Forum » Myślenice

Budowa ronda w Śródmieściu.

  • 18 mar 2010

    Skąd Wsiak wie o wydaniu decyzji o ustaleniu lkalizacji inwestycji? W BIP nie ma jeszcze żadnej informacji.

    Cytuj
  • adzygmunt 18 mar 2010

    Ulicę Słowackiego rozdziela potok "Bysinka". To niezbyt odkrywcze spostrzeżenie.
    Jednak wbrew pozorom może potok usprawnić ruch na tej ulicy.
    Podnieść poziom rzeki; są już zastawy, dobudować z trzy śluzy i wprowadzić tramwaj wodny.
    Może wówczas niepotrzebne okażą się: rondo i miejska komunikacja ze wschodu na zachód.
    Spokojnie do nazwy Myślenice dopiszemy: Wenecja Małopolski-Międzyzdroje Myślenickie

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    [quote]Skąd Wsiak wie o wydaniu decyzji o ustaleniu lkalizacji inwestycji? W BIP nie ma jeszcze żadnej informacji.[/quote]

    W jedynie słusznej (GM) w dzisiejszym wydaniu na stronie "Ogłoszenia"

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    czas działać p Kielan liczymy na pana i Izbę gospodarczą powodzenia -to tylko 14 dni

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    Grabi się boi wprowadzić zmiany bo nie chce chaosu na tym skrzyżowaniu, a nie pamięta, że takie rondo już jest (pod Carrefourem) i funkcjonuje znakomicie.

    Obyło się bez większych "boleści" i wszyscy się dawno przyzwyczaili !

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    Perspektywa z izby??? ha,. ha

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    Izba gospodarcza niech się zajmie pracodawcami ile płacą ludziom i kiedy , no ewentualnie jakie pracodawcy mają auta

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    Prawde gada. Ta izba to są nieuczciwi przedsiembiorcy co robiom przekrenty i burmistrz im nie pozwala to sie mszczą. Robiłem u jednego to w ogóle ludziom nie płacił a auto miał zagraniczne.

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    napis próbny możecie usunąć. Pracodawcy wam pdzienkują .

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    Podobno WICE z zacnej organizacji płaci piątaka za godzine

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    wynegocjowanie kwoty zarobków jest sztuką zachęcam do negocjacji ale nie poprzez oszczerstwa temat zarobków nie jest tematem o planowanej inwestycji,ale to czy wasze pieniądze pójdą na bezsensowne rondo czy na drogę i rozbudowę miasta to powinno Was bardziej zainteresować bo być może tam moglibyście znaleźć lepiej płatną pracę przybyłoby Myślenicom ok 600h pod zabudowę na pewno byłoby łatwiej znaleźć pracę.

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    Jak się waas porusza wskazując grzech o pomstę do nieba wołający to mówicie że to sztuka negocjacji, zaś jak ktoś chce usprawnić komunikację żeby było sprawniej to warczycie że to marnotrastwo. Najlepiej nic nie robić bo wtedy robole nie widzą że mażna żyć lepiej , piątak wtedy wystarczy!!!!

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    Zgodnie z tą teorią i winny się znajdzie, przecież "my płacimy podatki"
    Jakoś dziwnie inaczej się słyszy o płaceniu podatków , niektórzy nawet zmieniają zameldowanie na inną gminę. Tak żeby było sprawiedliwie.

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    drugi wice zacnej organizacji ma w centrum najpiękniejszy dom prawdziwe dzieło sztuki, rondo całkowicie odciągnie uwagę przechodniów oglądających tak zacne i nie tuzinkowe rzemiosło archtektury.

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    dziś policjanci liczyli auta roboty pewnie ruszą

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    Hahaha, a ja myślałem, że sterują ruchem :D

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    Stał PAN Policjant pod domem Pana Papierza i od czasu do czasu, gdy się korkowała Poniatowskiego, wychodził i blokował ruch od Niepodległości:)
    Ruch odbywał się bardzo płynnie (większość samochodów jedzie od Słowakiego w stronę Poniatowskiego i odwrotnie).

    Wg mnie gdyby wprowadzić jeden kierunek w stronę Niepodległości (w stronę Zakopianki) aż po "stary Galalit" to zdecydowanie korki pod PZU nie miałyby miejsca, gwarantowane !

    Ciekawe skąd taki opór Zarządu Dróg w stosunku do tej propozycji - jak czytam - wielokrotnie proponowanej ?!

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    Czy tak płynny ruch był to śmiem podważyć. Wracając z pracy (okolice godz. 15) stałem w przed skrzyżowaniem kilka minut, a pan policjant dopiero po jakimś czasie zablokował Mickiewicza.

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    Gdzie ty nomad widziałeś policjanta przy Mickiewicza ?

    Bo ja widziałem na skrzyżowaniu Słowackiego, Poniatowskiego, Niepodległości

    Cytuj
  • adzygmunt 31 mar 2010

    Mam odczucie, że celem "władzy" jest rozpoczęcie budowy przed wyborami.
    Zastanawiam się czemu to ma służyć? Budowę rozpoczętą kończyć trzeba.
    "Po nas choćby potop"? takie intencje towarzyszą wierchuszce?
    Przypomnę, że w naszej ludowej mądrości jest przysłowie: "kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada".

    Cytuj
  • 31 mar 2010

    Policji w małopolsce im zabraknie żeby uporać się z oporem ludzi przed tą inwestycją !

    Cytuj
  • 31 mar 2010

    3103 ty poprostu bredzisz leepiej nie rób z siebie i.....ty

    Cytuj
  • 31 mar 2010

    Ja uważam że rondo jest bardzo potrzebne !

    Cytuj
  • 1 kwi 2010

    Myślę że dziś nie jest dzień na ubliżanie o kiepskich kwalifikacjach, przecież są ludzie po paru klasach a ich mądrość nie porównuj ze swoją. Oczywiście nie chcę tobie umniejszyć mądrości, ale stwierdzić fakt. Wydaje misię że rondo w oparciu o dwa mostki to prowizorka . Moim zdasniem Myslenice stać na piękne estetyczne ,a przedewszystkim sprawne dla ruchu rondo.

    Cytuj
  • 2 kwi 2010

    ,,Dyzma" wiedz że ta zachcianka to koszt ok 8 milionów zł jedna trzecia kosztów wybudowania drogi zachodniej, co daje nam rondo- ruch okrężny,to samo czyli ruch okrężny mamy w oparciu o istniejące mosty i zaoszczędzone 8 milionów zł to po co to całe zamieszanie, tak na marginesie to prowizorki są często bardzo dobrymi rozwiązaniami w oparciu o istniejące warunki, bo tu ktoś naprawdę nieźle to wymyślił trzeba zastosować, a życie pokaże, koszt kilku znaków to niewielki koszt-pozdrawiam

    Cytuj

Odpowiedz