Forum » Myślenice

BANKI w Myślenicach. Konta, kredyty, obsługa

  • 22 gru 2011

    [quote=gość: userman] @złoty...
    Ty mylisz bank ze sprawą inwestowania... a wątek jest o bankach. Trochę zatem nie na temat! [/quote]
    No to na temat- najlepszy bank to SKOK, bo to jedyny bank POLSKI , nie jest już spółdzielczą kasą, i podlega prawu bankowemu. JEST BARDZO PRZYJEMNA OBSŁUGA I ŚWIADCZĄ WSZYSTKIE USŁUGI CO INNE BANKI.

    3 6 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 22 gru 2011

    Las tylko że w porównaniu z innymi jest dość drogi.
    Opłaty za prowadzenie RORu za przelewy, korzystanie z karty. 1 Wypłata z konta oszczędnościowego w miesiącu za darmo za resztę pobierana jest opłata.

    1 2 Cytuj
  • 22 gru 2011

    [quote=gość: zacofany] Dobry bank brzmi podobnie jak uczciwy polityk czy trzeźwy pijak. [/quote]
    Przede wszystkim sprawdzamy ile kasy bank ma wpłacone do rejestru sądowego. Bo okazuje się , że są takie, które mają wpłacone tylko parędziesiąt milionów zł. Musimy wiedzieć też, że właściciel zagraniczny jest np. na granicy bankructwa, co teraz dotyczy już właścicieli kilku banków polskich.
    Trzeźwo myśleć.

    6 2 Cytuj
  • 22 gru 2011

    tik kit - A KTÓRE BANKI SĄ POLSKIE uzasadnij mi, żeby się nie okazało , że te twoje chwalone banki nie wytrychnyły Cię na dudka, i zostaniesz z ręką w nocniku.

    7 3 Cytuj
  • 24 gru 2011

    http://wyborcza.biz/finanse/1,105684,10863841,Pierwsze_sukcesy_Nabitych_w_mBank__Jeden_z_nich_wywalczyl.html
    Wystarczy umieć posługiwać się komputerem, a tam wszystko można znaleźć. Ten artykuł dotyczy akurat BRE Banku, mBanku, Multibanku. BRE Bank to firma w 70% z kapitałem niemieckim.

    5 2 Cytuj
  • 24 gru 2011

    Najlepszy bank to vabank!

    5 4 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Najlepiej skorzystać z bezpłatnej porównywarki. Tutaj podaje link:
    http://goo.gl/67P8e

    2 Cytuj
  • 16 sty 2012

    A ja jestem od niedawna w millenium i już zarobiłem, bo zwracają za zakupy i paliwo. A obsługa konta 0 (zero) zł.

    1 4 Cytuj
  • 16 sty 2012

    Ja również polecam Millenium, natomiast PKO mnie zawiodło.

    1 4 Cytuj
  • 16 sty 2012

    to wygląda tak: inwestujesz w żonę pózniej robi się z niej bank następnie krach a w końcu mamy KRYZYS:)

    2 5 Cytuj
  • 16 sty 2012

    polecam Kredyt Bank. mila obsługa i czas realizacji w przeciwieństwie do PKO.SA

    5 6 Cytuj
  • 21 sty 2012

    Kredyt Bank- brak zastrzeżeń. polecam

    3 7 Cytuj
  • 22 sty 2012

    JO MOCH BYSINA BONK LODUJE CAŁY CZOS CHLEYEM INO ROZ HAY

    1 5 Cytuj
  • 22 sty 2012

    AJTAM AJTAM BYSINA BONK YEZD GITES HAY
    -WPŁOTY WE WSZYSTKICH KSIENGORNIOCH KRAJU
    -WYPŁOTY Z KAZDY KIESZENI
    -PROWADZENIE BRYK ZA DARMO
    -POLECON SIPAGAJAGNA

    1 4 Cytuj
  • 22 sty 2012

    Polecam konto Direct w ING Bank Śląski. Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów, wpłatomat, bardzo dobry interfejs On-line, obsługa w oddziale (przynajmniej naszym, przy ul. Reja) sprawna i szybka. Opłata miesięczna to 6zł, ale jeżeli zapłacimy kartą za min. 100zł w miesiącu, to opłata nie jest naliczana.

    1 2 Cytuj
  • 22 sty 2012

    Najlepszy bank to skarpetka w tych czasach ...

    4 2 Cytuj
  • 31 sty 2012

    Ja posiadam ekonto w mBanku od wielu lat i jestem w pełni zadowolony. Bez opłat za prowadzenie konta. Bez problemu można wziąć kredyt odnawialny. POLECAM.

    Teraz jest okazja, ponieważ za założenie konta dają na 1 rok Internet mobilny 3G

    2 3 Cytuj
  • 3 lut 2012

    ja mam konto w BGŻ, za 0zł bankomaty za0zł i co mieswiąc bonus 50zł, zyć nie umierac :-) na cos ekstra % zawsze mam

    2 2 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    Czy ktoś się orientuje w którym banku mogę odebrać przekaz z Western Union?

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    nie wiem na pewno ale wydaje mi się ze skok centrum w Rynku ma taką opcję

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    Najlepszy bank,to trochę brzmi śmiesznie,niema dobrego banku,są tylko złe i bardzo złe.Banki to instytucje które mają na celu nas okradać,na każdy możliwy sposób.Jak Ci dadzą parę groszy to Ci dowalą 20 % a jak Ty im dasz to Ci nakapią 5 czy 6 %.

    3 Cytuj
  • Mare 7 mar 2013

    Ostrzegam przed bankiem Meritum - jak zapomnisz PINu do karty to płacisz 25 zł, bo żeby mieć nowy PIN, to trzeba wyrobić nową kartę, ciekawe jakie jeszcze mają ukryte koszty...

    1 1 Cytuj
  • Marek 12 maj 2013

    Witam!

    W jakim banku (który ma oddział w Myślenicach) najlepiej założyć konto? Który ma najlepsze oferty dla młodej osoby która studiuje zaocznie i pracuje na umowę zlecenie?

    Cytuj
  • Andrzej 12 maj 2013

    Musisz mieć koniecznie konto w tradycyjnym banku i internetowe nie wchodzą w grę?
    Ja posiadam konto w BNPParibas, ale to wyłącznie dlatego, że mam tam kredyt. Pakiet S, brak opłat za konto, brak opłat za kartę, przelewy po 50 groszy (ale od przelewów to mam synca czy mBank). Minusem tego banku może być mniejsza ilość darmowych bankomatów, niż w przypadku Pekao, gdzie jak pamiętam, można bezpłatnie wypłacać z bankomatów euronetu.

    Cytuj

Odpowiedz