Forum » Myślenice

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

  • 1 lip 2013

    ja leżałam i w Krakowie na Kopernika i u nas w Myślenicach na ginekologii i zdecydowanie nigdy więcej do Krakowa bym nie wróciła, w wielkim skrócie - to był dramat pod względem opieki i stosunku lekarzy i pielęgniarek do pacjentów, w Myślenicach natomiast było całkiem przystępnie.

    5 Cytuj
  • Anna 1 lip 2013

    rodziłam w Myślenicacch na początku czerwca jeśli chodzi o opieke to nie moge narzekać bo położne bardzo pomocne przy porodzie jak i poźniej podczas pobytu w szpitalu.jedyna wada to brak zzo!

    1 3 Cytuj
  • 1 lip 2013

    hej hej dziewczyny czy któraś z was rodziła w Myślenicach z problemami takimi jak cukrzyca i ciśnienie???? roziłam 2 razy w myślenicach mając cukrzycę ale obyło się zawsze bez insuliny więc paniki nie było, a teraz mam insulinę i jaka jest opieka w czasie porodu? straszą mnie cesarką w myślenicach ja rodziłam 2 razy naturalnie i było ok a teraz straszą mnie cesarką a ja nie za bardzo chcę cesarkę, wiem że w Krakowie jak coś to kobiety z cukrzycą rodzą naturalnie bez problemów a w Myślenicach podobno nie, a ja tak strasznie się biję w krakowie rodzić przeraża mnie ten przemiał i tłum czy któraś słyszała o takim porodzie w myślenicach termin mam z 7 tygodni i pomału mam się zastanawiać nad wyborem

    Cytuj
  • 1 lip 2013

    Ginekologia całkiem ok, ale faktycznie brak zoo! Kurcze, czy jest szansa na jakieś załatwienie poprzez zapłatę??? cena już nie gra roli ale byłoby o wiele prościej. Nie chce jechać do krk tylko przez kwestie zoo.

    1 Cytuj
  • 2 lip 2013

    milena 12 Nie nie ma możliwości bo ja również chciałam sobie to załatwić..

    ogonek 23 Będę narzekać ,ponieważ osobiście się przekonałam jak tam jest i chce to powiedzieć głośno,a nie zamiatać pod dywan.Nie generalizuje ,a mówie o prywatnych-osobistych odczuciach po to jest forum prawda?Tobie może pasować ,a mi nie i kropka.

    Gdyby tak pięknie było w Myślenicach nie spotkałabym się z 3parami z okolic Myślenic,którzy czekali na zapis ktg /wizyte w krakowskim szpitalu tak jak ja..

    Każdy robi jak uważa..ja chce powiedzieć ,że dziwi mnie podejście przyszłych matek ,które biegają za detalami do wyprawki ,a nie zainteresują się tak ważną sprawą jaką jest poród .

    3 4 Cytuj
  • Taka Takata 10 lip 2013

    Witam
    a co z "darami" dla położnej?
    Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 10 lip 2013

    Znieczulenie będzie jak anastazjolog będzie 24 h. Nie wiem na jakim etapie jest budowa sali operacyjnej, ale ta na ginekologii czeka na wyposarzenie i wtedy powinno być znieczulenie. A tak przy okazji poród to również czas spędzony w szpitalu "po" a tu w Myślenicach na neantologii mają sporo do nadrobienia (chodzi o pielęgniarki ma maluszkach - ale to moje zdanie i go nie zmienię). A jeśli chodzi o "dary" to ... inna bajka ... ja jestem przeciw takie są przepisy.

    4 1 Cytuj
  • 11 lip 2013

    niedawno rodziłam i szczeże mogę polecić myslenicki szpital, położne super ,sala porodowa też....a poród to tak naprawdę zadanie dla rodzącej.Od początku wiedziałam, że bedę rodzic w mce bez żadnego cudowania..wszystko zależy od lekarza i położnej...w krakowie też nie wiadomo na kogo się trafi...
    dziewczyny mam pytanie...wiem że to forum o porodzie ale napewno któraś już ma jedną dziecko..chodzi mi o badanie bioderek w wisniowej?czy któraś była..?jest to godne polecenia czy lepiej do telefoniki iść...?

    2 1 Cytuj
  • Żena4 Żena4 11 lip 2013

    Byłam z córką w Wiśniowej na bioderkach i jest dobrze beż problemu siedzi ma 6 miesięcy . Ja byłam u dr Wrony prawdopodobie ten drugi jest lepszy. Rodziłam w Myślenicach dziecko siłami natury 4,200 i było dobrze położne ok. zresztą mój po¶ód przebiegał dobrze i szybko.

    2 Cytuj
  • 12 lip 2013

    Też byłam ze swoim maluszkiem w Wiśniowej u dr Szczęśniaka w sumie na 3 wizytach kontrolnych i polecam. Wszystko sprawnie bez problemu, pan dr bardzo sympatyczny, ma podejście do maluszków.

    Cytuj
  • 13 lip 2013

    Nie macie innych problemów.. Ja musiałam urodzić martwe dziecko i g**no mnie obchodziło jaki jest szpital!! Módlcie się aby wasze dzieci urodziły sie zdrowe!! a nie czy będziecie miały pięknie i wygodnie! Bo nie życzę nikomu takiego porodu jak miałam ja!!

    11 7 Cytuj
  • 13 lip 2013
    juleczka77 napisał/a:

    Nie macie innych problemów.. Ja musiałam urodzić martwe dziecko i g**no mnie obchodziło jaki jest szpital!! Módlcie się aby wasze dzieci urodziły sie zdrowe!! a nie czy będziecie miały pięknie i wygodnie! Bo nie życzę nikomu takiego porodu jak miałam ja!!

    Juleczka77 spokojnie jak nie umiesz poradzić sobie sama z ta okropną sytacja jaka Cie spotkała idz do psychologa a nie krzycz na dziewczyny ktore chcą się jak najwięcej dowiedzieć na temat miejsca gdzie będą rodziły... zapewne Ty też szukałaś i czytałaś o szpitalach ........ jakie mają opinie itp bardzo i to bardzo Ci współczuję mam znajome z tym samym oropnym przezyciem........ ale dlaczego odrazu krzyczec ??idąć do porodu każda z nas ma obawy i nadzieję że wszystko będzie dobrze ........życzę Ci jak najlepiej jesteś bardzo dzielna że jakoś dajesz sobie z tym wszystkim radę ..... lecz proszę nie wyżywaj się Tu na pierwródkach ......

    6 5 Cytuj
  • 15 lip 2013

    Mini tyle, że co poniektóre pytania pierwiastek są tak infantylne jakby te dziewczyny miały po 10 lat. Nieraz lepiej się wcześniej zastanowić co się pisze bo niejednokrotnie odnoszę wrażenie że są to same zoskapryszone małolaty.

    8 2 Cytuj
  • 15 lip 2013

    Dziewczyny czy są tu jakieś pacjentki lek. Witolda W. Chciałam zapytać o cesarkę (nie na życzenie) a słyszę naprawdę dziwne opinie na ten temat i zaczynam się bardzo denerwować :(

    Cytuj
  • 15 lip 2013
    muza napisał/a:

    Mini tyle, że co poniektóre pytania pierwiastek są tak infantylne jakby te dziewczyny miały po 10 lat. Nieraz lepiej się wcześniej zastanowić co się pisze bo niejednokrotnie odnoszę wrażenie że są to same zoskapryszone małolaty.

    Muza rozumię Cię :) ale to nie powód do straszenia i wylewania żali na pierwiastki ;)

    1 Cytuj
  • 15 lip 2013
    ania2120 napisał/a:

    Dziewczyny czy są tu jakieś pacjentki lek. Witolda W. Chciałam zapytać o cesarkę (nie na życzenie) a słyszę naprawdę dziwne opinie na ten temat i zaczynam się bardzo denerwować :(

    Ania a po co na wybierać cesarkę na życzenia jak można rodzić SN ja tego nie rozumiem...... gdybym ja mogła rodziłabym SN........ po co komplikowac sobie życie ??

    Cytuj
  • 15 lip 2013
    Mini napisał/a:

    ania2120 napisał/a:Dziewczyny czy są tu jakieś pacjentki lek. Witolda W. Chciałam zapytać o cesarkę (nie na życzenie) a słyszę naprawdę dziwne opinie na ten temat i zaczynam się bardzo denerwować :(Ania a po co na wybierać cesarkę na życzenia jak można rodzić SN ja tego nie rozumiem...... gdybym ja mogła rodziłabym SN........ po co komplikowac sobie życie ??

    gdybym tylko mogła rodzić SN .... niestety nie mogę. Dlatego chciałam porozmawiać z kimś kto był operowany przez lek ww.

    Cytuj
  • 15 lip 2013

    a co się z stało juleczka77 ??

    Cytuj
  • 15 lip 2013
    ania2120 napisał/a:

    Mini napisał/a:ania2120 napisał/a:Dziewczyny czy są tu jakieś pacjentki lek. Witolda W. Chciałam zapytać o cesarkę (nie na życzenie) a słyszę naprawdę dziwne opinie na ten temat i zaczynam się bardzo denerwować :(Ania a po co na wybierać cesarkę na życzenia jak można rodzić SN ja tego nie rozumiem...... gdybym ja mogła rodziłabym SN........ po co komplikowac sobie życie ??gdybym tylko mogła rodzić SN .... niestety nie mogę. Dlatego chciałam porozmawiać z kimś kto był operowany przez lek ww.

    to wtedy nie jest cesarka na zyczenie tylko ze wzgledow medycznych i ze wzgledu na zagrozenie zycia matki i dziecka ale to ustala lekarz wiec jezeli chodzisz do doktora W. i on zna twoja sytuacje to normalnie umawiacie sie na Cc

    Cytuj
  • 15 lip 2013
    Mini napisał/a:

    ania2120 napisał/a:Mini napisał/a:ania2120 napisał/a:Dziewczyny czy są tu jakieś pacjentki lek. Witolda W. Chciałam zapytać o cesarkę (nie na życzenie) a słyszę naprawdę dziwne opinie na ten temat i zaczynam się bardzo denerwować :(Ania a po co na wybierać cesarkę na życzenia jak można rodzić SN ja tego nie rozumiem...... gdybym ja mogła rodziłabym SN........ po co komplikowac sobie życie ??gdybym tylko mogła rodzić SN .... niestety nie mogę. Dlatego chciałam porozmawiać z kimś kto był operowany przez lek ww.to wtedy nie jest cesarka na zyczenie tylko ze wzgledow medycznych i ze wzgledu na zagrozenie zycia matki i dziecka ale to ustala lekarz wiec jezeli chodzisz do doktora W. i on zna twoja sytuacje to normalnie umawiacie sie na Cc

    Mam wrażenie że Mini nie umie czytać ze zrozumieniem.... ania2120 w pierwszym pytaniu napisała że nie chodzi o cesarkę na życzenie a Ty drążysz temat.....

    Cytuj
  • 15 lip 2013
    kaaja11 napisał/a:

    Mini napisał/a:ania2120 napisał/a:Mini napisał/a:ania2120 napisał/a:Dziewczyny czy są tu jakieś pacjentki lek. Witolda W. Chciałam zapytać o cesarkę (nie na życzenie) a słyszę naprawdę dziwne opinie na ten temat i zaczynam się bardzo denerwować :(Ania a po co na wybierać cesarkę na życzenia jak można rodzić SN ja tego nie rozumiem...... gdybym ja mogła rodziłabym SN........ po co komplikowac sobie życie ??gdybym tylko mogła rodzić SN .... niestety nie mogę. Dlatego chciałam porozmawiać z kimś kto był operowany przez lek ww.to wtedy nie jest cesarka na zyczenie tylko ze wzgledow medycznych i ze wzgledu na zagrozenie zycia matki i dziecka ale to ustala lekarz wiec jezeli chodzisz do doktora W. i on zna twoja sytuacje to normalnie umawiacie sie na CcMam wrażenie że Mini nie umie czytać ze zrozumieniem.... ania2120 w pierwszym pytaniu napisała że nie chodzi o cesarkę na życzenie a Ty drążysz temat.....

    oj przepraszam :) przeoczenie ;)

    Cytuj
  • 15 lip 2013
    ania2120 napisał/a:

    Dziewczyny czy są tu jakieś pacjentki lek. Witolda W. Chciałam zapytać o cesarkę (nie na życzenie) a słyszę naprawdę dziwne opinie na ten temat i zaczynam się bardzo denerwować :(

    Jak masz jakieś pytania pisz na priv.

    Cytuj
  • 1 sie 2013

    Witam, wszystkie Mamuśki:) mam takie pytanko, gdzieś wcześniej wyczytałam o wyprawce do szpitala, stąd moje pytanie: jakie rzeczy należy ze sobą zabrać?,jakie mają być te podkłady poporodowe, są jakieś rozmiary i jaką ilość?

    1 Cytuj
  • 2 sie 2013
    klaudianowa napisał/a:

    Witam, wszystkie Mamuśki:) mam takie pytanko, gdzieś wcześniej wyczytałam o wyprawce do szpitala, stąd moje pytanie: jakie rzeczy należy ze sobą zabrać?,jakie mają być te podkłady poporodowe, są jakieś rozmiary i jaką ilość?

    Dla siebie koszulkę do porodu w miarę wygodną i jakąś na zmianę ewentualnie dwie, klapki pod prysznic, kapcie do pomykania na co dzień, zabierz wodę mineralną nie gazowaną z dzióbkiem do picia, podkłady to w aptece kupisz BELLA MAMMA są naprawdę chłonne i tanie a dla maleństwa pampersy i chusteczki nawilżone:) życzę powodzenia

    3 1 Cytuj
  • 2 sie 2013
    rozaannaja napisał/a:

    klaudianowa napisał/a:Witam, wszystkie Mamuśki:) mam takie pytanko, gdzieś wcześniej wyczytałam o wyprawce do szpitala, stąd moje pytanie: jakie rzeczy należy ze sobą zabrać?,jakie mają być te podkłady poporodowe, są jakieś rozmiary i jaką ilość?Dla siebie koszulkę do porodu w miarę wygodną i jakąś na zmianę ewentualnie dwie, klapki pod prysznic, kapcie do pomykania na co dzień, zabierz wodę mineralną nie gazowaną z dzióbkiem do picia, podkłady to w aptece kupisz BELLA MAMMA są naprawdę chłonne i tanie a dla maleństwa pampersy i chusteczki nawilżone:) życzę powodzenia

    NIE dziękuję :)

    1 1 Cytuj

Odpowiedz