Forum » Myślenice

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

  • Raphaell 6 paź 2015
    u.bolt napisał/a:

    - bankomatu na Zarabiu
    - połączenia lotniczego z Jamajką

    tego drugiego na razie Ci nie zapewnię ale co do pierwszego masz bankomat na Zarabiu od lat:)....skąd Ty jesteś?

    6 Cytuj
  • Pablo 10 paź 2015
    Tiger72 napisał/a:

    tego drugiego na razie Ci nie zapewnię ale co do pierwszego masz bankomat na Zarabiu od lat:)....skąd Ty jesteś?

    Uwaga o bankomacie słuszna ale dotyczy innego miejsca - osiedla tysiąclecia II. Aż dziw bierze, że jeszcze żaden bank na to nie wpadł, żeby zrobić bankomat na nowym osiedlu... A moim zdaniem przydał by się bardzo.

    To samo z uporządkowaniem terenu placu zabaw dla dzieci pomiędzy blokami 18, 19, 20 a plebańska górą. Ze zgrozą patrzę jak dzieciaki bawią się w pobliżu bądź co bądź ruchliwej drogi... I nie piszcie mi tutaj dyrdymałów, że są znaki i teren zabudowany. To są dzieci i nie koniecznie muszą myśleć jak dorosły. Trzeba im zapewnić bezpieczeństwo za wszelką cenę - dla tego plac zabaw bezwzględnie powinien być ogrodzony i posiadać furtkę. Inna sprawa, że pomogło by to również utrzymać czystość np w piaskownicach. Pieski i koty mogą załatwiać swoje potrzeby w innych miejscach... :-)

    7 Cytuj
  • 17 paź 2015

    Kochani mieszkańcy Myślenic!
    CO BYŚCIE ZMIENILI/STWORZYLI NA ZARABIU aby lepiej wykorzystać walory środowiska i rzekę Rabę?
    Poszukuję najróżniejszych pomysłów: od budowy przedłużenia drogi rowerowej aż do stróży po południowej stronie rzeki (za kempingiem przez las) do uregulowania Raby i zastosowania "sztucznych prądów" w celu zrobienia mini spływu kajakowego.
    Pozdrawiam serdecznie :D

    7 1 Cytuj
  • 17 paź 2015

    Nic. Zarabie jest piękne.

    6 7 Cytuj
  • 17 paź 2015
    PoczciwyObywatel napisał/a:

    Kochani mieszkańcy Myślenic!
    CO BYŚCIE ZMIENILI/STWORZYLI NA ZARABIU aby lepiej wykorzystać walory środowiska i rzekę Rabę?
    Poszukuję najróżniejszych pomysłów: od budowy przedłużenia drogi rowerowej aż do stróży po południowej stronie rzeki (za kempingiem przez las) do uregulowania Raby i zastosowania "sztucznych prądów" w celu zrobienia mini spływu kajakowego.
    Pozdrawiam serdecznie :D

    Pomysłów jest wiele. A masz środki na realizację, czy pytasz aby tylko zapytać?

    2 1 Cytuj
  • 18 paź 2015
    PoczciwyObywatel napisał/a:

    Kochani mieszkańcy Myślenic!
    CO BYŚCIE ZMIENILI/STWORZYLI NA ZARABIU aby lepiej wykorzystać walory środowiska i rzekę Rabę?
    Poszukuję najróżniejszych pomysłów: od budowy przedłużenia drogi rowerowej aż do stróży po południowej stronie rzeki (za kempingiem przez las) do uregulowania Raby i zastosowania "sztucznych prądów" w celu zrobienia mini spływu kajakowego.
    Pozdrawiam serdecznie :D

    Proponuję bardzo mocno ograniczyć ruch samochodowy i motocyklowy, zwłaszcza powyżej górnego jazzu.

    2 3 Cytuj
  • 18 paź 2015

    Telewizji brakowało w Myślenicach,ale dziś sie pojawiła,Rynek w Myslenicach w CAFE FUTBOL na żywo....;-)

    Cytuj
  • 1 lis 2015

    Czego brakuje na kulinarnej mapie Myślenic?

    6 3 Cytuj
  • 1 lis 2015
    anto napisał/a:

    Czego brakuje na kulinarnej mapie Myślenic?

    Tak na prawde w Myślenicach jest już prawie, prawie wszystko, jednak ja bym się pokusiła o dobrą ale to na prawdę dobrą knajpę w której serwuje się sushi lub jedzenie meksykańskie ;D

    7 3 Cytuj
  • 1 lis 2015

    Ja bym chciał grecką kuchnie. Uwielbiam sałatki,sery,Może jest jakaś knajpa z dobrymi sałatkami?
    Mceeee też lubie meksykańską ale jak mam ochotę i czas to jadę do Krakowa na ul.Poselskiej jest dobry meksyk. Co do sushi to nie jadłem nigdy i raczej się nie skusze.

    6 3 Cytuj
  • 1 lis 2015

    KFC :D

    7 7 Cytuj
  • 1 lis 2015

    kfc:)

    2 6 Cytuj
  • 1 lis 2015

    Tak naprawdę, w tej chwili brakuje miejsca dla ludzi 25+ lub młodszych, którzy niekoniecznie chcą siedzieć w barach z "menelami". Sova, Kavka, Cydron... Miejsca te, szczególnie w weekend są zapełnione. Osoby, które chcą po prostu posiedzieć i pogadać, nierzadko mają z tym problem.

    9 2 Cytuj
  • 1 lis 2015
    Bartol42 napisał/a:

    Ja bym chciał grecką kuchnie. Uwielbiam sałatki,sery,Może jest jakaś knajpa z dobrymi sałatkami?
    Mceeee też lubie meksykańską ale jak mam ochotę i czas to jadę do Krakowa na ul.Poselskiej jest dobry meksyk. Co do sushi to nie jadłem nigdy i raczej się nie skusze.

    O grecka też byłaby super ;) Również uwielbiam sałatki i sery. Jak najbardziej byłabym za jeżeli byłaby to grecka z prawdziwego zdarzenia ;)
    Podziękuje za polecenie tej meksykańskiej, na pewno się wybiorę ;)

    1 Cytuj
  • 1 lis 2015

    oooo KFC by się przydało, i tak jak ktoś wyżej napisał jakiegos klubu, lokalu dla osób 25+ bo rzeczywiście nie ma gdzie iść posiedziec, pogadać spokojnie, te całe PACO, SOVA, CYDRON, to już takie oklepane...

    5 7 Cytuj
  • 2 lis 2015
    Mceeeee napisał/a:

    O grecka też byłaby super ;) Również uwielbiam sałatki i sery. Jak najbardziej byłabym za jeżeli byłaby to grecka z prawdziwego zdarzenia ;)
    Podziękuje za polecenie tej meksykańskiej, na pewno się wybiorę ;)

    Miałem przyjemność być w tym roku na wyspie greckiej w sprawach służbowo/urlopowych i uwierz mi że pojechałem na drugi koniec wyspy żeby odwiedzić najlepszą tawernę z sałatkami,serami i oliwkami zbieranymi z pobliskiego sadu. Oczywiście nakupiłem sobie oliwy z oliwek. Co do tej meksykańskiej na ul,Poselskiej to też mam ją sprawdzoną i jak dla mnie najlepszą w Krakowie. Daj znać jak ją odwiedzisz.

    Cytuj
  • 2 lis 2015
    Bartol42 napisał/a:

    Miałem przyjemność być w tym roku na wyspie greckiej w sprawach służbowo/urlopowych i uwierz mi że pojechałem na drugi koniec wyspy żeby odwiedzić najlepszą tawernę z sałatkami,serami i oliwkami zbieranymi z pobliskiego sadu. Oczywiście nakupiłem sobie oliwy z oliwek. Co do tej meksykańskiej na ul,Poselskiej to też mam ją sprawdzoną i jak dla mnie najlepszą w Krakowie. Daj znać jak ją odwiedzisz.

    To musiało być przysłowiowe "niebo w gębie" ta grecka uczta ;)
    Co do meksykańskiej, podzielę się opinią jak skosztuje.

    Cytuj
  • M G 2 lis 2015

    Taki bar jak stary"'Przystań Pub" :..(

    1 1 Cytuj
  • 3 lis 2015

    Nie wiem czy ktoś przede mną o tym wspomniał, ale w Myślenicach bardzo brakuje zlikwidowanego parę lat temu punktu klienta taurona. Z każda pierdoła trzeba jeździć do Krakowa, co jest dosyć uciążliwe.

    16 Cytuj
  • 3 lis 2015

    Ja bym zadala inne pytanie, nie czego ludziom brakuje ale co beda kupowac.

    1 Cytuj
  • Raphaell 19 lis 2015
    milamorska napisał/a:

    Nie wiem czy ktoś przede mną o tym wspomniał, ale w Myślenicach bardzo brakuje zlikwidowanego parę lat temu punktu klienta taurona. Z każda pierdoła trzeba jeździć do Krakowa, co jest dosyć uciążliwe.

    200/200 i płatności MZWIK poprzez neta:)

    Cytuj

Odpowiedz