Forum » Myślenice

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

  • 24 lut 2013
    weronika napisał/a:

    czy któraś miała cesarkę na życzenie?

    Nie ma czegoś takiego jak cesarka na życzenie w Myślenicach. Tylko ze wskazaniem.

    4 6 Cytuj
  • 19 mar 2013

    czy chodziłyście do szkoły rodzenia w myślenicach?warto?

    1 Cytuj
  • 19 mar 2013
    weronika napisał/a:

    czy chodziłyście do szkoły rodzenia w myślenicach?warto?

    bardzo bardzo polecam, poznasz temat od środka i nie będziesz czuć się zagubiona

    1 Cytuj
  • 20 mar 2013

    Ja nie chodziłam i już dwa porody przeżyłam a trzeci przede mną.Ale co kto lubi... Ma ktoś termin na początek kwietnia?:)

    1 Cytuj
  • 20 mar 2013
    kama79 napisał/a:

    Ja nie chodziłam i już dwa porody przeżyłam a trzeci przede mną.Ale co kto lubi... Ma ktoś termin na początek kwietnia?:)

    Witam. Ja mam termin na 13 kwietnia :)

    1 Cytuj
  • 21 mar 2013

    Witam również, ja mam wcześniej termin 8 kwietnia, być może się zobaczymy na położnictwie :) Też Ci tak ciężko jak mnie już? Ja już ledwo się toczę...

    1 Cytuj
  • 26 mar 2013

    DZIEWCZYNY CZY W MYŚLENICKIM SZPITALU MĄŻ MOŻE BYĆ PRZY PORODZIE-PORÓD RODZINNY?czy trzeba to zgłaszać wcześniej?płaci się za to?

    1 1 Cytuj
  • 26 mar 2013
    weronika napisał/a:

    DZIEWCZYNY CZY W MYŚLENICKIM SZPITALU MĄŻ MOŻE BYĆ PRZY PORODZIE-PORÓD RODZINNY?czy trzeba to zgłaszać wcześniej?płaci się za to?

    Witaj!
    Nie musisz zgłaszać wcześniej porodu rodzinnego, podczas przyjęcia na blok porodowy położna zapyta czy mąż zostaje albo Ty powiesz. Ja rodziłam na początku marca i nic nie płaciliśmy za obecność męża przy mnie. Polecam poród z mężem nic tak nie koi bólu jak wsparcie najbliższej osoby:)

    4 Cytuj
  • 4 kwi 2013

    czy trzeba majtki jednorazowe wziąść czy dają na porodówce?

    1 1 Cytuj
  • 4 kwi 2013
    weronika napisał/a:

    czy trzeba majtki jednorazowe wziąść czy dają na porodówce?

    Nie dają majtek jednorazowych, najlepiej zabrać ze sobą do porodu, są potem bardzo przydatne. Wiem,że niektórzy lekarze ganią za zwykłe majtki

    1 Cytuj
  • 4 kwi 2013

    Najlepiej kupić sobie majtki jednorazowe z siateczki,nie te flizelinowe.Wczoraj na zajeciach szkoły rodzenia tak nam mówiła Pani połozna.

    3 Cytuj
  • 4 kwi 2013

    hej dziewczyny ja rodziłam 2 razy ale nie pamiętam żadnych majtków jednorazowych miałam zwykłe a gdzie takie jednorazowe można kupić ?? w zwykłym sklepie z bielizną czy tam koło szpitala gdzieś, nie spotkałam się z tym w sumie mam termin na koniec sierpnia ale myślę że kiedyś trza zacząć myśleć o spakowaniu najpotrzebniejszych rzeczy

    Cytuj
  • 4 kwi 2013

    Siateczkowe mateczki bardzo przydatne i można je kupić w każdej z aptek.

    2 Cytuj
  • 5 kwi 2013

    Rodziłam w szpitalu w Myślenicach, jakiś czas temu. Nie chciałam mieć cc jednak na tym się skończyło, niestety. Mimo to mój poród trwał 3 dni. Co mogę powiedzieć - położne wszystkie prócz jednej bardzo fajne. Lekarze no cóż niektórzy tam nabierali dopiero wprawy...
    Jedyna mądra decyzja uratowała moje życie i co ważniejsze życie mojego dziecka. Cała ciąża przebiegała bez komplikacji, prawidłowo.
    Jeśli chodzi o moją opinię nie rodziłabym tam normalnie drugi raz, ale to tylko przez to co tam przeszłam, inne kobiety przy mnie rodziły szybko i łatwo, oczywiście na tyle na ile można powiedzieć, że poród może być łatwy. Jeśli miałabym mieć CC poraz drugi to wybrałabym Myślenice.

    4 Cytuj
  • 6 kwi 2013

    ania2120 Jak to 3dni?Mozesz opisać twój porod?i dlaczego padła decyzja o cc?Współczuje Ci napewno bardzo się wycierpiałaś:( Ja cały czas myśle czy rodzić w Myślenicach czy Krk boje się panicznie porodu bez znieczulenia..a w Myślenicach nie mam co na nie liczyć..prawda?

    1 3 Cytuj
  • 9 kwi 2013

    witam nie wie ktoś czy w dniu terminu moge sie zgloscic do szpitala na ktg i zrobia to bezplatnie czy trzeba plcic normalnie . moj lekarz ma wolne i nie wiem

    1 Cytuj
  • 9 kwi 2013
    niunka571 napisał/a:

    witam nie wie ktoś czy w dniu terminu moge sie zgloscic do szpitala na ktg i zrobia to bezplatnie czy trzeba plcic normalnie . moj lekarz ma wolne i nie wiem

    Można się zgłosić w każdej chwili. Jest to bezpłatne. Trzeba się zgłosić na SOR i tam zarejestrować. Ja byłam kilka dni temu, przed terminem porodu i tak to wyglądało. Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 10 kwi 2013

    A jak w Myślenickim szpitalu jest z bliźniakami? Czy porób odbywa się przez cesarskie cięcie?

    1 Cytuj
  • 10 kwi 2013

    oczywiście miało być *poród

    1 Cytuj
  • 13 kwi 2013

    mimi To ,że ciąża jest bliżniacza nie oznacza ,że porod odbędzie sie napewno poprzez cc ,zalezy to od wielu czynników.Takie "sprawy" ustala sie na wizytach u lekarza.

    Ja jednak bede rodzic w krk boję się porodu bez znieczulenia,nie rozumiem dlaczego szpital w myslenicach nadal nie posiada tego w standardzie.Kazda kobieta jest inna,ma inny próg bólu ja być może nie bede musiala miec znieczulenia,ale co w przypadku kiedy poród będzie sie przedluzał ,a ja opadne z sił?cc nie chce..szpital oferujacy znieczulenie jest dla mnie wyborem świadomym ,kojącym moja psychike,wiem ze wrazie W moge sobie pomoc..

    4 4 Cytuj
  • 15 kwi 2013

    w przypadku ciąży bliźniaczej bezwzględnie powinno być cc bo istnieje duże ryzyko niedotlenienia okołoporodowego, które skutkuje często problemami zdrowotnymi u dziecka lub nawet jego śmiercią lub ciężkim upośledzeniem. Jeżeli w szpitalu powiedzą, żeby spróbować rodzić bliźniaki siłami natury to radzę zmienić szpital.

    4 3 Cytuj
  • 23 kwi 2013

    dziewczyny bo chciałabym żeby mój lekarz był przy porodzie, czy miałyście taka sytuację?co wtedy się robi ?wywołuje poród lekarz?

    2 Cytuj
  • 23 kwi 2013

    ostatnio rodziłam w myslenickim szpitalu i moge z czystym sumieniem polecic panie polozne bardzo mile wszystko mi pokazaly co i jak by poszlo szybciej co do lekarzy przy moim porodzie lekarz byl tylko w ostatnich 5 min reszte robila pani polozna . sale rewelacyjne . porod rodzinny bez zadnych oporow . oddzial polozniczy przyzwoity takze moge polecic!

    3 1 Cytuj
  • 24 kwi 2013

    Rodziłam 2 tyg temu i również polecam!! Porodówka super, położne miłe, ciągła opieka. Na położnictwie tak samo, opieka godna polecenia.

    3 1 Cytuj
  • 25 kwi 2013

    A jak jest z Waszymi dzieciaczkami po porodzie? Słyszałam, że dzieci w myślenickim szpitalu są dokarmiane i często nie chcą się chwytać piersi matki. Moje dwie kolezanki (jedna rodziła w lutym 2013 a druga w marcu 2013) mają z tym ogromny problem i muszą odciągać pokarm bo dziecko nie chce ssać piersi tylko butelkę.
    Jak było w Waszym przypadku?? Jak sobie z tym radzicie?

    1 2 Cytuj

Odpowiedz