Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 23 lip 2014

    Gdzie w myślenicach najlepiej zrobić żele na naturalnej płytce paznokcia? żeby były ładne i żeby się trzymały.

    Cytuj
  • 2 sie 2014

    ja polecam prestige. mi paznokcie robila młoda, niska dziewczyna, agnieszka czy andzelika jakos tak miała na imię. paznokcie trzymają się do dziś a juz ze 3 tyg. temu byłam, teraz pojde na poprawe odrostów

    5 1 Cytuj
  • 3 sie 2014

    Robienie paznokci to wiocha moje drogie , trzeba dbać o to co się ma odżywiać pielęgnować nic i nikt nie zastąpi naturalnie zadbanych paznokci a te tipsy żele hybrydy i jak je tam zwią, super to wygląda jak odrastają śmiech na ustach

    5 18 Cytuj
  • 29 sie 2014

    Gdzie robią najładniejsze paznokcie żelowe lub hybrydy?

    4 1 Cytuj
  • Anna 31 sie 2014

    nie polecam salonu kosmetycznego znad arkad na rynku miałam dwa razy styczność z tym salon i nigdy wiecej przede wszytskim Panie są tak nie sympatyczne że az sie dziwie ze pracuja z ludzmi zamiast usmiechem przyciagac klientow to niesttey swoim zachowaniem i postawa zniechecaja z korzystania z ich usług. chciałam córce przebić uszy fakt zrobiłam to u nich w salonie ale Pani Maja zrobiła to z wielka łaską bez podejścia do dziecka. córka wyszła z salonu z płaczem i siniakiem obok ucha bo kosmeyczka jej przyszczypała skóre. bez słowa przepraszam ani słów otuchy dla córki kobieta nas skasowała i do widzenia. jeśli komuś zależy żeby sie zrelaksować odpoczac i upięknic w sympatycznym gronie mysle ze znjadziecie salon z milsza obsluga.

    18 2 Cytuj
  • 1 wrz 2014

    to gdzie polecacie?

    1 1 Cytuj
  • 1 wrz 2014

    witam, ja również nie polecam salonu nad arkadami. Zostalam jak Pani wyżej niemile obsłużona.
    Pani ( nie znam imienia) chamsko i z "łaską " odpowiedziała na zadane przeze mnie pytanie które dotyczyło zabiegu, na koniec nieodpwiedziała dowidzenia, nie mówiąc już naprzykład " zapraszam ponownie.
    Natomiast jeśli chodzi o samą usługę , została wykonana świetnie, dokładnie tak jak chciałam , jednak zachowanie pozostawia wiele do życzenia dlatego więcej nie skorzystam.

    16 3 Cytuj
  • 3 wrz 2014

    Chcę się wybrać do sprawdzonej kosmetyki, a mam uraz bo raz robiłam sobie paznokcie żelowe i krew ze skórek po prostu lała mi się jak ze studni. Byłam tym przerażona, ale nie będę pisać kto mi to tak zrobił.

    i o salonie pod arkadami też słyszałam złe opinie.

    6 1 Cytuj
  • 3 wrz 2014

    ??

    2 1 Cytuj
  • 6 wrz 2014

    Gdzie robią najładniejsze paznokcie żelowe lub hybrydy?

    Cytuj
  • 7 wrz 2014

    ja ci powiem gdzie na pewno nie iść na paznokcie żelowe. KimKosmetik-żenada jakiej mało. za pierwszym razem kiedy tam byłam pani właścicielka doradziła i zrobiła mi tipsy. poprosiłam ją aby wybrała coś dla mnie, zaznaczyłam że paznokcie mają być krótkie i nie grube. wybrała właśnie tipsy. za drugim razem już wiedziałam ze jest coś takiego jak hybryda i ze z paznokci nie musi kipieć. a ze nie musiałam się umawiać jak wszedzie tylko przyjęła mnie "z ulicy"postanowiłam dać jej jeszcze szanse. najpierw nie wiedziałą gdzie ma ten kolor który wybrałam, potem zaproponowałą mi inny, podobny. ok, moze być. na drugi dzień oprysnął mi pierwszy pzanokieć, potem następne a jak poszłąm z reklamacją to pani stwierdziła że mam takie paznokcie.

    koleznaki chwalą Biogenikę i paznokcie tytanowe.

    3 1 Cytuj
  • 7 wrz 2014

    chciała bym na naturalnych paznokciach, żeby nie wyglądały sztuczne

    Cytuj
  • 8 wrz 2014

    widziałam ostatnio koło rynku, prawie na przeciwko parasolek "klinika piękna" (?) czy coś takiego.
    Może to coś fajnego, ciekaweeee
    Chyba nowo otwarte bo przy wejśćiu były balonyyyyyyy

    Cytuj
  • 9 wrz 2014

    Laski jesteście?

    Cytuj
  • 10 wrz 2014

    wykonam paznokcie hybrydowe na naturalnej płytce :)

    Cytuj
  • 10 wrz 2014
    agataulman napisał/a:

    Laski jesteście?

    widze ze jestes zdeterminowana od lipca:) myśle ze najlepiej jak zaryzykujesz i zrobisz gdzieś swoje paznokcie i sama sie przekonasz czy warto tam wrocic czy nie. prawda taka ze jednemu podobają się kwiatki a drugiemu bratki i to co ktoś ci poleci niekoniecznie moze trafić twoje gusta. kolezanka pokazywała mi ostatnio swoje hybrydy i była zachwycona a wg mnie tyłka nie urywały!

    prawda taka ze jesli chcesz miec naturalne paznokcie to najlepszy jest zwykły lakier, gdyz hybrydę nawet najpiekniej polożoną raczej bedzie widać.

    Cytuj
  • 10 wrz 2014

    Abra co do ostatniego zdania się nie zgodzę. Hybryda jest idealnym rozwiązaniem jeśli chce się mieć naturalnie wyglądające paznokcie, długo utrzymujący się lakier bez odprysków oraz przy tym zapuścić paznokcie. A warstwy nakłada się cieniutkie, więc nie wygląda to sztucznie.

    2 Cytuj
  • 11 wrz 2014

    a ja byłam ostatnio w nowym salonie Stylizacji Paznokci niedaleko galerii Dekada i jestem bardzo zadowolona z usługi. Ceny nie są wygórowane, salonik bardzo ładny, czyściutki.

    3 2 Cytuj
  • 11 wrz 2014

    ale nic nie bedzie lepsze od zwykłego lakieru polozonego na paznokieć. oczywiście ze warstwy są cienkie i dla przecietnego człowieka są nie zauważalne ale chodzi mi o boki, które nie zawsze są dobrze opiłowane. ale jest to moja opinia, nieprofesjonalna-widzę jak moje kolezanki mają zrobione.

    1 Cytuj
  • 11 wrz 2014

    Ja tez nie jestem profesjonalistką, bo sama sobie w domu robie hybrydy i jestem z nich zadowolona. Jeśli umie się nakładać lakier to i z boku i przy skórkach wygląda to naturalnie, tylko zajmuje to troche czasu bo trzeba zrobić to bardzo starannie i precyzyjnie żeby lakier nie spłynął :) Co do paznokci i ich malowania to każdemu podoba się co innego, kwestia gustu :)

    2 Cytuj
  • 11 wrz 2014
    abra napisał/a:

    ale nic nie bedzie lepsze od zwykłego lakieru polozonego na paznokieć. oczywiście ze warstwy są cienkie i dla przecietnego człowieka są nie zauważalne ale chodzi mi o boki, które nie zawsze są dobrze opiłowane. ale jest to moja opinia, nieprofesjonalna-widzę jak moje kolezanki mają zrobione.

    abra, a jeżeli ktoś ma paznokcie obgryzione, które powodują nieestetyczny wygląd dłoni, to Twoim zdaniem jak pomaluje sobie takie ogryzki lakierem, to będzie to ładnie wyglądało ? nie sądzę... albo jak ktoś ma bardzo słabą, łamliwą płytkę, to fajnie jest położyć żel aby wzmocnić pazurki. Na takich kruchych pazurkach to nawet zwykły lakier słabo się trzyma. Sama przedłużam pazurki już długi czas, lepiej się z tym czuję i nie zauważyłam aby to źle jakoś wpływało na stan płytki. Niestety faktem jest, że stylistek paznokci z prawdziwego zdarzenia jest mało.

    3 Cytuj
  • 11 wrz 2014

    No właśnie, a w Myślenicach bardzo ciężko jest o naprawdę dobrą kosmetyczkę która zna się na rzeczy.

    Cytuj
  • 11 wrz 2014

    ciezko opisać to słowami, ale tak, chodziło mi o dokładne przygotowanie i położenie hybrydy, tak zeby patrząc "z boku" nie było wiadać zadziorów albo wręcz fali. wiem ze ja mam po ostatniej hybrydzie zjechaną płytkę paznokcia i odliczam dni, kiedy paznokcie odrosną.

    Cytuj
  • 11 wrz 2014

    Płytka nie zniszczy się od samej hybrydy. Złe przygotowanie płytki owszem (matowienie pilnikiem płytki o zbyt małej gradacji co doprowadza do przypiłowania jej - tak), oraz aceton!!! Niestety ściąganie hybrydy w acetonie ma negatywny wpływ zarówno na skórę dłoni jak i na stan paznokci. Coraz więcej manicurzystek w swoich salonach zaczyna ściągać hybrydę pilnikiem bądź frezarką mandrelem.

    1 Cytuj
  • 18 wrz 2014

    Dla Pań zainteresowanych przedłużeniem paznokci metodą żelową - zapraszam :) wykonuję również manicure hybrydowy, rekonstrukcję paznokci obgryzionych, utwardzanie naturalnej płytki żelem. Więcej info na priv.

    6 3 Cytuj

Odpowiedz