Forum » Myślenice

SOLARIUM W MYŚLENICACH

  • 18 maj 2013

    jakie solarium na dzień dzisiejszy najlepsze w myslenicach?

    2 5 Cytuj
  • 21 cze 2013

    jest w Myślenicach solarium leżące i DOBRE????

    4 Cytuj
  • 22 cze 2013

    Solarium jest passe, teraz tylko naturalna opalenizna jest sexy

    9 5 Cytuj
  • 22 cze 2013

    również uważam, że naturalna opalenizna jest o wiele lepsza, ale czasami ktoś pracuję całymi dniami i nie ma czasu na siedzenie na słoneczku,czasami trzeba się trochę "wyrównać", uważam, że opalenizna z solarium jest ok oby tylko nie przesadzić i nie wyglądać jak pieczony kurczak:)

    16 1 Cytuj
  • 26 cze 2013

    jakie solarium na dzień dzisiejszy najlepsze w myslenicach?

    17 Cytuj
  • 3 sty 2014

    hej wiem że stary temat ale potrzebuje pomocy ;) muszę opalić się na swoje wesele nigdy nie korzystałam z solarium bo mam ciemną karnację i opalam się tylko latem na słoneczku :) jakie solarium polecacie w Myślenicach ? i jak z cenami ???

    Cytuj
  • mateusz nowakowski 3 sty 2014

    Motocyklistka byłem przed świętami w Dobczycach w markecie Jan i tam wskoczyłem do solarium na parenaśćie minut i naprawdę ładnie opala.Polecam.

    4 Cytuj
  • 28 sie 2014

    jakie solarium na dzień dzisiejszy najlepsze w myslenicach?

    13 Cytuj
  • 29 sie 2014

    ktore solarium opala najlepiej?

    16 Cytuj
  • 2 wrz 2014

    Polecam solarium prestiż na rzemieślniczej , jest tylko łóżko ale super opala i super obsługa, koło ceerefura expres Yellow Sun też opala dobrze jednak nie polecam ze względu na obsługę, ledwie weszłam do kabiny i zostałam obgadana, tak sie złożyło że wiatraki przestały chodzić i usłyszałam, nie było to miłe, po czym wyszłam a pani sie usmiecha i udaje że wszystko wporządku, odchodze po czym już słysze szepty , darowała by sobie.

    34 12 Cytuj
  • 2 wrz 2014

    no teraz lampy już nie opalają .........przepalone

    7 11 Cytuj
  • 13 cze 2015

    Witam,a jest jakieś solarium czynne w niedziele??:)

    1 10 Cytuj
  • 24 lip 2015

    Które solarium opala dobrze?

    1 16 Cytuj
  • 4 sie 2015

    Które solarium opala dobrze?

    17 Cytuj
  • 4 sie 2015

    Yellow Sun ma ktos nr .telefonu

    9 13 Cytuj
  • 30 sie 2016

    Które solarium polecacie?

    2 1 Cytuj
  • 5 mar 2017

    Nowe solarium na K.Wielkiego był ktoś?

    4 7 Cytuj
  • 18 mar 2017
    celineczka napisał/a:

    Nowe solarium na K.Wielkiego był ktoś?

    Nowe i mocne lampy,efekty od razu widać. Polecam!

    8 5 Cytuj
  • 18 mar 2017
    celineczka napisał/a:

    Nowe solarium na K.Wielkiego był ktoś?

    Polecam. Byłam wczoraj. Ładnie urządzone, tak nowocześnieł. Lampy bardzo dobre - byłam tylko na 5 minut i widać efekty. Do tego miła i przyjazna obsługa.

    7 5 Cytuj
  • 28 cze 2017
    Agata1505 napisał/a:

    Polecam. Byłam wczoraj. Ładnie urządzone, tak nowocześnieł. Lampy bardzo dobre - byłam tylko na 5 minut i widać efekty. Do tego miła i przyjazna obsługa.

    Nie polecam byłam dziś lampy słabe nie opalają wcale na początku ok a teraz mają w nosie klientów

    4 5 Cytuj
  • 28 cze 2017

    Na Klakurki, w salonie fryzjerskim na górze, jest solarium.

    4 3 Cytuj
  • 28 cze 2017

    Lampy dobrze opalają?

    3 3 Cytuj
  • 3 lip 2017
    celineczka napisał/a:

    Nie polecam byłam dziś lampy słabe nie opalają wcale na początku ok a teraz mają w nosie klientów

    Co Pani ma na myśli pisząc 'mają w nosie klientów' ? ;)
    Osobiście uważam to solarium za świetne.

    4 4 Cytuj
  • 4 lip 2017
    Usmiechnieta napisał/a:

    Co Pani ma na myśli pisząc 'mają w nosie klientów' ? ;)
    Osobiście uważam to solarium za świetne.

    Uważam że lampy nie opalają bo jak mają opalać jak od marca czy kwietnia na okrągło świeca lampy to wiadomo że już nie opalają a piszą uwaga nowe lampy śmiechu warte

    2 4 Cytuj
  • 4 lip 2017
    celineczka napisał/a:

    Uważam że lampy nie opalają bo jak mają opalać jak od marca czy kwietnia na okrągło świeca lampy to wiadomo że już nie opalają a piszą uwaga nowe lampy śmiechu warte

    A w Heliosie co ile wymieniacie lampy? Bo jak chodziłam do Heliosa często to efektów brak a do Sunrise chodzę raz w tygodniu nawet nie zawsze i opalenizna trwała i brązowa

    4 2 Cytuj

Odpowiedz