Forum » Myślenice

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

  • 6 gru 2014

    Kregielnia to niestety strasznie droga inwestycja :/ chodzi mi o cos raczej bardziej przyziemnego :)

    1 5 Cytuj
  • Yuta 6 gru 2014

    W nowej galerii ma powstac lokal w ktorym bedzie kręgielnia (na poczatek 2 tory tylko) bilard pilkazyki i inne atrakcje a do tego w czwartek piatek sobotę niedziele ma bycz dyskoteka

    6 3 Cytuj
  • 6 gru 2014
    bura1988 napisał/a:

    Kregielnia to niestety strasznie droga inwestycja :/ chodzi mi o cos raczej bardziej przyziemnego :)

    zgadzam się z tym, no i pewnie będzie na strzelnicy, bo strzelnica nie wydala.....
    Na zakopiańskiej była jak ktoś pamieta, ale nie wytrzymała konkurencji, koszty utrzymania są duże choć z boku wygląda że nie, ale zakup samego sprzetu to spory wydatek, tego nie wystrugasz w garażu.....

    prędzej dyskoteka, tego nie ma w Myślenicach, ale na dłuższą metę zainteresują się tobą chlopcy od używek....

    6 3 Cytuj
  • 6 gru 2014

    Zimowej olimpiady

    1 4 Cytuj
  • 6 gru 2014

    gród Kraka zrezygnował, to czemu nie, kto bogatemu zabroni!:)

    1 2 Cytuj
  • 6 gru 2014

    brakuje tu prawdziwego gospodarza.

    11 10 Cytuj
  • 8 gru 2014

    Brakuje niedrogiej rozrywki dla rodzin (także małych rodzin).

    Strzelnica fajnie - ile kosztuje godzina dla rodzica i dziecka? Kręgielnia? W lecie tor wspinaczkowy (dla mojej córki która wspina się od 2 lat nic ciekawego, a i drogi). Fajnie, że jest niedrogie kino. Ale poza tym tylko w zasadzie jakieś zajęcia plastyczne dla dzieci. Nie ma nic (zwłaszcza w zimie) co można by robić razem z dzieckiem, a nie dziecko się bawi, a ja siedzę. Dobrze, że niedługo zimowe ferie - w Krakowie dla dzieci i rodziców mnóstwo niedrogich lub bezpłatnych warsztatów. Trzeba się tylko wcześniej zapisać :)

    8 4 Cytuj
  • 8 gru 2014
    magosiek34 napisał/a:

    Dobrze, że niedługo zimowe ferie - w Krakowie dla dzieci i rodziców mnóstwo niedrogich lub bezpłatnych warsztatów. Trzeba się tylko wcześniej zapisać :)

    tego nie znajdziesz w mokisie, zajęcia odpłatne (jedynie chyba teatr czy taniec jest nieodpłatny) i jak masz dwójkę dzieci to rzeczywiście można popłynąć

    2 2 Cytuj
  • 8 gru 2014

    A mi tu brakuje ciekawych KURSÓW i warsztatów. Czemu w tym mieście nic się nie dzieje?
    Zainteresowana byłabym czy to kursem szycia na maszynie, czy tworzeniem witraży, florystycznym, kursem radzenia sobie ze stresem i tym podobnym.
    Przydałyby się intensywne kursy językowe(codzienne) dla dorosłych ale w przystępnych cenach.

    13 4 Cytuj
  • 9 gru 2014

    mi brakuje fitness platinium

    3 7 Cytuj
  • 23 gru 2014

    Co byscie powiedzieli na sklep z ekologiczna zywnoscia? Np. warzywa dla rodzicow malych dzieci m.in do zupek? :)

    5 6 Cytuj
  • piotrworker 23 gru 2014

    Mi nie brakuje niczego wszystko jest już w tych Myślenicach. No może oprócz sex-shopu :P

    7 7 Cytuj
  • 23 gru 2014
    worker napisał/a:

    Mi nie brakuje niczego wszystko jest już w tych Myślenicach. No może oprócz sex-shopu :P

    Skoro wszystko jest, to powiedz co można u nas w mieście robić po 19.00 oprócz jedzenia w niezliczonej ilości lokali

    8 1 Cytuj
  • Tomasz 24 gru 2014

    Brakuje dobrych sklepów z ciuchami .

    3 10 Cytuj
  • 28 gru 2014
    strick666 napisał/a:

    Brakuje dobrych sklepów z ciuchami .

    ale z dobrymi cenami, cenami dla ludzi....
    jednak na ten czas taniej jest teraz jechać do Kraka a i tak taniej wyjdzie. Markowe ciuchy to kosmos, bo sklepy chińskie to mamy aż nadto....

    8 Cytuj
  • Pablo 29 gru 2014
    domfij napisał/a:

    Skoro wszystko jest, to powiedz co można u nas w mieście robić po 19.00 oprócz jedzenia w niezliczonej ilości lokali

    Taaak...? A gdzie po 19:00 można coś sensownego zjeść? Czasami wracam późno i nie ma juz czasu na gotowanie. Chetnie skorzystam z dobrego miejsca. ;)

    5 Cytuj
  • 29 gru 2014
    bura1988 napisał/a:

    Co byscie powiedzieli na sklep z ekologiczna zywnoscia?

    Świetny pomysł! Sklep ekologiczny baaaaaardzo by się przydał! Jak coś takiego powstanie to proszę o info, będe pierwszym klientem!

    2 7 Cytuj
  • 29 gru 2014
    pan zgoda napisał/a:

    Świetny pomysł! Sklep ekologiczny baaaaaardzo by się przydał! Jak coś takiego powstanie to proszę o info, będe pierwszym klientem!

    tak, świetny pomysł ale nie na sklep a stoisko w dobrze prosperującym innym sklepie, jako osobny biznes to pewna klapa, ekologiczne to i świeże, więc i duże straty przy handlu a żeby to zrekompensować to ceny w górę, a przy drożyźnie to i klientów mniej, a warzywa do zupek? ile by tych zupek dzieci musiały jeść, żeby można było opłacić ZUS, podatek, prąd, czynsz, wypłaty, ogrzewanie, wodę, śmieci

    8 3 Cytuj
  • 29 gru 2014

    Buduje się nowa Galeria
    Może tam postarać się o takowe stoisko.

    2 2 Cytuj
  • 30 gru 2014

    Był takowy sklepik na osiedlu - splajtował z powodu braku klientów,

    powstał fresh market obok sklepu chinskiego w okolicach rynku, zatem takowy sklep istnieje : )

    poza tym każdy warzywniak jest takowym sklepem ...

    3 1 Cytuj
  • Robert 1 sty 2015

    Jedno chociaż lodowisko dla dzieci by się przydało. Nie musi być od razu pięć darmowych, jak za biedy za czasów komuny ...

    5 1 Cytuj
  • 6 sty 2015

    A mnie Pań do towarzystwa ,jakoś mało tych usług jak na takie duże miasto Myślenice

    18 4 Cytuj
  • Tomasz 6 sty 2015
    Lubię busy napisał/a:

    A mnie Pań do towarzystwa ,jakoś mało tych usług jak na takie duże miasto Myślenice

    a na daszyńskiego ?

    8 Cytuj
  • 6 sty 2015

    To wiem jedna dziewczyna na całe Myślenice, okropnie zajężdżona

    15 Cytuj
  • 13 sty 2015

    A co z miejscami przyjaznymi dzieciom? Czyli wszelkie knajpki/apteki etc z 'kącikami zabaw' dla dzieci. Są knajpy w Polsce, które posiadają specjalne menu dziecięce, kawiarnie z kredkami do rysowania itp.

    --
    http://forum.gazeta.pl/forum/f,1074,Myslenice.html

    3 Cytuj

Odpowiedz