Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 16 paź 2016

    Internet skarbnicą wiedzy.Kto nie ryzykuje szampana nie pije:)))))))))))))))

    2 2 Cytuj
  • 27 paź 2016
    brevwa napisał/a:

    Mieliście może styczność z warsztatem przy K. Wielkiego http://www.moto-uslugi.com/warsztat/myslenice/auto-serwis-piotr-szostak ? Jakieś opinie? Ewentualnie możecie podrzucić jakiś w miarę ogarnięty serwis, który podejmie się naprawy układu wydechowego?

    Ja miałem do czynienia z serwisem Szostak jednym i drugim. Robiłem hamulce tylne i słabo przykręcili śruby w kołach. Z lewej strony prawie się odkręciło a jak przyjechałem to głupka zemnie robili że to nie możliwe. Po czym sprawdzili prawe tylne i kobieta ze strachu kolory zmieniała jak tęcza. Oczywiście bardzo przepraszali itd. itp. nawet serwis klimy mi zrobili za darmo ale... co by było jak by mi się te koła odkręciły a przeważnie jeżdżę z dziećmi.

    4 7 Cytuj
  • 27 paź 2016
    marek65 napisał/a:

    Witam,
    Chciałbym zapytać o opinie na temat diesel - serwis w Zasani. W tym warsztacie regenerowałem pompę, auto dalej nie jeździ tak jak trzeba, gaśnie mechanik mówi, że pompa dalej jest zepsuta. Nie wiem co o tym myśleć

    W tym serwisie tylko stary Łabędź dobrze robił pompy. Niestety teraz młodzi przejęli pałeczkę i bywa z tym różnie. Sam jesteś tego przykładem. Mój mechanik powiedział tyle w temacie pomp, że już w okolicach Myślenic nie ma kogo polecić

    4 2 Cytuj
  • 27 paź 2016
    idefix napisał/a:

    Ja miałem do czynienia z serwisem Szostak jednym i drugim. Robiłem hamulce tylne i słabo przykręcili śruby w kołach. Z lewej strony prawie się odkręciło a jak przyjechałem to głupka zemnie robili że to nie możliwe. Po czym sprawdzili prawe tylne i kobieta ze strachu kolory zmieniała jak tęcza. Oczywiście bardzo przepraszali itd. itp. nawet serwis klimy mi zrobili za darmo ale... co by było jak by mi się te koła odkręciły a przeważnie jeżdżę z dziećmi.

    Też miałem do czynienia. Od dwóch lat tam nie jeżdżę ani nie podsyłam klientów. Wole im zaoszczędzić krzyków pyskatej właścicielki.

    idefix napisał/a:

    W tym serwisie tylko stary Łabędź dobrze robił pompy. Niestety teraz młodzi przejęli pałeczkę i bywa z tym różnie. Sam jesteś tego przykładem. Mój mechanik powiedział tyle w temacie pomp, że już w okolicach Myślenic nie ma kogo polecić

    ale chwila, w sensie jeździsz do "twojego" mechanika, który wymontował pompę z Twojego auta i wręczył Ci do ręki z tekstem w stylu : "jak naprawisz to wróć ?" Jak tak to zacznij od zmiany tego "twojego" mechanika. A do Zasani faktycznie bałbym się pompę oddać. Stary był mega fachowcem, zwłaszcza do starszych pomp.

    7 3 Cytuj
  • 29 paź 2016
    Vivaldi napisał/a:

    Też miałem do czynienia. Od dwóch lat tam nie jeżdżę ani nie podsyłam klientów. Wole im zaoszczędzić krzyków pyskatej właścicielki.

    ale chwila, w sensie jeździsz do "twojego" mechanika, który wymontował pompę z Twojego auta i wręczył Ci do ręki z tekstem w stylu : "jak naprawisz to wróć ?" Jak tak to zacznij od zmiany tego "twojego" mechanika. A do Zasani faktycznie bałbym się pompę oddać. Stary był mega fachowcem, zwłaszcza do starszych pomp.

    Vivaldi może wyraziłem się nie jasno. Kiedyś rozmawiałem z nim na temat pomp wtryskowych i powiedział że w Myślenicach i okolicy polecić może tylko "starego" Łabędzia. Reszta mechaników raz zrobi dobrze raz nie. Jest to loteria.

    2 Cytuj
  • 7 lis 2016

    Macie namiary na sprawdzonego mechanika do fiata? Mam do wymiany rozrząd w bravo II

    2 Cytuj
  • 30 lis 2016

    Witam. Szukam osoby z Myślenic lub okolic, która wyczyści zaparowany reflektor samochodowy.

    1 Cytuj
  • 17 lut 2017

    wiesz co dobry jest seris Euromaster ale czy oni się tym zajmują ??

    1 8 Cytuj
  • adzygmunt 3 maj 2017

    Gdzie można w Myślenicach/obok/ dokładnie umyć komorę silnikową Forda TDI

    1 Cytuj
  • 5 maj 2017

    Ford nie ma oznaczeń TDI :-))) ale wiadomo o co kaman. Każdy lepszy mechanik obmyje Ci silnik. Możesz zrobić to także samemu. Jeżeli nie czujesz się na siłach lać wodą po silniku to polecam Agrobud mają u siebie i myjkę ręczną i bezdotykowe oraz mechaników którzy będą wiedzieć jak to zrobić bezpiecznie dla silnika.

    3 3 Cytuj
  • 15 maj 2017

    Jeżeli chodzi o turbosprężarki to polecam świetną firmę, która zajmuje się regeneracją ich - http://regeneracja-turbosprezarek-krakow.pl . Świadczą świetne i skuteczne usługi, potrafią poradzić sobie z każdym problemem, nawet tym najtrudniejszym. Sama niedawno skorzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona, mój samochód nabrał nowej dynamiki.

    13 Cytuj
  • 19 gru 2017

    Ma ktoś może namiary na mechanika specjalizującego się w samochodach francuskich?

    1 Cytuj
  • 19 gru 2017

    Hej ja polecam specjalistów z 4Gear z Jawornika. Bardzo dobry warsztat znający się bardzo dobrze na naprawach oraz regeneracjach skrzyń biegów.

    17 Cytuj
  • 27 gru 2017
    kumi napisał/a:

    ja polecam chłopaków z Polanki koło myślenic robią elektryke i mechanikę.Jeżdziłem z passatem b6 2.0tdi po wszystkich w okolicy passatek stał u bełtowskiego i nic a oni podłączyli pod kompa stwierdzili błąd immo ale błąd który był w kolumnie kierowniczej tam jest czujnik on walił błędami i immo świrowało rozbebeszyli całą kolumne nawet się bałem ale po skręceniu auto jak nowe acha i naprawili reflektor skrętny a bełtowski powiedział że tylko wymiana

    Kolego a namiar na Polankę jakiś masz bo bym prosił dzięki

    11 2 Cytuj
  • Pablo 28 gru 2017
    j340 napisał/a:

    Kolego a namiar na Polankę jakiś masz bo bym prosił dzięki

    Post kolegi "kumi", który zacytowałeś jest z dn. 13.05.2013 roku... Myślisz, że jeszcze aktualny jest? Być może nawet "kumi" już nie pisze na tym forum....i obym się mylił.... :-)
    Powodzenia życzę w poszukiwaniu dobrego mechanika... :-)

    13 1 Cytuj
  • 29 gru 2017
    Endread napisał/a:

    Hej ja polecam specjalistów z 4Gear z Jawornika. Bardzo dobry warsztat znający się bardzo dobrze na naprawach oraz regeneracjach skrzyń biegów.

    Ciekawe kto usunął i na jakiej podstawie moją negatywną opinię o tym zakładzie z opisem i uzasadnieniem. Nie polecam i odradzam wszystkim usługi tego "fachofca". Zapraszam na priva po szczegóły. Ja przeszedłem koszmar w tym zakładzie z pogróżkami włącznie. Po trzech poprawkach odebrałem i tak nie sprawne auto, ale po tym co widziałem zleciłem poskładanie tego wszystkie i wyjazd (m.in. taśma sygnałowa skrzyni złożona na opaskach zaciskowych bo orginalne mocowania pourywali), uszczelki miski skrzyni się nie wymienia tylko szlifuje (!), pseudo gwarancja nie obowiązuje. Długo by pisać. Ostatecznie zawiozłem auto do Krakowa i odebrałem sprawne.

    8 2 Cytuj
  • kadhs kras 29 gru 2017

    Co do macherow z polanki nie polecam odradzam jezdzilem do nich Lata za kazdym razem mnie naciagali a ja naiwny Im wierzylem za nim doszli do tego Co jest naprawde zepsute to po pare razy wymieniali ta sama czesc I za pare dni problem powrocil ostanio u nich bylem to tak MI naprawli ze tylko holowanie do konkretnego mechanika MI zostalo nie mowie juz o zjedzonych nerwach zmarnowym Czasie braku szacunku do klienta I jakiegos pojecia o mechanice samochodowej odradzam

    3 80 Cytuj
  • 2 sty 2018
    Vivaldi napisał/a:

    Jedź do Darka Mitany na Bysinie, pompy wozi do Krakowa bo w okolicy nie ma nikogo ogarniętego, ale AFNy to pewnie zna na pamięć, a uszczelnienie to zwykła robota do której pompiarza nieszczególnie potrzeba.

    Panu Darkowi to my już dziękujemy, traktory może naprawiać i to takie samoróbki.

    21 5 Cytuj
  • 13 sty 2018

    tak zakłada opony jeden z TANICH serwisów opon w Myślenicach

    https://drive.google.com/open?id=121cN8h8Ocx1hpVWPBWs6czNfHIllupEZ

    https://drive.google.com/open?id=1IimG67ChmZUfYMB46OX0XPt-nEaMmK4A

    Serwis zapewne się teraz nie przyzna ("to nie on a tego auta nigdy u nas nie było" dlatego tak ważne jest brać kwit serwisowy) tylko jak można świadomie wypuścić to auto na drogi, przecież za tym przyjdzie prokurator jak dojdzie do tragedii, nie mówiąc już o jeżdżącej śmierci po drogach, wybuch takiej opony to śmierć kogoś niewinnego i nieświadomego a to wszystko przez pazerność na garść miedziaków.

    Da się tanio? Da się......tylko właściciel już się gorzej czuje, bo lżejszy o 1000zł straty a zostały jeszcze 4 opony które były zakładane i potargane u tego gumiorza (bo trudno go serwisem nazwać).

    Z resztą jakość wszelkich usług to od kilku lat równia pochyła. Tylko jak daleko do dna a potem będzie jeszcze metr mułu? Notoryczna brak jakości, brak ludzi wyedukowanych, brak ludzi którzy mogą coś nauczyć i najgorsze to brak świadomości i odpowiedzialności za usługę. Czy Ci co płacą za usługi potrafią zrozumieć, że nie da się tanio na nawet niskim ale akceptowalnym poziomie? Myślenicki rynek usług jest niesamowicie specyficzny, słowo "tanio" u nas zastąpiło wszelkie odnośniki słowa "jakość". A sloganem kluczowym jest : "nie dziaduj - podrutuj". Pierwszy raz spotykam się z popytem nie na usługę ale to popyt na słowo "tanio" - tylko nie wiem jaka to kategoria w ekonomii. Sprzedaż sloganu "tanio" :-)))

    7 3 Cytuj
  • Pablo 16 sty 2018
    Vivaldi napisał/a:

    tak zakłada opony jeden z TANICH serwisów opon w Myślenicach

    <Ciach resztę...>

    No to jeszcze poprosimy o kilka "wskazówek" jak do tego taniego "gumiorza"... nie trafić. :-)

    3 1 Cytuj
  • 31 sty 2018
    Pablo napisał/a:

    No to jeszcze poprosimy o kilka "wskazówek" jak do tego taniego "gumiorza"... nie trafić. :-)

    a tak się kończą takie serwisowania, raz bez ofiar a raz z ofiarami
    http://www.poboczem.pl/video,vId,2462813

    4 Cytuj
  • 1 lut 2018

    [cytat=Vivaldi]

    Każda opona może wystrzelić nowa jak i stara. Myślisz że polskiemu kierowcy opłaca się jechać niesprawnym autem do Niemiec tam jak dostanie mandat który idzie w tysiące zł A nie parę słów .
    A co do montażu starych opon w serwisie w M-ce kto ci kazuje je kupowac kazdy ma swoj rozum i odpowiedzialność

    3 3 Cytuj
  • 1 lut 2018
    kar9876 napisał/a:

    [cytat=Vivaldi]

    Każda opona może wystrzelić nowa jak i stara. Myślisz że polskiemu kierowcy opłaca się jechać niesprawnym autem do Niemiec tam jak dostanie mandat który idzie w tysiące zł A nie parę słów .
    A co do montażu starych opon w serwisie w M-ce kto ci kazuje je kupowac kazdy ma swoj rozum i odpowiedzialność

    bez komentarza pozostawie takie argumenty na takim poziomie. Używasz dwóch sprzeczności w swojej retoryce : czyli opony strzelają wg ciebie bo mogą? Czy może jest jakaś przyczyna? A z drugiej strony piszesz, że nawet na nowych oponach jedziesz niesprawnym autem (do Niemiec) skoro nowa wg Ciebie może wystrzelić? Otóż sprawna i nie uszkodzona opona sama nie może wystrzelić :-).
    Widać za mało jeszcze jest pozwów cywilnych o dożywotnią rentę aby druciarze dwa razy się zastanowili co robią.......ale skoro jest popyt to i jest ciche przyzwolenie przewoźników na byle jakoś(ć) będzie. Ale spotkałem się już z tym, że co większy cwaniak to zleca serwis bez kwitu ale nagrywa założoną w aucie kamerką aby nikt się później nie wycofał. Dlatego tak ważne jest nie robić złego serwisu i koniecznie wystawić i żądać kwitu serwisowego, łatwiej będzie przerzucić odpowiedzialność o dożywotnią rentę w razie draki na tego kto obsługiwał koła a ten co obsługuje zastanowi się czy takie auto wypuścić czy może choć wpisać adnotację dla kierowcy.

    1 4 Cytuj
  • 1 lut 2018

    [cytat=Vivaldi

    Zapytaj wujka google czy nowa opona może wystrzelić i znajdziesz opininie ludzi którzy kupili nowe opony nie leżaki i mieli niespodzianki. Nowe to nie znaczy że bez wad fabrycznych . Jeśli wysokość bieżnika jest odpowiednia nie ma drutów, wybrzuszen lub nie jest sparciała to jest opona dopuszczona do ruchu i policjant ci nic nie zrobi. A jeśli ktoś kupuje opony stare lub uszkodzone to sam widzi w jakim stanie ona jest. Nikt nikomu nie kazuje takich kupować.

    4 3 Cytuj
  • 1 lut 2018

    :-) już dość..... :-) .......jednak nie ma to jak opinie z google.....już nie rozmawiajmy więcej :-)

    1 6 Cytuj

Odpowiedz