Forum » Myślenice

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

• 7 sty
    Maga30 napisał/a:

Witam prosze o porade co mam zabrac ze soba do porodu dla dziecka i dla mnie

Przydadzą się też specjalne majtki poporodowe, takie siateczkowe (do kupienia w aptece).
    Koniecznie też zabierz wszelką dokumentację medyczną łącznie z wynikiem grupy krwi jeśli masz (w sytuacji zagrożenia to przyspiesza pomoc)

• 9 sty

Mam kilka pytań o aktualne doświadczenia osób rodzacych SN w Myślenicach
    1. Czy mogę się nie zgodzić na mierzenie i mycie dziecka tuż po porodzie tylko najpierw kangurowanie? Czy ojciec może być obecny przy kangurowaniu?
    2. Czy mogę odmówić oddania dziecka na noc. Sama je przewijać i być obecna przy kąpieli, ważeniu itp?
    3. Czy mogę mieć dziecko cały czas przy sobie i karmić je na żądanie?
    4. Czy mogę oczekiwać, że dziecko tuż po szczepieniu nie zostanie wypisane, żebym na wypadek jakiś reakcji niepożądanych nie została z nim sama w domu?
    Dodam że to mój drugi poród więc doświadczenie mam. Wcześniej rodzilam w Rydygierze i tam to wszystko było. Teraz nie mieszkam już w Krakowie i rozważam Myślenice, bo boję się że nie zdążę dojechać przez korki (pierwszy raz na porodowce spędziłam 25 min)
    Bardzo proszę o informację. Z góry bardzo dziękuję!!!!

7 6 Cytuj
  • 13 maj
    Villemo napisał/a:

wszedzie tak jest, nie tylko w myslenicach. prawie o kazdym szpitalu mozna uslyszec dobra i losza opinie. ja rodzilam w rydygierze pierwsze dziecko i musze powiedziec ze tam trafilam na JEDNA polozna ktorej nikomu bym nie polecila. ale przez nia nie zmienilam zdania o reszcie personelu czy o szpitalu. ile zlych opinii slyszalam o szpitalu kopernika, ale mam 2 kolezanki ktore sa super zadowolone :)

1 Cytuj
  • 7 lip

Witam jakie warunki na porodowce w Myślenicach.? Dają znieczulenie? Co trzeba zabrać dla dziecka? Bardzo proszę o informację ????

Odpowiedz