Forum » Myślenice

Dni Myślenic 2014

  • 24 gru 2013

    Świat idzie do przodu więc i stare wiejskie festyny sprzed ponad pół wieku maja nową oprawę jednak jak wtedy tak i teraz są rozrywką dla mas gdzie piwo leje się strumieniami a po imprezie pozostaje na placu syf. Karuzele ,piwo wata cukrowa itp oraz kapela grająca dla wszystkich więc nie wymagajmy aby był to jakiś ambitny zespół.Doda pasuje jak ulał.Jedno się nie zmieniło był i jest to niezły biznes dla organizatorów oraz okazja do pokazania jak władza dba o obywateli.

    6 1 Cytuj
  • 24 gru 2013
    Endrju napisał/a:

    Ale ja nie chce słuchać Dody i guzik mnie obchodzi, że za nią przyjedzie kilka autokarów fanów. A na co mi oni? Jakie będą z tego korzyści dla mnie? Tłok tylko zrobią i tyle.

    Dla Ciebie będą niezapomniane wrażenia bo znałem wiele osób które nie cierpiały Dody a jak przyszły na jej koncert to były wręcz zachwycone show które zrobiła.

    8 Cytuj
  • Magdalena 24 gru 2013

    Z tego co wiem, to już na któreś DM była zaproszona Doda, ale zażyczyła sobie takiego zaplecza, że sprowadzenie jej tutaj byłoby kosmosem. Z resztą nawet, jeśli to nie prawda, to wcale bym się nie zdziwiła, gdyby faktycznie "księżniczka dodunia" kazałaby sobie dostarczyć gwiazdki z nieba :/ lepiej pomyśleć o kimś, kto nie ma siana we łbie i może uda się namówić na koncert tutaj.

    8 2 Cytuj
  • Wyrwigrosz Włapędaj 24 gru 2013

    Dodę i Behemotha

    6 5 Cytuj
  • 25 gru 2013
    Elena napisał/a:

    Z tego co wiem, to już na któreś DM była zaproszona Doda, ale zażyczyła sobie takiego zaplecza, że sprowadzenie jej tutaj byłoby kosmosem. Z resztą nawet, jeśli to nie prawda, to wcale bym się nie zdziwiła, gdyby faktycznie "księżniczka dodunia" kazałaby sobie dostarczyć gwiazdki z nieba :/ lepiej pomyśleć o kimś, kto nie ma siana we łbie i może uda się namówić na koncert tutaj.

    Ja byłem na paru koncertach Dody i nie wiedziałem żeby miała jakieś wyimaginowane żądania. A to co mówisz to jest po prostu takie mydlenie oczów .

    2 12 Cytuj
  • Magdalena 25 gru 2013

    A jak miałeś "widzieć" jej wymagania? Przecież to odbywa się za kulisami i dotyczy takich rzeczy jak hotel, wynagrodzenie, katering i wiele innych rzeczy, a nie to co się dzieje na scenie.

    9 Cytuj
  • Wyrwigrosz Włapędaj 25 gru 2013

    Doda Elektroda

    2 6 Cytuj
  • Pablo 26 gru 2013

    Rozumiem, że w Myślenicach ani okolicy nie ma żadnego sensownego zespołu co by mógł uświetnić dni Myślenic ? Skończyły się czasy kiedy i my mieliśmy fajne kapele ? A ja slyszalem, że gdzieś tutaj w okolicy grają chlopaki z mocnym zacięciem rocka. Może takim trzeba dac szansę, a nie sprowadzać tu Dode.

    Z drugiej strony są chyba kapele co wymiatają po weselach. Do 21:00 przeglad kapel z cięższym brzmieniem, a po 21:00 niech powalcza o klientów weselne kapele. Ja sie z miłą chęcią pobawie i przy jednych i przy drugich. I jeszcze apel: nie koniecznie to co maja inni musi nam odpowiadać. Zróbmy coś po swojemu. Zespolom dzialajacym w okolicy damy szanse wybicia i dobrej zabawy, a sami bedziemy mieli show na które moze zechce wiecej takich kapel powalczyć. Miasto zaoszczedzi kilka groszy, a poprzez takie podejcie coś ciekawego się u nas wydarzy ? Może na stale wejdzie to da kalendarza imprez w Myślenicach ?

    6 Cytuj
  • 26 gru 2013

    Świetny pomysł tylko nie wypali z wielu względów.Nikt nie ma w tym interesu aby promować miejscowe zespoły a tak zaprosi się gwiazdę to i rozgłos,pamiątkowa fotka itp a że drogo -kogo to interesuje przecież to społeczna kasa.

    7 Cytuj
  • Andrzej 26 gru 2013
    krowka123 napisał/a:

    Świetny pomysł tylko nie wypali z wielu względów.Nikt nie ma w tym interesu aby promować miejscowe zespoły a tak zaprosi się gwiazdę to i rozgłos,pamiątkowa fotka itp a że drogo -kogo to interesuje przecież to społeczna kasa.

    Najlepiej zatem nic nie organizować, będzie tanio.

    7 Cytuj
  • 26 gru 2013
    Elena napisał/a:

    A jak miałeś "widzieć" jej wymagania? Przecież to odbywa się za kulisami i dotyczy takich rzeczy jak hotel, wynagrodzenie, katering i wiele innych rzeczy, a nie to co się dzieje na scenie.

    ale jestem pewien że nie ma takich wielkich wymagań w którymś z wywiadów opowiadała o wymaganiach koncertowych

    1 4 Cytuj
  • 22 sty 2014

    Moim zdaniem ludzie którzy zajmują się Dniami Myślenic, w końcu pomyśleli, że jest w powiecie dużo młodzieży,dorosłych, starszych i itp.
    Młodzieży jest bardzo dużo. Na myśl od razu wchodzi polski rap.
    Czy to trudno żeby przynajmniej 1 dzień poświęcić na jakiejś gwieździe "polskiego hip -hopu" dla tych własnie ludzi ? dla jakiejś starszej publiczności nawet te 2 dni przeznaczyć, ale przynajmniej ten jeden dzień tak jak już pisałem dla tych młodych, którzy to lubią.
    Naprawdę czekam na taką informację.

    5 7 Cytuj
  • 22 sty 2014

    a młodzieży słuchającej punk czy metal brak osobiście polecam KSU chłopaki dożo nie wezmą a graja i punkowo i symfonicznie pograj z 2,5 godz a zabawy będzie ze hoho
    http://www.youtube.com/watch?v=G_AYWN_1Piw

    10 1 Cytuj
  • 13 kwi 2014

    Krystas popieram :)

    1 2 Cytuj
  • 13 kwi 2014

    Zaprośmy zespół Lemon

    7 5 Cytuj
  • 6 maj 2014

    W tym roku będzie Lemon i Piaseczny - info z "Dziennika Polskiego".

    6 4 Cytuj
  • 9 maj 2014

    oj to raczej słabo z tym Piasecznym ,raczej nie jest to coś dla mnie fajnego

    7 2 Cytuj
  • 9 maj 2014

    Zauważyłam, że w większości tematów pojawia się wypowiedź def_ibrylator-a, a co najlepsze, przeważnie jest to krytyka.

    4 6 Cytuj
  • 17 maj 2014

    Coś mi się wydaje że przez pogodę w tym roku można zapomnieć o imprezie.

    4 Cytuj
  • 17 cze 2014

    Zastanawia mnie jedno-jak zaprosić ludzi do zabawy w tym syfie który jest nad starym jazem zwanym kiedyś plażą trawiastą?Chyba że impreza będzie gdzie indziej?Tak na marginesie to teren wygląda jak pobojowisko,woda już dawno opadła a syf pozostał.

    6 1 Cytuj
  • 17 cze 2014
    temptationwithin napisał/a:

    a młodzieży słuchającej punk czy metal brak osobiście polecam KSU chłopaki dożo nie wezmą a graja i punkowo i symfonicznie pograj z 2,5 godz a zabawy będzie ze hoho
    http://www.youtube.com/watch?v=G_AYWN_1Piw

    Popieram KSU najlepsze!!!

    9 5 Cytuj
  • 26 lip 2014

    bezsensu grali dziś ;/ nudy jak mało co w Gdowie rok temu jak Baciary grali to było super i tak powinno być na dniach Myślenic a nie jakiś usypiający zespól kicha jak szok wieś tańczy wieś śpiewa jaka wiocha ;/

    9 9 Cytuj
  • 26 lip 2014

    Myślenice nigdy nie zorganizują dobrych imprez .... tragedia później dziwić się,że połowa osób która tam była szybko uciekli i pojechali na jakąś dyskotekę lub do domu ... zobaczycie ile osób będzie z okolic Myślenic i z tych co było dziś ,,na dniach myślenic'' będzie o 100x razy więcej w Gdowie za tydzień tam są zawsze udane i zarąbiste imprezy bo biorą takie zespoły aby ludzi rozkręcić i z stamtąd się nawet nie chce wracać do domu !

    7 11 Cytuj
  • Tomasz 27 lip 2014
    aaaaa napisał/a:

    bezsensu grali dziś ;/ nudy jak mało co w Gdowie rok temu jak Baciary grali to było super i tak powinno być na dniach Myślenic a nie jakiś usypiający zespól kicha jak szok wieś tańczy wieś śpiewa jaka wiocha ;/

    To się przeprowadź do Gdowa i nie marudź więcej. Kup sobie CD baciary to sobie będziesz słuchać i tańczyć przy ich muzyce.

    13 9 Cytuj
  • 27 lip 2014

    nie poprostu odkąd pamiętam to w Myślenicach nie było fajnego zespołu ...

    8 11 Cytuj

Odpowiedz