Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 6 sie 2013

    Hej Vivaldi,

    Dokladnie, TD 1.9. Zawieszenie tak jak mowisz. Wymieniane 9 miesiecy temu, wtedy tez wymienialem poduszki silnika. Ale zrobie tak jak radzisz, podjade na szarpaki i moze tam cos uda sie namierzyc. Moze wtedy bedzie mechanikowi latwiej to naprawic. Dam znac jak cos sie wyjasni.

    2 2 Cytuj
  • 6 sie 2013

    może fachowiec czegoś nie dokręcił ale sprawdź gumowy równoważnik drgań na półosi o ile tam jeszcze jest ;)

    1 2 Cytuj
  • 20 sie 2013

    Ja moge smialo polecic Pana S. Hodurka, przy sikorskiego mieszka i P. Darka Mitane z Bysiny na końcu mieszka. Najlepsi mechanicy.

    2 4 Cytuj
  • 21 sie 2013
    srl90 napisał/a:

    Ja moge smialo polecic Pana S. Hodurka, przy sikorskiego mieszka i P. Darka Mitane z Bysiny na końcu mieszka. Najlepsi mechanicy.

    zgadza się

    2 Cytuj
  • 21 sie 2013

    SOBIERAJ , mi jak wyrwał to nawet nie wiedziałem kiedy, polecam!

    8 Cytuj
  • 21 sie 2013

    Sobieraj to mechanik? dałbym rękę uciąć że wyrywa zęby

    1 2 Cytuj
  • 22 sie 2013
    sfinka napisał/a:

    Sobieraj to mechanik? dałbym rękę uciąć że wyrywa zęby

    dokładnie :)

    1 Cytuj
  • 22 sie 2013

    :-) niemniej bez różnicy :)))

    3 Cytuj
  • adzygmunt 23 sie 2013

    Stacyjka w fordzie fokusie II ma najprawdopodobniej zwarcie. Kto mógłby się zająć jej renowacją?

    1 1 Cytuj
  • 23 sie 2013
    adzygmunt napisał/a:

    Stacyjka w fordzie fokusie II ma najprawdopodobniej zwarcie. Kto mógłby się zająć jej renowacją?

    Myślę że pan Sobieraj, przyjmuje na Kazimierza Wielkiego , ale z tego co wiem to też prywatnie u siebie w domu, tylko nie wiem gdzie mieszka dokładnie, zapytaj w rejestracji najlepiej na Kazimierza.

    5 Cytuj
  • 23 sie 2013
    adzygmunt napisał/a:

    Stacyjka w fordzie fokusie II ma najprawdopodobniej zwarcie. Kto mógłby się zająć jej renowacją?

    ale co tu poddawać renowacji ? Kostke stacyjki trza wymienić i już , Krzysiek Chorabik na Kazimierza tzn pod borzęcką górą.

    Cytuj
  • adzygmunt 23 sie 2013

    Vivaldi wiedziałem że można liczyć na dobrą radę.
    Napisałem: stacyjka ma zwarcie. Tzn wg mojej oceny. W czasie "zapalania silnika w garażu /ciemno/ zapalały mi się lampy z przodu - nie zawsze a w głośnikach pojawiają się trzaski. I wówczas akumulator zachowywał się jakby był wyczerpany. Bywają dnie, że objawów nie ma i wówczas zapłon działa normalnie! Czyli Krzysiek Chorabik, ok dziękuję

    Cytuj
  • 23 sie 2013

    ie to auto ma najechane , bo stacyjka to koło 500 000km się kończy, noooo chyba , że auto po DeutschePost to wtedy ma raptem 200kkm ale ani grama w nim dobrej części :-))) a na poważnie objawy wskazują faktycznie na stacyjkę ale i na brak masy sprawdź

    Cytuj
  • adzygmunt 23 sie 2013

    Rocznik 2005 Ford Focus II combi tdi 1.6 175 tysięcy km Od salonu do teraz moje.

    1 Cytuj
  • 29 sie 2013

    Co powiecie na temat mechanika z Trzemeśni konkretnie chodzi o Michała Drożdża?? Dobry jest? zna się na robocie czy raczej mam go unikać

    7 4 Cytuj
  • piotrworker 3 wrz 2013

    witam
    szukam kanału bądź podnośnika abym mógł posprawdzać spbie wszystko i podłubać w bryce.

    oczywiście zapłacę za godziny użytkowania.

    3 Cytuj
  • 3 wrz 2013
    Smoczek napisał/a:

    Polecam ci Alpit miejscowość Glichów :) tam koleś sie zajmy]uje tym!!!

    Alpit to ten koleś co se leci z płaceniem rachunków, za samo to nie polecam sprzedać mu coś apotem o kasę się prosić w nieskończoność.

    2 3 Cytuj
  • 23 kwi 2014

    Warsztat "GUMA" na górnym przedmieściu. Można im zaufać , ma ktoś jakieś doświadczenia???

    2 7 Cytuj
  • 27 kwi 2014

    Zbliża się ciepło wydaje mi się że czas pomyśleć o klimatyzacji w samochodzie. Może ktoś się wymieni doświadczeniami w tym temacie kto gdzie i za ile uzupełnia gaz przegląda itp. klimatyzacje w Myślenicach i okolicach. Po czym poznać że klimatyzację trzeba odgrzybiać czy też robi się to przy przeglądzie od razu?

    4 1 Cytuj
  • 28 kwi 2014
    Tom_ napisał/a:

    Zbliża się ciepło wydaje mi się że czas pomyśleć o klimatyzacji w samochodzie. Może ktoś się wymieni doświadczeniami w tym temacie kto gdzie i za ile uzupełnia gaz przegląda itp. klimatyzacje w Myślenicach i okolicach. Po czym poznać że klimatyzację trzeba odgrzybiać czy też robi się to przy przeglądzie od razu?

    poszło na priva

    2 Cytuj
  • 28 kwi 2014

    60zł odgrzybienie i ok 20zł za każde 100 gazu - to raczej standard. Co dwa lata uzupełniać i ma chodzić/chłodzić

    1 1 Cytuj
  • 17 cze 2014

    Szukam dobrego gościa do wymiany tłumika. Wiem że to nie jest trudny temat, ale zależy mi na wstawieniu tłumika, który sam kupię. Ostatnim razem mechanik tak nam dopasował część, że po pół roku muszę szukać nowego tłumika. Sugestie?

    2 Cytuj
  • 18 cze 2014

    A jest z tym jakiś problem? Sam wstawiałem tłumik. Któryś mechanik odmówił ci wstawienia części, którą sam kupiłeś?
    A niby czemu? Bo sobie dodatkowo na niej nie zarobił?

    1 Cytuj
  • 19 cze 2014

    Nigdy w życiu nie oddawaj auta do Bosch Service Franciszek Wołek jak coś nie może zejść kopią z buta lub młotem. W dodatku bardzo drogi ...

    18 1 Cytuj

Odpowiedz