Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 5 lip 2013

    Ok "dugmanit" zrozumieliśmy :)

    Cytuj
  • 6 lip 2013

    Pytałyście o zabieg przedłużania rzęs - zajmuję się tym dość długi czas - nie mogę tutaj zamieszczać konkretnych informacji bo znów mnie wywalą więc na wszelkie pytania odpowiadam przez prywatną wiadomość :)

    4 1 Cytuj
  • 8 lip 2013
    a-sia-g napisał/a:

    Najlepsze kosmetyczki w Myślenicach? to nikt inny jak Asia Nowacka i Justyna Pitala, dokładne, miłe i znające się na swoim fachu. W końcu dziewczyny otwierają swój salon, więc teraz nie zastaniemy ich już w ich dawnym miejscu pracy, bo już tam nie pracują. Więc się nie nabierajcie gdy "przemiła" pani Jola będzie was umawiać do którejś z dziewczyn, a gdy już przyjdziecie to powie "pochorowały się" i zaproponuje swoje usługi.

    Chodzę tam od zawsze i osobiście wolę P. Jolę, dla mnie to ona jest zdecydowanie dokładniejsza i zadaje mniej bólu. Gdy np. depilowały mnie Asia lub Justyna zawsze miałam ranki a po P. Joli nie. Nie mówię że dziewczyny są złe bo to nie prawda są ok, ale z mojego doświadczenia to P.Jola jest lepsza.

    8 9 Cytuj
  • 8 lip 2013
    a-sia-g napisał/a:

    Najlepsze kosmetyczki w Myślenicach? to nikt inny jak Asia Nowacka i Justyna Pitala, dokładne, miłe i znające się na swoim fachu. W końcu dziewczyny otwierają swój salon, więc teraz nie zastaniemy ich już w ich dawnym miejscu pracy, bo już tam nie pracują. Więc się nie nabierajcie gdy "przemiła" pani Jola będzie was umawiać do którejś z dziewczyn, a gdy już przyjdziecie to powie "pochorowały się" i zaproponuje swoje usługi.

    Chodzę tam od zawsze i osobiście wolę P. Jolę, dla mnie to ona jest zdecydowanie dokładniejsza i zadaje mniej bólu. Gdy np. depilowały mnie Asia lub Justyna zawsze miałam ranki a po P. Joli nie. Nie mówię że dziewczyny są złe bo to nie prawda są ok, ale z mojego doświadczenia to P.Jola jest lepsza.

    6 9 Cytuj
  • 8 lip 2013

    [cytat=olka]a-sia-g napisał/a:Najlepsze kosmetyczki w Myślenicach? to nikt inny jak Asia Nowacka i Justyna Pitala, dokładne, miłe i znające się na swoim fachu. W końcu dziewczyny otwierają swój salon, więc teraz nie zastaniemy ich już w ich dawnym miejscu pracy, bo już tam nie pracują. Więc się nie nabierajcie gdy "przemiła" pani Jola będzie was umawiać do którejś z dziewczyn, a gdy już przyjdziecie to powie "pochorowały się" i zaproponuje swoje usługi.Chodzę tam od zawsze i osobiście wolę P. Jolę, dla mnie to ona jest zdecydowanie dokładniejsza i zadaje mniej bólu. Gdy np. depilowały mnie Asia lub Justyna zawsze miałam ranki a po P. Joli nie. Nie mówię że dziewczyny są złe bo to nie prawda są ok, ale z mojego doświadczenia to P.Jola jest lepsza.

    Ja korzystam z usług Asi i Justyny, bo w ogóle nie zadają bólu:). Myślę, że większość osób chodzi do kosmetyczek żeby się zrelaksować, a nie zadawać sobie ból.

    7 10 Cytuj
  • Viki 26 lip 2013

    Błagam powiedzcie gdzie w Myślenicach znajde fryzjerke w tym kosmetyczke które zrobią mi fryzure i makijaż ślubny ?????

    2 Cytuj
  • 27 lip 2013

    chcialabym zapytac o wasze opinie o salonie glamour

    1 3 Cytuj
  • 6 sie 2013

    Ja osobiście polecam Centrum Urody i p. Jolę. Dziewczyna zna się na tym co robi, jest bardzo dokładna, ceny ma przyzwoite. Przy tym jest rzeczywiście przemiła i na pewno nie w taki sposób jak ktoś wcześniej sugerował. Polecam - jestem klientką już kilka lat i do tej pory się nie zawiodłam. Podoba mi się też to, że jest dyspozycyjna.

    5 8 Cytuj
  • julia 7 sie 2013

    jaką kosmetyczkę polecacie ? proszę o namiary

    Cytuj
  • 8 sie 2013

    ja bym polecił panów kosmetyków spod mleczarni,bardzo tani a przy tym bezboleśni.oni są codziennie do dyspozycji.

    6 4 Cytuj
  • 26 sie 2013

    Czy ktoś korzystał z usług Soho Studio Urody? Chodzi mi głównie o makijaż ślubny. Proszę o odpowiedzi.

    1 Cytuj
  • 10 wrz 2013

    Śmieszne jest robienie sobie reklamy poprzez oczernianie konkurencji. Pani Asiu i Pani Justyno najlepszą reklamą jest zadowolony klient, którego u Pani Joli nie brakuje, tak więc polecam ten sposób rozpowszechniania swojego "gabinetu".

    6 8 Cytuj
  • 11 paź 2013

    Nie radzę kierować się tymi wpisami przy wyborze salonu kosmetycznego. Niestety to ewidentnie widać, że głównie wypowiadają sie tutaj właścicielki i ich znajome. Szkoda że oprócz autoreklamy pojawia się tez antyreklama konkrecji, tak więc moja rada - zapytaj znajomych :)

    14 Cytuj
  • Andrzej 11 paź 2013
    gościnnie napisał/a:

    Nie radzę kierować się tymi wpisami (...) tak więc moja rada - zapytaj znajomych :)

    Ależ to zawsze najlepsze i najpewniejsze źródło informacji.

    3 Cytuj
  • 14 paź 2013

    A czy w którymś myślenickim salonie prowadzona jest sprzedaż kosmetyków? chodzi mi o dobór podkładu do mojej cery przez profesjonalistę i oczywiście zakup

    2 Cytuj
  • 24 lut 2014

    witam, czy w myslenicach mozna i gdzie i w jakiej cenie wykonac profesjonalna depilacje owłosienia z twarzy, ewentualnie depilacje laserowa????

    1 Cytuj
  • BEata 25 lut 2014

    U Pani Ani na Mickiweicza (WOMAN) - mówiła ze przyjeżdżają dziewczyny z laserem. Sprawdziła ich na kazdą stronę wiec na pewno sa dobre. Trzeba tam iść i zapytać

    Cytuj
  • 16 mar 2014

    W centrum Urody pracuje nowa dziewczyna, wie ktoś może jak ma na imię? z góry dzikeuje

    1 2 Cytuj
  • 22 mar 2014

    Skin-Med Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej był ktoś?

    1 Cytuj
  • 24 mar 2014

    Czy polecicie kogos do tipsow zelowych kto dojezdza do domu?

    Cytuj
  • 25 mar 2014

    Celineczka, ja byłam już chyba w każdym salonie w Myślenicach , w skin-medzie również nawet kilka razy co do moich odczuć jak jesteś zainteresowana napisz na priv ;)

    Cytuj
  • 27 kwi 2014

    Gdzie w Myślenicach najlepiej przedłużyć rzęsy 1:1 ?
    Bardzo proszę o radę.. :)

    Cytuj
  • Manuela ******* 21 maj 2014

    Mogłby ktoś podać nr kontaktowy do pani kamili z rudnika ktora robi pazokcie? i mniej wiecej jak kszatltuja sie u niej ceny:) a moze posiada jakąś str internetowa gdzie mozna zoabczyc jej prace ;)

    Cytuj
  • 24 cze 2014

    Jakiś rok temu pisałam tutaj o stylizacji rzęs jako eye.s.
    Nie zgodzę się z przedmówczyniami, że jeśli zabieg wykonany na rzęsach z włosia norki syberysjkiej musi kosztować 500zł czy 300zł. U mnie cany są dużo niższę ale niestety nie będę się tutaj reklamować bo usuną post. Mam fan page i wiele zdjęc na swoim fb więc można zobaczyć i ocenić. Przyjmuję w myślenicach, w domu i dojeżdżam. Jak któraś faktycznie będzie zainteresowana to niech napisze

    3 Cytuj
  • 24 cze 2014

    Jakiś rok temu pisałam tutaj o stylizacji rzęs jako eye.s.
    Nie zgodzę się z przedmówczyniami, że jeśli zabieg wykonany na rzęsach z włosia norki syberysjkiej musi kosztować 500zł czy 300zł. U mnie cany są dużo niższę ale niestety nie będę się tutaj reklamować bo usuną post. Mam fan page i wiele zdjęc na swoim fb więc można zobaczyć i ocenić. Przyjmuję w myślenicach, w domu i dojeżdżam. Jak któraś faktycznie będzie zainteresowana to niech napisze

    2 Cytuj

Odpowiedz