Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 26 sty 2015

    Jaania12345 nie wiem jaki koszt w Biogenice ale w KIM kosmetic 70 zł tytanowe jednokolorowe 80 french

    1 2 Cytuj
  • 26 sty 2015

    A to pewnie maja różne ceny w tym Kim kosmetic albo zależy jaka kosmetyczka bo ostatnio pytałam i mi powiedzieli że 80

    1 Cytuj
  • 14 lut 2015

    a robiła któraś z Was te paznokcie tytanowe? polecacie? trzymają się lepiej niż hybryda?

    1 Cytuj
  • 14 lut 2015
    jaania12345 napisał/a:

    A to pewnie maja różne ceny w tym Kim kosmetic albo zależy jaka kosmetyczka bo ostatnio pytałam i mi powiedzieli że 80

    Zgadzam sie. Cennik swoje a licza jak chcą.

    1 Cytuj
  • Tomasz 14 lut 2015

    Dziewczyny i tak jesteście piękne :)

    4 1 Cytuj
  • 14 lut 2015
    eloinka napisał/a:

    którą kosmetyczke polecacie w Myślenicach? jakie ceny?

    Polecam Panią w Klinika Urody :)

    2 2 Cytuj
  • 15 lut 2015
    mati_k napisał/a:

    a robiła któraś z Was te paznokcie tytanowe? polecacie? trzymają się lepiej niż hybryda?

    Ja polecam tytany trzymają sią super, i jak dla mnie dużym plusem jest krótszy czas robienia...

    1 Cytuj
  • 15 lut 2015

    Mam pytanie który gabinet polecacie na oczyszczanie twarzy???? Szukam profesjonalnego gdzie zrobię to dokładnie i bez rozsiania zmian na skórze.

    1 2 Cytuj
  • 15 lut 2015

    Mam pytanie który gabinet polecacie na oczyszczanie twarzy???? Szukam profesjonalnego gdzie zrobię to dokładnie i bez rozsiania zmian na skórze.

    2 Cytuj
  • 15 lut 2015

    Mam pytanie który gabinet polecacie na oczyszczanie twarzy???? Szukam profesjonalnego gdzie zrobię to dokładnie i bez rozsiania zmian na skórze.

    2 Cytuj
  • 18 lut 2015

    Jeśli chodzi o makijaż ślubny w Krakowie z dojazdem do klienta to polecam Sylwię Hubicką makijażystkę i stylistkę fryzur !

    4 Cytuj
  • 19 lut 2015

    Jestem załamana tym że w Myślenicach nie ma żadnego dobrego fryzjera ani kosmetyczki. Przeszłam większość salonów w Myślenicach i zero efektu zadowalającego. Porażka.

    7 12 Cytuj
  • 19 lut 2015

    ja polecam salon kosmetyczny PERFEKTO koło policji, miła sympatyczna obsługa noi Pani właścicielka zna sie na rzeczy :)

    6 10 Cytuj
  • 18 mar 2015

    Cześć. Czy któraś z was robiła może w którymś z myślenickich salonów złuszczanie skóry kwasami?

    3 Cytuj
  • 18 mar 2015
    agataulman napisał/a:

    Jestem załamana tym że w Myślenicach nie ma żadnego dobrego fryzjera ani kosmetyczki. Przeszłam większość salonów w Myślenicach i zero efektu zadowalającego. Porażka.

    a byłaś w płatek studio na Sienkiewicza-naprawdę umie spie.....ć fryzure

    7 3 Cytuj
  • 22 mar 2015

    Polecam salon Holi Harmony ul : Słowackiego 36 A koło stacji Orlen, bardzo miła obsługa, kosmetyczka rewalacja, najlepiej zadzwonić i się umowić wczesniej bo z tego co się orientuje ma sporo klientów :)oproćz tego można skorzystać z dodatkowych usłg fryziera, solarium, vacu , masaży, wszystkow jednym miejscu :)

    5 17 Cytuj
  • 7 kwi 2015

    Wreszcie znalazłam kosmetologa z prawdziwego zdarzenia. Byłam na serii zabiegów kwasami w Paris Studio na Pardyaka 12 i moja skóra wygląda teraz rewelacyjnie. Obsługa jest na najwyższym poziomie. Otrzymałam szczegółowe informacje na temat zabiegu, ewentualnych przeciwwskazań, stanu mojej skóry i pielęgnacji domowej, z czym wcześniej się nie spotkałam. ZDECYDOWANIE polecam to miejsce!

    6 15 Cytuj
  • 10 kwi 2015

    czy ma ktoś namiary na kosmetyczkę która dojeżdża do domu na makijaż slubny? poproszę na priv lub larak2@wp.pl

    Cytuj
  • 19 maj 2015

    Czy ktoś może polecić dobrą makijażystkę w Myślenicach, która wykona makijaż ślubny w salonie lub w miejscu zamieszkania panny młodej? Proszę o informację

    2 Cytuj
  • joanna marek 20 maj 2015

    toko to dziwne co piszesz u Pana płatka był na strzyżeniu mój mąż i teściowa i byli bardzo zadowoleni..

    3 1 Cytuj
  • 21 maj 2015

    Czy korzystal ktos z uslug k-cosmetic?prosze o opini

    Cytuj
  • 21 maj 2015

    czy któraś z Pań robiła sobie kriolipolizę w Ars Vita? Jakie efekty, czy są wogóle?

    Cytuj
  • 21 maj 2015
    Lilibooo napisał/a:

    Czy ktoś może polecić dobrą makijażystkę w Myślenicach, która wykona makijaż ślubny w salonie lub w miejscu zamieszkania panny młodej? Proszę o informację

    Cytuj
  • 21 maj 2015

    gdzie najlepiej zrobic makijaz permanentny kreski gornej i dolnej?? orientuje sie ktos tez cenowo ile to kosztuje??
    i jest jakis salon kosmetyczny ktory skutecznie zlikwiduje piegi??

    3 Cytuj
  • 23 maj 2015

    Nie polecam w zadnym wypadku salonu!!!!!!!!!! KAMIR !!!!!!!!!!!!masakra totalna masowka a panie fryzjerki nie maja pojecia o tym czym sie zajmuja zero profesjonalizmu a w szczegolnosci pani w rudych wlosach totalne nieporozumienie wlosy po scieciu sa okropne i mam powycinane jakies dziury mimo ze mam geste wlosy to widac i nie idzie tego zamaskowac zaluje ze wogole zdecydowalam sie na wizyte w tym salonie no coz teraz juz tylko szukac pomocy u jakiegos profesjonalisty...

    16 4 Cytuj

Odpowiedz