Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 14 paź 2014

    Gdzie najlepiej doczepić rzęsy 1:1 ??????

    3 Cytuj
  • 25 paź 2014

    Najbardziej profesjonalną kosmetyczką w Myślenicach jest p Ela,która na zakład na ulicy Traugutta.Serdecznie polecam

    4 9 Cytuj
  • 14 lis 2014

    Poszukuje dobrego fryzjera i od razu kosmetyczki w Myślenicach na swój ślub ;) co polecacie Drogie Panie ??

    3 1 Cytuj
  • 14 lis 2014

    Poszukuje dobrego fryzjera i od razu kosmetyczki w Myślenicach na swój ślub ;) co polecacie Drogie Panie ??

    4 1 Cytuj
  • 14 lis 2014

    Kosmetyczka To Pani Klaudia :) jest jedyna w swoim fachu ... A Fryzjer to Pan Damian ... Pracują na Jordana 22 Myślenice. Pozdrawiam

    4 17 Cytuj
  • 15 lis 2014
    Oliwiaa napisał/a:

    Kosmetyczka To Pani Klaudia :) jest jedyna w swoim fachu ... A Fryzjer to Pan Damian ... Pracują na Jordana 22 Myślenice. Pozdrawiam

    Pani Klaudia jedyna w swoim fachu...heh dobry żart.

    17 4 Cytuj
  • 18 lis 2014

    A to przepraszam mamy dwie Akademie Urody w Myślenicach ?
    Pierwsza na Kazimierza Wielkiego 27a a druga na Jordana 22 ??
    Czyżby panu Damianowi brakowało pomysłów ??

    15 3 Cytuj
  • 19 lis 2014

    Gdzie jest ulica Jordana bo nie kojarzę............

    1 2 Cytuj
  • 24 lis 2014

    X-beauty na rzemieślniczej 2 w salonie fryzjerskim visage victoria czy jakoś tak - i paznokcie i rzesy.

    2 Cytuj
  • 28 lis 2014
    qwerty123 napisał/a:

    X-beauty na rzemieślniczej 2 w salonie fryzjerskim visage victoria czy jakoś tak - i paznokcie i rzesy.

    Moja siostra robiła tam kiedyś sobie paznokcie, na początku była zadowolona, ale to zadowolenie szybko zniknęło kiedy zaczęło się wdawać powietrze pod żel na trzech czy czterech paznokciach i musiała sobie je podklejać klejem...Po dwóch tygodniach ściągnęła te paznokcie bo jedne trzymały, a drugie latały heh.

    1 3 Cytuj
  • 3 gru 2014

    hej poszukuję kosmetyczki która robi dobry makijaż, ostatnio byłam u jednej w myślenicach i po wizycie musiałam się zmywać bo wyglądałam jak barbie, macie wiec jakąś dobrą i sprawdzoną kosmetyczkę z wystarczającymi umiejętnościami żeby zadowolić kobietę ?

    3 Cytuj
  • 15 gru 2014

    ja makijaż ślubny robiłam w "galerii zmysłów". Mogę polecić!

    2 6 Cytuj
  • 17 gru 2014

    Hej jeśli chodzi o paznokcie robiłam w dwóch salonach w jednym u Pani Asi i Pani Justyny i byłam zadowolona jak również robiłam już cztery razy w salonie prestige u Pani Magdy i na prawdę mogę polecić umie doradzić jest miła i trzymają mi się 4-5 tygodni bez zarzutu tylko wiadomo im dłużej to większe odrosty:)

    2 7 Cytuj
  • 17 gru 2014

    Do jakiego salonu najlepiej udać się na oczyszczanie twarzy?
    Grudzień wiec trzeba odbudować i zregenerować twarz :)
    Który salon i jakie zabiegi polecacie? :)

    2 4 Cytuj
  • 25 gru 2014

    Czyli nic nie polecacie?

    4 Cytuj
  • Tomasz 26 gru 2014

    agatko nie mam pojęcia nie chodzę do kosmetyczek , najlepiej przeczytaj sobie opinie użytkowników .

    2 1 Cytuj
  • 12 sty 2015

    Hej:) Wiecie gdzie w Myślenicach mogę zrobić zabieg przedłużania rzęs? I jaki jest mniej więcej koszt takiego zabiegu?

    1 Cytuj
  • 12 sty 2015

    Też właśnie chciałabym przedłużyć ale obawiam się że w Myślenicach nie ma nikogo godnego polecenia, niestety :/

    1 1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 12 sty 2015

    Moją żona robi tam ;) Może wam to pomoże
    X-beauty Mobilne piękno – Myślenice – Usługi ... - Facebook

    4 Cytuj
  • 13 sty 2015

    Mateusz100 dzięki za informację, ale niestety rzęs nie robią w salonie tylko w domu u klientki (w moim przypadku odpada bo mam remont:() albo w domu kosmetyczki (a to znowu dla mnie trochę za daleko) :/

    3 Cytuj
  • 14 sty 2015

    Salon Prestige, ul. Traugutta, ja tam robię już od 5 miesięcy. Założenie 200 zl, uzupelnianie co 3 tygodnie- 60 zł.

    2 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 14 sty 2015

    Hej. Mam pytanie takie z innej beczki... czemu mój posty który jest wyżej znalazł się tutaj jak ja go pisałem ale w innym temacie ?

    1 Cytuj
  • 16 sty 2015

    A ma ktos opinie o kosmetyce i Spa w hotelu Olivia w Skomielnej Czarnej?

    2 Cytuj
  • 25 sty 2015

    Wie ktoś jaki jest koszt paznokci tytanowych w Biogenice?

    3 1 Cytuj
  • 26 sty 2015

    Do kogo najlepiej udać sie na makijaż ślubny i fryzurę?

    1 Cytuj

Odpowiedz