Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 5 paź 2015
    basiulka2795 napisał/a:

    Witam, zastanawiam się nad laserowym usunięciem wloskow.... któraś z Was przeszła taki zabieg??jakie efekty?? I polecacie jakiś salon??

    Może lepiej zastanowić się nad depilacja pastą cukrową? Bardzo podobne rezultaty

    5 Cytuj
  • 7 paź 2015

    Szukam dobrej kosmetyczki w Myślenicach, chodzi o regulację brwi, co polecacie?

    9 2 Cytuj
  • 8 paź 2015

    Witam potrzebuje kosmetyczki na 24.10.2015 mobilna oferty na gosia77-82@o2.pl okolice 7km od Myslenic!:)

    2 Cytuj
  • 8 paź 2015

    Który salon wykonuje i w jakiej cenie paznokcie tytanowe?

    2 Cytuj
  • 27 lis 2015

    Polecam salon na ul. Rzemieśniczej w budynku gdzie jest sklep papierniczy p. Lisa, na 1 piętrze, na lewo od ciucholandu,(jest tam też fryzjer) robi tam młoda dziewczyna, miła i przed wszystkim bardzo dokładna, mnie trzymają się już miesiąc, gdyby nie odrosty,to byłoby ok,( a robię wszystko w domu, dla szóstki domowników.) przed budynkiem jest reklama łatwo trafić. Poleca

    7 10 Cytuj
  • 1 gru 2015

    Polecam p. Karolinę, ma zakład na ul. Rzemieśniczej, w budynku w którym jest sklep papierniczy p. Lisa.
    jest na zewnątrz reklama, to jest 1 piętro tam gdzie fryzjer. Mam od miesiąca, lakier jak nowy, tylko odrosty, a
    robię wszystko w domu dla gromadki osób.
    Polecam p. Karolina jest nie tylko bardzo miła, delikatna,a przede wszystkim wspaniałym fachowcem.

    5 5 Cytuj
  • 9 gru 2015

    Może ktoś polecić mi gdzie w Myślenicach dobrze robią depilacje laserowa?

    9 Cytuj
  • 9 gru 2015

    Ktorz salon czynny jest dlugo w sobote i niedziele...

    2 Cytuj
  • 25 sty 2016

    Znacie kogoś, kto robi paznokcie tytanowe?

    1 1 Cytuj
  • 27 sty 2016

    Centrum urody, biogenika, kim kosmetic

    2 Cytuj
  • 9 lut 2016

    Beauty lux i szkolenie zawodowe. To w Warszawie jest. Temat nie jest prosty, wymaga czasu, jednak docelowo powinno się Wam zdecydowanie udać to, co chcielibyście osiągnąć w tym zawodzie. Nie z dnia na dzień, ale efekty z pewnością nadejdą. Kwestia zaangażowania.

    1 Cytuj
  • Halina Drabik 16 lut 2016

    A kogo polecacie w Myślenicach na makijaż permanentny

    12 2 Cytuj
  • 18 lut 2016

    Witam, chciałam zapytać gdzie w Myślenicach zrobić najlepszy makijaż wieczorowy? Profesjonalny makijaż z konturowaniem i rozświetleniem twarzy, i najważniejsze żeby się utrzymał cały wieczór.

    13 Cytuj
  • 20 lut 2016
    piotr96 napisał/a:

    Który salon wykonuje i w jakiej cenie paznokcie tytanowe?

    Elit Studio, na Traugutta, chodzę od listopada i jestem bardzo zadowolona :) Płacę 70 zł, paznokcie są bardzo ładnie i starannie zrobione, u mnie trzymały się (o dziwo, aż!) ponad miesiąc!

    7 1 Cytuj
  • Anna Ralska 23 lut 2016
    Joanna131 napisał/a:

    Może ktoś polecić mi gdzie w Myślenicach dobrze robią depilacje laserowa?

    Depilacja laserowa ma sens tylko w przypadku dość ciemnych włosków. Jasne nie pochłaniają w takim stopniu lasera. Można chodzić długo, a efekt żaden. Za to depilacja pastą cukrową sprawi, że po pewnym czasie włoski zaczną odrastać cieńsze i w mniejszej ilości.

    1 Cytuj
  • 29 lut 2016

    Witam gdzie polecacie w Myślenicach bądź okolicy wykonanie makijażu wieczorowego?

    4 Cytuj
  • 6 kwi 2016

    wie ktos jakie BIOGENIKA ma ceny za pazurki????????

    Cytuj
  • 25 kwi 2016

    Hej dziewczyny, czy któraś mogłaby polecić gabinet kosmetyczny w Myśleniach, gdzie warto zrobić oczyszczanie twarzy? :)

    1 Cytuj
  • 18 lip 2016

    Witam jaki salon polecacie jeśli chodzi o depilacje pastą cukrową?

    1 Cytuj
  • 6 sie 2016

    Witam, czy ktoś poleci salon kosmetyczny który wykona piercing nosa?
    Czy ktoś robił sobie przekłucia w Myslenicach?
    Ile kosztuje założenie kolczyka? Chodzi o samo przekłucie, bo kolczyk mam kupiony.

    11 Cytuj
  • Marcin 6 sie 2016

    Odpowiem pytająco:
    Po co? :(
    Dlaczego? :(
    W jakim celu? :(

    19 1 Cytuj
  • 6 sie 2016

    na dzyndz.u sobie zrób

    13 3 Cytuj
  • 6 sie 2016
    Hunterka napisał/a:

    Witam, czy ktoś poleci salon kosmetyczny który wykona piercing nosa?
    Czy ktoś robił sobie przekłucia w Myslenicach?
    Ile kosztuje założenie kolczyka? Chodzi o samo przekłucie, bo kolczyk mam kupiony.

    o niee.. juz dawno niemodne. mialam kiedys zaluje jak cholera. dziura mi zostala tylko i szpeci. nawet ostatnio myslalam ze byl czlowiek glupi i pajacowal w tym, bo juz pomine trudnosci w toalecie nosa. odradzam

    12 2 Cytuj
  • 7 sie 2016

    salon kosmetyczny w Myślenicach, koło sklepu u Lisa, wjeżdżasz w taką bramę zaraz przy sklepie, tam Pani wykonuje piercing nosa, kosztuje 80 zł, pozdrawiam

    1 5 Cytuj
  • 13 sie 2016

    ale ja nie prosiłam o opinie czy sie komus podob czy nie, moje cialo-moja sprawa

    4 6 Cytuj

Odpowiedz