Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • Tomasz Żądło 28 kwi 2013

    [quote=gość: Zak]
    Darek Mitana - Bysina (nie pamiętam numeru). Rewelacyjna znajomość niemieckich silników nie tylko diesla. Robi także francuzy ale wiem że niezbyt je lubi. Robi nie tylko silniki ale i zawieszenia, hamulce, ma elektryka i elektronika, regeneruje turbiny, od roku robi też klimatyzacje i opony, ale co do opon to raczej tylko wymiany wyważanie. Nie robi nic z blacharstwem i lakiernictwem.
    Serwisuję u niego już trzecie auto i zawsze jest super zrobione. Mówią że nie jest tani i że ciężko z terminami (większość busiarzy do niego jeździ), ale polecam go bo jak dla mnie jest sprawdzonym mechanikiem.[/quote]

    NIe robie nikomu antyreklamy , tylko niestety musze ostrzec przed tym mechanikiem .
    Robił swego czasu opla combo , którego musiał poprawiać po nim , ktoś inny .
    Ceny z kosmosu , ma dużo ,, łepków '' , którzy robią za niego i sami sie uczą .
    Także bardzo odradzam .

    3 2 Cytuj
  • 28 kwi 2013

    cóż pewnie przy robocie zawsze się zdarzy , że jakiś "łepek" nie przyzna się , że coś urwie czy nie dokręci i takie ryzyko właściciela zakładu ale na moim przykładzie ja tam ze spokojem oddaje mu auto. Bierze odpowiedzialność za to co robi, choć nie poprawiał jeszcze po sobie, bo nie było potrzeby. Wszystko zrobione lux i co właśnie mi się podoba to cena i jakość. Tanio to psy jedzą a jak ktoś nie drutuje to i zarabiać musi. Kogo nie stać zawsze może na youtube oglądnąć i samemu podrutować ;-) a domorosłych fachowców to u nas w co drugim domu.

    1 1 Cytuj
  • 28 kwi 2013

    Nie chce zakładać nowego tematu bo pytanie powiązane z obecnym:

    Poszukuję dobrego elektryka samochodowego, elektromechanika z okolic gminy Tokarnia, ewentualnie z Myślenic. Głupieje mi centralny zamek. Zna ktoś?

    5 1 Cytuj
  • 29 kwi 2013

    Polecam ci Alpit miejscowość Glichów :) tam koleś sie zajmy]uje tym!!!

    6 12 Cytuj
  • 13 maj 2013

    ja polecam chłopaków z Polanki koło myślenic robią elektryke i mechanikę.Jeżdziłem z passatem b6 2.0tdi po wszystkich w okolicy passatek stał u bełtowskiego i nic a oni podłączyli pod kompa stwierdzili błąd immo ale błąd który był w kolumnie kierowniczej tam jest czujnik on walił błędami i immo świrowało rozbebeszyli całą kolumne nawet się bałem ale po skręceniu auto jak nowe acha i naprawili reflektor skrętny a bełtowski powiedział że tylko wymiana

    4 2 Cytuj
  • piotrworker 13 maj 2013

    witam a kogo polecacjie do vw golfów IV pB, tdi?? i do subarek legancy 2.0 +lpg?? proszę na pw.

    2 1 Cytuj
  • 13 maj 2013

    do subaru LEGANCY to potrzeba naprawdę dobrego MECHKANIKA...

    3 1 Cytuj
  • lukasz 13 maj 2013

    zna ktos zaklad krory dorobi (dognie) kolanko wydechu do motoru, srednica rury 3cm

    1 Cytuj
  • 13 maj 2013

    jak wymontujesz to praktycznie każdy hydraulik z praską i stopkami

    1 Cytuj
  • adzygmunt 16 maj 2013

    Kto w M-cach zajmuje naprawą i sprawdzeniem ABS ?

    3 1 Cytuj
  • 16 maj 2013

    w jakim aucie i co się stało ?
    Diagnoza to podłączenie pod kompa danej marki, każdy "ogarnięty" z interfejsem da rade. Z naprawą to zalezy co wyjdzie , ale obstawiam czujnik rzędu 50zł :-)

    2 Cytuj
  • adzygmunt 17 maj 2013

    Ford focus 2 diesel 1.6 Dziękuję!

    1 Cytuj
  • 17 maj 2013

    niestety nie dysponuje prywatnie takim interfejsem jakby VAG to zapraszam. Podjedź może do Agrobudu, powinni ogarnąć temat.

    2 4 Cytuj
  • piotrworker 8 cze 2013

    Dzień dobry mam pytanko gdzie w Myślenicach lub okolicy znajdę warsztat oferujący piaskowanie i konserwację podwozia??

    1 Cytuj
  • 12 cze 2013
    fiodormixx napisał/a:

    gość: Zak napisał/a:
    Darek Mitana - Bysina (nie pamiętam numeru). Rewelacyjna znajomość niemieckich silników nie tylko diesla. Robi także francuzy ale wiem że niezbyt je lubi. Robi nie tylko silniki ale i zawieszenia, hamulce, ma elektryka i elektronika, regeneruje turbiny, od roku robi też klimatyzacje i opony, ale co do opon to raczej tylko wymiany wyważanie. Nie robi nic z blacharstwem i lakiernictwem.
    Serwisuję u niego już trzecie auto i zawsze jest super zrobione. Mówią że nie jest tani i że ciężko z terminami (większość busiarzy do niego jeździ), ale polecam go bo jak dla mnie jest sprawdzonym mechanikiem.NIe robie nikomu antyreklamy , tylko niestety musze ostrzec przed tym mechanikiem .
    Robił swego czasu opla combo , którego musiał poprawiać po nim , ktoś inny .
    Ceny z kosmosu , ma dużo ,, łepków '' , którzy robią za niego i sami sie uczą .
    Także bardzo odradzam .

    Może ceny z kosmosu ale "łepki" jak ich nazwałeś nie jedno auto naprawiali po nie jednym warsztacie który *****zielił robotę albo nie wiedział jak się do samochodu zabrać..... :)

    9 Cytuj
  • 7 lip 2013

    Gdzieś tam ktoś pisał o Nalepie z Zarabia, że naciągacz, przyłączam się do tej wypowiedzi bo ilekroć jeździłem do niego ze swoim WV później Oplem to nigdy rachunku nie wystawił (niby pytał czy chce a jak powiedziałem że chce to "jutro" bo mnie znał więc się nie bał o konsekwencje) a ceny to z kosmosu dawał, widać było że wszystko na prędko było robione a jak z czymś sobie nie radzi to nie powie wprost że nie potrafi (a umie zrobić chyba tylko auta nie młodsze niż z 99 roku) tylko zaczyna swoje gadanie że spoko tak można jeździć a ciekawe kto mi później zapłaci jak awaria się okaże groźna? Rentgen w oczach to on nie ma raczej...

    6 4 Cytuj
  • 9 lip 2013

    Wiesz co to chyba byłeś u innego Nalepy. Ja do niego jezdze od dobrych paru lat i zawsze mi wszystko robi tak jak nalezy czy to był rozrząd czy zawiecha czy inne naprawy. Złego słowa na niego nie powiem dla mnie jest bardzo dobrym fachowcem.

    1 6 Cytuj
  • 12 lip 2013

    Chciałbym wypowiedź innej osoby niż tylko syna Nalepy bo to Ty prawda? Matispox = Mateusz (syn Nalepy)? Zbieg okoliczności? Chyba nie...

    3 2 Cytuj
  • Pawel Kaleta 12 lip 2013

    Witam Odwiedziłem zakład na bysinie auto serwis Kowalik Polecam fachowo tanio i szybko robia mechanike Komputerowe sprawdzanie silnika abs i poduszki geometrie i lakiernictwo(ładnie malują)

    3 8 Cytuj
  • 31 lip 2013

    Kogo polecacie do naprawy pompy wtryskowej?

    2 1 Cytuj
  • 31 lip 2013
    mk-88 napisał/a:

    Kogo polecacie do naprawy pompy wtryskowej?

    w Ursusie 330 czy Krazie ? Pompa pompie nie równa !

    3 4 Cytuj
  • 5 sie 2013

    Witam,

    Mam szybkie pytanie. Moze ktos mial podobna dolegliwosc i moglby kogos polecic. Passat B5 - w czasie jazdy, bez zadnego uderzenia, czy dziury nagle zaczal bic kierownica w boki przy predkosci 55-60 km. Poza tym przedzialem wszystko jest ok. Sprawdzane byly kolo, niby sa wywazone i jest ok i ponoc mozna jezdzic. Nie daje mi to jednak spokoju, nie wiem czy uderzac na diagnostyke czy podrzucic gdzies do mechanika. Moze ktos cos by doradzil. Dzieki z gory.

    2 2 Cytuj
  • 5 sie 2013

    Zamień przednie koła z tylnymi, a okaże się czy to koła, czy coś innego.
    Jak znam życie pewno któraś opona.

    5 1 Cytuj
  • 6 sie 2013

    Dzieki Scena, juz probowalem wczesniej. Zamienilem obie opony i wrzucilem na tyl, bez zmian. Podjechalem do mechanika tez wczesniej ale powiedzial ze w sumie nie ma pojecia co to moze byc. Wszystko robione bylo na bierzaco. Ze wzgledu na to ze zona tez jezdzi samochodem staram sie utrzymac samochod w dobrym stanie zeby ja nic nie zaskoczylo w czasie jazdy. Niby spokojnie da sie jezdzic, ale to bicie kierownicy troche mnie niepokoi.

    4 1 Cytuj
  • 6 sie 2013

    powinno budzić niepokój jeżeli drgania nastapiły "nagle" i nie ustepuja. Przyczyn może być kilka. Skoro to B5 to zawieche masz z przodu aluminiową. Wjechac na szarpaki i wyszarpać konkretnie skoro przekładka kół nic nie zmieniła. Przy okazji sprawdź równowaznik drgań, taki gumowy walec na dłuższej półosi - jak się obluzował i przesuwa to wyciąć i zdjąć. W dalszej kolejności zsunąć mieszki sprawdzić przeguby na "wolnym kole". Jezeli to TDI to przeglądnąć poduszki silnika zwłaszcza poduszkę skrzyni. Potem wróć i zeznawaj dalej :-)

    4 3 Cytuj

Odpowiedz