Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 27 lut 2013

    A jak jest w V Kim Kosmetik na Pardyaka?? Warto?

    2 3 Cytuj
  • 6 mar 2013

    Dziewczyny!
    Prosze powiedzcie czy któraś z Was była w Skin-Medzie (centrum kosmetologi i medycyny estetycznej) w Myślenicach?? Pytam, bo właśnie przeglądam ich stronę (http://skin-med.com.pl ) i zrobiła na mnie duże wrażenie w sensie profesjonalnego, szerokiego zakresu usług i dobrych cen (no i ten zwrot za taksówkę!).
    Chyba się umówię na Lipolizę iniekcyjną, ale jeszcze czekam na Wasze opinie!

    17 2 Cytuj
  • ania 7 mar 2013

    A czy jest w myślenicach kosmetyczka, która podjęła by się likwidacji grubego, popekanego zrogowacialego naskórka z rak? Jakąś frezarka albo środkami chemicznymi?

    Cytuj
  • 5 kwi 2013

    Poszukuję salonu kosmetycznego,w którym wykonuje się usługę przedłużania rzęs metodą 1:1 w Myślenicach.Proszę o polecenie mi jakiegoś miejsca..?Studio 24 odpada..miałam już "przyjemność" z tym salonem kosmetycznym i fryzjerskim.
    Dziękuje

    6 Cytuj
  • 9 kwi 2013

    Poszukuję salonu kosmetycznego,w którym wykonuje się usługę przedłużania rzęs
    w Myślenicach.Proszę o polecenie mi jakiegoś miejsca..?

    Cytuj
  • 13 kwi 2013

    monisia jak widac ja tez od dluzszego czasu czekam ,aż ktoś moze cos poleci..a Ty byłas juz w jakis salonach w Myślenicach na przedluzaniu rzęs?Mi się wogóle wydaje,że w Myślenicach bardzo duzo biora za tą usługe,w krk mam super kosmetyczke,ale przeniosła sie do N.H wiec za daleko i musze szukać nowej ,a robiła taniutko 180zl całosc,a 80zl dopelnienie..

    2 Cytuj
  • 27 kwi 2013

    dziewczyny ja serdecznie polecam salon ArsVita na ul Orkana, obok kebabu turcja. chodzę do nich od pewnego czasu, bardzo miłe panie, super obsługa, zabiegi ekstra wykonane, czyściutko i super urządzone! Robiłam tam zagęszczanie rzęs 1:1, trzymały się bardzo długo super wykonane, bardzo starannie dobrana długość. Robiłam tam też makijaż na wesele, pani Ania ma talent!!! Paznokcie żelowe trzymają się super i piękne kolorki, trwałe lakiery z OPI naprawde polecam! Koleżanka robiła sobie tam hybrydowy i była bardzo zadowolona, wcześniej robiła w soho w rynku i jej cały popękał.. I z tego co wiem to robią tam też makijaż permanentny i mikrodermabrazje! W poniedziałek ide na pedicure także wam napisze jak było :)

    6 4 Cytuj
  • 27 maj 2013

    hej dziewczyny, a czy wiecie może czy w Myślenicach można gdzieś wykonać zabieg elektrokoagulacji ? szukam szukam i nic :/ co do zabiegów kosmetycznych tych bardziej inwazyjnych ja polecam ten nowy skin-med, byłam już raz na oczyszczaniu i 2 razy na mezo -igłowej i naprawdę jestem zadowolona nie dość że profesjonalnie to co najważniejsze dla mnie nic nie bolało :D myślę że skuszę się też na lipolizę więc jak już będę po to wam opowiem jaki efekt :) no i plisss jeśli któraś z was wie coś o elektrokoagulacji to podeślijcie jakieś info :)

    2 Cytuj
  • 4 cze 2013

    Witam wszystkich, wiecie może w którym salonie w Myślenicach i w jakiej cenie wykonują zabieg usuwania przebarwień, piegów ?

    5 Cytuj
  • 10 cze 2013

    Witam,
    czy orientuje się ktoś może w jakim salonie kosmetycznym w Myślenicach można zrobić DOBRY makijaż permanentny brwi? Jak to wygląda cenowo?

    Z góry ślicznie dziękuję za pomoc. :)

    12 Cytuj
  • 25 cze 2013

    Witam szukam gabinetu zamieszczonego na zdjęciu w załączniuku. http://www.studionovo.pl/renatatomasz/slides/006.jpg
    Proszę o pomoc!

    2 Cytuj
  • 25 cze 2013

    http://www.studionovo.pl/

    edaw napisał/a:

    Witam szukam gabinetu zamieszczonego na zdjęciu w załączniuku. http://www.studionovo.pl/renatatomasz/slides/006.jpg
    Proszę o pomoc!

    napisz do studia fotograficznego gdzie zrobiono to zdjęcie ...

    3 Cytuj
  • 25 cze 2013

    Napisałam czekam na odpowiedź ale jeśli ktoś kojarzy prosze o pomoc:)

    1 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 25 cze 2013

    Na Słowackiego niedaleko dobosza nad optykiem.

    1 1 Cytuj
  • 25 cze 2013

    a jak się nazywa? Chciała bym znaleść jakieś namiary. Dziękuje za odpowiedź

    1 Cytuj
  • 25 cze 2013
    ajka1987 napisał/a:

    Na Słowackiego niedaleko dobosza nad optykiem.

    Czy chodzi o studio 24? w ich galerii salon wygląda nieco inaczej

    1 1 Cytuj
  • 25 cze 2013

    A to nie czasem jest nad gabinetem stomatologicznym na rogu przy mostku na Bysince koło mleczarni?

    1 Cytuj
  • 25 cze 2013

    a jaka to ulica?

    1 Cytuj
  • 25 cze 2013

    wydaje mi się że to kim kosmetik na pardyaka, lampa i plakaty

    2 Cytuj
  • 29 cze 2013

    Najlepsze kosmetyczki w Myślenicach? to nikt inny jak Asia Nowacka i Justyna Pitala, dokładne, miłe i znające się na swoim fachu. W końcu dziewczyny otwierają swój salon, więc teraz nie zastaniemy ich już w ich dawnym miejscu pracy, bo już tam nie pracują. Więc się nie nabierajcie gdy "przemiła" pani Jola będzie was umawiać do którejś z dziewczyn, a gdy już przyjdziecie to powie "pochorowały się" i zaproponuje swoje usługi.

    15 12 Cytuj
  • 29 cze 2013

    Witam!! Polceam salon kosmetyczny Ars Vita zdrowie i uroda! Sympatyczna Pani Ania i Pani Magda! Pełen profesjonalizm
    POLECAM ;-))

    4 1 Cytuj
  • 30 cze 2013

    a-sia-g a gdzie te dziewczyny wczesniej pracowaly i gdzie teraz pracują??tj gdzie maja ten swoj salon?

    5 3 Cytuj
  • 1 lip 2013

    pracowały przy ul. Gałczyńskiego 14 w Centrum Urody a teraz czekamy z niecierpliwością aż otworzą swój salon w okolicy Domu Greckiego ale nie wiem jaka to jest ulica:p

    8 5 Cytuj
  • 2 lip 2013

    Ja byłam dziś na makijażu próbnym slubny w Galerii Zmysłów na basenie. POLECAM! Makijaż robiła i właścicielka salonu. Pełen profesjonalizm, a salon swoją drogą, też bardzo ładny

    6 2 Cytuj
  • Agnieszka 5 lip 2013

    Polecam Lane z gornego, dobre robi makijaze i paznokcie i tanio, podobno byla przeszkolona w Ukrainie i ma tam jakas szkole kosmetyczna

    4 Cytuj

Odpowiedz