Forum » Myślenice

dermatolodzy w Myślenicach

  • 3 kwi 2012

    raczej lijowska-Bochnia - byłam raz w wiśniowej-bez skutku, teraz chodze do p. małgosi i oceniam całkiem pozytywnie.

    1 4 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    Witam. Mam pytanie. Jest możliwość w myślenicach usunięcie pieprzyka ile to mniej wiecej kosztuje. I do Kogo się udać

    1 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    W Myślenicach nie usuniesz na NFZ. Tylko Rydygier Kraków. Jestem tam zarejestrowany na maj.

    1 Cytuj
  • 22 cze 2012

    ja mialam podobna historie do gondola!!!!
    wczoraj z ostra pokrzywka trafilam do dermatologa pani L-B przyjmujacej w przychodni na zmiane z pana G.
    Pani nie raczyla na nia nawet spojrzec!!!!! od razu kazala wypisac skierowanie do szpitala!!! dziecko moglo sie dusic... mogla miec obrzek... mogla bys w stanie zagrazajacym zyciu....
    zero reakcji ze strony pani doktor!!! nie wspominajac o spoznieniu 30 minutowym i minie jakby ja ktos zmuszal do pracy.... szanujmy sie nawzajem!!! jesli pani nie lubi swojej pracy to moze trzeba ja zmienic...?? z takim podejsciem do ludzi to gratuluje!
    na szczescie jest Prokocim, gdzie zajeli sie nami profesjonalnie....

    8 1 Cytuj
  • 22 cze 2012

    [quote=piotrek] W Myślenicach nie usuniesz na NFZ. Tylko Rydygier Kraków. Jestem tam zarejestrowany na maj. [/quote]
    jak tam sie zarejestrowałes? wystarczy zadzwonic? trzeba miec skierowanie?

    2 Cytuj
  • 12 wrz 2012

    W 100% nie polecam dr. Majewskiego. Wizyta i niego to jakiś bezsens. Za 5 min wizyty zapłaciłam 90 zł, przepisał antybiotyk i za trzy dni znowu miałam wstawić się u niego. Wogóle stwierdził u mnie paciorkowca a gdy zrobiłam wymaz w telefonice okazało się że to nie jest to. Lekarz beznadziejny..... A czy wie ktoś może w jakich godzinach przyjmyje pani dr. Gdula prywatnie???

    3 1 Cytuj
  • Kaja 16 wrz 2012

    Witam
    Mogę śmiało polecić panią doktor dermatolog, która przyjmuje w Rabce-Zdroju przy ulicy słonecznej 52. Usuwałam u niej laserowo kilka zmian i zupełnie nic nie bolało.

    2 2 Cytuj
  • 12 paź 2012

    Witam,
    jakiś czas temu leczyłam się u Pani Gduli i odradzam ją wszystkim!!!
    Spośród 2 rodzajów trądziku Pani doktor strzeliła (bo nie można tego inaczej nazwać, skoro Pani Gdula nawet nie pofatygowała się żeby mnie zbadać, tylko na oko strzeliła) złą diagnozę i leczyła mnie na inny rodzaj niż miałam. Po antybiotyku, który zaleciła mi stosować dostałam uczulenia. Efekt - blizny na twarzy. Na szczęście trafiłam do dobrego specjalisty - Pani doktor Ana Alekseenko, która przyjmuje w przychodni Serce - Sercu w Gorzkowie wyleczyła mnie z trądziku raz na zawsze. Jednak blizny po "leczeniu" Pani Gduli zostały do dziś.

    8 5 Cytuj
  • 13 paź 2012
    gość: ... napisał/a:

    Witam. Mam pytanie. Jest możliwość w myślenicach usunięcie pieprzyka ile to mniej wiecej kosztuje. I do Kogo się udać

    polecma klinike na barskiej w krakowie NFZ ;) albo na Gertrudy Centrum zdrowie u DOktora Ratki badanie dermatoskopem z wizyta i oceną znamienia 150 zł usuniecie jednego 500 zł

    1 Cytuj
  • 4 sty 2013

    Witajcie,
    poszukuje bardzo dobrego dermatologa z Myślenic lub okolic, ma ktoś jakieś namiary?

    3 6 Cytuj
  • 18 paź 2013

    Najlepiej prywatnie. Z góry ślicznie dziękuję za pomoc. :)

    2 Cytuj
  • 10 lut 2014

    Witam. Czy ktoś orientuję się w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Gdula prywatnie u siebie w domu? I czy można dostać się na wizyte bez umawiania się telefonicznie. Próbuje skontaktować się z panią dr od kilku dni i nie mogę się dodzwonić. Dzwoniłam zarówno z komórki jak i z telefonu stacjonarnego i wygląda to troche tak jakby z telefonem pani dr coś było nie tak. A byłam już kiedyś u dr Gduli, umawiałam się telefonicznie i pamiętam, że zostałam przyjęta o swojej godzinie, a kilka osób czekało w kolejce.

    2 Cytuj
  • 10 lut 2014

    Ja bardzo odradzam wizyty u P. Gduli. Liczyła mnie kilka lat, bodajże 3, na zwykłe trądzik- zupełnie bezskutecznie, dodatkowo dostałam tylko mega podrażnienia w okolicach oczu. Odradzam też dr Kaczanowską, która przyjmuje w Wiśniowej- to jest dopiero przekręt. Kobieta zachowuje się jakby się brzydziła ludzi. Ledwie co na Ciebie spojrzy, stawia diagnozę (każdemu z trądzikiem taką samą, o czym czytałam na dobrym lekarzu). Trądzik znika, ale tylko na chwilkę. Po tych latach zmagań z tym trądzikiem znalazłam na dobrym lekarzu dr Lucynę Woliczko, przyjmuje w Krk na Lubomirskiego 49. Terminy są do niej długie, bo mniej więcej 3 miesięczne, ale naprawdę warto. Kobita popatrzy na cerę przez to specjalne urządzenie, oglądnie to co trzeba no i przede wszystkim zapisuje skuteczne leki, tabletki. Chodzę do niej rok, już po miesiącu czy dwóch po trądziku ślad nie został. Aha, oczywiście są to wizyty prywatne, koszt to 90zł, ale naprawdę warto.

    4 3 Cytuj
  • 31 mar 2014

    Czy ma ktoś aktualny numer telefonu do dr.Gduli ????

    1 6 Cytuj
  • Aga 6 maj 2014

    Witam, potrzebuję dobrego dermatologa, który pomoże w leczeniu łuszczycy, ponieważ ww pani G. mnie również nie przekonuje. Bardzo proszę o pomoc.

    6 1 Cytuj
  • 6 maj 2014

    Moja siostra przez kilka lat leczyła się na łuszczycę, u kilku lekarzy, stosowała tez naturalne metody. Kilka lat temu, gdy miała nasilenie choroby była w szpitalu im.Rydygiera w Krakowie. Pomogło jej usunięcie 3-go migdała co zalecił lekarz. Od kilku lat ma tylko drobne problemy ze skórą.

    1 1 Cytuj
  • 22 paź 2014

    A czy moze ktos leczyl sie z dobrym skutkiem w Myslenicach na nadmierne wypadanie wlosow? Pomozcie :-)

    Cytuj
  • 22 paź 2014

    ja polecam dermatolog ana aleksenko przychodnia wisniowa za darmo lub medicor kraków odpłatnie

    2 1 Cytuj
  • 23 paź 2014

    Hmmm, a w Myślenicach? Obojętnie czy na NFZ czy prywatnie. Byle skutecznie :-) bo już mam dosyć działania na własną rękę domowymi sposobami...

    2 Cytuj
  • 5 sty 2015

    Jakiego dermatologa polecacie w Myślenicach? przez dwa lata chodziłem do dr. Gduli każda wizyta to ta sama gadka. Przeglądając internet znalazłem Anne Wojas-Pelc, Marka Majewskiego i Małgorzate Lijowską Bochnie co do Anny nie jestem przekonany podobno droga i tylko zwykłe porady a Marek ma same złe opinie a o Pani Bochni mało wiem, wiem tylko że wyleczyła jedną osobę z rodziny. Dermatolog może być prywatnie byle nie brał 200zł za wizytę.

    2 1 Cytuj
  • 6 sty 2015

    Dobrze wspominam wizytę u dr Lijowskiej-Bochni. Mi pomogła, była całkiem miła. Ale jak wiadomo - każdy pacjent i przypadek jest sprawą indywidualną ;)

    4 1 Cytuj
  • 26 kwi 2015

    Witam . Chciałam zapytac w jakich godzinach i jakich dniach przyjmuje dermatolog Pani Bochnia koło szpitala ?

    2 Cytuj
  • 26 lip 2015

    Hej
    Majewski "skierował " mnie na wycięcie znamiona do Krakowa na rynek Podgórski 14 gdzie sam pracuje
    usuwa ktoś tam?
    Jakie wrażenia, cena?
    PS.
    Samego Majewskiego nie polecam!
    Jakiś taki krętacz

    2 Cytuj
  • 28 kwi 2016

    Czy ma ktoś aktualny numer telefonu do dr.Gduli ????

    3 1 Cytuj
  • mknp@o2.pl 27 cze 2018

    Jest w Myślenicach dermatolog na NFZ oprócz tego na ul Władysława Jagiełły (niedaleko policji)?
    Żona poszła tam ze skierowaniem w trybie pilnym i ustalili termin na za miesiąc, zastanawiam się jakie terminy mają osoby z normalnym skierowaniem? Mamy podejrzenie choroby które może zweryfikować dermatolog po wyglądzie znamienia które się pojawiło i które znika, za miesiąc nie będzie już widocznych objawów choroby, a jeśli to ta choroba która jest podejrzewana, to pojawi się ponownie ze znacznie mocniejszymi objawami. Po co w mieście dermatolog, z którego usług nie można skorzystać? Może trzeba zamknąć tą placówkę skoro nie są w stanie zapewnić podstawowej opieki pacjentom, wtedy na pewno szybko pojawi się ktoś inny, może lepszy.

    11 Cytuj

Odpowiedz