Forum » Myślenice

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

  • 13 sty 2015

    Jak to w małomiasteczkowym grajdole brakuje życzliwości, kultury słowa i zachowania, możliwości życia tylko swoim życiem bez wtrącania się innych bądź obmawiania i pomawiania przez połowę "miasta". Brakuje zwykłych dobrosąsiedzkich stosunków. Tu się żyje na zasadzie jak ci źle każdy ci "współczuje" a gdy coś osiągniesz to pomawianie obrażanie to są właśnie Myślenice, gdybym miała możliwość to dawno już bym tu nie mieszkała.

    14 2 Cytuj
  • 13 sty 2015

    lulu już nie przesadzaj. Tutaj ludzie są o wiele bardziej życzliwi niż w dużym mieście, poza tym jest tu o wiele bezpieczniej. Mieszkałam wiele lat w Krakowie wiec mam porównanie i nawet nie myślę żeby wyprowadzić się z Myślenic.

    2 2 Cytuj
  • 15 sty 2015

    komunikacji miejskiej zwłaszcza tera jak ośrodek zdrowia jest tak daleko

    9 Cytuj
  • 15 sty 2015

    Brakuje miejsc parkingowych , w różnych miejscach , przeznaczonych tylko dla kobiet w ciąży, lub rodziców malutkich dzieci.W innych miastach takie bywają.

    4 10 Cytuj
  • 15 sty 2015

    Nie chce być złośliwa renaw ale jaki widzisz problem w tym że ciężarna kobieta czy matka dzieci szuka miejsca parkingowego tyle samo co inni? Przecież siedzi sobie wygodnie, ja nie widzę takiej potrzeby żeby kobiety czy matki miały takie przywileje.

    2 9 Cytuj
  • 19 maj 2015

    Witam! Mam pytanie jakiego sklepu lub usług Wam brakuje w Myślenicach?
    Po co musicie jeździć specjalnie do Krakowa?

    3 Cytuj
  • Pablo 21 maj 2015
    misyogi16 napisał/a:

    Witam! Mam pytanie jakiego sklepu lub usług Wam brakuje w Myślenicach?
    Po co musicie jeździć specjalnie do Krakowa?

    Po pracę... ? ;)

    10 Cytuj
  • 22 wrz 2015

    Witam! Razem z moim wspólnikiem chcemy poznać zapotrzebowania rynku konsumenckiego Myślenic. Rozważamy inwestycje w restauracje, cukiernie- gastronomia. Chcemy znać zdanie Myśleniczan! Czego Wam brakuje? Jaki lokal spełniłby Wasze oczekiwania? Czekamy na podpowiedzi, opinie i rady.

    1 Cytuj
  • 22 wrz 2015
    borecki8 napisał/a:

    Witam! Razem z moim wspólnikiem chcemy poznać zapotrzebowania rynku konsumenckiego Myślenic. Rozważamy inwestycje w restauracje, cukiernie- gastronomia. Chcemy znać zdanie Myśleniczan! Czego Wam brakuje? Jaki lokal spełniłby Wasze oczekiwania? Czekamy na podpowiedzi, opinie i rady.

    Przemyślcie to dwa razy. Jest tyle tego już w Myślenicach że czarno widzę Waszą inicjatywę w punktu widzenia zyskowności.

    10 Cytuj
  • 22 wrz 2015

    Pracy.......

    8 Cytuj
  • 22 wrz 2015

    Według rządzących to brakuje muzułmanów wiec chcą przysłać.

    9 3 Cytuj
  • 22 wrz 2015

    Uważam, że brakuje miejsc pracy dla naszego kandydata na każde stanowisko - Jarosława Szlachetki.

    25 5 Cytuj
  • 22 wrz 2015

    Nie ma zajęć fitnes dla osób 50+ a myślę że byliby chętni.

    8 Cytuj
  • Robert 23 wrz 2015

    Nie ma miejsca gdzie nie słychać tego brzdękolenia z wieży kościelnej o 12-tej. To naprawdę kale uszy nawet głuchemu.

    7 17 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 23 wrz 2015

    Komisu gdzie można sprzedać nieużywane ubrania np. po dzieciach.

    11 Cytuj
  • 23 wrz 2015

    pomnika JP II

    10 5 Cytuj
  • 25 wrz 2015
    ajka1987 napisał/a:

    Komisu gdzie można sprzedać nieużywane ubrania np. po dzieciach.

    bardzo dobry pomysł, na pewno mnóstwo mam by korzystało!
    ja bym też chętnie zaglądała do sklepu ze 100% zdrową żywnością

    3 1 Cytuj
  • 25 wrz 2015

    Pomnika Szlachetki i Macierewicza.

    19 2 Cytuj
  • 3 paź 2015

    Jarosław sam już jest pomnikiem i powinniśmy o nim zapomnieć

    4 Cytuj
  • Pablo 4 paź 2015

    Zdrowego rozsądku? Tego chyba najbardziej. Jedni chcą wyłączyć syreny straży pożarnej, innym przeszkadza zegar na wieży kościoła, jeszcze innym Pan Jarosław S. Zastanawiam się kiedy zacznie przeszkadzać tym osobom obecność nas wszystkich.
    Może zamiast szukać problemów, które nas irytują należy najpierw spojrzeć na siebie, czy czasami to my nie irytujemy innych...? To małe miasteczko i nie ma szans, taki jego urok. Albo się dostosujemy albo droga wolna... :)

    7 4 Cytuj
  • 4 paź 2015
    Pablo napisał/a:

    Zdrowego rozsądku? Tego chyba najbardziej. Jedni chcą wyłączyć syreny straży pożarnej, innym przeszkadza zegar na wieży kościoła, jeszcze innym Pan Jarosław S. Zastanawiam się kiedy zacznie przeszkadzać tym osobom obecność nas wszystkich.
    Może zamiast szukać problemów, które nas irytują należy najpierw spojrzeć na siebie, czy czasami to my nie irytujemy innych...? To małe miasteczko i nie ma szans, taki jego urok. Albo się dostosujemy albo droga wolna... :)

    Czyli, kto nie jest z nami jest przeciw nam? A co się stało z demokracją?
    Najlepiej ustal ze żyjemy w autonomicznych Międzyzdrojach Małopolski i wszyscy won! Wszyscy myślący inaczej.

    7 7 Cytuj
  • 5 paź 2015

    mysleniczanin007 nie umie czytać ze zrozumieniem smutne:(

    7 2 Cytuj
  • 5 paź 2015
    lulu napisał/a:

    mysleniczanin007 nie umie czytać ze zrozumieniem smutne:(

    To co, mam się już zacząć pakować?

    6 4 Cytuj
  • Pablo 5 paź 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    To co, mam się już zacząć pakować?

    1. Czytać ze zrozumieniem,
    2. Zastanowić się co autor mógł mieć na myśli zanim napiszesz coś pod wpływem chwili,
    3. Nie przesadzać,
    4. Wykazać się odrobiną humoru,
    5. Rozpakować się... :)

    4 2 Cytuj
  • 6 paź 2015
    Pablo napisał/a:

    1. Czytać ze zrozumieniem,
    2. Zastanowić się co autor mógł mieć na myśli zanim napiszesz coś pod wpływem chwili,
    3. Nie przesadzać,
    4. Wykazać się odrobiną humoru,
    5. Rozpakować się... :)

    Obaj uderza my w stół i patrzymy które nożyce odezwę się najgłośniej ;)

    2 Cytuj

Odpowiedz