Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 20 cze 2014

    Potrzebuję dobrego mechanika do wymiany sprzęgła wraz z kołem dwumasowym VW Touran , kogo byście polecili

    3 Cytuj
  • 20 cze 2014

    ale to podstawowa wymiana eksploatacyjna, każdy średnio ogarnięty powinien zrobić, a jak chcesz najlepszego lokalnego z grupy VAG to Darek Mitana na Bysinie.

    1 9 Cytuj
  • 23 lip 2014

    witam.mam audi a4 rok 98.i mam z nią problem, na wiosnę zostala wymieniona uszczelka pod glowica gdyz mial przecieki i duze ubytki plynu,po tej wymianie strwiedzilem ze silnikowo oslabnol ze niema takiego palera jak przed ta wymiana uszczelki.mechanik twierdzi ze zlozone zostalo wszysko ok isprawdzne na kompie tumaczy mi ze to mogą byc wtryski ale po konsultacji telefonicznej z serwisem wtrysków gość powiedzial ze wtryski to nie beda bo wtryski albo kopcą albo sie tlukom a ja takiej wady nie stwierdzilem.prosze podpowiedzcie co robic zanim wydam niepotrzebnie kase na niepotrzebne remonty.

    2 1 Cytuj
  • 23 lip 2014

    post nad Twoim masz namiar do dobrego mechanika od VAGa. A po wypowiedziach tych mechaników których słuchasz widze, że ma być przede wszystkim tanio. Jak ktoś diagnozuje wtryskiwacz po tym czy kopci lub się tłucze to weź...... , a ten pierwszy to co Ci na kompie sprawdzał ? Podał choć wartości korekcji dawek na poszczególnych. Chyba, że stwierdził: "błędów nie wywaliło to jest gitara". Weź Ty wymień ale mechaników.

    1 8 Cytuj
  • 30 lip 2014

    witam, potrzebuje dobrego mechanika, cos mi stuka z tylu w prawym nadkole, nie wiem co to moze byc:/
    Swoja droga posiadam renault megane, poleci mi ktos dpbrego mechanika znajacego sie na ranault??

    Cytuj
  • 31 lip 2014

    Jo Ci poleca . Hopie weż Ty go na jaką wage i zobocz ile cena złomu ............i na hasiok .

    6 1 Cytuj
  • 31 lip 2014
    basiulka2795 napisał/a:

    witam, potrzebuje dobrego mechanika, cos mi stuka z tylu w prawym nadkole, nie wiem co to moze byc:/
    Swoja droga posiadam renault megane, poleci mi ktos dpbrego mechanika znajacego sie na ranault??

    Zabawa koło Wieliczki, Auto-Reno, ogarniają Renię
    http://www.serwisrenault.com.pl/

    1 4 Cytuj
  • 3 sie 2014

    Czasy pana Łabedzia to czas wyzysku ,na opony jest gwarancja ale nie uznajemy bo wola taka nasza , zakupującym scieme walimy to nasza wizytówka podejmującym temat nie odpowiemy i nie zadzwonimy i DOBRZE STOIMY nie usuwamy

    6 3 Cytuj
  • 9 sie 2014

    omilajce tą firme to fuszera bez gwarancji opony nie mają agwarancji wymiana nie podlega dyskusji firma na górce średniawskiego

    19 13 Cytuj
  • 9 sie 2014

    Nawet nie wiesz gdzie jest firma a oczerniasz a co to jest agwarancja bo nie kumam?

    10 14 Cytuj
  • 9 sie 2014

    co się kolesia czepiacie chce na klijentach zarobić

    5 7 Cytuj
  • 10 sie 2014

    Po pierwsze jaką firme?
    Po drugie gdzie jest ta firma?

    1 1 Cytuj
  • 10 sie 2014

    O co chodzi? Bo nie rozumiem co autor/autorka ma na myśli... Może tak trochę wiecej detali.

    3 Cytuj
  • lukasz 11 sie 2014

    czytac nie nauczyli?
    Kazdy srednio ogarniety czlowiek sie domysli o co biega.
    Po co jakies szczegoly z wymiany z nie uznanej reklamacji itp.
    Autor postu chcial przekaz, iz nie warto tam wymieniac ani kupowac opon.

    3 2 Cytuj
  • 31 sie 2014

    to bubel

    3 1 Cytuj
  • Pietja 31 sie 2014

    Który? Nad jakim kościołem? Chociaż ulicę byś podał i napisał co zrobili?

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2014

    nad kościołem jest gimnazjum

    3 Cytuj
  • 9 sty 2015

    szukam dobrego elektormechanika,w myslenicach badz okolicy,moze byc nawet w dalszej okolicy,chodzi o wspomaganie ukladu kierownioczego w punto 2,szperalem na forach internetowych "punto" i wiem ze diagnoza "padniecia" wspomagania kierownicy nie jest taka prosta,moze znacie kogos takiego kto sie w tym specjalizuje...?

    1 Cytuj
  • 9 sty 2015

    na modrzewiowej jest pseudo dobry mechanik ale do niego musisz przyjechać z pustym bakiem bo spuszcza paliwo razem z żoną .

    41 4 Cytuj
  • 10 sty 2015
    albert7575 napisał/a:

    szukam dobrego elektormechanika,w myslenicach badz okolicy,moze byc nawet w dalszej okolicy,chodzi o wspomaganie ukladu kierownioczego w punto 2,szperalem na forach internetowych "punto" i wiem ze diagnoza "padniecia" wspomagania kierownicy nie jest taka prosta,moze znacie kogos takiego kto sie w tym specjalizuje...?

    jest kilku dobrych a godny polecenia jest Przemek w Jaworniku. Nie wiem kto Ci się podejmie DUAL CITY w Punto mimo , że sprawa jest dość prosta choć kosztowna. Większość elektromechaników liczy jednak na szybki zysk czyli odczytać błędy kompem i skasować 50zł.

    Zaczynasz od najprostszych i najtańszych możliwości :
    1. wyjmujesz silniczek spod kierownicy (3 śrubki) i przelutujesz 3 grube kable zasilające. Często tam właśnie nie ma styku. Czyli bezkosztowo.
    2. Mając silniczek na stole podłubiesz głębiej i dojdziesz do dwóch przekaźników (koszt dedykowanych zamienników o symbolu RA2 12V na allegro to 6 złotych) możesz też założyć zewnętrzne, tańsze i lepsze ale wymaga małej rzeźby. Więc dalej drogo nie jest o ile sam ogarniesz. Jak nie to roboczogodzina elektryka trochę wciągnie (mała dniówka roboty na spokojnie).
    3. Jak 1 i 2 nie pomoże to 3 kłopot w city to taśma skrętu (czujnik skrętu) i to najdroższy gadżet bo kupujesz tylko nową (!) za 250zł. Przy założeniu pamiętaj aby punkt zero nie ruszać (nie kręcić nią) bo później pozycję zerową ciężko znaleźć. Sama wymiana taśmy to 2 godziny.

    A na tą chwilę nie kręć do skrajnych punktów lewo-prawo a jak się już wyłączy wspoma to zgaś i zapal silnik, zacznie działać ....do następnego razu ;-) , chyba , że padł i już się nie podnosi.

    6 6 Cytuj
  • 10 sty 2015

    dzieki za informacje,w zeszlym roku w zimie (tylko w zimie) przy calym skrecie czasami sie wylaczalo wspomaganie,po wylaczeniu silnika i ponownym uruchomieniu auta wspomaganie dzialalo bez szwanku,tydzien temu w niedziele po uruchomieniu samochodu wspomaganie juz nie dzialalo,nawet po ponownym odpaleniu silnika,do tej pory jezdzilem bez wspomagania,bylo ciezko ale dalem rady,niestety dzisiaj kierownica dostawala jakichs drgawek i szarpniec,czasami mialem wrazenie jakby miala niekontrolowane skrety,tak wiec dopoki z tym nie zrobie nawet nie wsiadam
    dzisiaj dzwonilem do elektromechanika (tez jawornik) i pytalem orientacyjnie o cene,jest w moim zasiegu wiec jade do niego w poniedzialek

    dzieki za info

    Cytuj
  • 23 lut 2015

    POLECAM A-CARS W JAWORNIKU ELEKTROMECHANIK

    1 14 Cytuj
  • Pablo 10 mar 2015
    klaudyn napisał/a:

    na modrzewiowej jest pseudo dobry mechanik ale do niego musisz przyjechać z pustym bakiem bo spuszcza paliwo razem z żoną .

    Oczernianie człowieka, do którego żywisz jakąś osobistą urazę nie koniecznie musi wpływać na opinię innych uczestników tego forum. Kolejnym razem zanim napiszesz jakąś wierutną bzdurę, bo na Modrzewiowej jest chyba tylko jeden mechanik (chyba, że o czymś nie wiem) to się zastanów, czy aby na pewno nie oczerniasz bezpodstawnie Bogu ducha winnego człowieka. Łatwo jest odebrać chleb w imię swoich wyimaginowanych ambicji... Pytanie czy mu potem pomożesz w odbudowie reputacji? Ja osobiście uważam, że ten człowiek akuratnie jest świetnym mechanikiem i dobrym człowiekiem. Nie jest to tylko moje zdanie, ale również ludzi którzy tam serwisują swoje samochody. W dzisiejszych czasach o takich ludzi jest dość trudno i ja wierzę w uczciwość tego człowieka, bo mnie już kilka razy wyciągał z nie byle jakich tarapatów i zrobił to bezinteresownie, a nie musiał... Nie wierzę zatem w twój przypadek, bo gdyby tak było, to by mu się petenci do garażu nie pchali drzwiami i oknami... :-)

    Przemyśl zatem człowieku, co piszesz na ogólnodostępnym forum, które bądź co bądź jest opiniotwórcze. Jak już musisz coś naskrobać, to pisz obiektywnie. A jeśli faktycznie coś poszło nie tak, w twoich relacjach z tym mechanikiem, to daj szansę wyrobić sobie własne zdanie czytającym i opisz to szczegółowo...

    10 31 Cytuj
  • Moriss Moriss 10 mar 2015

    Bardzo dobry mechanik jest w drogini, Wiśniewski

    5 8 Cytuj
  • 10 mar 2015
    Pablo napisał/a:

    Oczernianie człowieka, do którego żywisz jakąś osobistą urazę nie koniecznie musi wpływać na opinię innych uczestników tego forum. Kolejnym razem zanim napiszesz jakąś wierutną bzdurę, bo na Modrzewiowej jest chyba tylko jeden mechanik (chyba, że o czymś nie wiem) to się zastanów, czy aby na pewno nie oczerniasz bezpodstawnie Bogu ducha winnego człowieka. Łatwo jest odebrać chleb w imię swoich wyimaginowanych ambicji... Pytanie czy mu potem pomożesz w odbudowie reputacji? Ja osobiście uważam, że ten człowiek akuratnie jest świetnym mechanikiem i dobrym człowiekiem. Nie jest to tylko moje zdanie, ale również ludzi którzy tam serwisują swoje samochody. W dzisiejszych czasach o takich ludzi jest dość trudno i ja wierzę w uczciwość tego człowieka, bo mnie już kilka razy wyciągał z nie byle jakich tarapatów i zrobił to bezinteresownie, a nie musiał... Nie wierzę zatem w twój przypadek, bo gdyby tak było, to by mu się petenci do garażu nie pchali drzwiami i oknami... :-)

    Przemyśl zatem człowieku, co piszesz na ogólnodostępnym forum, które bądź co bądź jest opiniotwórcze. Jak już musisz coś naskrobać, to pisz obiektywnie. A jeśli faktycznie coś poszło nie tak, w twoich relacjach z tym mechanikiem, to daj szansę wyrobić sobie własne zdanie czytającym i opisz to szczegółowo...

    Popieram Pablo w całej tej sprawie , bo można niesłusznie pomówić , i zepsuć opinie zupełnie czasem niewinnemu człowiekowi.

    9 31 Cytuj

Odpowiedz