Forum » Myślenice

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

  • 22 gru 2010

    a jak to mniej wiecej wyglada ?

    Cytuj
  • 22 gru 2010

    w wadowicach najlepiej a nie w rzadnym krakowie ani myslenicach ha he

    1 Cytuj
  • 22 gru 2010

    Ja rodziłam w 2008 roku. I to była porażka!!! Totalna porażka! Dopóki na porodówce była stara zmiana położna i reszta była super. Jak przyszła nowa to się zaczęło. Zaczął się lekarz dopytywać czy do ginekologa chodziłam. Powiedziałam, że tak. A jak zapytał czy do niego to powiedziałam, że na początku. Jak się dowiedział, że prywatnie chodziłam później to myślałam, że mnie na tym łóżku zje. Powiedział mi, że jakbym jemu kasę dała to też by mi zwolnienia z pracy pisał. Położna też była nie lepsza. To był mój pierwszy poród. Nic mi nie powiedziała, nic nie wytłumaczyła. Krzyczała na mnie, że mam się z boku obrócić na plecy. a ja nie dałam rady bo mnie wszystko bolało! Było ich 4 i żadna mi nie pomogła! Nie dostałam żadnego zastrzyku. Krzyczałam przy porodzie z bólu. A najgorsze było jak mnie szyli. Czułam za kazdym razem wbijaną igłę. A ta mi mówi , że mnie czyści. Jak leżałam na łózku po porodzie z kroplówką ktora mi się już kończyła zawołałam lekarza. a on perfidnie zaczął się śmiać- puścił na największe zejście kroplówkę i przy samym koncu gdzie już miałam przy wenflonie zakręcił. I z takim smiechem poszedł. Na prawde nie polecam tego szpitala bo to co się tam dzieje to jest paranoja!!!!!!

    Cytuj
  • 22 gru 2010

    RODZIŁAM PIERWSZE DZIECKO W TYM ROKU OPIEKA SUPER POROD PRZY PANU CHECINSKIM POLECAM PORODOWKA SUPER:)I NA PEWNO BYM W KRAKOW SIE NIE WYBIERAŁ.

    Cytuj
  • 27 gru 2010

    TUSIA ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W 100% !!!! PIERWSZE DZIECKO RODZIŁAM W KRAKOWIE A DRUGIE W MYŚLENICACH W LIPCU TEGO ROKU I MAM PORÓWNANIE!!!! JESTEM ZA MYŚLENICAMI!!! CAŁY PERSONEL OK!!!

    Cytuj
  • 27 gru 2010

    Załamana, tobie potrzebny psycholog ,a nie porodówka w Myślenicach, nie rozumiem to co położna miała rodzić za ciebie, dziewczyno jak cnotę traciłaś to kto był winny?

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    [quote=gość: TUSIA] RODZIŁAM PIERWSZE DZIECKO W TYM ROKU OPIEKA SUPER POROD PRZY PANU CHECINSKIM POLECAM PORODOWKA SUPER:)I NA PEWNO BYM W KRAKOW SIE NIE WYBIERAŁ. [/quote]
    Ja też jestem rodzaju męskiego . Też chciałbym urodzić . Tusia -przecież Ty też jesteś mężczyzną , jak zaszłaś w ciążę ?(zaszedłeś ? cha cha ...) Też bym chciał :) Po co to piszesz ? Pijana ? Pijany ? Bolesław junior ? ;)

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    a może po prostu brakło na końcu literki "a"

    Cytuj
  • 29 gru 2010

    Tusia olej to!co niektórzy tutaj,doczepią się nawet jednej literki przekręconej,zapomnianej,błędu ortograficznego,czegokolwiek,jak się chwali ten szpital w Myślenicach to natychmiast szukają zaczepki aby dopiąć!chyba zapomnieli czego temat dotyczy!!!ha!ha!!

    Cytuj
  • 3 sty 2011

    Poród w tym szpitalu to czasami koszmar wiem to po sobie,nie chodzi mi tu o sam szpital ale o co niektórych lekarzy, ich podejście do pracy a raczej swoich obowiązków.

    Cytuj
  • 3 sty 2011

    "matka" nie wiem jak ty ale chodzilo mi o to, że nikt nie powiedzial co mam robic tylko wszyscy kolo mnie krzyczeli i byli nie uprzejmi. A może to Ty jestes tą położną, która była przy moim porodzie???? Tępa baba i tyle z niej. Pewnie własnyh dzieci nie ma i sie na innych wyżywa za to przy porodzie :D

    Cytuj
  • 10 sty 2011

    Święta prawda nic dodać nic ująć !!!!! Podpisuję się po wypowiedziom dwoma rękami :-) Pozdrawiam

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    Mam pytanie, czy w szpitalu w Myślenicach robią znieczulenie przy porodzie, jak tak to ile to kosztuje????

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    Czy w myslenickim szpitlu po porodzie dsaje sie wyprawke dla dziecka?

    1 Cytuj
  • 1 lut 2011

    nie dostaje się wyprawki dla dziecka

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    Mój syn niedawno urodził się w Myślenicach i razem z Żoną nie mamy najmniejszych zastrzeżeń do tutejszej porodówki

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Jak najbardziej polecam myślenicki szpital. jestem naprawdę zadowolona z opieki. Niestety nie udało mi się urodzić siłami natury i miałam zrobione cięcie. Naprawdę polecam... Lekarze profesjonalnie podchodzą do pacjentek, położne są przemiłe... Tylko do oddziału neonatologicznego miałabym trochę zastrzeżeń... Z jednej strony fajnie, że zabierają dzieci na noc, bo można odpocząć, a z drugiej strony, jak słyszałam, jak te dzieciaczki płaczą w nocy, to aż się serce krajało....

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    bez łapówki ,niema po co tam iść....dramat!!! ten szpital to jedno wielkie nieporozumienie....

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    rodziłam trzy razy i wszystko bylo super,a co do tych lapowek to j sie nie spotkalam z czyms takim,jak sie podsuwa to moze i lekarze wezma.dawanie lapowek to wina pacjetow,jak nikt nie bedzie dawal to nikt nie bedzie brał ;))

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    [quote=gość: pati] bez łapówki ,niema po co tam iść....dramat!!! ten szpital to jedno wielkie nieporozumienie.... [/quote]

    Ja rodziłam trzy razy i żadnej łapówki nie dałam!!!śmieszne jest to co piszesz,mogłaś tez nic nie dawac i nie mieć teraz pretensji (do kogo je masz?) A pozatym chciałam dodać, że teraz po odnowieniu porodówki jest super!!! Lekarze i położne są bardzo mili. tak,że zainteresowanym naprawde polecam!!!pozdrawiam:)

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Witam:) Mam pytanie odnośnie położnej- czy są pomocne i służą radami? Pokażą jak przystawic maluszka do piersi itp? Za miesiąc mam termin i jest to moje pierwsze dziecko, dlatego mam wiele pytań odnośnie opieki nad maluszkiem i rodzącą kobietą. Z góry dziękuję za wszelkie informacje i życzę powodzenia wszystkim mamusiom:)

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    konwalia nie masz się czego obawiać.Położne są bardzo pomocne,musisz tylko pytać,same nie zgadną czy coś potrzebujesz.co do łapówek zgadzam się z ALĄ sami ludzie dają a potem pretensje na cały świat.Rodziłam dwoje dzieci w Myślenicazh,ani złotówki nie dałam i jestem bardzo zadowolona.

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    Dziękuję bardzo za odpowiedz:) Mam wiele obaw ale mam nadzieję, że jakoś to będzie. A tak poza tym to uważam, że w Myślenicach powinien być jakiś klub dla mam:)

    Cytuj
  • 5 lut 2011

    Pati czy ty swoim zachowaniem jesteś normalna ? moje spostrzeżenie jest żebyś lepiej nie zabierała głosu , jak masz ludzi w prowadzać w błąd swoimi idiotycznymi postami. A tak naprawdę to ręczę że żadnych pieniędzy nie dałaś, tylko siejesz takie swoje głupie wymysły, Ja rodziłam i nic nie płaciłam, a po wszystkiemu za podziękowanie mąż kupił wino i pomadki aby podziękować za tak miłą pomoc przy porodzie.

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Pozytywne opinie na tym forum o szpitalu Siemiradzkiego to pisza chyba jego lekarze. Brud, chamstwo, wszechobecnie wyciagajaca sie raczka lekarza, pielegniarki i poloznej po "datek"... Gdyby niekompetencja miala jakies imie, to na drugie imie moglaby "lekarz z Siemiradzkiego". Brak korkow w Krakowie...

    Cytuj

Odpowiedz