzeba mądrych ludzi

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    PiS to sobie może najwyżej Przeprosić i Spadać!!!!

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    Słuchajcie byłem uczestnikiem tej opisywanej konferencji PO. Moje zdanie jest takie nic nie uchroni obecnego obozu rządzącego przed porażką. To jest fakt i nic tego nie zmieni.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 20 mar 2010

    Panowie Platforma w poparciu Pan Burmiszcz Maciej Ostrowski rzecz pewna! Ciekawe gdzie Panowie Partnerstwo w Samorzomdzie, z kim nastąpi sojusz i czy dojdzie do złorzenia listy? Muwi sie coraz głośniej rze Panowie Partnerstwo znowu z programem wystompienia w opozycji do Panu Burmiszczu Macieju jak do ty pory gdzie spaniała karta opozycyjna.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    To może jeszcze inna opcja-rządy ludu,przez lód i dla ludu.Czyje to było hasło?

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    Lód to jest dobry do napojów chłodzących, marnej whiskey i waniliowy. ;)

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    a jakbyśmy założyli sobie PLN (Partię Ludzi Normalnych) i wystartowali (warunek przynależności - wcześniej bezpartyjny)

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    niestety Ciebie by tam musiało nie być

    Cytuj

Odpowiedz