Forum » Myślenice

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

  • 19 sie 2009

    Burdel już był przecież... pod Blachą na Zarabiu, ale chętnych brakowało i interes upadł.

    Cytuj
  • 19 sie 2009

    czego brakuje Myslenicom ?

    Połączenia ulic Solidarności !

    Tutaj mamy pokaz zaradności urzędasów myślenickich, śmiech na sali jak wygląda ta część miasta od KILKU LAT !

    Urbanistyka w Myślenicach (w całym mieście) LEŻY i kwiczy, niestety.

    1 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Rzowój sieci drogowej na terenie miasta od dłuższego czasu planuje pewien historyk z wykształcenia z pewnym nauczycielem i dyrektorem z zamiłowania.
    I bardzo zazdrośnie strzegą tego przywileju.

    :)

    1 Cytuj
  • 19 sie 2009

    w myślenicach brakuje porządnego klubu rozrywki, a najważniejsze to kręgli brakuje

    2 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Siec w stylu rybackim? Czy moze pajecza? Jak narazie to jedynie rozwinieta doskonale siec pomiedzy Urzedami. Miasta i Skarbowym. A lapia petentow, jak dorsza. ;)

    1 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Kregli sie zachciewa, malo ze Urzad z nami gra w kulki? ;) Zamias kregli mozesz sobie pojezdzic na tyrolce. :)

    1 Cytuj
  • 19 sie 2009

    [quote=Greta J.]Rzowój sieci drogowej na terenie miasta od dłuższego czasu planuje pewien historyk z wykształcenia z pewnym nauczycielem i dyrektorem z zamiłowania.
    I bardzo zazdrośnie strzegą tego przywileju.

    :)[/quote]

    To wiele tłumaczy, aczkolwiek marna to dla nas pociecha. Nauczyciele (wszyscy bez wyjątków) powinni jednak pracować w szkołach, tam jest adekwatna płaca do umiejętności. W urzędach nieco przeceniają nauczycieli :(

    1 Cytuj
  • 20 sie 2009

    Nauczyciele się nie podobają?
    A przecież nie wiecie, rze Apostołowie do Chrystusa zwracali się "nauczycielu".
    Arystoteles był "nauczycielem" Aleksandra Macedońskiego.
    Nauczycielem jest Burmistrsz Myślenic - najlepszy jakiegokolwiek Myślenice miały.

    Cytuj
  • 20 sie 2009

    Zdzichu z Suwałk...

    Jeśli dla Ciebie nasz (?) Burmistrz jest alfą i omegą to... ja mam propozycję aby udzielił Tobie lekcji z j.polskiego bo widzę, że masz problemy z ortografią i poprawną pisownią.
    Być może lepiej sprawdzi się jako nauczyciel niż na obecnym stanowisku.

    A może z dalszej perspektywy (z odległych nam Suwałk) widać lepiej co tutaj się - w Myślenicach dzieje ? A jeśli twierdzisz, że obecny nam panujący jest najlepszym jakiego mieliśmy to... chyba krótko na tym świecie żyjesz... (?)

    1 Cytuj
  • 20 sie 2009

    MOI DRODZY ja tam sie w politykę nie mieszam więc O LITOŚCI :D PROSZĘ skupmy się na czymś bardziej wzniosłym, co nie należy do zadań UMiG :) wybory już niedługo to wtedy się będziecie mogli wykazać a teraz trzymajmy się tematu :)

    Cytuj
  • 20 sie 2009

    W Myślenicach ni nie brakuje. A nawet jest za dużo. Bym wyrzucił wszystkich dziennikaży, oprócz z Myślenickiej za nieobiektywność.
    pozdrawiam
    Zdzichu

    Cytuj
  • 20 sie 2009

    niestety w myslenicach brakuje klubu nocnego z prawdziwego zdarzenia, gdzie czlowiek po ciezkim dniu pracy, bedzie mogl sie rozerwac w towarzystwie milych pan, popijajac dobrego drinka..

    1 Cytuj
  • 20 sie 2009

    [quote]niestety w myslenicach brakuje klubu nocnego z prawdziwego zdarzenia, gdzie czlowiek po ciezkim dniu pracy, bedzie mogl sie rozerwac w towarzystwie milych pan, popijajac dobrego drinka..[/quote]

    dziwkarni wam się chce? to już wole klub gejowski, zony nie beda zdradzane :D

    2 Cytuj
  • 20 sie 2009

    A ja popieram pomysł z dyskoteka... Była by to trafna inwestycja. Tylko taka od 18 lat. Nie ma nic gorszego niż "pół nagie" małolaty kręcące tyłkiem i myślące że są trendy!!

    1 Cytuj
  • 20 sie 2009

    Brakuje hotelu ale dużego taki jak wcześniej była mowa na 200 osób może być nawet mniejszy przyjeżdżają do nas turyści a tu niema gdzie ich przenocować bo za małe są hotele nie przyjmą nawet jednego autokaru czyli 48 osób. Hotel duży napewno brak. Teraz jest lato dużo atrakcji ale lato się kończy i jedynymi atrakcjami będzie basen lub narty jak śnieg będzie, więc kręgle jak najbardziej. Panowie już powiedzieli co chcą ale burdele już są trza szukać tylko. A może coś teraz dla pań gdzie spokojnie można iść i odpocząć po dniu pracy.

    1 Cytuj
  • 20 sie 2009

    [quote]W Myślenicach ni nie brakuje. A nawet jest za dużo. Bym wyrzucił wszystkich dziennikaży, oprócz z Myślenickiej za nieobiektywność.
    pozdrawiam
    Zdzichu[/quote]

    A przeciez juz wladza dziala wedlug pewnego schematu z lat poznych 30tych. Nawet "Zdzichu" juz pisze o swoistym "Kristallnacht". Kto nie jest z nami jest przeciwko nam. A wybory, tuz tuz.
    I wlasnie tego Myslenicom trzeba. WYBOROW.
    Z historycznego punktu widzenia, Mysleniczanin007.

    Cytuj
  • 20 sie 2009

    Kręgielni, kasyna i McDonalda!

    1 Cytuj
  • 20 sie 2009

    Tak! Ścieżek rowerowych jak najbardziej! I jeszcze skłoniłbym się do opinii,iż brakuje skutecznej policji, która pochamowałaby szaleńczą jazdę kierowców po Myślenicach.

    Cytuj
  • 20 sie 2009

    Według mnie sklepu z różnymi gadżetami,naszywkami i różnościami dla rockowców,punków,metali.! ja za każdym razem muszę jechać do Krakowa jak coś chcę.. bo u nas nikt nie wpadł jeszcze na taki pomysł ;/

    1 Cytuj
  • 21 sie 2009

    Brakuje kręgli i McDonalda

    Cytuj
  • adzygmunt 21 sie 2009

    Eloinko, "mam pomysła"!
    Zorganizuj szybki kurs ortografii.
    Wg mnie "postowicze" dopiero po Twoim kursie zdawaliby na
    "prawo pisania postów".
    Mnie już kręci się w głowie jak czytam tekst w rodzaju: "szaleńcza jazda hama nie do pochamowania".
    I do tego dołóż umiejętność sprawdzania pisowni przez programy w komputerze!

    Ps: Greto J. Brakowało mi Twojego wyglądu/oglądu. Nareszcie wiem, żeś na 100% baba.
    Ale po ostatnim skandaliku w Berlinie, tak myślę, że pozory mogą mylić. Daj awatar pełnowymiarowy!!!

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    Drogi Adzygmuncie :) ja już na pisownię internetową nie zwracam uwagi... to o "postowiczu" świadczy...

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    [quote=adzygmunt]Eloinko, "mam pomysła"!
    Zorganizuj szybki kurs ortografii.
    Wg mnie "postowicze" dopiero po Twoim kursie zdawaliby na
    "prawo pisania postów".
    Mnie już kręci się w głowie jak czytam tekst w rodzaju: "szaleńcza jazda hama nie do pochamowania".
    I do tego dołóż umiejętność sprawdzania pisowni przez programy w komputerze!

    Ps: Greto J. Brakowało mi Twojego wyglądu/oglądu. Nareszcie wiem, żeś na 100% baba.
    Ale po ostatnim skandaliku w Berlinie, tak myślę, że pozory mogą mylić. Daj awatar pełnowymiarowy!!!
    [/quote]
    Maż całkowitom racie. Lódzie to jósz wogule na ortograwie nie zwracajom ówagi i piszom jak hcom.Morze majom dyzlekcjem abo co inego? A morze f szkole sie niehcieli óczyć abo óczył ih ktoź kto pełnił fónkcie radnego i nie miał czasó bo był zjenty pełnieniem fónkci póblicznei i im dórzo lekci pszepadało rusznie to morzebyc.

    1 Cytuj
  • 21 sie 2009

    W piękna miasto Myślenice brakuje żadna cichodajka!
    U nas w Japonia każdy menszczyzna ma swój gejsza.

    Wuj Józef

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    u nas to się nazywa oficjalnie prawa ręka, a nieoficjalnie lewa dupa...

    1 Cytuj

Odpowiedz