Forum » Myślenice

Pomalowane drzewa na Zarabiu

  • 25 sie 2009

    Dżewa dostarczaja tylko niepotrzebnie liści do sprzątania. A potem są wydatki bo czeba sprzątać. Dlatego Burmiszcz sadzi małe dżewa bardzo mądrze.

    Dokąd tak będziesz popierał działania BurmiSZCZa ?
    Jak liście rosną, potem opadają to trzeba posprzątać - nic nowego - od dawien dawna taka była i jest kolej rzeczy, sprzątać się nie chce ? Nie ma kto ? Nie ma za co ? Biedna Gmina ? To niech popatrzy np. na Niepołomice - jakoś tam drzew nie wycinają i na wszystko mają bo mają Burmistrza zaradnego. Firma za firmą tam się osiada, ścieżki rowerowe są, krakowianie przyjeżdżają tam na weekendy i zostawiają kupę kasy, a po co do Myślenic przyjadą ??? Do Dziubusia na Zarabiu na lody ? Co się na Zarabiu dzieje, żeby ludzi przyciągać na weekendy ?
    A śmietniki na Jazie co sobotę i niedzielę kipią, śmieci się walają wszędzie.

    Cytuj
  • 25 sie 2009

    Niezmiernie jestem ciekawa Roberto jak sprawdziłeś to info. Ja ostatnio słyszałam że jestem Maciejem ale nie tym z Dziennika tylko tym z Magistratu.
    Jedno i drugie ma tyle samo wspólnego z prawdą.

    :)

    Cytuj
  • 25 sie 2009

    [quote=Greta J.]Dużo tych drzew wyznaczyli?[/quote]
    Sporo ,aż nie chce mi się wierzyć że wszystkie zaznaczone idą do wycinki!!Szok! Może to jednak jakieś nieporozumienie?!

    Cytuj
  • 25 sie 2009

    Coś cie sie tak uparli na obrone tych starych drzew? Przeciez to wszystko spróchaniałe, stare, puste w środku. Na co to komu? Posadzą nowe to se bedą rosły a nie żeby ciągle patrzeć czy gałęzie nie lecą, czy sie co nie stanie.
    Teraz sie nagle ludzie obudzili a przeciez plan rewitalizacji był ogłoszony w zeszłym roku i tam pisało że ma być nasadzenie nowej zieleni. Jasne jest że trzeba zrobić miejsce żeby urosło.
    Niby wszyscy chca żeby było dobrze, nowocześnie, żeby miasto miało wyglond a tu zarośnięte, chaszcze wszędzie i nie rozumie jeden z drugim że trzeba uporządkować. Koło strażnicy i tego pomnika wycięli i jak się od razu jasno, fajnie zrobiło? A koło sądu też wycieli i od razu ładniej jakoś cała ulica wyglonda.

    Cytuj
  • 25 sie 2009

    Oprócz drzew wyrwałbym jeszcze parę chwastów. Rozpleniło sie to dziadostwo i udaje kwiat samorządowej lokalnej polityki.

    Cytuj
  • 25 sie 2009

    Jak sądzicie - czy gdyby pomalować kilka osób nam panujących i postawić je między drzewami w parku, to też zostali by wyrżnięci w pień?
    Ja oczywiście do niczego nie namawiam, tak tylko na głos myślę ...

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 25 sie 2009

    W urzędzie już od dawna wiedzą kto to jest ta Greta J. I mogę Was zapewnić że już niedługo pójdzie do sądu.
    Pozdrawiam
    Zdzichu
    ps. Ale nie jest to ten Pan Maciek z Dziennika, to sprawdzone. Więc nie wiem z kąt masz te informacje Robert ale nie są prawdziwe. Mogę tylko naprowadzić rze ma ona związek z Urzędem i dlatego zna tyle nieprawdziwych informacji.

    Cytuj
  • 25 sie 2009

    trzeba by jeszcze ich oznaczyć czerwoną farbą. Wtedy, znając zawziętość drwali, mamy pewne.

    Cytuj
  • 25 sie 2009

    adzygmunt na ukleine czy na Uklejnę nie ma znaczenia, najważniejsze że lumpy sie wyniosą. Wtedy zdzichó będzie mógł spokojnie spacerować ze swoją żoną urzędniczką i nic im na głowę nie spadnie.

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    "Wtedy zdzichó będzie mógł spokojnie spacerować ze swoją żoną urzędniczką i nic im na głowę nie spadnie."

    Pod warunkiem, że para- albo motolotniarz nie dostanie rozwolnienia przelatując nad nimi ;)

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    [quote=:[hr][quote]cygnus napisał]zdzichó Ty masz racje, ale w Twoim toku rozumowania(potraktuj to jako komplement) jest luka. Trzeba zająć sie lasem na ukleinie, tam bedą się chować lumpy jak nie będzie parku.
    [/quote]
    Lumpy na Ukleinie to juz nie problem dla miasta i dla Burmiszcza. Warzne rze ich nie będzie na terenie rekreowanym przez reliwatizacje.
    pozdrawiam
    Zdzichu[/quote]

    Mowisz ze bedzie lewitowal? Hmm. No to mi zakrawa nie na Mosci Nam Panujacego, tylko na Guru. Zawsze podejzewalem ze w naszym miasteczku cos musi stac za tym bezmozdzem mieszkancow. Byc moze do tych napojow na imprezach organizowanych przez UMiG dolewa sie jakis specyfik, ktory pozniej hipnotyzuje mieszkancow. Miedzy innymi przed decyzjami newralgicznymi dla miasta. Albo odwraca sie ich uwage hipnotyzujac piwkiem, kielbaska i muzyczka z glosniczka.
    A tu "jada TIR'y kolorowe" przez centrum Myslenic i nikt tego nie zauwaza (prawie nikt). A jak podniosa sie glosy to juz "Zdzicho" "Wacek" czy inny "Wojek z Bylekad" zaczynaja hipnotyzowac balwochwalstwem i mydlic oczy propaganda.
    Zaczynam miec powazne zamiary aby posprawdzac delikwentow/ delikwenta. Bo wydaje mnie sie ze to jedna i ta sama osoba. Nalezy pamietac ze kij ma dwa konce. Uwazac nalezy zeby samemu nie oberwac wlasnym kijem, kiedy skonczy sie, przywiazana na nim marchewka.
    Przygladajac sie z boku, Mysleniczanin007.

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Nie no chyba nie bierzesz tego co pisze na poważnie. Tą retoryką nic by nie wskórał, a raczej wyświadczył by wilczą przysługe.
    Do zrobienia ludziom wody z mózgu przekaz powinien byc zaawulowany, a tu masz jak na dłoni zaczepny charakter pisanych celowo z błedami postów.

    Te wpisy to widać dla zabawy, coś jak klaun w cyrku, bo na pewno nie jak błazen królewski.

    Cytuj
  • adzygmunt 26 sie 2009

    Cygnus, ja się nie zgadzam aby zapełnić Uklejnę elementem. Już wolę na swój koszt poszerzyć i zagęścić cisy na Rynku. W środku postawię żłób z żubrem, bo przy nim żłoby mogą bezpiecznie posiedzieć. Straż miejska będzie miała ich na oku, wyglądając przez okno. Nie będą musieli wyjeżdżać za miasto!
    Popieram w całej rozciągłości by element ubrać na żółto i czerwono. Co mi wychodzi na mundurki z Guantanamo. Parę łańcuszków i mamy spokój! My i S raż!
    RĘCE PRECZ OD UKLEJNY!!!

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    [quote=cygnus]Nie no chyba nie bierzesz tego co pisze na poważnie. Tą retoryką nic by nie wskórał, a raczej wyświadczył by wilczą przysługe.
    Do zrobienia ludziom wody z mózgu przekaz powinien byc zaawulowany, a tu masz jak na dłoni zaczepny charakter pisanych celowo z błedami postów.
    Te wpisy to widać dla zabawy, coś jak klaun w cyrku, bo na pewno nie jak błazen królewski.[/quote]

    cygnus
    Tacy właśnie jesteście w tej opozycji, wytykacie i krytykujecie a sami co. Możesz mi wyjaśnić co to jest "zaawulowany" bo nie wiem. Zawsze myślałem rze coś morze być "zawoalowane" a nie "zaawulowane". Dlatego możesz być trochę mniej złośliwy z podejrzeniami i nie nazywać mnie klaónem w cyrku jeśli rużnimy się przekonaniami. Ja staram się widzieć pozytywy w Myślenicach bo one są właśnie same. Polityka jaką prowadzi Burmiszcz sprawdza się we wszystkim i to Was tak boli. Gołym okiem widać rze Myslenice to jeden wielki sukces w rozwoju.
    I wszystkie te decyzje są mądre bo procentują.
    Cieszę się rze Burmiszcza popierają ludzie mądrzy tacy jak redaktor naczelny Gazety Myslenickiej Pan Cichoń albo prezes wodociągów Pan Urbański, przewodniczący Grabowski i Pani naczelnik promocji bo oni zamieniają miasto w pozytywne i nowoczesne. I tych ludzi jest dużo więcej. Pani Kęsek i Pan Brózda, kupcy, Pani dyrektor MOK, Pan Senator. Sami mądrzy i wykształceni ludzie.
    A kto go nie popiera? Sami podejrzani tacy jak cyrk, nie napisze nazwiska ale wszyscy wiedzą o kogo chodzi.
    pozdrawiam
    Zdzichu

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    No faktycznie cyrk nie jest wykształcony! Takie tam ASP ( z tego co się orientuję)każdy może to skończyć*

    *tłumaczę, że moja wypowiedź jest sarkastyczna (przypis dla Ździcha)

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Dla mnie w pierwszej kolejności do wycinki powinni pójść Greta i Cyrk - w środku są puści jak spróchniałe drzewa dlatego stanowią zagrożenie dla mieszkańców.

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    [quote]No faktycznie cyrk nie jest wykształcony! Takie tam ASP ( z tego co się orientuję)każdy może to skończyć*
    *tłumaczę, że moja wypowiedź jest sarkastyczna (przypis dla Ździcha)[/quote]
    Tu nie chodzi o wykształcenie ale o moralność. Kiedy Burmiszcz walczy z nimi to jakby uczciwość walczyła z nieuczciwością. A oliwa sprawiedliwa. Widać to było jak SEDNO łamali prawo w swojej stopce.
    [quote]Dla mnie w pierwszej kolejności do wycinki powinni pójść Greta i Cyrk - w środku są puści jak spróchniałe drzewa dlatego stanowią zagrożenie dla mieszkańców. [/quote]
    Nic dodać nic ująć. A w temacie dżew, to piekne i młode zastąpią stare i spruchniałe.
    pozdrawiam
    Zdzichu

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Zdzichó nie jest jednak z Tobą tak źle wiesz jak sie pisze za.... zaw....zawoalowane, to słowo zawsze sprawiało mi kłopot.
    Już Ci kiedyś pisałem pisz "burmistrz", bo nawet jak go (i siebie) wykąpiesz w wazelinie, to i tak ciachnie Ci premie.

    Oczywiście cały Twój wkład z tym lizaniem władz , to podpucha i nie wierze w to Twoje uwielbienie i klapki na oczach.

    Pzdr.

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Nikt tutaj nie twierdzi że w Myślenicach nic się nie dzieje za panowania obecnej władzy. Problem w tym że nic za darmo, za dużo jest ciągle wątpliwości i chowania spraw pod dywan.
    Wczoraj przyglądałem się np. projektowi galerii i dworca. Piękne, gdyby nie fakt że teraz idąc na dworzec ... co ja z resztą będę pisał.
    O GM lepiej nawet nie wspominaj. Jej rzetelność wyszła przy sprawie wysoko procentowych jabłek. Kilka osób pomyliło zawody i powinna raczej pełnić rolę chorągiewek na boisku które ustawią się tak jak zawieje wiatr. Obecnie wieje w stronę inwestycji, od wypiska już przestało.

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Cygnus
    Morze masz racje rze ja nie pisze najlepiej. Kto ma klapki na oczach to sie okaże jak sie skonczą procesy i Pan Burmiszcz wyciągnie wszystkie kłamstwa i to co jest zawoalowane z gazet.
    A gdyby moje pisanie było na podpuche?
    Ty po prostu nie wierzysz rze ludzie mogą tak myśleć bo myślisz inaczej i jesteś zindokrtrynowany. Ale to wszystko wyjdzie na wyborach i myślę rze ludzie poprą dokonania i inwestycje a nie zadymiarzy.
    Artuj
    A co mają jabłka wspólne z drzewami bo nie rozumiem.
    Ten temat jest o tym rze ta gospodarka rzeby wymienić calą zieleń w mieście jest bardzo korzystna i troskliwa o mieszkańców.
    wierze rze się nie skończy na tym głupim parku tylko wszystkie te stare chaszcze pójdą pod nuż tak jak już spora część dzieki trosce.
    pozdrawiam
    Zdzichu

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    [quote]Dla mnie w pierwszej kolejności do wycinki powinni pójść Greta i Cyrk - w środku są puści jak spróchniałe drzewa dlatego stanowią zagrożenie dla mieszkańców. [/quote]

    Ooo, Ooo, Ooo. Ja mówić wam Greta, Cyrk jak wy nie uspokić wredna pyska to ja dobyć samurajska miecz i wyciąć w pień wasze nędzne ludzia. Burmistrz Ostrowska święta człowiek, że wytrzymać tyle długości słuchania wasza kłamliwa rozmowa.
    Wy pamiętać, u nas w Japonia nie znać taka cierpliwościa i szybko dobywać miecz!

    PS. Burmistrz Ostrowska mówić że ja już jedna noga Ważna Powiatowa Drogowca. Ja cieszyć cała dnia i noca.

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Ja być w japonia w 2000 roku, wcale nie widzieć kwitnąca wiśnia, może wuj by wróćić do japonia i zająć sie sadownictwem, bo my tu miec już drogi i wiśnie.

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Aha , a to być temat o drzewo nie kwitnąca , ale malowana

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Oj Cygnusie juz zaczynasz belkotac jak ten klakier. ;)
    A tak na marginesie Wujek to ja na Twoim miejscu opuscil bym troche z tonu bo Twoj komentarz mozna podciagnac pod paragraf. I to z czterech artykulow. Takze uwazal bym a niektore wypowiedzi. Relatywnie pioro, nawet wirtualne, jest jak ostrze miecza. Przewaznie tepe i nieudaczne, nie nadaje sie nawet na wycinke tych "starych" i "zagrazajacych" mieszkancom drzew w parku. A czasem tak ostre w brzmieniu ze mozna sie samemu na nim pociac. Uwazywaj Wuju. Jak powiedzial kiedys inny "wujek"; "tu sciany maja uszy, oczy i blyskotliwe mozgi".
    A tak nawiazujac do wycinki, to czekam kiedy zapadnie "decyzja" o "wycieciu" Lipki.
    Zdegustowany, Mysleniczanin007.

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    LIpki nie trzeba wycinać, ledwo zipie po ostatnich podpaleniach, padnie sama. Z herbu miasta zostanie tylko siekiera i topór. W sam raz będzie pasować do wielkiego czekającego nas rżnięcia.

    Cytuj

Odpowiedz