Forum » Myślenice

Dni Myślenic 2014

  • Anna 15 sie 2013

    Co wy na to żeby na następna imprezę zaprosić BOYS i np Baciary bo to zespoły przy których można się dobrze zabawić ?

    131 70 Cytuj
  • 15 sie 2013

    Hahaha co za koleś :):):):) Super się można bawić! :) To by dopiero było wieś party :) hahaha

    58 124 Cytuj
  • 15 sie 2013
    tomcio184 napisał/a:

    Hahaha co za koleś :):):):) Super się można bawić! :) To by dopiero było wieś party :) hahaha

    A Ty na weselach czy innych tego typu imprezach bawisz sie do muzyki klasycznej albo rocka ? Wrzuć chłopie na luz

    108 29 Cytuj
  • 15 sie 2013
    tomcio184 napisał/a:

    Hahaha co za koleś :):):):) Super się można bawić! :) To by dopiero było wieś party :) hahaha

    Wieś party? szkoda że nie byłeś na Dniach Gdowa 2013 gdzie ludzie na baciarach szaleli jak mało kiedy ;)

    84 18 Cytuj
  • 15 sie 2013

    Dokładni każdy by się śmiał Z disco Polo a Słuchać to by słuchali w sumie masz Racje np na weselach to bawią sie jak nie wiem co :D:D A Np Jak Weekend Nagrał Piosenke ktorą nie muszę przypominać to każdy się nią cieszył jak murzynek baterią :D :D :D

    43 21 Cytuj
  • 15 sie 2013

    matko córko i sąsiadko..gdzie ja mieszkam?...może jeszcze w każdą niedzielę takie disco powinno być puszczane na zarabiu, co by wam plażowanie umilić? skoro grają po wioskach to znak, że tam powinni zostać.

    29 59 Cytuj
  • 15 sie 2013

    ciołki, nie porównujcie wesel do imprez typu Dni Myślenic, na weselach co kawałek to inna muza, raz Boys a zaraz Metallica, przecież nie można się obrazić na młodych, że orkiestra chce zabawić gości, a na koncercie to wszystkie kawałki jednego zespołu, więc na Boysach baaardzo głęboka prowincja razem z elytom Myślenic by się bawiła a reszta ludu by k...wała, no i czy Dni Gdowa to nie wieś party? no bo przecież chyba nie metropolitan party.

    26 35 Cytuj
  • 15 sie 2013
    oportunista napisał/a:

    ciołki, nie porównujcie wesel do imprez typu Dni Myślenic, na weselach co kawałek to inna muza, raz Boys a zaraz Metallica, przecież nie można się obrazić na młodych, że orkiestra chce zabawić gości, a na koncercie to wszystkie kawałki jednego zespołu, więc na Boysach baaardzo głęboka prowincja razem z elytom Myślenic by się bawiła a reszta ludu by k...wała, no i czy Dni Gdowa to nie wieś party? no bo przecież chyba nie metropolitan party.

    Powiem Ci szczerze że jakbym miał porównywać Dni Myślenic z Dniami Gdowa, to Dni Myślenic znalazły by się w przedzie w stosunku do wieś party. Dni Gdowa o wiele lepiej zorganizowane i 100x lepsza atmosfera, koncerty na poziomie. Tak czy siak jakby w przyszłym roku zaprosili Baciary do Myślenic lub coś w tym stylu wszyscy którzy tutaj "hejtują" bawili by się jak nie wiem co. Ale cóż polakowi nie dogodzisz ;)

    34 11 Cytuj
  • Anna 15 sie 2013
    oportunista napisał/a:

    ciołki, nie porównujcie wesel do imprez typu Dni Myślenic, na weselach co kawałek to inna muza, raz Boys a zaraz Metallica, przecież nie można się obrazić na młodych, że orkiestra chce zabawić gości, a na koncercie to wszystkie kawałki jednego zespołu, więc na Boysach baaardzo głęboka prowincja razem z elytom Myślenic by się bawiła a reszta ludu by k...wała, no i czy Dni Gdowa to nie wieś party? no bo przecież chyba nie metropolitan party.

    CIOŁKI - to możesz pisać sam o sobie CIOŁKU !!!

    16 16 Cytuj
  • Magdalena 15 sie 2013

    A ja jestem z tych, które lepiej bawią się przy imprezach rockowych... ale ja nie opieram zabawy na chlaniu i wyciu w rytm dicho o wódce (a jakże - przecież to Polska!) i dupiemaryni.

    33 15 Cytuj
  • 16 sie 2013
    Elena napisał/a:

    A ja jestem z tych, które lepiej bawią się przy imprezach rockowych... ale ja nie opieram zabawy na chlaniu i wyciu w rytm dicho o wódce (a jakże - przecież to Polska!) i dupiemaryni.

    - dokładnie. Ja także wolę rocka. Można się przy nim świetnie bawić nawet bez kropli alkoholu. Tylko trzeba umieć i chcieć.

    PS. Mój stosunek do disco zobrazuję taką oto scenką z kreskówki
    Yzma (Y) , czarny charakter, pokazuje asystentowi (Kronk (K) ) różne straszne przedmioty.
    (Y): ... to jest straszna mp3-ka //czytaj odtwarzacz mp3//
    (K): a dlaczego ona jest straszna?
    (Y): Bo gra tylko disco.
    (K): BARBARZYŃSTWO!

    15 22 Cytuj
  • 16 sie 2013

    MOIM ZDANIEM W NIEDZIELE POWINNA BYĆ OSOBA BARWNA, ZBUDZAJĄCA EMOCJE JAK NP. EDYTA GÓRNIAK , DODA, A W SOBOTE JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA ZESPOŁEM DISKO POLO, I MOŻECIE SIE ŚMIAĆ ALE PRAWDA JEST TAKA, ŻE WTEDY BY MYŚLENICE PRZYCIĄGNĘŁY TŁUMY, Z DISKO POLO WSZYSCY SIE ŚMIEJĄ A ZAWSZE LUDZIE NA TEJ MUZYCE NAJLEPIEJ SIE BAWIĄ , TAK SAMO DODA, , KAŻDY SIE ŚMIEJE A PRAWDA TAKA ŻE KAŻDY IDZIE BO CHCE ZOBACZYĆ CZYM ZASKOCZY CO POWIE, JAK BĘDZIE UBRANA, TAKI MALEŃCZUK CO MOŻE? PRZYKLEI SIE DO MIKROFONU I TYLE A TU CHODZI O SCHOW , ŻEBY COŚ SIE DZIAŁO, OPINIE BĘDĄ PODZIELONE BO TO NORMALNE ALE TAKA JEST PRAWDA.

    48 27 Cytuj
  • 16 sie 2013
    naslu napisał/a:

    TAK SAMO DODA, , KAŻDY SIE ŚMIEJE A PRAWDA TAKA ŻE KAŻDY IDZIE BO CHCE ZOBACZYĆ CZYM ZASKOCZY CO POWIE

    Mów za siebie że "każdy" by poszedł na "koncert" w wykonaniu tej "artystki".... poza tym z tego co pamiętam Doda kilka lat temu miała być na Dniach Myślenic lecz nasza scena nie spełniła jej wymagań :)

    22 9 Cytuj
  • 16 sie 2013
    silverrose napisał/a:

    naslu napisał/a: TAK SAMO DODA, , KAŻDY SIE ŚMIEJE A PRAWDA TAKA ŻE KAŻDY IDZIE BO CHCE ZOBACZYĆ CZYM ZASKOCZY CO POWIEMów za siebie że "każdy" by poszedł na "koncert" w wykonaniu tej "artystki".... poza tym z tego co pamiętam Doda kilka lat temu miała być na Dniach Myślenic lecz nasza scena nie spełniła jej wymagań :)

    CZŁOWIEKU JA DAJE PRZYKŁAD OSÓB CO MOIM ZDANIEM I WIĘKSZOŚCI MYŚLE ŻE MOGĄ PRZYCIĄGNĄĆ LUDZI, PRZYPOMNIJ SOBIE PARE LAT TEMU JAK BYŁA BEATA KOZIDRAK, MARYLA RODOWICZ, KRZYSZTOF KRAWCZYK, PAMIĘTASZ ILE BYŁO OSÓB? CZY NIE CHCESZ PAMIĘTAĆ? , SĄ TO OSOBY CO ZAZNACZYŁY SIE W POLSKIEJ MUZYCE NA ZAWSZE I TAKIE OSOBY POWINNY W NIEDZIELE WYSTĘPOWAĆ, DAJE SOBIE GŁOWE UCIĄĆ ŻE GDYBY BYŁA EDYTA GÓRNIAK TO TŁUM BYŁBY NIEZIEMSKI, TY NIE MUSISZ SIE ZGADZAC, KAZDY MA PRAWO DO SWOJEJ OPINI A TO JEST WŁAŚNIE MOJA I WSZYSTKO NA TEN TEMAT:) POZDRAWIAM CIE

    21 9 Cytuj
  • 16 sie 2013

    Tez mam swoje zdanie więc nie musisz sie o nie oburzać :) do Górniak czy Kozidrak zgadzam się z Tobą, ja też jestem za tymi starszymi artystami czy zespołami jak np Perfect itp.. ale uważam, że zapraszanie osób które z muzyką maja mało co wspólnego ( Doda itp) i są sławni tylko dlatego bo są szokujący i pokażą publicznie tyłek tu i ówdzie i słyną z bezsensownych wypowiedzi to nie jest dobry pomysł :)

    18 6 Cytuj
  • 17 sie 2013

    powiedzcie co zaprezentowali "atrysci"na ostatnich dniach myślenic,nic dno można powiedzieć.za to w gdowie jak były baciary czy enej to ludzie z myślenic walili tam pełnymi samochodami,a teraz piszą ze to wiocha.Baciary czy enej przyciągły by więcej ludzi jak pożal się boże artysci typu afromental cz maleńczuk.a oco tu chodzi chyba żeby ludzie się dobrze bawili.

    13 8 Cytuj
  • 17 sie 2013

    Wy to jesteście obłędni. Kogo wybraliście w głosowaniu, tego Wam gmina zaprosiła.
    Zapewne teraz najwięcej narzekają Ci, którzy nie głosowali.A trzeba było ruszyć du*** i zagłosować.
    Dla mnie szkoda kasy na edyte górniak bo ona bierze potworne pieniądze za występ.

    20 7 Cytuj
  • Def Ibrylator 17 sie 2013
    toko napisał/a:

    powiedzcie co zaprezentowali "atrysci"na ostatnich dniach myślenic,nic dno można powiedzieć.za to w gdowie jak były baciary czy enej to ludzie z myślenic walili tam pełnymi samochodami,a teraz piszą ze to wiocha.Baciary czy enej przyciągły by więcej ludzi jak pożal się boże artysci typu afromental cz maleńczuk.a oco tu chodzi chyba żeby ludzie się dobrze bawili.

    Gdyby miasto było otwarte na organizację ambitnych koncertów w ciągu roku, to nikt by nie narzekał, że na corocznym wiejskim festynie zwanym obecnie "festiwal lata" gra dicho. Problem jest w tym, że ludzie są spragnieni rozrywki, ale różnie ją postrzegają. Fani ambitnego grania chcą iść na ambitny koncert, bo czują niedosyt (nie ma dla nich koncertów w tym mieście przez cały rok). Podobnie jest z wieśniakami, chociaż Ci mają Banderozę. Ale trudno porównywać "zespół" z Banderozy do np. BOYS'ów.

    Gdybym wiedział, że w ciągu roku MOKiS zorganizuje jakiś ciekawy koncert, miałbym gdzieś, do jakiej muzyki będzie tańczyła wieś na Dniach Myślenic, bo po prostu na ten okres wyjeżdżam najczęściej z miasta. Ale, że nie ma dla mnie koncertów w ciągu roku, to też chciałbym mieć część DM dla siebie. Tak to wygląda z mojej perspektywy.

    A chociażbyśmy nie wiem co robili - wieśniaki zalewają naszą mieścinę. A i w Myślenicach dużo wiochy. Za wiochą idą pewne wiejskie przyzwyczajenia, które są często obce ludziom z miast. I tak oto Myślenice od lat zamieniają się w wielką wiochę. Widać to po gustach i guścikach.

    Ps. Nie mam nic do wieśniaków, że słuchają wieśniackiej muzyki - wolny kraj, różne gusta.

    10 14 Cytuj
  • 17 sie 2013

    Wiele z Was nad**ca sie z "zespołów" typu Boys czy innych z muzyki disco a prawa jest taka że oni potrafią porwać publiczność. Raz że ich piosenki każdy chociaż troszke zna a dwa że ich osobowość i żywiołowość na scenie ruszy do zabawy każdego. Dodając to że każdy jest na takim koncercie po 1 czy 2 ( ewentualnie 7:D ) piwkach to już sie robi super zabawa.
    Moja osobista sugestia.
    Jeśli Dni Myślenic 2014 będą 2dniowe to:
    Sobota: Boys, Power Play( jak ja to mowie nowoczesne disco, spoko muzyka - jeśli słowa były by po angielsku każdy by sie tym jarał ), Masters ( the same like previous )
    Niedziela: Coś w stylu Szymona Wydry i zespołu Carpe Diem albo innego popowego z Polski.
    Pozdro
    Marcin

    10 14 Cytuj
  • 17 sie 2013

    no właśnie, aby bawić się do disco polo trzeba sie napić, a przy zespołach ambitniejszych wystracza muzyka, jak np. podczas koncertu hey..chybA 2008/9 , ira, kult, stare dobre czasy, kiedy w piątek były koncerty rockowe..

    11 8 Cytuj
  • 17 sie 2013

    Nie napisałem że TRZEBA sie napić. Napisałem "dodając"
    A to jest różnica!

    3 3 Cytuj
  • Magdalena 17 sie 2013

    ktoś rzucił tutaj pomysł zespołu Enej - jak dla mnie super pomysł: muzyka żywa, skoczna, przyjemna, ogólnie znana i podoba się ludziom w każdym wieku :) myślę, że to jak narazie najlepsza propozycja

    11 10 Cytuj
  • 17 sie 2013
    Elena napisał/a:

    ktoś rzucił tutaj pomysł zespołu Enej - jak dla mnie super pomysł: muzyka żywa, skoczna, przyjemna, ogólnie znana i podoba się ludziom w każdym wieku :) myślę, że to jak narazie najlepsza propozycja

    to zróbcie sondę np BOYS vs ENEJ, czy jakikolwiek inny zespół, jestem przekonany że BOYS, bił by wszystkich na głowę, prawda jest taka, że Disco polo to muzyka ponadczasowa do której bawią się zarówno małolaty jak i ludzie w bardziej zaawansowanym wieku wszyscy się śmieją z tego gatunku muzyki, a przecież właśnie do niej najlepiej się bawić, i nie koniecznie trzeba ukrywać przed wszystkimi że jest się fanem disco bo to nie wstyd : )

    18 13 Cytuj
  • 18 sie 2013
    marcin007 napisał/a:

    Nie napisałem że TRZEBA sie napić. Napisałem "dodając"
    A to jest różnica!

    a ja nie cytuję Twojej wypowiedzi, tylko stwierdzam fakt, że niektórzy, aby bawić się do tego typu muzyki, muszą się napić, luz!:)

    4 3 Cytuj
  • Magdalena 25 sie 2013
    seba napisał/a:

    to zróbcie sondę np BOYS vs ENEJ, czy jakikolwiek inny zespół, jestem przekonany że BOYS, bił by wszystkich na głowę, prawda jest taka, że Disco polo to muzyka ponadczasowa do której bawią się zarówno małolaty jak i ludzie w bardziej zaawansowanym wieku wszyscy się śmieją z tego gatunku muzyki, a przecież właśnie do niej najlepiej się bawić, i nie koniecznie trzeba ukrywać przed wszystkimi że jest się fanem disco bo to nie wstyd : )

    to zrób - droga wolna...
    z ciekawości zapytałam kilka osób z mojego otoczenia, czy wie co to jest Boys i czy zna chociaż jedną piosenkę - bardzo Cię zdziwi, że nikt nie wiedział o czym mówię?

    nie twierdze, ze disco-polo to obciach - ale nie jest to muzyka, która przyciągnie tłumy... z roku na rok na dni myslenic przychodzi coraz mniej osób, mówiąc, ze brakuje aktualnych gwiazd, a cała impreza jest wiejska. niestety discko polo sprawi tylko, że calosc bedzie jeszcze bardziej w "swojskich klimatach", przez co przyjdzie jeszcze mniej osób! disco jest dobrym pomysłem, ale PO głównej gwieździe, dla tych, którzy lubią - ale nie mozna z tego zrobić głównej atrakcji

    9 5 Cytuj

Odpowiedz