Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 1 sie 2015

    Nie znam ich ale jak się cenią to już dobrze świadczy. Jak ma być profesjonalnie, raz zrobione i dobrze to ma być drogo. Nikt nie powiedział, że wszystkie usługi i produkty są dla wszystkich.

    3 17 Cytuj
  • 7 sie 2015

    Witam
    Korzystal ktos moze z tego serwisu motointegrator.pl i wypowie sie na temat cen i jakosci uslug? Aktualnie mam do wymiany sprzeglo a jak wiadomo bedzie z tym troche kombinacji i szukam jakiegos dobrego warsztatu...

    5 Cytuj
  • 8 sie 2015

    a czy ktoś mi może doradzić gdzie mogę się udać, by ktoś naprawił mi oryginalnie wbudowane radio w Hondzie?

    7 Cytuj
  • 9 sie 2015
    Mieszkanka32 napisał/a:

    a czy ktoś mi może doradzić gdzie mogę się udać, by ktoś naprawił mi oryginalnie wbudowane radio w Hondzie?

    Co się radiu stało ?, możesz coś więcej napisać ?

    2 2 Cytuj
  • 9 sie 2015

    dokładniej chodzi o płyty CD- wciągnęło do środka i płyta już tam została. Ale podejrzewam, że nawet po wyjęciu ta sytuacja będzie się powtarzać, więc trzeba by było sprawdzić co się dzieje.

    3 Cytuj
  • 28 sie 2015

    witam potrzeba mi dobrego mechanika do ustawienia zaworow i gaznika w quadnie polecacie kogos??

    2 Cytuj
  • 8 mar 2016

    Mieliście może styczność z warsztatem przy K. Wielkiego http://www.moto-uslugi.com/warsztat/myslenice/auto-serwis-piotr-szostak ? Jakieś opinie? Ewentualnie możecie podrzucić jakiś w miarę ogarnięty serwis, który podejmie się naprawy układu wydechowego?

    4 11 Cytuj
  • 8 mar 2016
    brevwa napisał/a:

    Mieliście może styczność z warsztatem przy K. Wielkiego http://www.moto-uslugi.com/warsztat/myslenice/auto-serwis-piotr-szostak ? Jakieś opinie? Ewentualnie możecie podrzucić jakiś w miarę ogarnięty serwis, który podejmie się naprawy układu wydechowego?

    Zalezy co dokladnie dolega.

    3 7 Cytuj
  • 11 mar 2016
    brevwa napisał/a:

    Mieliście może styczność z warsztatem przy K. Wielkiego http://www.moto-uslugi.com/warsztat/myslenice/auto-serwis-piotr-szostak ? Jakieś opinie? Ewentualnie możecie podrzucić jakiś w miarę ogarnięty serwis, który podejmie się naprawy układu wydechowego?

    Ja od jakiegoś czasu omijam szerokim łukiem, "pani" właścicielka wie dlaczego :-))) , a wydech to np u Stasia Hodurka dobrze naprawisz, pracuje sam bez uczniów - a to spora zaleta, więc nie psuje a naprawia uczciwie i porządnie.

    11 11 Cytuj
  • 11 mar 2016

    Miło że sąsiada reklamujesz i przyznam masz rację co do niego

    9 6 Cytuj
  • 14 mar 2016

    Tu nie chodzi o koneksje sąsiedzkie ale o porządnie wykonaną robotę, znikome poprawki a przede wszystkim uczciwe podejście do własnej pracy i klienta. To nie kwestia kolega koledze, ponieważ Stasiu tak pracuje dla wszystkich. Coraz mniej takich mechaników nie nastawionych na przemiał ale na jakość i uczciwość.

    8 8 Cytuj
  • 17 mar 2016

    szukam dobrego mechanika samochodowego .

    3 3 Cytuj
  • 11 kwi 2016

    Cześć, znacie może osobę lub firmę która zrobi swap silnika z 1.4 iS na 1.6 vtec lub po prostu wymieni dobrze silnik na ten sam tyle że sprawny ?.

    5 3 Cytuj
  • 23 kwi 2016

    Pewnie, że znamy. Poszukaj wokół siebie ekipy z Inter Cars. Na pewno znajdziesz, bo są wszędzie, a są nie bez powodu, bo jakościowo i cenowo są super. Grupa jest związana z portalem także tam ich możesz poszukać. Generalnie robią wszystko, więc uderzaj śmiało.

    17 Cytuj
  • 6 maj 2016

    I szukałem z Inter Cars, nic nie znalazłem godnego, ale to już nic, kupuję inną Hondę Civic :) także spoko. Dzięki za odpowiedź kolego.

    2 2 Cytuj
  • 13 maj 2016

    A wymianę sprężarki do klimatyzacji to u którego mechanika polecacie zrobić?

    2 2 Cytuj
  • 17 maj 2016

    Usuwa ktoś w okolicach Myślenic wgniecenia BEZ lakierowania ? Musi być dobrze, niekoniecznie tanio.....

    2 2 Cytuj
  • 18 cze 2016

    Witam,
    Chciałbym zapytać o opinie na temat diesel - serwis w Zasani. W tym warsztacie regenerowałem pompę, auto dalej nie jeździ tak jak trzeba, gaśnie mechanik mówi, że pompa dalej jest zepsuta. Nie wiem co o tym myśleć

    1 2 Cytuj
  • 22 sie 2016

    Witam. mam Toyote Hiace 4x4 2004 rok, potrzebuję niebaem wymienić pasek rozrzadu. Kogo polecacie w Myslenicach lub okolicy, ewent. Kraków. Chce częsci orginalne.

    2 Cytuj
  • 22 sie 2016

    Fel-Mot Grzegorz Baran
    Brzączowice 300, 32-410 Brzączowice

    9 Cytuj
  • 13 paź 2016

    Mam problem z nieszczelną pompą wtryskową silnik.Znacie jakiegoś dobrego pompiarza który ogarnie temat?

    2 Cytuj
  • 13 paź 2016

    Mam problem z nieszczelną pompą wtryskową silnik afn .Znacie jakiegoś dobrego pompiarza który ogarnie temat?

    3 Cytuj
  • 13 paź 2016

    Jedź do Darka Mitany na Bysinie, pompy wozi do Krakowa bo w okolicy nie ma nikogo ogarniętego, ale AFNy to pewnie zna na pamięć, a uszczelnienie to zwykła robota do której pompiarza nieszczególnie potrzeba.

    1 3 Cytuj
  • 14 paź 2016

    Dziękuje za info,jeśli twierdzisz że pompiarza nieszczególnie potrzeba to spróbuje sam to zrobić.

    2 Cytuj
  • 15 paź 2016

    :-) czyli będziesz jednak potrzebował pompiarza :-))) raczej nie masz aż takiej wiedzy o nastawniku numerycznym :-) a taki jest w afnie

    1 4 Cytuj

Odpowiedz