Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 24 maj 2015

    Ja polecam .Mobilny Salon Fryzjersko Kosmetyczny. miła obsługa dojazd gratis,żona zachwycona ,pozdrawiam

    1 2 Cytuj
  • 18 cze 2015

    gdzie w myslenicach mozna opalic sie natryskowo?

    Cytuj
  • 19 cze 2015

    nikt nie wie?

    Cytuj
  • 19 cze 2015

    Nikt niewie bo pewnie nie można :-D

    3 Cytuj
  • 20 cze 2015
    sunshine napisał/a:

    gdzie w myslenicach mozna opalic sie natryskowo?

    Przeglądając cennik salonu kosmetycznego KIM KOSMETIK widziałam że jest w ofercie opalanie natryskowe.

    2 1 Cytuj
  • 23 cze 2015

    witam :)
    możecie mi poradzić gdzie w Myślenicach warto robić makijaż (podkreślam mam trudną cerę) zależy mi na dobrych i profesjonalnych kosmetykach.... wszystkim dziękuję za odpowiedź i radę :)

    3 Cytuj
  • 25 cze 2015

    Cześć mam pytanie czy któraś z dziewczyn wykonywała makijaż wieczorowy w salonie kosmetycznym na ul Konopnickiej ????

    1 Cytuj
  • 26 cze 2015

    Witam, czy ktoras was poleci kkosmetyczke która umie porządnie zrobic brwi a nie byle jak?????

    1 Cytuj
  • 26 cze 2015
    mimi111 napisał/a:

    Witam, czy ktoras was poleci kkosmetyczke która umie porządnie zrobic brwi a nie byle jak?????

    niestety, wszyscy tutaj zadają pytania a mało kto udziela rzetelnych odpowiedzi. no cóż, laski ktore maja swoje sprawdzone kosmetyczki niezbyt chetnie sie tym dziela. a nóż ktos inny wygladal by lepiej niz one ;]

    5 1 Cytuj
  • 26 cze 2015

    Też to zauważyłam szkoda

    sunshine napisał/a:

    niestety, wszyscy tutaj zadają pytania a mało kto udziela rzetelnych odpowiedzi. no cóż, laski ktore maja swoje sprawdzone kosmetyczki niezbyt chetnie sie tym dziela. a nóż ktos inny wygladal by lepiej niz one ;]

    1 1 Cytuj
  • 26 cze 2015

    Ja chodzę do women- Ani Jani i jestem zawsze zadowolona

    3 6 Cytuj
  • 26 cze 2015
    mimi111 napisał/a:

    Witam, czy ktoras was poleci kkosmetyczke która umie porządnie zrobic brwi a nie byle jak?????

    Brwi robię tylko na Gałczyńskiego Centrum Urody Kosmetyczka- blondynka - ma zmysł estetyczny i dopracowuje szczegóły. Zrobi albo takie jak opiszesz, albo sama Ci dopasuje. Z brwiami już nie ryzykuję w innych miejscach.

    2 6 Cytuj
  • 27 cze 2015

    A paznokcie hybrydowe gdzie polecacie robić? ???

    2 Cytuj
  • 29 cze 2015
    velgrubba napisał/a:

    Brwi robię tylko na Gałczyńskiego Centrum Urody Kosmetyczka- blondynka - ma zmysł estetyczny i dopracowuje szczegóły. Zrobi albo takie jak opiszesz, albo sama Ci dopasuje. Z brwiami już nie ryzykuję w innych miejscach.

    Jakiś numer można prosic?

    2 Cytuj
  • 9 lip 2015

    A ja polecam Ewa Sala-Make up Artist. Jak dla mnie najlepsza i w makijażu i w paznokciach.

    7 Cytuj
  • 14 lip 2015

    Dziewczyny czy możecie polecić osobę która wykonuje przedłużenie rzęs metodą objętościową 3D ????

    4 Cytuj
  • 23 lip 2015

    Ja polecam zabiegi wyszczuplające w Ars Vita przy ulicy Orkana 9.
    Jak ktoś ma problem z cellulitem lub nadmiernym tłuszczykiem tu i ówdzie to powinien być zadowolony.

    6 Cytuj
  • 23 lip 2015

    Ja jednak wolę raz na jakiś czas odwiedzić Kraków, tam mam sprawdzony salon J'adore w centrum. Umawiam się tam na dużo zabiegów, ale najczęściej to właśnie jeżdżę tam robić paznokcie. Zawsze umawiam się gdy i tak muszę jechać do Krakowa żeby nie tracić czasu specjalnie na dojazd

    1 1 Cytuj
  • 28 lip 2015

    Gdzie można aktualnie zrobić zawodowe szkolenia z nowości kosmetycznych? Poprzedni robiłam w Beauty Lux, ale w Warszawie. W okolicy pojawiło się cokolwiek, co byłoby prowadzone na odpowiednim poziomie?

    2 Cytuj
  • 28 lip 2015

    Witam, zastanawiam się nad laserowym usunięciem wloskow.... któraś z Was przeszła taki zabieg??jakie efekty?? I polecacie jakiś salon??

    2 3 Cytuj
  • 29 lip 2015
    basiulka2795 napisał/a:

    gdzie najlepiej zrobic makijaz permanentny kreski gornej i dolnej?? orientuje sie ktos tez cenowo ile to kosztuje??
    i jest jakis salon kosmetyczny ktory skutecznie zlikwiduje piegi??

    Witam, jeśli chodzi o makijaż permanentny to polecam tylko i wyłącznie Panią Sylwię Brylowską - jestem jej klientką od ponad 3 lat, jest profesjonalna, ma duże doświadczenie w zawodzie, bardzo dobrze doradza, na prawdę godna polecenia.

    1 2 Cytuj
  • 27 sie 2015

    Witam, poszukuję fryzjera, który mógłby mi zrobić fryzurę ślubną koka nad karkiem, oraz kosmetyczkę na makijaż ślubny w dniu 26.12.2015. ślub jest o 17, więc zależałoby mi aby było to w godzinach około południowych, a nie o 7 rano. Czy ktoś mógłby mi polecić kogoś?
    Proszę o kontakt angelek20@interia.eu

    Cytuj
  • 11 wrz 2015

    Witam, czy orientuje się ktoś, jak czeszą (fryzura ślubna) oraz malują w Femiswerze w Dobczycach ??

    Pozdrawiam!

    1 Cytuj
  • Gabriela 12 wrz 2015
    agataulman napisał/a:

    Jestem załamana tym że w Myślenicach nie ma żadnego dobrego fryzjera ani kosmetyczki. Przeszłam większość salonów w Myślenicach i zero efektu zadowalającego. Porażka.

    lilka 777 napisał/a:

    Witam, poszukuję fryzjera, który mógłby mi zrobić fryzurę ślubną koka nad karkiem, oraz kosmetyczkę na makijaż ślubny w dniu 26.12.2015. ślub jest o 17, więc zależałoby mi aby było to w godzinach około południowych, a nie o 7 rano. Czy ktoś mógłby mi polecić kogoś?
    Proszę o kontakt angelek20@interia.eu

    Sławek Suder - Salon Fryzjerski "Róża" w Sieprawiu. Polecam!

    1 1 Cytuj
  • 19 wrz 2015

    Skin_mer był ktos

    1 Cytuj

Odpowiedz