Forum » Myślenice

Praca "Jan" ktoś wie jakie warunki i płace?

  • 12 lip 2017
    Anka089 napisał/a:

    Ciekawe ile dostają premi Panie z działu Warzywnego dorzucając do ziemniaków kamyki i kule z błota , że też im się chciało brudzic ręce i to sklejac.

    Że co? Przecież tam klienci sami wybierają sobie i pakują ziemniaki do reklamówek. A później tylko pani metkę przykleja.

    Rynek jest wolny, chodzisz tam gdzie chcesz.

    18 5 Cytuj
  • 23 lis 2017

    Zarobki u Jana na OLX jest napisane 2500 do 3000 brutto tylko ze w tym jest premia 500 która dostaniesz lub nie. Szału nie ma jeżeli by miało być tak super to nie było by ogłoszeń na OLX "Przyjmę do pracy" są dziewczyny które pracują na umowa zlecenie ale jak się rozchorujesz to Jan z dobroci serca sami wiecie ... tak działa ta umowa. W Skawinie u Jana płaca od 1750 do 2350 średnią sobie wyliczcie sami odejmij od tego z dwie stówki czasem coś dodaj i na rękę dostaniesz 1840 zł
    Tak wyglądają zarobki od najniższej krajowej z premią która jest przydzielana na warunkach o których tylko Jan i Matka Boska wie .

    13 1 Cytuj
  • Szczadoniecki 24 lis 2017

    Zawsze do pensji "dorzuca" extra kilka nakrojonych wiele dni wcześniej plasterków wędliny...

    11 4 Cytuj
  • 5 gru 2017

    Z tymi kamykami Anka089 coś jest na topie ostatnio takie kamyki miałam w jajkach w środku. Mam potwierdzoną informację, że Jan będzie niebawem sprzedawał jajka na wagę.

    I tutaj Sradowaz Cię nie rozumiem. Czy to dobrze że dorzuca pare plastrów czy źle? A może odezwa do innych sklepów żeby w końcu zaczęli dorzucać na początek to choćby po flaku.

    8 Cytuj
  • Szczadoniecki 7 gru 2017
    anzel napisał/a:

    I tutaj Sradowaz Cię nie rozumiem. Czy to dobrze że dorzuca pare plastrów czy źle? A może odezwa do innych sklepów żeby w końcu zaczęli dorzucać na początek to choćby po flaku.

    Oczywiście że źle. Pracownik woli być odpowiednio nagradzany finansowo, niż dostawać oślizgłe "okrajki" wędlin.

    3 Cytuj
  • 7 gru 2017

    Ludzie, ostrzegam was przed pracą w tym zakładzie , to co się tam dzieje to jest jedna wielka porażka... zresztą jeśli ktoś jest stałym klientem tego sklepu to myślę że zauważył że pracowników zmienia się tam jak rękawiczki... o czymś to świadczy...

    9 5 Cytuj
  • 8 gru 2017

    Jak szukasz pracy to tylko i wyłącznie Kraków. Zarobki inne wyższe, lepsze traktowanie człowieka, całkiem inaczej się pracuje niż w Myślenicach gdzie praktycznie wszędzie płacą minimalną krajową.
    Ja w Krakowie zarabiam około 3700 zł netto.

    12 1 Cytuj
  • Szczadoniecki 9 gru 2017
    Konto usunięte napisał/a:

    Jak szukasz pracy to tylko i wyłącznie Kraków. Zarobki inne wyższe, lepsze traktowanie człowieka, całkiem inaczej się pracuje niż w Myślenicach gdzie praktycznie wszędzie płacą minimalną krajową.
    Ja w Krakowie zarabiam około 3700 zł netto.

    Problem w tym, że czy lato czy zima, ty musisz stać na ul. Długiej w godz. 23.00-03.00.

    4 9 Cytuj
  • 10 gru 2017
    danusiaczek napisał/a:

    Ludzie, ostrzegam was przed pracą w tym zakładzie , to co się tam dzieje to jest jedna wielka porażka... zresztą jeśli ktoś jest stałym klientem tego sklepu to myślę że zauważył że pracowników zmienia się tam jak rękawiczki... o czymś to świadczy...

    Ciekawe! Ja bardzo chętnie popisze z Tobą na ten temat tylko prywatnie. Pracowałam tam i mam inne zdanie.

    8 4 Cytuj

Odpowiedz