Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 17 lut 2018

    Co do macherow z polanki nie polecam odradzam jezdzilem do nich Lata za kazdym razem mnie naciagali a ja naiwny Im wierzylem za nim doszli do tego Co jest naprawde zepsute to po pare razy wymieniali ta sama czesc I za pare dni problem powrocil ostanio u nich bylem to tak MI naprawli ze tylko holowanie do konkretnego mechanika MI zostalo nie mowie juz o zjedzonych nerwach zmarnowym Czasie braku szacunku do klienta I jakiegos pojecia o mechanice samochodowej odradzam

    Co do chłopaków z Polanki to uważam że są naprawdę wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach.
    Kleee napisałeś że twoje auto musiałeś odcholować do "Konkretnego Mechanika" na jakiej podstawie tak napisałeś ? Serwisowałeś wcześniej u tego " Konkretnego Mechanika " samochód aby móc stwierdzić że jest on "Konkretny" ?
    P.s jeśli chodzi o chłopaków z Polanki to Ja serwisuję u nich już drugie Auto nie przerwanie od 6 lat i mogę powiedzieć że są naprawdę rewelacyjni,a jeśli zdarzyłaby się taka sytuacja o której napisałeś to nie wierzę żeby z chłopakami nie dało się tego załatwić tym bardziej że wiem jak dbają o klientów.

    103 8 Cytuj
  • 17 lut 2018

    Czy miał ktoś do czynienia z mechanikiem w okolicach Myślenic, który pracuje ze skrzyniami automatycznymi selfespeed?

    2 Cytuj
  • 18 lut 2018
    Amethist napisał/a:

    Czy miał ktoś do czynienia z mechanikiem w okolicach Myślenic, który pracuje ze skrzyniami automatycznymi selfespeed?

    ja nie znam żadnego wokół Myślenic który sam, dobrze i rzetelnie robiłby skrzynie i to te półautomaty od Fiata - ciężki temat. Jedynych których mogę polecić a być może podejmą się tematu to proponuje kraków a konkretnie tą firmę

    jest szansa, że szarpną temat skoro robią multitronici

    1 2 Cytuj
  • kadhs kras 18 lut 2018

    Do Marlo 79 na takiej podstawie do konkretnego poniewaz terz serwisowalem u nich wiele lat az do tego momentu gdy mi sie zdarzyla ta awaria to jeszcze jakos sie dotoczylem do domu na 2 dzien zawiozlem do nich parę godzin po naprawie auto stanelo w miejscu musialem je cholowac do najblizeszgo mechanika ktory wreszcie wymienil mi to co trzeba i auto jezdzi od tej pory bez awaryjnie amatorzy i paproki nie polecam odradzam zreszta sam sie pewnie nie dlugo o tym przekonasz powodzenia

    3 118 Cytuj
  • kadhs kras 18 lut 2018

    Zapomnialem dodac serwisowalem wczesniej u tego mechanika jednak do tych z polanki mialem zaufanie i to byl blad jak sie pozniej okazalo nie dosc ze nie naparawiali to jesczd bardziej zniszczyli kazdy robi jak uwaza ja wyrazem tylko swoje zdanie i dziele sie swoja opinia z wlasnego doświadczenia i kazdmu bede odradzal

    2 126 Cytuj
  • 22 lut 2018

    Do Kleee
    Napisałeś że "Zapomnialem dodac serwisowalem wczesniej u tego mechanika jednak do tych z polanki mialem zaufanie i to byl blad jak sie pozniej okazalo"

    Mam kilka pytań co się stało że zamieniłeś tego Konkretnego Mechanika na chłopaków z Polanki kilka lat temu? Czyżby ci podpadł?
    2 Nie opisałeś na forum co to za problem miałaś z autem może ludzie by się trochę rozpisali?
    3 Nie chcę wyciągać pochopnych wniosków czyli bronić Ciebie lub Auto-elektron ale jak to napisał któryś przedmówca ileś ileś postów przed nami który składał mechanikom i klientom życzenia Ja również jestem zdania że nie da się zrobić tanio i dobrze tym bardziej na tanich chińskich zamiennikach. Nie jestem mechanikiem i nie znam się na tym zbyt dobrze i tym bardziej nie znam twojego przypadku ale w każdym zawodzie oryginalne części służą dłużej niż tanie podróbki, a wracając do Chłopaków to nie wiem jak u Ciebie, ale Ja zawsze byłem pytany na jakich częściach chce mieć auto naprawione, czy sam sobie te części kupie czy oni mają je kupić i jaki mam budżet na całość.
    Pozdrawiam
    P.s Nie chwalę ich ani się na nich nie żale bo moim zdaniem każdy człowiek może popełnić błąd w końcu nie jesteśmy maszynami czasem materiał ulega zmęczona fabrycznemu i to nie jest wina Mechanika lecz dla klienta to i tak on będzie winny. Pozdrawiam

    83 3 Cytuj
  • Jerry Kaszel 22 lut 2018

    Gdzie w Myślenicach lub okolicy można w dobrej cenie fachowo naprawić „kiwający się” i niestabilny fotel kierowcy?

    2 Cytuj
  • 23 lut 2018
    Jerry Kaszel napisał/a:

    dobrej cenie fachowo naprawić

    https://demotywatory.pl/uploads/201506/1433752474_mvdhbv_fb_plus.jpg

    tanio i dobrze zrób to sam o ile fotel nie jest złamany a pewnie jest.

    1 2 Cytuj
  • Marcin 24 lut 2018

    Wie ktoś może lub może polecić osobę specjalizującą się w naprawie quadów?

    Cytuj
  • 24 lut 2018
    Amethist napisał/a:

    Czy miał ktoś do czynienia z mechanikiem w okolicach Myślenic, który pracuje ze skrzyniami automatycznymi selfespeed?

    W Jawroniku jest 3 mechaników którzy się zajmują tylko i wyłącznie skrzyniami biegów

    1 Cytuj
  • 24 lut 2018
    kanapkazmlekiem napisał/a:

    Wie ktoś może lub może polecić osobę specjalizującą się w naprawie quadów?

    zależy jaki quad i co do zrobienia

    Cytuj
  • Jerry Kaszel 26 lut 2018
    Vivaldi napisał/a:

    https://demotywatory.pl/uploads/201506/1433752474_mvdhbv_fb_plus.jpg

    tanio i dobrze zrób to sam o ile fotel nie jest złamany a pewnie jest.

    Napisałem „w dobrej cenie” w kontekście uczciwej ceny. A nie „dobrze i tanio”.

    1 Cytuj
  • 21 mar 2018

    szukam mechanika ktory robi remonty sinika ford focus

    1 Cytuj
  • 21 mar 2018
    wojteczek napisał/a:

    szukam mechanika ktory robi remonty sinika ford focus

    O jaki remont chodzi

    Cytuj
  • 22 mar 2018

    nikt nie zna

    Cytuj
  • 22 mar 2018

    O jaki remont chodzi?

    Cytuj
  • 22 mar 2018

    glowica pierscienie

    Cytuj
  • Pablo 24 mar 2018
    wojteczek napisał/a:

    glowica pierscienie

    O... A skąd to wiadomo? Może sam jesteś mechanikiem i siejesz zament na forum...? ;-)

    2 1 Cytuj
  • 24 mar 2018

    o boze ale sa tu ludzie nawiedzeni na proste pytanie nie potrafia odp tylko glupoty pisza

    1 1 Cytuj
  • 24 mar 2018

    z sufitu

    Cytuj
  • Pablo 25 mar 2018
    wojteczek napisał/a:

    z sufitu

    Sufit postawił diagnozę, to może nich teraz sufit Ci to naprawi... ;-)

    1 1 Cytuj
  • 26 mar 2018

    Gdzie mogę wymienić/naprawić urwaną antenę w clio 2?

    1 Cytuj
  • 26 mar 2018

    Całe to forum to jedna antyreklama jednych a reklama w sensie pozytywnych innych mechaników. Ja uważam że jak Ci coś mechanik zawali to od tego jest FEDERACJA KONSUMENTÓW i tam należy gościa zgłosić a nie wypisywać bzdur na forum Ten dobry a ten zły.

    10 2 Cytuj
  • 26 mar 2018
    Mądrala napisał/a:

    Całe to forum to jedna antyreklama jednych a reklama w sensie pozytywnych innych mechaników. Ja uważam że jak Ci coś mechanik zawali to od tego jest FEDERACJA KONSUMENTÓW i tam należy gościa zgłosić a nie wypisywać bzdur na forum Ten dobry a ten zły.

    skoro masz tak dużo czasu to nie ma problemów możesz przez UOKiK sobie działać. Widziałeś choć raz pracę tej federacji. Raz z powodu podrobionych butów skorzystałem z tego urzędu. Niestety to porażka, ponieważ oni chętnie podejmują ale tylko rolę mediacyjną między stronami, którą de facto wykonałem lepiej od nich. Masz ochotę i czas zapraszać jako zadanie pośrednictwa starszego brata to się baw. Czytając forum można po prostu ominąć nierzetelnych i zaoszczędzić sobie później płaczu a partacze czują się bezkarnie w czym tylko pomaga im głupota i pazerność zlecających i płacących. Lepiej ominąć problemy czy potem nad sobą się użalać?

    3 9 Cytuj
  • 16 maj 2018

    Mieszkam w Myślenicach, ale korzystam z usług Auto Serwis Wadowicka w Krakowie, bo są rzetelni i dobrze wykonują swoją pracę. W Myślenicach nie spotkałem się z takimi mechanikami.

    5 14 Cytuj

Odpowiedz