Forum » Myślenice

Porysowane samochody na ulicy Rzemieślniczej i Armii Krajowej

  • zoombi wiola 1 mar 2013

    fajnie takie rysy na moim samochodzie to dzieło sztuki w europie na wystawach art pierwsze miejsce polecam rzem . w myślenicach dołącz do zoombi

    2 21 Cytuj
  • Andrzej 1 mar 2013
    piotrek napisał/a:

    Nie jesteście w temacie :) od dziś pod Dekadą jest pan parkingowy. Postój darmowy do 2óch godzin

    W Szwecji jest podobnie, często parking przed marketem jest free do dwóch godzin, stoisz dłużej, płać. I to słono.

    9 3 Cytuj
  • 3 mar 2013

    no i teraz zobaczymy gdzie te auta z pod dekady będą parkować

    5 1 Cytuj
  • 7 mar 2013

    Tutaj sobie poszukajcie winnych:
    http://forum.miasto-info.pl/myslenice/680,parkowanie-a-niech-sie-wstydza.html

    Nie brakuje w tym wątku oszołomów i zagorzałych przeciwników samochodów na ulicach. Najlepiej jakbyśmy wrócili do ery przed wynalezieniem koła...

    7 7 Cytuj
  • 7 mar 2013

    Marko nie chrzań! To nie są przeciwnicy samochodów na ulicach, tylko durnych właścicieli aut parkujących na chodnikach!

    8 23 Cytuj
  • 8 mar 2013
    renaw napisał/a:

    Marko nie chrzań! To nie są przeciwnicy samochodów na ulicach, tylko durnych właścicieli aut parkujących na chodnikach!

    A ten wątek jest o tym, że można parkować normalnie i nie zastawiać chodnika, a i tak jakiś troglodyta przerysuje ci auto. Dotarło?

    13 3 Cytuj
  • 9 mar 2013

    To sobie poczytajcie te głupoty w tamtym temacie. Tam właśnie ludzie się wygrażają i jeden drugich naganiają do naklejek i niszczenia karoserii. Jeden z drugim to poczyta i potem taki Renegat idzie na ulicę i wymierza sprawiedliwość. Dla niego auto dobrze czy źle zaparkowane nie ma większego znaczenia - według niego należy się kara.

    6 2 Cytuj
  • basia 11 mar 2013

    Bo wy zmotoryzowani to najchętniej to byście autami do sklepów, do kościołów, do zakładów pracy wjechali. Byleby za bardzo tyłka nie ruszać bo po co....

    9 61 Cytuj
  • 11 mar 2013
    klamerka023 napisał/a:

    Bo wy zmotoryzowani to najchętniej to byście autami do sklepów, do kościołów, do zakładów pracy wjechali. Byleby za bardzo tyłka nie ruszać bo po co....

    Rozumiem, że towary które żresz i tipsy które sobie robisz to same przychodzą do sklepu/zakładu kosmetycznego na nogach i nie są dowożone samochodami, prawda?

    27 11 Cytuj
  • 11 mar 2013

    Co tu dużo gadać jak zauważę gnoja który na moim lub obojętnie którym samochodzie robi taką nazłość ... powyrywam z dupy nogi ...

    20 6 Cytuj
  • 11 mar 2013

    mój samochód, mój samochód, mój samochód. Przestrzeń miejska należy do wszystkich.

    Nie! dla bezmyślnego niszczenia czyjegoś dobytku, ale tak! dla karania kierowców, którzy swoimi idiotycznymi manewrami utrudniają ruch pieszych. Nie jest trudno zauważyć, że czym lepsze auto, tym częściej zajmuje 2 miejsca albo stoi byle jak.

    Ostatnio byłem świadkiem, jak kretyńsko ustawione auto (na poboczu, w pobliżu zakrętu) omal nie stało się przyczyną wypadku drogowego.

    6 37 Cytuj
  • 12 mar 2013
    adamasnyk napisał/a:

    mój samochód, mój samochód, mój samochód. Przestrzeń miejska należy do wszystkich.Nie! dla bezmyślnego niszczenia czyjegoś dobytku, ale tak! dla karania kierowców, którzy swoimi idiotycznymi manewrami utrudniają ruch pieszych. Nie jest trudno zauważyć, że czym lepsze auto, tym częściej zajmuje 2 miejsca albo stoi byle jak.Ostatnio byłem świadkiem, jak kretyńsko ustawione auto (na poboczu, w pobliżu zakrętu) omal nie stało się przyczyną wypadku drogowego.

    Powiedział ten, co nigdy za kółkiem nie siedział...
    A mnie w przestrzeni miejskiej denerwuje:
    - rzucanie petów
    - przeklinanie
    - cwaniakowanie
    Czy mam strzelać z tego powodu do co dziesiątej osoby na ulicy?

    LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ! Albo żyjecie w grupie, albo do lasu wynocha. Tam sobie będziecie mieć: no cars, no phones, no electricity - jak to leciało w słynnej przeróbce z Amishami.

    9 2 Cytuj
  • 12 mar 2013

    Mogę napisać, że odezwał się ten, który nigdy nie próbował przedostać się przez Myślenice, używając własnych nóżek.
    Za kierownicą siedziałem, może nie tak dużo jak Ty, ale trochę jeżdżę. Zastanawia mnie tylko jedno, niektórzy żałują dwóch złotych na parking, a zostawiają samochody gdzie popadnie. Uważasz, że to jest rozsądne?
    Nigdzie nie nawoływałem do przemocy i niszczenia, jestem pacyfistą i należę do elektoratu Ruchu Poparcia Palikota, ale chamstwo kierowców musi zostać ukrócone. Najlepiej przez ośmieszanie - dlatego wkładanie (nie naklejanie!) za wycieraczki karnych członków jest jak najbardziej okej.

    5 15 Cytuj
  • TRUSICA TRUSICA 13 mar 2013

    żal 2zł nie żal poprostu nie każdy posiada te 2zl by kilka razy dziennie je płacić,bo nie każdy ma tak wysokie wynagrodzenie a jak ktoś mieszka 2-3km od centrum i dawać ma na busa po 2,5 w jedną stronę i potem się zastanawiać kiedy jedzie ten bus w stronę domu gdzie masz zakupów,siatek to powodzenia.Parking wszędzie płatny staniesz na 15 min i płać, dlaczego nie ma parkingów czasowych że do 1-2h jest bezpłatny?każdy liczy kasę.Nie każdy mieszka w okolicy rynku ,centrum i niestety do niego trzeba jakoś dotrzeć i to nie z przyjemności tylko najczęściej z musu.OK za dawanie naklejek,kartek za szybę ale litości nie przyklejanie.Wandalowi sama bym zasadziła kopa w d... nawet gdyby samochód stał niewłaściwie zaparkowany,a oczy wydrapała temu kto niszczy jakikolwiek samochód stojący i nikomu nie przeszkadzający.

    9 3 Cytuj

Odpowiedz