Forum » Myślenice

Referendum - odwołanie Rady Miasta i Burmistrza

  • 7 lip 2013

    Bill jeżeli umiesz czytać ze zrozumieniem - odpowiedz proszę na pytanie.

    4 2 Cytuj
  • 8 lip 2013

    [quote=bill]
    Popatrz dziś: piękny zakład, kwiaty, porządek i brak zapachów. Skok cywilizacyjny!!!
    Jakich jeszcze faktów potrzebujesz żeby uznać, iż mamy ŚWIETNEGO BURMISTRZA?
    [/quote]

    Czy piękny zakład chociaż nowy wg mnie NIE! I Chociaż kwiatki są to, nie ukryją śmieci i smrodu. Przyjeżdżające na śmietnik wycieczki młodzieży wraz z opiekunami zwiedzają ten nowy zakład w dużym pośpiechu i jeden drugiemu skarży się że zaczęła go boleć głowa. Ten ból głowy to albo z zachwytu widząc taki cud zakład, albo z zapachu rosnących tam kwiatów, albo ze smrodu którego jak piszesz brak.

    Skok cywilizacyjny? Dla mnie to coraz większa bomba ekologiczna,na naszym terenie, którą zafundował nam i naszym pokoleniom Twój burmistrz!

    Już tyle faktów przedstawiałeś na temat Twojego burmistrza, że śmiało możesz pisać iż mamy ŚWIĘTEGO BURMISZCZA.

    7 3 Cytuj
  • 8 lip 2013

    heavyworm dostałeś juz odpowiedź na wszystkie pytania. Wystarczy przeczytać.
    Co do akcji to odradzam. Typowy tani, propagandowy chwyt. Widać w Miechowie mocno narozrabiali skoro aż tak się chcą wybielać.
    aaa ściąg te posępne okulary bo oglądasz w nich nie ten zakład. Mówimy o zakładzie na Borzęcie jakbyś nie zrozumiał.

    1 7 Cytuj
  • 8 lip 2013

    Na jakie wysypisko Twój święty sprowadza wycieczki-młodzież, do Stróży czy do Borzęty?
    Droga dojazdowa do tego ,,wspaniałego wysypiska" jest super nowoczesna, jest jego wizytówką!

    Co do przedstawienia wydatków przez samorządy to powinno być ich psim obowiązkiem ponieważ dysponują publicznymi pieniędzmi. A jak się ma nieczyste sumienie to mówi się, że to typowy tani chwyt reklamowy!

    9 1 Cytuj
  • 8 lip 2013

    To jeszcze niech dorzucą do tych informacji jaki mają numer buta, bo przecież chodzą po budynkach publicznych, a jak tego nie zrobią to znaczy że chcą coś ukryć. Pewnie wielkoSTOPIE albo płaskoSTOPIE. aaa Twoje rozumowanie jest naprawdę ścinające z nóg.
    A co do wysypiska to napisz wreszcie, że chodzi Ci o zrobienie komuś drogi za podatki, a nie o żaden zakład.

    9 Cytuj
  • 8 lip 2013

    bill to dla Ciebie publiczne pieniądze i prywatne buty to jest tosamo?
    No chyba, że te buty wręczono podczas przetargu, albo zostały pożyczone jak zegarki ministrowi. A może nasi włodarze kupują ubrania dla siebie i rodziny z publicznych pieniędzy dla lepszego wizerunku, tak jak robi prezydent. No to jak jest z tymi butami przyznaj się?

    Odnośnie drogi to jak dla mnie to płyty betonowe mogą zabrać i może być droga gruntowa.

    Chyba zraziłeś do siebie heavyworm-a bo nie odpowiadasz na pytania tylko snujesz jakieś insynuacje, bajki, wymyślne idiotyzmy. Musisz mieć ciepłą posadkę, to widać i czuć.

    8 1 Cytuj
  • 8 lip 2013

    bill ponawiam po raz ostatni:
    1) jaka jest cena brutto jednego metra sześciennego wody i ścieków dla odbiorców indywidualnych w Myślenicach a jaka w Dobczycach?
    2) skąd możemy się dowiedzieć, że obecny Burmistrz podobnie jak piszesz - poprzedni Burmistrz - nie wziął od biznesmenów na kampanię?
    Co do art z dziennika polskiego - tani chwyt reklamowy? Te informacje to przecież tylko jeden wydruk z komputera. Dlaczego mamy nie wiedzieć kto i jakie zlecenia dostaje z Urzędu?
    Oświadczenia majątkowe są jawne. Czy nie mamy prawa wiedzieć na co wydawane są nasze podatki? W takim razie zadam jeszcze pytanie nr 3) co dla Ciebie znaczy pojęcie jawność wydatków publicznych?

    7 1 Cytuj
  • 10 lip 2013

    aaa mam takie siedmiomilowe i dostałem od krasnoludków.
    heavyworm:
    Ad 1) przeczytaj moje poprzednie posty. Napisałem Ci jaka jest cena wody.
    Ad 2) Jesli uważasz że wziął to napisz od kogo, inaczej to tylko insynuacje z Twojej strony niczym nie poparte. Wpłaty na kampanię są jawne.
    Ad 3) wydatki publiczne są jawne juz teraz, a to co proponujesz to zwykłe bicie piany.

    1 10 Cytuj
  • 10 lip 2013

    A podatek od tej darowizny zapłaciłeś?

    5 1 Cytuj
  • 10 lip 2013

    kurcze, myslalem ze pojawilo sie cos konstruktywnego w watku, ale jednak sie mylilem. Szkoda przekomarzac sie.

    2 5 Cytuj
  • 10 lip 2013
    majcinek napisał/a:

    kurcze, myslalem ze pojawilo sie cos konstruktywnego w watku, ale jednak sie mylilem. Szkoda przekomarzac sie.

    Tak między nami, jeszcze nie widziałem/słyszałem konstruktywnej polemiki z "ludzmi magistratu". Nie wymagaj rzeczy niemożliwych.

    6 3 Cytuj
  • an. mar 10 lip 2013

    aaa!!!

    4 Cytuj
  • 11 lip 2013

    Please, the bill

    1 6 Cytuj
  • 11 lip 2013

    07.07.2013 o godz. 9.09 bill napisał/a:

    „Przejdź się, rozglądnij dookoła i weź ze sobą stare fotografie żebyś mógł porównać jak było, a jak jest. To wszystko co zobaczysz to właśnie jest zasługa OSTROWSKIEGO!!!!! Dlatego nie będziemy eksperymentować ze zmianami, bo Ci którzy chcą go zamienić do pięt mu nie dorastają.”

    bill nie odpowiedziałeś/aś na moje pytanie zamieszczone na pierwszej stronie tego tematu dnia 07.07.2013 o godz. 12.27:

    Czy Pan Ostrowski to wszystko ufundował?

    Proszę uświadom mnie jak jest naprawdę, bo chyba jestem w błędzie. Do tej pory myślałam, że burmistrz dysponuje publicznymi pieniędzmi czyli także moimi i Twoimi. Żyłam w przekonaniu, że pełniąc funkcje publiczne decyduje na co wydać te nasze wspólne pieniądze i otrzymuje za to sowitą zapłatę w postaci comiesięcznej pensji. Sugerujesz że jest inaczej?

    4 3 Cytuj
  • 12 lip 2013

    Macie świetne argumenty za referendum. Pogratulować!
    aaa podatek zabrała Baba Jaga i zawiozła na miotle Rumcajsowi, a ten wspomógł Koziołka Matołka żeby Bolek i Lolek go podkuli. To jest mniej więcej poziom Waszych argumentów za referendum!!!

    1 6 Cytuj
  • 12 lip 2013

    bill współczuje Ci, że zadają pytania dorośli, a Ty jesteś na etapie dziecinnych bajek. Te zadawane pytania są poprostu za trudne. Żebyś podjął dyskusje z odpowiednimi dla Ciebie osobami, sugeruje założyć temat na forum ,,Bajki bill-a".

    4 2 Cytuj
  • 12 lip 2013

    aaa jak widzisz nawet dziecko jest w stanie osiągnąć Wasz poziom. Cieszę się że sam do tego doszedłeś, chociaż zajęło Ci to tak dużo czasu. A jeżeli te pierdoły o których piszecie nazywasz pytaniami, to myślę że lepiej zrobisz jak będziesz współczuł sam sobie.

    9 Cytuj
  • 17 lip 2013

    bill i co ty na to ?
    http://www.umig.myslenice.pl/przetargi/prz250613-z12.pdf
    Rozumiem, że można się pomylić, ale o blisko 5 milionów?

    7 Cytuj
  • 18 lip 2013

    heavyworm dzieki za podpowiedź. Minister finansów pomylił się o 18 miliardów, a nie o pięć milionów. Jest to praktyka powszechnie stosowana przez samorządy właśnie po to żeby napędzać gospodarkę w kryzysie. I chwała obecnemu ŚWIETNEMU BURMISTRZOWI, że tak wspaniale sobie radzi w tych czasach ku chwale naszej gminy. Dobrze że podałeś ten przykład bo to kolejny ogromny sukces Burmistrza Ostrowskiego! Nigdy go nie zmienimy! Niech przewodzi naszej gminie kolejne 10 lat!

    11 Cytuj
  • 18 lip 2013

    bill
    Idąc Twoim tokiem myślenia to w Polsce mamy 2500 gmin, w której każdy pomylił się tylko na jednej inwestycji o 5 mln złotych co daje łącznie 12,5 miliarda. Masz rację, to i tak mniej niż pomyłka Ministra Finansów.
    Człowieku, nie mam słów.

    7 Cytuj
  • 19 lip 2013

    heavyworm, bo żeby mieć słowa i móc coś powiedzieć to trzeba się na tym znać. Chyba nie zrozumiałeś że to nie pomyłki tylko świadome działania.

    1 7 Cytuj
  • 24 lip 2013

    "Dziwny ten świat,
    świat ludzkich spraw,
    czasem aż wstyd przyznać się.
    A jednak często jest,
    że ktoś słowem złym
    zabija tak, jak nożem.

    Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
    i mocno wierzę w to,
    że ten świat
    nie zginie nigdy dzięki nim.
    Nie! Nie! Nie!
    Przyszedł już czas,
    najwyższy czas,
    nienawiść zniszczyć w sobie" ... przesłanie dla FORUMOWICZÓW od Czesia

    6 6 Cytuj
  • 15 wrz 2013

    Właśnie został opublikowany coroczny raport najbardziej zadłużonych samorządów.
    No i w końcu jesteśmy na podium zajmując "szlachetne" trzecie miejsce.
    Ciekaw jestem czy Burmistrz pochwali się wynikiem w kolejnej Gazecie Myślenickiej.

    http://www.wspolnota.org.pl/uploads/media/Miasta_powiatowe.pdf

    9 Cytuj
  • 15 wrz 2013

    Najgorsze dla Myślenic jest to że nie ma alternatywy.Kogo wybrać aby jeszcze nie było gorzej?
    Pseudo opozycja to była do wyborów a jak zostali wybrani to dietka do kieszeni i bujajcie sie wyborcy.

    8 Cytuj

Odpowiedz