Forum » Myślenice

Dni Myślenic 2014

 • 27 lip 2014

  ktoo

  1 Cytuj
 • 27 lip 2014

  kto był to widział. Dlaczego mimo tylu stolików tyskiego - nie dało się kupić piwa. stałem w kolejce 30 minut. tragedia, na tyle ludzi tak mało barów nie wiem czy zauważyliście ale na większych imprezach są specjalne urządzenia do lania piwa.

  8 Cytuj
 • 28 lip 2014

  Jako , że wiele ludzi narzeka na złą organizację Dni Myślenic / Festiwalu Lata proponuję wypisać co według NAS powinno ulec zmianie a może wymyślimy jakiś nowy element imprezy. Z pewnością znajdzie się masa pomysłów które mogą się przydać organizatorom.

  Ja mogę zacząć :) Dawniej na zarabiu było boisko do siatkówki plażowej , wydaję mi się , że fajnie byłoby zorganizować mini turniej tej dyscypliny w trakcie imprezy ( oczywiście nie w godzinach wieczornych) Piasek + trochę ruchu na pewno nikomu nie zaszkodzi , a imprezie potrzeba nowości , żeby nie popadać w monotonię ( piwo + gwiazda wieczoru + dyskoteka + ewentualnie "karuzele")

  8 2 Cytuj
 • Moriss Moriss 28 lip 2014

  Na to są pieniądze ale na ratowanie Dalinu nie ma.

  6 14 Cytuj
 • 29 lip 2014

  A ja myślę żeby na Dniach Myślenic w roku 2015 był zespół do którego piosenek da się zabawić tak np. jak do piosenek LrmONa :D

  2 7 Cytuj

Odpowiedz