Forum » Myślenice

dermatolodzy w Myślenicach

  • 10 sie 2009

    Witam wszystkich bardzo serdecznie mam wielką prośbę! proszę o opinię na temat pracy myślenickich dermatologów, kto waszym zdaniem jest godny polecenia a kogo należy się wystrzegać??? z góry dziękuję:)

    5 Cytuj
  • 10 sie 2009

    Polecam dr Gdulę, przyjmuje w budynku kolo szpitala, jak i prywatnie. Wyleczyła mnie już z dwóch dolegliwości.Jest bardzo miła. Jeśli chodzi o wizyty prywatne- koszt jest bardzo mały- 40zł pierwsza wizyta, kolejna 35zł (jeśli nic się nie zmieniło), koło szpitala na termin czeka się ok.1 miesiąca.

    5 10 Cytuj
  • 10 sie 2009

    Ja również polecam dr Gdulę:)

    5 7 Cytuj
  • 10 sie 2009

    witam:) co do pani doktor niestety mam inną opinię przez wiele lat mnie leczyła a skutki były z każdym miesiącem coraz gorsze:(((
    nie znam niestety innych dermatologów i dlatego proszę o inne opinie

    12 1 Cytuj
  • 17 sie 2010

    Potrzebuję numer do prywatnego gabinetu pani L. Gduli

    26 3 Cytuj
  • BEata 19 sie 2010

    tez polecam wyżej wymieniana p. doktor. a w szpitalu nie trzeba az ta czekać, ostatnio moja kuzynka dostała termin na przyszły tydzień :) nr do prywatnego gabinetu niestety nie mam

    3 5 Cytuj
  • 28 sie 2010

    Witam, ja u Pani Gduli leczyłam się przez 5 lat z fatalnym skutkiem na trądzik różowaty, zalecane masci, antybiotyki ptzynosiły tylko pogorszenie. Miesiąc temu udałam sie do innego lekarza Pani Doniec z Centrum Medicaver w Krakowie na ul. Rakowickiej 7 (to adres kliniki) i po "trądziku" który okazał się być nieleczoną alergią nie ma śladu. Tam dowiedziałam się,że komórki skóry zachowują pamięć przez rok po przebytym stanie zapalnym i przez to ma się nadwrażliwość na kosmetyki, która przy odpowiedniej pielęgnacji i środkach antyhistaminowych mija. Straciłam przez tą Panią 5 lat, miałam tak wysypaną twarz, że nie mogłam normalnie funkcjonować a o wyjściu na słońce to już nie wspomnę. Wszystkim szukającym pomocy polecam Panią Doniec, dzięki niej już po miesiącu bez antybiotyków i maści mam ładną i gładką twarz wystarczyły testy na alergię pokarmową i środki odczulające. Panią Gdulę nie interesowało to że skóra mnie swędzi , że wypryski są zawsze w tych samych miejscach (pamięć komórkowa po zapaleniu związanym pastą wybielająca do zębów)dla niej to zawsze trądzik. Myliła się przez 5 lat a ja faszerowałam sie antybiotykami.

    16 4 Cytuj
  • 19 wrz 2010

    a czy nie ma innego dermatologa w Myślenicach lub w pobliżu,prócz Gduli?

    4 1 Cytuj
  • 19 wrz 2010

    nie pamiętam nazwiska ale podobno w Telefonice jest jakis lekarz (kobieta), to było tylko atopowe zapalenie więc ciężko mi się wypowiadać o skuteczności innych schorzeń (tutaj było od razu skutecznie). Może tak warto?

    3 1 Cytuj
  • 29 paź 2010

    Czy ktoś wie w jakie dni przyjmuje dr.Gdula przy szpitalu?

    6 3 Cytuj
  • 21 lut 2011

    Ja też uważam że p.Gdula jest dobrym lekarzem,koleżanki też mi ją polecali.

    4 15 Cytuj
  • 21 lut 2011

    P .Majewski dermatolog NIE POLECAM !!! Wizyta 80 zł która trwa 5 min góra ,poza tym podał mojemu synkowi maść ze sterydami która niestety okazała się nie dość że za silna jak na wiek2,5 roku to pogorszyła stan zachorowania skóry !!!! Co do pani Gduli moze i dobra ale jak dla mnie NIE MIŁA osoba z płaczącym dzieckiem wyprosiła z gabinetu , zapewne prywatnie jest inna wiadomo klient PAN wówczas miła aż do przesady!!! W RZECZYWISTOŚCI POMOGŁA MOJA PEDIATRA p. Senderakowa polecam MIMO ZE NIE JEST dermatologiem wyleczyła go w parę dni:))))

    10 1 Cytuj
  • 21 lut 2011

    Jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego wyproszenia.Chodzę do niej pare lat,ze sobą i synkiem,zdarzyła się nam odwrotna sytacja.dostał uczulenia i przyszliśmy bez rejestracji,byliśmy 4w kolejce,a zawołała nas pierwszych,bo nie będę z dzieckiem tak długo czekać.A może zdenerwowałaś ją czymś?Nam już niejedan raz pomogła,jest super,tylko strasznie nie lubi jak dzieci boli,robić np.wymrażanie.I wielki plus:jeden lekarz u którego jak masz konkretną godzinę,to nie czekasz niewiadomo ile.

    5 8 Cytuj
  • 23 lut 2011

    gadula is ok

    2 7 Cytuj
  • 23 lut 2011

    [quote=gość: gość] Witam, ja u Pani Gduli leczyłam się przez 5 lat z fatalnym skutkiem na trądzik różowaty, zalecane masci, antybiotyki ptzynosiły tylko pogorszenie. Miesiąc temu udałam sie do innego lekarza Pani Doniec z Centrum Medicaver w Krakowie na ul. Rakowickiej 7 (to adres kliniki) i po "trądziku" który okazał się być nieleczoną alergią nie ma śladu. Tam dowiedziałam się,że komórki skóry zachowują pamięć przez rok po przebytym stanie zapalnym i przez to ma się nadwrażliwość na kosmetyki, która przy odpowiedniej pielęgnacji i środkach antyhistaminowych mija. Straciłam przez tą Panią 5 lat, miałam tak wysypaną twarz, że nie mogłam normalnie funkcjonować a o wyjściu na słońce to już nie wspomnę. Wszystkim szukającym pomocy polecam Panią Doniec, dzięki niej już po miesiącu bez antybiotyków i maści mam ładną i gładką twarz wystarczyły testy na alergię pokarmową i środki odczulające. Panią Gdulę nie interesowało to że skóra mnie swędzi , że wypryski są zawsze w tych samych miejscach (pamięć komórkowa po zapaleniu związanym pastą wybielająca do zębów)dla niej to zawsze trądzik. Myliła się przez 5 lat a ja faszerowałam sie antybiotykami. [/quote]
    szacun za wytrwałość-5lat i dopiero po tym czasie zmienić lekarza...a można po kilku miesiącach..ja byłam u pani Bochni w szpitalu i porazka wizyta 5 minut a leki za ponad 100zł!i oczywiście efekt-żaden!teraz wybieram się do pani doktor Gduli....

    2 7 Cytuj
  • 3 mar 2011

    czy jest ktos tak mily i poda numer prywatny pani doktor Gduli?? jest mi pilnie potrzebny

    5 3 Cytuj
  • 22 mar 2011

    Witam, ja natomiast jestem bardzo zadowolona z leczenia u pani Gduli - tradzik różowaty. To paskudztwo atakuje mnie raz na rok lub rzadziej ale zawsze udaje sie to zaleczyć a nie wyleczyć(niestety to choroba na całe życie). W Centrum Medicaver w którym moja rodzina opłaca abonament również byłam i często z nigo korzystam. Postawiono mi tam tą samą diagnozę co Pani Gdula. U Pani doktor pojawiam się od 8 lat i zawsze wspólnymi siłami udaje się buźkę do dobrego stanu doprowadzić.
    Pozdrawiam Magda.

    4 6 Cytuj
  • 25 mar 2011

    Gdzie i kiedy doktor Gdula przyjmuje prywatnie? Z góry dziękuje za odpowiedź:)

    7 6 Cytuj
  • 28 mar 2011

    [quote=gość: Sympatyczna:)] P .Majewski dermatolog NIE POLECAM !!! Wizyta 80 zł która trwa 5 min góra ,poza tym podał mojemu synkowi maść ze sterydami która niestety okazała się nie dość że za silna jak na wiek2,5 roku to pogorszyła stan zachorowania skóry !!!! Co do pani Gduli moze i dobra ale jak dla mnie NIE MIŁA osoba z płaczącym dzieckiem wyprosiła z gabinetu , zapewne prywatnie jest inna wiadomo klient PAN wówczas miła aż do przesady!!! W RZECZYWISTOŚCI POMOGŁA MOJA PEDIATRA p. Senderakowa polecam MIMO ZE NIE JEST dermatologiem wyleczyła go w parę dni:)))) [/quote]

    pani Gdula jest najmilszym lekarzem jakiego miałam. MIMO, ŻE JESTEM KOBIETĄ! Poza tym, ma ona męża od dawna więc nie wiem co to za dwuznaczne sugerowanie?! Nawet gdyby była niemiła, a byłam wiele razy i się to nie zdarzyło, to rozumiem ją, ponieważ praca od 8.00 rano do 20.00 by mnie wykończyła.

    2 10 Cytuj
  • 13 cze 2011

    czy ktoś ma dane w jakich dniach i godzinach przyjmuje dr gdulaprywatnie i jak sie zarejestrowac?

    4 5 Cytuj
  • 14 cze 2011

    ja mam numer do dr Lucyny tylko nie wiem czy moge go tak podac na forum kto chce niech pisze na priv :)

    3 7 Cytuj
  • 25 cze 2011

    dr Małgorzata Lijowska-Bochni - zdecydowanie polecam :)

    10 5 Cytuj
  • 25 cze 2011

    [quote=gość: uwu] dr Małgorzata Lijowska-Bochni - zdecydowanie polecam :) [/quote]

    Również polecam jw

    3 3 Cytuj
  • 8 lip 2011

    Czy dr Małgorzata Lijowska-Bochni przyjmuje gdzieś prywatnie, jesli tak czy mozna prosić numer telefonu?

    2 4 Cytuj
  • 8 lip 2011

    [quote=gość: gość11] Czy dr Małgorzata Lijowska-Bochni przyjmuje gdzieś prywatnie, jesli tak czy mozna prosić numer telefonu? [/quote]

    w TF

    7 4 Cytuj

Odpowiedz