Forum » Myślenice

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

  • 9 kwi 2012

    Kto się ze mną zgodzi? W Myślenicach brakuje drużyny sportowej min w 2lidze(chodzi o piłkę nożną), drużyny siatkarskiej w ekstraklasie,drużyny piłki ręcznej min w 1lidze.Miasto na to zasługuje.

    3 4 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    Fajnych restauracji gustownie romantycznie zrobione ...
    McDonald lub KFC tego brakuje jak cholera nawet w Głogoczowie to jest a w Myślenicach nie ma ...
    Dróg bez dziur ... - to by się naprawdę przydało zwłaszcza na skrzyżowaniu obok strażnicy tam się niskim samochodem ledwo jedzie dziura za dziurą . Ciul jak by były to małe dziury ... ale one są mega duże mógłby ktoś się za to chwycić ... sam bym to zrobił jak bym pracował w tej branży .
    Przydałoby się też by na Zarabiu powstał jakiś ciekawy bar , nie chodzi mi o tanie piwo itd po prostu gdzieś gdzie można usiąść z kumplami czy nawet koleżankami . Był kamienne schodki szczerze mówiąc fajnie tam było ale niestety już ich nie ma a szkoda , jako jedyny bar - restauracja lubiłem tam chodzić z znajomymi i na pewno nie tylko my , niby jest ta Banderoza - jak ją otworzą i zaczną znów grać zespoły weselne będzie wielki plus . Super się tam można pobawić z dziewczyną .
    Mógłby powstać fajna dyskoteka - to akurat wiem że nie powstanie , jak już zrobią to coś w stylu wieś tańczy wieś śpiewa jak w Black White lub gdzieś niedaleko rynku była jakaś wieśniacka dyskoteka gdzie pełno małolatów się opijało i nic więcej nie było ... jednak mogła by powstać taka dyskoteka ciekawa z normalnym DJ ( a nie jakimś małolatem ) , dobrym nagłośnieniem , sprzętem itd ... , są miejsca na to i myślę że wielu ludzi by się super bawiło młodsi jak i starsi ... aa i przede wszystkim ochrona normalna a nie jak te pajace z black white masakra jakie to byli debile ...
    Nowych lepszych tras rowerowych extremalnych .
    Jak na razie to powstają budki z hod dogami itd przecież tego jest tak nasrane w Myślenicach że się nie chce np z dziewczyną jechać do Myślenic ... wszystko to samo jak by ludzie mieli siano w głowie i nie myśleli ... Jak na chwile obecną Myślenice są bardzo słabo rozbudowane .

    8 6 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    Ja sądzę że za bardzo są rozbudowywane , a McDonalds to obelga dla każdego szanującego się miasta hehe

    11 4 Cytuj
  • Pablo 10 kwi 2012

    A mnie się wydaje, że najbardziej brakuje w Myślenicach WZAJEMNEGO ZROZUMIENIA. Tak, tak... wcale się nie pomyliłem. Poczytajcie dobrze forum... a zrozumiecie o czym mówię. W tym mieście większość ludzi wilkiem patrzy na swojego sąsiada i dla tego nic nie może się tutaj dobrego zdarzyć. Wzajemne ujadanie na siebie to pasja tej mieściny... :-(

    Porozglądajcie się po okolicy: Dobczyce, Gdów, Sułkowice... jakoś tam widać zmiany. Coś się buduje, coś się remontuje. Widać nowych Inwestorów, firmy itd.... A u nas nawet pseudo hipermarket poróżnił połowę miasta. Nie wspomnę o PKS czy wspaniałej inwestycji na górze Chełm... W tym mieście nawet zjeść porządnie się nie da. A po 21:00 to chyba tylko kanapeczki w domku...

    Knajpy w której można by posiedzieć do 3:00 (przynajmniej oficjalnie) też nie widziałem.
    Ale czego wymagać od takiej mieściny jak tutaj nawet uliczne oświetlenie nie zawsze działa, a główna droga do rynku wygląda jak ser szwajcarski....

    Tutaj NIE ma nic co mogło by zainteresować potencjalnego turystę....
    Gdzie są mieszkańcy Krakowa, którzy w latach 70-80 tłumnie zjeżdżali tutaj w okresie wakacyjnym??? Ale też gdzie są warunki do odpoczynku ? Gdzie kajaki nad jazem ? gdzie jakakolwiek rozrywka - i nie mam tutaj na myśli budek z piwem i knajp w których można się nachlać.

    Zacznijmy myśleć - co z tym zrobić, a miasto samo zacznie ładnie funkcjonować. Ale żeby do takiego stanu doprowadzić potrzebny jest ktoś, kto nie będzie bał się o swoje 4 litery, tylko zabierze się do ciężkiej pracy i potrafi porwać do takiej samej ciężkiej harówki kolejnych mieszkańców, tak aby pozostali zaczęli dostrzegać sens tych działań - i tak aby pokazać Krakusom, że warto tutaj zaglądnąć. Jak Krakus zaglądnie to i Warszawiak wcześniej lub później - też. :-)

    Ktoś kilka postów wyżej napisał o MC Donald-zie. W tym mieście jak go ktoś otworzy to od razu będzie jazda - skąd on ma na to kasę? Na pewno kradnie lub "wałki" kręci... naślijmy mu Sanepid, PIP, bla, bla, bla.... niech ma za swoje. Niestety - nie tędy droga do sukcesu. Pozwólmy działać takim ludziom. To dzięki nim może uda się postawić tę mieścinę na nogi !!!

    Prawda jest taka - zacznijmy od siebie. Niech każdy z Was uśmiechnie się rano (np. w drodze do pracy) do 5 pierwszych napotkanych ludzi i przestanie narzekać jak to ma w życiu prze.....ne, a na pewno trochę się w tym mieście zmieni na lepsze. Nie upatrujmy w ludziach, którzy chcą coś nowego w tej mieścinie zrobić - wroga nr. 1, tylko spróbujmy pomyśleć - hmmm... może on da mi pracę (albo: może dzięki temu, że do niego będą przychodzić ludzie to i ja może coś przy tym zarobię) ??? PORZUĆMY STARE PRL-owskie NAWYKI i zacznijmy nowy rozdział w histrii tego Miasta.

    Może wtedy przestaną się tutaj pojawiać takie pytania... :-)

    24 3 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Wzajemne ujadanie na siebie to pasja tej mieściny... :-( , to nie tylko pomiędzy sąsiadami w Myślenicach ogólnie każdy na siebie jedzie lub bajki piszę .

    6 2 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    W Myślenicach brakuje porządnego klubu, takiego gdzie jest dużo miejsca do tańczenia , siedzenia,a nie taki ścisk co jest (nie będę dokładnie wymieniać gdzie).Fajnie by było otworzyć coś takiego ,jakoś stylowo urządzone ,z różnorodną muzyką ,tak by dla każdego coś się znalazło;)

    4 3 Cytuj
  • 15 cze 2012

    W Myślenicach brakuje klimatów stylu LAS VEGAS : brakuje KASYNA .. !
    - To właśnie w kasynie największa przyjemność posiedzieć xD ,
    w ruletkę by się zagrało od czasu do czasu :)

    3 9 Cytuj
  • 15 cze 2012

    drugiej biedronki....a miejsce jest i to superowe... :)

    3 6 Cytuj
  • 15 cze 2012

    kręgli! kręgle to super rozrywka zarówno dla paczki przyjaciół, znajomych jak i dla rodziny. Teraz trzeba do krk jeździć, a tak na miejscu jakby były-- mhmhmh bajerka ;) (nie wiem jak to technicznie wygląda - ale do tego jakiś bufet czy coś ala to i lux :))

    10 1 Cytuj
  • 15 cze 2012

    [quote=gość: 7 kropek] drugiej biedronki....a miejsce jest i to superowe... :) [/quote]

    ma być druga, tam gdzie teraz jest sklep trójka

    3 6 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Herbaciarni

    7 2 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Pijalni Soków wyciskanych ze świeżych owoców

    8 2 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Kręgielni

    15 1 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Zródła Geotermalne - Takie jak w Białce Tatrzańskiej

    12 1 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Fajka Wodna - Klubu Palaczy Fajki Wodnej xD Pozdro ;)

    5 7 Cytuj
  • 15 cze 2012

    lidla

    22 3 Cytuj
  • 15 cze 2012

    brakuje czystosci

    16 2 Cytuj
  • 15 cze 2012

    mądrych ludzi na forum hehe

    16 8 Cytuj
  • 16 cze 2012

    konsulatów i ambasad innych krajów ;)

    7 5 Cytuj
  • 20 cze 2012

    [quote=gość: niexx] gość: 7 kropek napisał/a: drugiej biedronki....a miejsce jest i to superowe... :)

    ma być druga, tam gdzie teraz jest sklep trójka [/quote]

    O to nie wiedziałam. Dzięki za wieści :)

    3 2 Cytuj
  • 20 cze 2012

    a mi brakuje dostępu do zalewu i basta

    7 2 Cytuj
  • 20 cze 2012

    czego brakuje w Myślenicach???

    MĄDRYCH internautów, a dlaczego tak sądzę ?
    Na podstawie wpisów w temacie ronda im. L. Kaczyńskiego

    10 6 Cytuj
  • 20 cze 2012

    brakuje tylko i wylacznie dyskoteki :)

    5 3 Cytuj
  • 20 cze 2012

    to biedronka będzie na osiedlu 1000 lecia?

    6 Cytuj
  • 20 cze 2012

    [quote=gość: inter-NAUTA] czego brakuje w Myślenicach???

    MĄDRYCH internautów, a dlaczego tak sądzę ?
    Na podstawie wpisów w temacie ronda im. L. Kaczyńskiego [/quote]

    Właśnie, gdzie się podziewa Mysleniczanin007??

    4 2 Cytuj

Odpowiedz